POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1965/66
SEZON 1964/65
3 liga gr.2
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
ROW Rybnik 3-1 Górnik Sośnica
bramki: Skóra 2, samobójcza
Składy:
ROW Rybnik - Skóra
Górnik Sośnica -
widzów:0
Rozbark Bytom 2-1 Czarni Chropaczów
Walcownia Czechowice 2-1 Naprzód Lipiny
Chorzowianka Chorzów 0-1 AKS Chorzów
Ruch Radzionków 1-2 Górnik Świętochłowice
Wyzwolenie Chorzów 4-1 Górnik Czerwionka
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Wyzwolenie Chorzów124-1 1003
2.ROW Rybnik123-1 1002
3. Rozbark Bytom122-1 1001
4. Górnik Świętochłowice122-1 1001
5. Walcownia Czechowice122-1 1001
6. AKS Chorzów121-0 1001
7. Ruch Radzionków101-2 001-1
8. Naprzód Lipiny101-2 001-1
9. Czarni Chropaczów101-2 001-1
10. Chorzowianka Chorzów100-1 001-1
11. Górnik Sośnica101-3 001-2
12. Górnik Czerwionka101-4 001-3
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-3 Czarni Chropaczów
bramki:
Składy:
ROW Rybnik - Brachaczek, Skóra, Szulik
Czarni Chropaczów -
widzów:0
Ruch Radzionków 1-0 Naprzód Lipiny
Walcownia Czechowice 1-3 AKS Chorzów
Górnik Świętochłowice 4-1 Górnik Sośnica
Wyzwolenie Chorzów 1-0 Chorzowianka Chorzów
Rozbark Bytom 1-6 Górnik Czerwionka
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice246-2 2004
2. Wyzwolenie Chorzów245-1 2004
3. AKS Chorzów244-1 2003
4. Górnik Czerwionka227-5 1012
5. Czarni Chropaczów224-3 1011
6.ROW Rybnik224-4 1010
7. Ruch Radzionków222-2 1010
8. Walcownia Czechowice223-4 101-1
9. Rozbark Bytom223-7 101-4
10. Naprzód Lipiny201-3 002-2
11. Chorzowianka Chorzów200-2 002-2
12. Górnik Sośnica202-7 002-5
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
AKS Chorzów 0-1 ROW Rybnik
bramki: Skóra
Składy:
AKS Chorzów -
ROW Rybnik - Brachaczek, Niewrzoł, Mitko, Palenga (46 min. Pfeifer), R.Ucherek, Hoła, Szulik, H.Ucherek, Grabowski, Skóra, Danel
widzów:0
Czarni Chropaczów 4-0 Ruch Radzionków
Naprzód Lipiny 0-2 Górnik Świętochłowice
Górnik Sośnica 2-2 Wyzwolenie Chorzów
Chorzowianka Chorzów 3-0 Rozbark Bytom
Górnik Czerwionka 2-2 Walcownia Czechowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice368-2 3006
2. Wyzwolenie Chorzów357-3 2104
3. Czarni Chropaczów348-3 2015
4. AKS Chorzów344-2 2012
5.ROW Rybnik345-4 2011
6. Górnik Czerwionka339-7 1112
7. Walcownia Czechowice335-6 111-1
8. Chorzowianka Chorzów323-2 1021
9. Ruch Radzionków322-6 102-4
10. Rozbark Bytom323-10 102-7
11. Górnik Sośnica314-9 012-5
12. Naprzód Lipiny301-5 003-4
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
Naprzód Lipiny 2-1 ROW Rybnik
bramki:
Górnik Czerwionka 6-1 Chorzowianka Chorzów
Górnik Sośnica 1-0 Ruch Radzionków
AKS Chorzów 2-2 Rozbark Bytom
Górnik Świętochłowice 0-0 Wyzwolenie Chorzów
Czarni Chropaczów 0-0 Walcownia Czechowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice478-2 3106
2. Wyzwolenie Chorzów467-3 2204
3. Górnik Czerwionka4515-8 2117
4. Czarni Chropaczów458-3 2115
5. AKS Chorzów456-4 2112
6.ROW Rybnik446-6 2020
7. Walcownia Czechowice445-6 121-1
8. Górnik Sośnica435-9 112-4
9. Rozbark Bytom435-12 112-7
10. Naprzód Lipiny423-6 103-3
11. Chorzowianka Chorzów424-8 103-4
12. Ruch Radzionków422-7 103-5
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
ROW Rybnik 0-1 Górnik Czerwionka
bramki:
Składy:
ROW Rybnik - Brachaczek, H.Ucherek, Mitko, Palenga, R.Ucherek, Hoła, Szulik, Fojcik, Grabowski, Skóra, Danel
Górnik Czerwionka -
widzów:0
Ruch Radzionków 1-1 AKS Chorzów
Górnik Sośnica 7-0 Naprzód Lipiny
Wyzwolenie Chorzów 3-1 Rozbark Bytom
Górnik Świętochłowice 4-2 Czarni Chropaczów
Walcownia Czechowice 2-0 Chorzowianka Chorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice5912-4 4108
2. Wyzwolenie Chorzów5810-4 3206
3. Górnik Czerwionka5716-8 3118
4. AKS Chorzów567-5 2212
5. Walcownia Czechowice567-6 2211
6. Górnik Sośnica5512-9 2123
7. Czarni Chropaczów5510-7 2123
8.ROW Rybnik546-7 203-1
9. Ruch Radzionków533-8 113-5
10. Rozbark Bytom536-15 113-9
11. Chorzowianka Chorzów524-10 104-6
12. Naprzód Lipiny523-13 104-10
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
Rozbark Bytom 1-3 Walcownia Czechowice
Chorzowianka Chorzów 0-2 ROW Rybnik
bramki:
Górnik Czerwionka 1-0 Ruch Radzionków
AKS Chorzów 0-2 Górnik Świętochłowice
Naprzód Lipiny 0-4 Wyzwolenie Chorzów
Czarni Chropaczów 0-1 Górnik Sośnica
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice61114-4 51010
2. Wyzwolenie Chorzów61014-4 42010
3. Górnik Czerwionka6917-8 4119
4. Walcownia Czechowice6810-7 3213
5. Górnik Sośnica6713-9 3124
6.ROW Rybnik668-7 3031
7. AKS Chorzów667-7 2220
8. Czarni Chropaczów6510-8 2132
9. Ruch Radzionków633-9 114-6
10. Rozbark Bytom637-18 114-11
11. Chorzowianka Chorzów624-12 105-8
12. Naprzód Lipiny623-17 105-14
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
ROW Rybnik 5-0 Rozbark Bytom
bramki: Skóra 3, H.Smyczek, Grabowski
Składy:
ROW Rybnik - Brachaczek, Palenga, Mitko, Niewrzoł, Hoła, H.Ucherek, Adamiec, Oleś, H.Smyczek (46 min. Grabowski), Skóra, Danel
Rozbark Bytom -
widzów:0
Naprzód Lipiny 0-0 Czarni Chropaczów
Górnik Sośnica 1-2 AKS Chorzów
Wyzwolenie Chorzów 4-0 Walcownia Czechowice
Górnik Świętochłowice 2-0 Górnik Czerwionka
Ruch Radzionków 2-3 Chorzowianka Chorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice71316-4 61012
2. Wyzwolenie Chorzów71218-4 52014
3. Górnik Czerwionka7917-10 4127
4.ROW Rybnik7813-7 4036
5. AKS Chorzów789-8 3221
6. Walcownia Czechowice7810-11 322-1
7. Górnik Sośnica7714-11 3133
8. Czarni Chropaczów7610-8 2232
9. Chorzowianka Chorzów747-14 205-7
10. Ruch Radzionków735-12 115-7
11. Naprzód Lipiny733-17 115-14
12. Rozbark Bytom737-23 115-16
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
Chorzowianka Chorzów 0-0 Górnik Świętochłowice
AKS Chorzów 2-0 Naprzód Lipiny
Walcownia Czechowice 3-0 ROW Rybnik
bramki:
Rozbark Bytom 1-1 Ruch Radzionków
Górnik Czerwionka 2-1 Górnik Sośnica
Czarni Chropaczów 2-1 Wyzwolenie Chorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice81416-4 62012
2. Wyzwolenie Chorzów81219-6 52113
3. Górnik Czerwionka81119-11 5128
4. AKS Chorzów81011-8 4223
5. Walcownia Czechowice81013-11 4222
6.ROW Rybnik8813-10 4043
7. Czarni Chropaczów8812-9 3233
8. Górnik Sośnica8715-13 3142
9. Chorzowianka Chorzów857-14 215-7
10. Ruch Radzionków846-13 125-7
11. Rozbark Bytom848-24 125-16
12. Naprzód Lipiny833-19 116-16
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
Naprzód Lipiny 1-4 Górnik Czerwionka
Górnik Sośnica 2-0 Chorzowianka Chorzów
Ruch Radzionków 4-2 Walcownia Czechowice
Górnik Świętochłowice 1-2 Rozbark Bytom
Wyzwolenie Chorzów 2-0 ROW Rybnik
bramki:
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Wyzwolenie Chorzów91421-6 62115
2. Górnik Świętochłowice91417-6 62111
3. Górnik Czerwionka91323-12 61211
4. AKS Chorzów81011-8 4223
5. Walcownia Czechowice91015-15 4230
6. Górnik Sośnica9917-13 4144
7. Czarni Chropaczów8812-9 3233
8.ROW Rybnik9813-12 4051
9. Ruch Radzionków9610-15 225-5
10. Rozbark Bytom9610-25 225-15
11. Chorzowianka Chorzów957-16 216-9
12. Naprzód Lipiny934-23 117-19
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-2 Ruch Radzionków
bramki: Skóra
Walcownia Czechowice 1-1 Górnik Świętochłowice
Rozbark Bytom 5-3 Górnik Sośnica
Chorzowianka Chorzów 2-0 Naprzód Lipiny
Górnik Czerwionka 1-2 Czarni Chropaczów
AKS Chorzów 1-0 Wyzwolenie Chorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice101518-7 63111
2. Wyzwolenie Chorzów101421-7 62214
3. Górnik Czerwionka101324-14 61310
4. AKS Chorzów91212-8 5224
5. Walcownia Czechowice101116-16 4330
6. Czarni Chropaczów91014-10 4234
7. Górnik Sośnica10920-18 4152
8.ROW Rybnik10814-14 4060
9. Ruch Radzionków10812-16 325-4
10. Rozbark Bytom10815-28 325-13
11. Chorzowianka Chorzów1079-16 316-7
12. Naprzód Lipiny1034-25 118-21
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
Czarni Chropaczów 0-0 Chorzowianka Chorzów
Naprzód Lipiny 1-2 Rozbark Bytom
Górnik Sośnica 4-1 Walcownia Czechowice
Górnik Świętochłowice 1-0 ROW Rybnik
bramki:
Ruch Radzionków 1-1 Wyzwolenie Chorzów
AKS Chorzów 0-2 Górnik Czerwionka
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice111719-7 73112
2. Wyzwolenie Chorzów111522-8 63214
3. Górnik Czerwionka111526-14 71312
4. AKS Chorzów101212-10 5232
5. Górnik Sośnica111124-19 5155
6. Czarni Chropaczów101114-10 4334
7. Walcownia Czechowice111117-20 434-3
8. Rozbark Bytom111017-29 425-12
9. Ruch Radzionków11913-17 335-4
10.ROW Rybnik11814-15 407-1
11. Chorzowianka Chorzów1189-16 326-7
12. Naprzód Lipiny1135-27 119-22
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
Czarni Chropaczów 1-0 Rozbark Bytom
Naprzód Lipiny 4-2 Walcownia Czechowice
AKS Chorzów 0-1 Chorzowianka Chorzów
Górnik Sośnica 1-1 ROW Rybnik
bramki:
Górnik Świętochłowice 2-0 Ruch Radzionków
Górnik Czerwionka 4-0 Wyzwolenie Chorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice121921-7 83114
2. Górnik Czerwionka121730-14 81316
3. Wyzwolenie Chorzów121522-12 63310
4. Czarni Chropaczów111315-10 5335
5. Górnik Sośnica121225-20 5255
6. AKS Chorzów111212-11 5241
7. Walcownia Czechowice121119-24 435-5
8. Chorzowianka Chorzów121010-16 426-6
9. Rozbark Bytom121017-30 426-13
10.ROW Rybnik12915-16 417-1
11. Ruch Radzionków12913-19 336-6
12. Naprzód Lipiny1259-29 219-20
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-3 Naprzód Lipiny
bramki:
Chorzowianka Chorzów 2-1 Górnik Czerwionka
Ruch Radzionków 1-0 Górnik Sośnica
Rozbark Bytom 3-1 AKS Chorzów
Wyzwolenie Chorzów 0-1 Górnik Świętochłowice
Walcownia Czechowice 1-1 Czarni Chropaczów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice132122-7 93115
2. Górnik Czerwionka131731-16 81415
3. Wyzwolenie Chorzów131522-13 6349
4. Czarni Chropaczów121416-11 5435
5. Górnik Sośnica131225-21 5264
6. AKS Chorzów121213-14 525-1
7. Walcownia Czechowice131220-25 445-5
8. Chorzowianka Chorzów131212-17 526-5
9. Rozbark Bytom131220-31 526-11
10. Ruch Radzionków131114-19 436-5
11.ROW Rybnik13916-19 418-3
12. Naprzód Lipiny13712-30 319-18
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
Czarni Chropaczów 1-1 AKS Chorzów
(mecz z 9 kolejki)
Naprzód Lipiny 2-2 Ruch Radzionków
AKS Chorzów 1-3 Walcownia Czechowice
Górnik Sośnica 1-4 Górnik Świętochłowice
Chorzowianka Chorzów 0-1 Wyzwolenie Chorzów
Czarni Chropaczów 1-1 ROW Rybnik
bramki:
Górnik Czerwionka 0-2 Rozbark Bytom
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice142326-8 103118
2. Górnik Czerwionka141731-18 81513
3. Wyzwolenie Chorzów141723-13 73410
4. Czarni Chropaczów141618-13 5635
5. Walcownia Czechowice141423-26 545-3
6. Rozbark Bytom141422-31 626-9
7. AKS Chorzów141315-18 536-3
8. Górnik Sośnica141226-25 5271
9. Ruch Radzionków141216-21 446-5
10. Chorzowianka Chorzów141212-18 527-6
11.ROW Rybnik141017-20 428-3
12. Naprzód Lipiny14814-32 329-18
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
ROW Rybnik 5-0 AKS Chorzów
bramki: Holewa 2, Jankowski, Pilarek, Skóra
Składy:
ROW Rybnik - Kuczera, Palenga, Manowski, H.Smyczek, Pilarek, H.Ucherek, Grabowski, Skóra, Holewa, Jankowski, Szulik
AKS Chorzów -
widzów:0
Ruch Radzionków 0-0 Czarni Chropaczów
Górnik Świętochłowice 2-0 Naprzód Lipiny
Wyzwolenie Chorzów 1-1 Górnik Sośnica
Rozbark Bytom 2-0 Chorzowianka Chorzów
Walcownia Czechowice 0-1 Górnik Czerwionka
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice152528-8 113120
2. Górnik Czerwionka151932-18 91514
3. Wyzwolenie Chorzów151824-14 74410
4. Czarni Chropaczów151718-13 5735
5. Rozbark Bytom151624-31 726-7
6. Walcownia Czechowice151423-27 546-4
7. Górnik Sośnica151327-26 5371
8. Ruch Radzionków151316-21 456-5
9. AKS Chorzów151315-23 537-8
10.ROW Rybnik151222-20 5282
11. Chorzowianka Chorzów151212-20 528-8
12. Naprzód Lipiny15814-34 3210-20
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
ROW Rybnik 4-0 Chorzowianka Chorzów
bramki: H.Smyczek, Skóra, Szulik, Pilarek
Składy:
ROW Rybnik - H.Smyczek, Pilarek, Skóra, Szulik
Chorzowianka Chorzów -
widzów:0
Walcownia Czechowice 1-2 Rozbark Bytom
Ruch Radzionków 1-2 Górnik Czerwionka
Górnik Świętochłowice 2-0 AKS Chorzów
Wyzwolenie Chorzów 6-1 Naprzód Lipiny
Górnik Sośnica 2-0 Czarni Chropaczów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice162730-8 123122
2. Górnik Czerwionka162134-19 101515
3. Wyzwolenie Chorzów162030-15 84415
4. Rozbark Bytom161826-32 826-6
5. Czarni Chropaczów161718-15 5743
6. Górnik Sośnica161529-26 6373
7.ROW Rybnik161426-20 6286
8. Walcownia Czechowice161424-29 547-5
9. Ruch Radzionków161317-23 457-6
10. AKS Chorzów161315-25 538-10
11. Chorzowianka Chorzów161212-24 529-12
12. Naprzód Lipiny16815-40 3211-25
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Rozbark Bytom 0-3 ROW Rybnik
bramki: Skóra, Jankowski, Szulik
Składy:
Rozbark Bytom -
ROW Rybnik - Kściuk, Manowski, Holewa, Skóra, Jankowski, Szulik
widzów:0
Czarni Chropaczów 4-0 Naprzód Lipiny
AKS Chorzów 2-1 Górnik Sośnica
Walcownia Czechowice 1-0 Wyzwolenie Chorzów
Górnik Czerwionka 0-0 Górnik Świętochłowice
Chorzowianka Chorzów 1-0 Ruch Radzionków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice172830-8 124122
2. Górnik Czerwionka172234-19 102515
3. Wyzwolenie Chorzów172030-16 84514
4. Czarni Chropaczów171922-15 6747
5. Rozbark Bytom171826-35 827-9
6.ROW Rybnik171629-20 7289
7. Walcownia Czechowice171625-29 647-4
8. Górnik Sośnica171530-28 6382
9. AKS Chorzów171517-26 638-9
10. Chorzowianka Chorzów171413-24 629-11
11. Ruch Radzionków171317-24 458-7
12. Naprzód Lipiny17815-44 3212-29
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
Górnik Świętochłowice 3-1 Chorzowianka Chorzów
Naprzód Lipiny 0-3 AKS Chorzów
ROW Rybnik 6-0 Walcownia Czechowice
bramki:
Ruch Radzionków 2-2 Rozbark Bytom
Górnik Sośnica 0-2 Górnik Czerwionka
Wyzwolenie Chorzów 4-2 Czarni Chropaczów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice183033-9 134124
2. Górnik Czerwionka182436-19 112517
3. Wyzwolenie Chorzów182234-18 94516
4. Czarni Chropaczów181924-19 6755
5. Rozbark Bytom181928-37 837-9
6.ROW Rybnik181835-20 82815
7. AKS Chorzów181720-26 738-6
8. Walcownia Czechowice181625-35 648-10
9. Górnik Sośnica181530-30 6390
10. Ruch Radzionków181419-26 468-7
11. Chorzowianka Chorzów181414-27 6210-13
12. Naprzód Lipiny18815-47 3213-32
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
Górnik Czerwionka 1-1 Naprzód Lipiny
Chorzowianka Chorzów 2-2 Górnik Sośnica
Walcownia Czechowice 2-2 Ruch Radzionków
Rozbark Bytom 1-1 Górnik Świętochłowice
ROW Rybnik 1-0 Wyzwolenie Chorzów
bramki:
AKS Chorzów 3-2 Czarni Chropaczów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice193134-10 135124
2. Górnik Czerwionka192537-20 113517
3. Wyzwolenie Chorzów192234-19 94615
4.ROW Rybnik192036-20 92816
5. Rozbark Bytom192029-38 847-9
6. Czarni Chropaczów191926-22 6764
7. AKS Chorzów191923-28 838-5
8. Walcownia Czechowice191727-37 658-10
9. Górnik Sośnica191632-32 6490
10. Ruch Radzionków191521-28 478-7
11. Chorzowianka Chorzów191516-29 6310-13
12. Naprzód Lipiny19916-48 3313-32
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
Ruch Radzionków 1-0 ROW Rybnik
bramki:
Górnik Świętochłowice 3-0 Walcownia Czechowice
Górnik Sośnica 1-0 Rozbark Bytom
Naprzód Lipiny 0-2 Chorzowianka Chorzów
Czarni Chropaczów 2-2 Górnik Czerwionka
Wyzwolenie Chorzów 0-1 AKS Chorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice203337-10 145127
2. Górnik Czerwionka202639-22 114517
3. Wyzwolenie Chorzów202234-20 94714
4. AKS Chorzów202124-28 938-4
5.ROW Rybnik202036-21 92915
6. Czarni Chropaczów202028-24 6864
7. Rozbark Bytom202029-39 848-10
8. Górnik Sośnica201833-32 7491
9. Ruch Radzionków201722-28 578-6
10. Chorzowianka Chorzów201718-29 7310-11
11. Walcownia Czechowice201727-40 659-13
12. Naprzód Lipiny20916-50 3314-34
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
Górnik Czerwionka 2-2 ROW Rybnik
bramki: Skóra
Składy:
Górnik Czerwionka -
ROW Rybnik - Holewa, Pilarek, Skóra
widzów:0
AKS Chorzów 1-1 Ruch Radzionków
Naprzód Lipiny 0-2 Górnik Sośnica
Rozbark Bytom 1-0 Wyzwolenie Chorzów
Czarni Chropaczów 1-0 Górnik Świętochłowice
Chorzowianka Chorzów 1-0 Walcownia Czechowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice213337-11 145226
2. Górnik Czerwionka212741-24 115517
3. Wyzwolenie Chorzów212234-21 94813
4. Czarni Chropaczów212229-24 7865
5. AKS Chorzów212225-29 948-4
6. Rozbark Bytom212230-39 948-9
7.ROW Rybnik212138-23 93915
8. Górnik Sośnica212035-32 8493
9. Chorzowianka Chorzów211919-29 8310-10
10. Ruch Radzionków211823-29 588-6
11. Walcownia Czechowice211727-41 6510-14
12. Naprzód Lipiny21916-52 3315-36
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
ROW Rybnik 3-2 Górnik Świętochłowice
bramki: Jankowski, Skóra, Szulik
Składy:
ROW Rybnik - Skóra, Szulik, H.Ucherek, Jankowski
Górnik Świętochłowice -
widzów:3000
Chorzowianka Chorzów 4-0 Czarni Chropaczów
Rozbark Bytom 5-0 Naprzód Lipiny
Walcownia Czechowice 2-2 Górnik Sośnica
Wyzwolenie Chorzów 4-3 Ruch Radzionków
Górnik Czerwionka 1-3 AKS Chorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Świętochłowice223339-14 145325
2. Górnik Czerwionka222742-27 115615
3. Wyzwolenie Chorzów222438-24 104814
4. AKS Chorzów222428-30 1048-2
5. Rozbark Bytom222435-39 1048-4
6.ROW Rybnik222341-25 103916
7. Czarni Chropaczów222229-28 7871
8. Górnik Sośnica222137-34 8593
9. Chorzowianka Chorzów222123-29 9310-6
10. Ruch Radzionków221826-33 589-7
11. Walcownia Czechowice221829-43 6610-14
12. Naprzód Lipiny22916-57 3316-41