1965/66
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1967/68
SEZON 1966/67
3 liga grupa ZACHÓD
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Wyzwolenie Chorzów 0-6 ROW Rybnik
bramki: JJankowski 4, Skóra 2
Składy:
Wyzwolenie Chorzów -
ROW Rybnik - Kściuk(46 min. Pelczar), Ucherek, Manowski, Otrząsek, Wiencek, Pilarek, Cholewa, Skóra, Kubek, Jankowski, Szulik
widzów:0
Górnik Wilchwy 3-0 Otmęt Krapkowice
Victoria Wałbrzych 1-1 Urania Kochłowice
KS Nysa 2-1 Górnik Radlin
Ślęza Wrocław 3-1 Stilon Gorzów
Orzeł Międzyrzecz 0-1 Promień Żary
Metal Kluczbork 0-1 Turów Bogatynia
Piast Gliwice 3-0 Polonia Świdnica
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik126-0 1006
2. Piast Gliwice123-0 1003
3. Górnik Wilchwy123-0 1003
4. Ślęza Wrocław123-1 1002
5. KS Nysa122-1 1001
6. Turów Bogatynia121-0 1001
7. Promień Żary121-0 1001
8. Victoria Wałbrzych111-1 0100
9. Urania Kochłowice111-1 0100
10. Górnik Radlin101-2 001-1
11. Orzeł Międzyrzecz100-1 001-1
12. Metal Kluczbork100-1 001-1
13. Stilon Gorzów101-3 001-2
14. Otmęt Krapkowice100-3 001-3
15. Polonia Świdnica100-3 001-3
16. Wyzwolenie Chorzów100-6 001-6
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-1 Górnik Wilchwy
bramki: Szulik
Górnik Radlin 4-1 Orzeł Międzyrzecz
Turów Bogatynia 2-2 Piast Gliwice
Promień Żary 1-2 Wyzwolenie Chorzów
Stilon Gorzów 2-0 Polonia Świdnica
Otmęt Krapkowice 1-3 Metal Kluczbork
Ślęza Wrocław 2-1 Victoria Wałbrzych
Urania Kochłowice 5-1 KS Nysa
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław245-2 2003
2.ROW Rybnik237-1 1106
3. Urania Kochłowice236-2 1104
4. Piast Gliwice235-2 1103
5. Górnik Wilchwy234-1 1103
6. Turów Bogatynia233-2 1101
7. Górnik Radlin225-3 1012
8. Metal Kluczbork223-2 1011
9. Stilon Gorzów223-3 1010
10. Promień Żary222-2 1010
11. KS Nysa223-6 101-3
12. Wyzwolenie Chorzów222-7 101-5
13. Victoria Wałbrzych212-3 011-1
14. Orzeł Międzyrzecz201-5 002-4
15. Otmęt Krapkowice201-6 002-5
16. Polonia Świdnica200-5 002-5
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
Górnik Wilchwy 1-0 Promień Żary
Orzeł Międzyrzecz 0-4 Urania Kochłowice
Piast Gliwice 2-1 Otmęt Krapkowice
Metal Kluczbork 4-1 ROW Rybnik
bramki: Jankowski
Victoria Wałbrzych 3-1 Stilon Gorzów
KS Nysa 1-0 Ślęza Wrocław
Polonia Świdnica 1-0 Turów Bogatynia
Wyzwolenie Chorzów 1-2 Górnik Radlin
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice3510-2 2108
2. Piast Gliwice357-3 2104
3. Górnik Wilchwy355-1 2104
4. Metal Kluczbork347-3 2014
5. Górnik Radlin347-4 2013
6. Ślęza Wrocław345-3 2012
7. KS Nysa344-6 201-2
8.ROW Rybnik338-5 1113
9. Victoria Wałbrzych335-4 1111
10. Turów Bogatynia333-3 1110
11. Promień Żary322-3 102-1
12. Stilon Gorzów324-6 102-2
13. Polonia Świdnica321-5 102-4
14. Wyzwolenie Chorzów323-9 102-6
15. Otmęt Krapkowice302-8 003-6
16. Orzeł Międzyrzecz301-9 003-8
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
Górnik Radlin 2-0 Górnik Wilchwy
ROW Rybnik 2-0 Piast Gliwice
bramki: Jankowski, Szulik
Stilon Gorzów 0-2 Turów Bogatynia
Otmęt Krapkowice 4-0 Polonia Świdnica
Promień Żary 5-1 Metal Kluczbork
Ślęza Wrocław 4-1 Orzeł Międzyrzecz
Victoria Wałbrzych 0-1 KS Nysa
Urania Kochłowice 1-1 Wyzwolenie Chorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice4611-3 2208
2. Górnik Radlin469-4 3015
3. Ślęza Wrocław469-4 3015
4. KS Nysa465-6 301-1
5.ROW Rybnik4510-5 2115
6. Piast Gliwice457-5 2112
7. Górnik Wilchwy455-3 2112
8. Turów Bogatynia455-3 2112
9. Promień Żary447-4 2023
10. Metal Kluczbork448-8 2020
11. Victoria Wałbrzych435-5 1120
12. Wyzwolenie Chorzów434-10 112-6
13. Otmęt Krapkowice426-8 103-2
14. Stilon Gorzów424-8 103-4
15. Polonia Świdnica421-9 103-8
16. Orzeł Międzyrzecz402-13 004-11
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
Wyzwolenie Chorzów 3-0 Ślęza Wrocław
Metal Kluczbork 1-1 Górnik Radlin
KS Nysa 1-2 Stilon Gorzów
Orzeł Międzyrzecz 0-0 Victoria Wałbrzych
Turów Bogatynia 0-2 Otmęt Krapkowice
Górnik Wilchwy 1-3 Urania Kochłowice
Polonia Świdnica 0-2 ROW Rybnik
bramki:
Piast Gliwice 7-1 Promień Żary
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice5814-4 32010
2. Piast Gliwice5714-6 3118
3.ROW Rybnik5712-5 3117
4. Górnik Radlin5710-5 3115
5. Ślęza Wrocław569-7 3022
6. KS Nysa566-8 302-2
7. Metal Kluczbork559-9 2120
8. Górnik Wilchwy556-6 2120
9. Turów Bogatynia555-5 2120
10. Wyzwolenie Chorzów557-10 212-3
11. Otmęt Krapkowice548-8 2030
12. Victoria Wałbrzych545-5 1220
13. Promień Żary548-11 203-3
14. Stilon Gorzów546-9 203-3
15. Polonia Świdnica521-11 104-10
16. Orzeł Międzyrzecz512-13 014-11
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
Ślęza Wrocław 0-0 Górnik Wilchwy
Urania Kochłowice 1-1 Metal Kluczbork
Górnik Radlin 3-0 Piast Gliwice
Victoria Wałbrzych 2-1 Wyzwolenie Chorzów
Stilon Gorzów 1-1 Otmęt Krapkowice
Promień Żary 5-2 Polonia Świdnica
KS Nysa 1-0 Orzeł Międzyrzecz
ROW Rybnik 1-0 Turów Bogatynia
bramki:
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice6915-5 33010
2.ROW Rybnik6913-5 4118
3. Górnik Radlin6913-5 4118
4. KS Nysa687-8 402-1
5. Piast Gliwice6714-9 3125
6. Ślęza Wrocław679-7 3122
7. Victoria Wałbrzych667-6 2221
8. Górnik Wilchwy666-6 2220
9. Promień Żary6613-13 3030
10. Metal Kluczbork6610-10 2220
11. Otmęt Krapkowice659-9 2130
12. Turów Bogatynia655-6 213-1
13. Stilon Gorzów657-10 213-3
14. Wyzwolenie Chorzów658-12 213-4
15. Polonia Świdnica623-16 105-13
16. Orzeł Międzyrzecz612-14 015-12
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
Orzeł Międzyrzecz 5-0 Stilon Gorzów
Otmęt Krapkowice 0-2 ROW Rybnik
bramki:
Polonia Świdnica 1-0 Górnik Radlin
Górnik Wilchwy 1-1 Victoria Wałbrzych
Wyzwolenie Chorzów 3-2 KS Nysa
Metal Kluczbork 0-1 Ślęza Wrocław
Turów Bogatynia 1-0 Promień Żary
Piast Gliwice 0-3 Urania Kochłowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice71118-5 43013
2.ROW Rybnik71115-5 51110
3. Górnik Radlin7913-6 4127
4. Ślęza Wrocław7910-7 4123
5. KS Nysa789-11 403-2
6. Piast Gliwice7714-12 3132
7. Victoria Wałbrzych778-7 2321
8. Górnik Wilchwy777-7 2320
9. Turów Bogatynia776-6 3130
10. Wyzwolenie Chorzów7711-14 313-3
11. Promień Żary7613-14 304-1
12. Metal Kluczbork7610-11 223-1
13. Otmęt Krapkowice759-11 214-2
14. Stilon Gorzów757-15 214-8
15. Polonia Świdnica744-16 205-12
16. Orzeł Międzyrzecz737-14 115-7
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
Urania Kochłowice 5-0 Polonia Świdnica
Ślęza Wrocław 0-1 Piast Gliwice
Orzeł Międzyrzecz 2-0 Wyzwolenie Chorzów
Victoria Wałbrzych 1-2 Metal Kluczbork
Promień Żary 3-1 Otmęt Krapkowice
KS Nysa 1-1 Górnik Wilchwy
Górnik Radlin 4-0 Turów Bogatynia
Stilon Gorzów 0-1 ROW Rybnik
bramki:
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice81323-5 53018
2.ROW Rybnik81316-5 61111
3. Górnik Radlin81117-6 51211
4. Piast Gliwice8915-12 4133
5. Ślęza Wrocław8910-8 4132
6. KS Nysa8910-12 413-2
7. Promień Żary8816-15 4041
8. Górnik Wilchwy888-8 2420
9. Metal Kluczbork8812-12 3230
10. Victoria Wałbrzych879-9 2330
11. Turów Bogatynia876-10 314-4
12. Wyzwolenie Chorzów8711-16 314-5
13. Otmęt Krapkowice8510-14 215-4
14. Orzeł Międzyrzecz859-14 215-5
15. Stilon Gorzów857-16 215-9
16. Polonia Świdnica844-21 206-17
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
Górnik Wilchwy 6-0 Orzeł Międzyrzecz
Wyzwolenie Chorzów 5-1 Stilon Gorzów
Piast Gliwice 4-0 Victoria Wałbrzych
Polonia Świdnica 1-0 Ślęza Wrocław
Otmęt Krapkowice 1-0 Górnik Radlin
Metal Kluczbork 2-2 KS Nysa
Turów Bogatynia 1-1 Urania Kochłowice
ROW Rybnik 7-0 Promień Żary
bramki: Skóra 2, Szulik 2, Cholewa, Pilarek, Jankowski
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik91523-5 71118
2. Urania Kochłowice91424-6 54018
3. Górnik Radlin91117-7 51310
4. Piast Gliwice91119-12 5137
5. Górnik Wilchwy91014-8 3426
6. KS Nysa91012-14 423-2
7. Ślęza Wrocław9910-9 4141
8. Metal Kluczbork9914-14 3330
9. Wyzwolenie Chorzów9916-17 414-1
10. Turów Bogatynia987-11 324-4
11. Promień Żary9816-22 405-6
12. Otmęt Krapkowice9711-14 315-3
13. Victoria Wałbrzych979-13 234-4
14. Polonia Świdnica965-21 306-16
15. Orzeł Międzyrzecz959-20 216-11
16. Stilon Gorzów958-21 216-13
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
Wyzwolenie Chorzów 1-0 Górnik Wilchwy
Górnik Radlin 0-0 ROW Rybnik
KS Nysa 2-0 Piast Gliwice
Stilon Gorzów 0-1 Promień Żary
Victoria Wałbrzych 1-1 Polonia Świdnica
Orzeł Międzyrzecz 2-1 Metal Kluczbork
Ślęza Wrocław 2-0 Turów Bogatynia
Urania Kochłowice 2-0 Otmęt Krapkowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice101626-6 64020
2.ROW Rybnik101623-5 72118
3. Górnik Radlin101217-7 52310
4. KS Nysa101214-14 5230
5. Piast Gliwice101119-14 5145
6. Ślęza Wrocław101112-9 5143
7. Wyzwolenie Chorzów101117-17 5140
8. Górnik Wilchwy101014-9 3435
9. Promień Żary101017-22 505-5
10. Metal Kluczbork10915-16 334-1
11. Victoria Wałbrzych10810-14 244-4
12. Turów Bogatynia1087-13 325-6
13. Otmęt Krapkowice10711-16 316-5
14. Orzeł Międzyrzecz10711-21 316-10
15. Polonia Świdnica1076-22 316-16
16. Stilon Gorzów1058-22 217-14
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
Górnik Wilchwy 1-1 Stilon Gorzów
Piast Gliwice 1-1 Orzeł Międzyrzecz
Polonia Świdnica 2-2 KS Nysa
Otmęt Krapkowice 2-1 Ślęza Wrocław
Turów Bogatynia 2-1 Victoria Wałbrzych
Metal Kluczbork 0-0 Wyzwolenie Chorzów
Promień Żary 1-1 Górnik Radlin
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice101626-6 64020
2.ROW Rybnik101623-5 72118
3. Górnik Radlin111318-8 53310
4. KS Nysa111316-16 5330
5. Piast Gliwice111220-15 5245
6. Wyzwolenie Chorzów111217-17 5240
7. Górnik Wilchwy111115-10 3535
8. Ślęza Wrocław111113-11 5152
9. Promień Żary111118-23 515-5
10. Metal Kluczbork111015-16 344-1
11. Turów Bogatynia11109-14 425-5
12. Otmęt Krapkowice11913-17 416-4
13. Victoria Wałbrzych11811-16 245-5
14. Orzeł Międzyrzecz11812-22 326-10
15. Polonia Świdnica1188-24 326-16
16. Stilon Gorzów1169-23 227-14
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
Górnik Wilchwy 3-2 Metal Kluczbork
KS Nysa 1-1 Turów Bogatynia
Stilon Gorzów 2-3 Górnik Radlin
Orzeł Międzyrzecz 0-1 Polonia Świdnica
Victoria Wałbrzych 0-1 Otmęt Krapkowice
Urania Kochłowice 3-0 Promień Żary
Ślęza Wrocław 0-0 ROW Rybnik
Wyzwolenie Chorzów 3-2 Piast Gliwice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice111829-6 74023
2.ROW Rybnik111723-5 73118
3. Górnik Radlin121521-10 63311
4. Wyzwolenie Chorzów121420-19 6241
5. KS Nysa121417-17 5430
6. Górnik Wilchwy121318-12 4536
7. Piast Gliwice121222-18 5254
8. Ślęza Wrocław121213-11 5252
9. Otmęt Krapkowice121114-17 516-3
10. Turów Bogatynia121110-15 435-5
11. Promień Żary121118-26 516-8
12. Metal Kluczbork121017-19 345-2
13. Polonia Świdnica12109-24 426-15
14. Victoria Wałbrzych12811-17 246-6
15. Orzeł Międzyrzecz12812-23 327-11
16. Stilon Gorzów12611-26 228-15
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-0 Victoria Wałbrzych
bramki:
Otmęt Krapkowice 2-1 KS Nysa
Polonia Świdnica 0-2 Wyzwolenie Chorzów
Piast Gliwice 4-1 Górnik Wilchwy
Promień Żary 0-3 Ślęza Wrocław
Turów Bogatynia 2-1 Orzeł Międzyrzecz
Górnik Radlin 2-0 Urania Kochłowice
Metal Kluczbork 2-0 Stilon Gorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik121924-5 83119
2. Urania Kochłowice121829-8 74121
3. Górnik Radlin131723-10 73313
4. Wyzwolenie Chorzów131622-19 7243
5. Piast Gliwice131426-19 6257
6. Ślęza Wrocław131416-11 6255
7. KS Nysa131418-19 544-1
8. Górnik Wilchwy131319-16 4543
9. Otmęt Krapkowice131316-18 616-2
10. Turów Bogatynia131312-16 535-4
11. Metal Kluczbork131219-19 4450
12. Promień Żary131118-29 517-11
13. Polonia Świdnica13109-26 427-17
14. Victoria Wałbrzych13811-18 247-7
15. Orzeł Międzyrzecz13813-25 328-12
16. Stilon Gorzów13611-28 229-17
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
Wyzwolenie Chorzów 2-1 Turów Bogatynia
KS Nysa 1-1 ROW Rybnik
bramki: Wiencek
Górnik Wilchwy 3-0 Polonia Świdnica
Metal Kluczbork 0-1 Piast Gliwice
Ślęza Wrocław 0-1 Górnik Radlin
Orzeł Międzyrzecz 8-1 Otmęt Krapkowice
Victoria Wałbrzych 4-0 Promień Żary
Stilon Gorzów 2-0 Urania Kochłowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik132025-6 84119
2. Górnik Radlin141924-10 83314
3. Urania Kochłowice131829-10 74219
4. Wyzwolenie Chorzów141824-20 8244
5. Piast Gliwice141627-19 7258
6. Górnik Wilchwy141522-16 5546
7. KS Nysa141519-20 554-1
8. Ślęza Wrocław141416-12 6264
9. Turów Bogatynia141313-18 536-5
10. Otmęt Krapkowice141317-26 617-9
11. Metal Kluczbork141219-20 446-1
12. Promień Żary141118-33 518-15
13. Victoria Wałbrzych141015-18 347-3
14. Orzeł Międzyrzecz141021-26 428-5
15. Polonia Świdnica14109-29 428-20
16. Stilon Gorzów14813-28 329-15
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
Piast Gliwice 3-0 Stilon Gorzów
Polonia Świdnica 3-0 Metal Kluczbork
ROW Rybnik 2-2 Orzeł Międzyrzecz
bramki: Pilarek, Szulik
Otmęt Krapkowice 2-2 Wyzwolenie Chorzów
Urania Kochłowice 1-0 Ślęza Wrocław
Turów Bogatynia 3-2 Górnik Wilchwy
Promień Żary 3-1 KS Nysa
Górnik Radlin 4-0 Victoria Wałbrzych
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik142127-8 85119
2. Górnik Radlin152128-10 93318
3. Urania Kochłowice142030-10 84220
4. Wyzwolenie Chorzów151926-22 8344
5. Piast Gliwice151830-19 82511
6. Górnik Wilchwy151524-19 5555
7. KS Nysa151520-23 555-3
8. Turów Bogatynia151516-20 636-4
9. Ślęza Wrocław151416-13 6273
10. Otmęt Krapkowice151419-28 627-9
11. Promień Żary151321-34 618-13
12. Metal Kluczbork151219-23 447-4
13. Polonia Świdnica151212-29 528-17
14. Orzeł Międzyrzecz151123-28 438-5
15. Victoria Wałbrzych151015-22 348-7
16. Stilon Gorzów15813-31 3210-18
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE

(mecz z 11 kolejki)
ROW Rybnik 2-2 Urania Kochłowice
(mecz z 11 kolejki)
bramki: Cholewa, Kubek
Polonia Świdnica 1-2 Piast Gliwice
Urania Kochłowice 3-0 Victoria Wałbrzych
Otmęt Krapkowice 0-0 Górnik Wilchwy
Górnik Radlin 1-1 KS Nysa
Stilon Gorzów 1-0 Ślęza Wrocław
Turów Bogatynia 0-0 Metal Kluczbork
Promień Żary 0-1 Orzeł Międzyrzecz
ROW Rybnik 0-2 Wyzwolenie Chorzów
bramki:
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice162335-12 95223
2. Górnik Radlin162229-11 94318
3.ROW Rybnik162229-12 86217
4. Wyzwolenie Chorzów162128-22 9346
5. Piast Gliwice162032-20 92512
6. Górnik Wilchwy161624-19 5655
7. KS Nysa161621-24 565-3
8. Turów Bogatynia161616-20 646-4
9. Otmęt Krapkowice161519-28 637-9
10. Ślęza Wrocław161416-14 6282
11. Orzeł Międzyrzecz161324-28 538-4
12. Metal Kluczbork161319-23 457-4
13. Promień Żary161321-35 619-14
14. Polonia Świdnica161213-31 529-18
15. Victoria Wałbrzych161015-25 349-10
16. Stilon Gorzów161014-31 4210-17
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Górnik Wilchwy 0-0 ROW Rybnik
Wyzwolenie Chorzów 2-0 Promień Żary
KS Nysa 1-3 Urania Kochłowice
Orzeł Międzyrzecz 2-3 Górnik Radlin
Victoria Wałbrzych 0-1 Ślęza Wrocław
Metal Kluczbork 0-1 Otmęt Krapkowice
Polonia Świdnica 3-0 Stilon Gorzów
Piast Gliwice 5-0 Turów Bogatynia
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice172538-13 105225
2. Górnik Radlin172432-13 104319
3.ROW Rybnik172329-12 87217
4. Wyzwolenie Chorzów172330-22 10348
5. Piast Gliwice172237-20 102517
6. Górnik Wilchwy171724-19 5755
7. Otmęt Krapkowice171720-28 737-8
8. Ślęza Wrocław171617-14 7283
9. KS Nysa171622-27 566-5
10. Turów Bogatynia171616-25 647-9
11. Polonia Świdnica171416-31 629-15
12. Orzeł Międzyrzecz171326-31 539-5
13. Metal Kluczbork171319-24 458-5
14. Promień Żary171321-37 6110-16
15. Victoria Wałbrzych171015-26 3410-11
16. Stilon Gorzów171014-34 4211-20
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
Otmęt Krapkowice 0-2 Piast Gliwice
Promień Żary 2-2 Górnik Wilchwy
ROW Rybnik 0-0 Metal Kluczbork
Urania Kochłowice 2-0 Orzeł Międzyrzecz
Stilon Gorzów 0-1 Victoria Wałbrzych
Turów Bogatynia 3-0 Polonia Świdnica
Ślęza Wrocław 4-1 KS Nysa
Górnik Radlin 0-0 Wyzwolenie Chorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice182740-13 115227
2. Górnik Radlin182532-13 105319
3. Piast Gliwice182439-20 112519
4.ROW Rybnik182429-12 88217
5. Wyzwolenie Chorzów182430-22 10448
6. Ślęza Wrocław181821-15 8286
7. Górnik Wilchwy181826-21 5855
8. Turów Bogatynia181819-25 747-6
9. Otmęt Krapkowice181720-30 738-10
10. KS Nysa181623-31 567-8
11. Metal Kluczbork181419-24 468-5
12. Promień Żary181423-39 6210-16
13. Polonia Świdnica181416-34 6210-18
14. Orzeł Międzyrzecz181326-33 5310-7
15. Victoria Wałbrzych181216-26 4410-10
16. Stilon Gorzów181014-35 4212-21
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
Górnik Wilchwy 1-2 Górnik Radlin
Piast Gliwice 0-1 ROW Rybnik
bramki: Cholewa
Turów Bogatynia 0-0 Stilon Gorzów
Polonia Świdnica 0-0 Otmęt Krapkowice
Metal Kluczbork 3-0 Promień Żary
Orzeł Międzyrzecz 1-0 Ślęza Wrocław
KS Nysa 4-0 Victoria Wałbrzych
Wyzwolenie Chorzów 2-1 Urania Kochłowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice192741-15 115326
2. Górnik Radlin192734-14 115320
3.ROW Rybnik192630-12 98218
4. Wyzwolenie Chorzów192632-23 11449
5. Piast Gliwice192439-21 112618
6. Turów Bogatynia191919-25 757-6
7. Ślęza Wrocław191821-16 8295
8. Górnik Wilchwy191827-23 5864
9. KS Nysa191827-31 667-4
10. Otmęt Krapkowice191820-30 748-10
11. Metal Kluczbork191622-24 568-2
12. Orzeł Międzyrzecz191527-33 6310-6
13. Polonia Świdnica191516-34 6310-18
14. Promień Żary191423-42 6211-19
15. Victoria Wałbrzych191216-30 4411-14
16. Stilon Gorzów191114-35 4312-21
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
Ślęza Wrocław 0-4 Wyzwolenie Chorzów
Górnik Radlin 3-0 Metal Kluczbork
Stilon Gorzów 1-3 KS Nysa
Victoria Wałbrzych 1-0 Orzeł Międzyrzecz
Urania Kochłowice 2-0 Górnik Wilchwy
Otmęt Krapkowice 0-1 Turów Bogatynia
ROW Rybnik 3-1 Polonia Świdnica
bramki: Cholewa, Czok, Broja
Promień Żary 1-1 Piast Gliwice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice202943-15 125328
2. Górnik Radlin202937-14 125323
3.ROW Rybnik202833-13 108220
4. Wyzwolenie Chorzów202836-23 124413
5. Piast Gliwice202540-22 113618
6. Turów Bogatynia202120-25 857-5
7. KS Nysa202030-32 767-2
8. Górnik Wilchwy201827-25 5872
9. Ślęza Wrocław201821-20 82101
10. Otmęt Krapkowice201820-31 749-11
11. Metal Kluczbork201622-27 569-5
12. Orzeł Międzyrzecz201527-34 6311-7
13. Promień Żary201524-43 6311-19
14. Polonia Świdnica201517-37 6311-20
15. Victoria Wałbrzych201417-30 5411-13
16. Stilon Gorzów201115-38 4313-23
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
Otmęt Krapkowice 1-0 Stilon Gorzów
Polonia Świdnica 0-1 Promień Żary
Górnik Wilchwy 4-0 Ślęza Wrocław
Metal Kluczbork 2-3 Urania Kochłowice
Piast Gliwice 2-0 Górnik Radlin
Orzeł Międzyrzecz 3-0 KS Nysa
Wyzwolenie Chorzów 3-0 Victoria Wałbrzych
Turów Bogatynia 0-0 ROW Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice213146-17 135329
2. Wyzwolenie Chorzów213039-23 134416
3. Górnik Radlin212937-16 125421
4.ROW Rybnik212933-13 109220
5. Piast Gliwice212742-22 123620
6. Turów Bogatynia212220-25 867-5
7. Górnik Wilchwy212031-25 6876
8. KS Nysa212030-35 768-5
9. Otmęt Krapkowice212021-31 849-10
10. Ślęza Wrocław211821-24 8211-3
11. Orzeł Międzyrzecz211730-34 7311-4
12. Promień Żary211725-43 7311-18
13. Metal Kluczbork211624-30 5610-6
14. Polonia Świdnica211517-38 6312-21
15. Victoria Wałbrzych211417-33 5412-16
16. Stilon Gorzów211115-39 4314-24
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
ROW Rybnik 3-2 Otmęt Krapkowice
bramki: Szulik 2, Cholewa
Stilon Gorzów 0-2 Orzeł Międzyrzecz
Ślęza Wrocław 1-0 Metal Kluczbork
Promień Żary 0-0 Turów Bogatynia
Urania Kochłowice 1-1 Piast Gliwice
Victoria Wałbrzych 5-2 Górnik Wilchwy
Górnik Radlin 4-0 Polonia Świdnica
KS Nysa 3-2 Wyzwolenie Chorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice223247-18 136329
2. Górnik Radlin223141-16 135425
3.ROW Rybnik223136-15 119221
4. Wyzwolenie Chorzów223041-26 134515
5. Piast Gliwice222843-23 124620
6. Turów Bogatynia222320-25 877-5
7. KS Nysa222233-37 868-4
8. Górnik Wilchwy222033-30 6883
9. Ślęza Wrocław222022-24 9211-2
10. Otmęt Krapkowice222023-34 8410-11
11. Orzeł Międzyrzecz221932-34 8311-2
12. Promień Żary221825-43 7411-18
13. Metal Kluczbork221624-31 5611-7
14. Victoria Wałbrzych221622-35 6412-13
15. Polonia Świdnica221517-42 6313-25
16. Stilon Gorzów221115-41 4315-26
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
ROW Rybnik 5-0 Stilon Gorzów
bramki: Szulik 3, Cholewa, Skóra
Polonia Świdnica 0-0 Urania Kochłowice
Piast Gliwice 4-1 Ślęza Wrocław
Wyzwolenie Chorzów 2-2 Orzeł Międzyrzecz
Otmęt Krapkowice 0-0 Promień Żary
Metal Kluczbork 2-0 Victoria Wałbrzych
Górnik Wilchwy 3-1 KS Nysa
Turów Bogatynia 1-1 Górnik Radlin
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice233347-18 137329
2.ROW Rybnik233341-15 129226
3. Górnik Radlin233242-17 136425
4. Wyzwolenie Chorzów233143-28 135515
5. Piast Gliwice233047-24 134623
6. Turów Bogatynia232421-26 887-5
7. Górnik Wilchwy232236-31 7885
8. KS Nysa232234-40 869-6
9. Otmęt Krapkowice232123-34 8510-11
10. Orzeł Międzyrzecz232034-36 8411-2
11. Ślęza Wrocław232023-28 9212-5
12. Promień Żary231925-43 7511-18
13. Metal Kluczbork231826-31 6611-5
14. Victoria Wałbrzych231622-37 6413-15
15. Polonia Świdnica231617-42 6413-25
16. Stilon Gorzów231115-46 4316-31
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
Stilon Gorzów 0-3 Wyzwolenie Chorzów
Victoria Wałbrzych 1-2 Piast Gliwice
Orzeł Międzyrzecz 0-1 Górnik Wilchwy
Ślęza Wrocław 2-1 Polonia Świdnica
Górnik Radlin 2-2 Otmęt Krapkowice
KS Nysa 1-0 Metal Kluczbork
Promień Żary 0-1 ROW Rybnik
bramki:
Urania Kochłowice 1-0 Turów Bogatynia
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice243548-18 147330
2.ROW Rybnik243542-15 139227
3. Górnik Radlin243344-19 137425
4. Wyzwolenie Chorzów243346-28 145518
5. Piast Gliwice243249-25 144624
6. Górnik Wilchwy242437-31 8886
7. KS Nysa242435-40 969-5
8. Turów Bogatynia242421-27 888-6
9. Ślęza Wrocław242225-29 10212-4
10. Otmęt Krapkowice242225-36 8610-11
11. Orzeł Międzyrzecz242034-37 8412-3
12. Promień Żary241925-44 7512-19
13. Metal Kluczbork241826-32 6612-6
14. Victoria Wałbrzych241623-39 6414-16
15. Polonia Świdnica241618-44 6414-26
16. Stilon Gorzów241115-49 4317-34
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
Górnik Wilchwy 2-1 Wyzwolenie Chorzów
Piast Gliwice 5-2 KS Nysa
ROW Rybnik 2-1 Górnik Radlin
bramki: Palenga 2
Promień Żary 2-1 Stilon Gorzów
Turów Bogatynia 2-0 Ślęza Wrocław
Metal Kluczbork 0-1 Orzeł Międzyrzecz
Polonia Świdnica 1-0 Victoria Wałbrzych
Otmęt Krapkowice 1-2 Urania Kochłowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Kochłowice253750-19 157331
2.ROW Rybnik253744-16 149228
3. Piast Gliwice253454-27 154627
4. Górnik Radlin253345-21 137524
5. Wyzwolenie Chorzów253347-30 145617
6. Górnik Wilchwy252639-32 9887
7. Turów Bogatynia252623-27 988-4
8. KS Nysa252437-45 9610-8
9. Orzeł Międzyrzecz252235-37 9412-2
10. Ślęza Wrocław252225-31 10213-6
11. Otmęt Krapkowice252226-38 8611-12
12. Promień Żary252127-45 8512-18
13. Metal Kluczbork251826-33 6613-7
14. Polonia Świdnica251819-44 7414-25
15. Victoria Wałbrzych251623-40 6415-17
16. Stilon Gorzów251116-51 4318-35
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
Orzeł Międzyrzecz 1-0 Piast Gliwice
Stilon Gorzów 1-3 Górnik Wilchwy
KS Nysa 1-0 Polonia Świdnica
Ślęza Wrocław 1-0 Otmęt Krapkowice
Urania Kochłowice 0-2 ROW Rybnik
bramki: Szulik ,Cholewa
Victoria Wałbrzych 2-0 Turów Bogatynia
Wyzwolenie Chorzów 1-1 Metal Kluczbork
Górnik Radlin 1-1 Promień Żary
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik263946-16 159230
2. Urania Kochłowice263750-21 157429
3. Piast Gliwice263454-28 154726
4. Górnik Radlin263446-22 138524
5. Wyzwolenie Chorzów263448-31 146617
6. Górnik Wilchwy262842-33 10889
7. Turów Bogatynia262623-29 989-6
8. KS Nysa262638-45 10610-7
9. Orzeł Międzyrzecz262436-37 10412-1
10. Ślęza Wrocław262426-31 11213-5
11. Otmęt Krapkowice262226-39 8612-13
12. Promień Żary262228-46 8612-18
13. Metal Kluczbork261927-34 6713-7
14. Victoria Wałbrzych261825-40 7415-15
15. Polonia Świdnica261819-45 7415-26
16. Stilon Gorzów261117-54 4319-37
WYNIKI 27 KOLEJKI TABELA PO 27 KOLEJCE
ROW Rybnik 3-0 Ślęza Wrocław
bramki: Szulik ,Wiencek, A.Cholewa
Piast Gliwice 1-0 Wyzwolenie Chorzów
Promień Żary 0-1 Urania Kochłowice
Metal Kluczbork 2-0 Górnik Wilchwy
Otmęt Krapkowice 0-1 Victoria Wałbrzych
Polonia Świdnica 1-2 Orzeł Międzyrzecz
Turów Bogatynia 3-1 KS Nysa
Górnik Radlin 3-0 Stilon Gorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik274149-16 169233
2. Urania Kochłowice273951-21 167430
3. Piast Gliwice273655-28 164727
4. Górnik Radlin273649-22 148527
5. Wyzwolenie Chorzów273448-32 146716
6. Górnik Wilchwy272842-35 10897
7. Turów Bogatynia272826-30 1089-4
8. Orzeł Międzyrzecz272638-38 114120
9. KS Nysa272639-48 10611-9
10. Ślęza Wrocław272426-34 11214-8
11. Otmęt Krapkowice272226-40 8613-14
12. Promień Żary272228-47 8613-19
13. Metal Kluczbork272129-34 7713-5
14. Victoria Wałbrzych272026-40 8415-14
15. Polonia Świdnica271820-47 7416-27
16. Stilon Gorzów271117-57 4320-40
WYNIKI 28 KOLEJKI TABELA PO 28 KOLEJCE
Górnik Wilchwy 4-3 Piast Gliwice
Wyzwolenie Chorzów 5-1 Polonia Świdnica
KS Nysa 1-5 Otmęt Krapkowice
Victoria Wałbrzych 0-4 ROW Rybnik
bramki:
Orzeł Międzyrzecz 5-0 Turów Bogatynia
Ślęza Wrocław 5-0 Promień Żary
Stilon Gorzów 2-4 Metal Kluczbork
Urania Kochłowice 1-0 Górnik Radlin
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik284353-16 179237
2. Urania Kochłowice284152-21 177431
3. Piast Gliwice283658-32 164826
4. Górnik Radlin283649-23 148626
5. Wyzwolenie Chorzów283653-33 156720
6. Górnik Wilchwy283046-38 11898
7. Orzeł Międzyrzecz282843-38 124125
8. Turów Bogatynia282826-35 10810-9
9. Ślęza Wrocław282631-34 12214-3
10. KS Nysa282640-53 10612-13
11. Otmęt Krapkowice282431-41 9613-10
12. Metal Kluczbork282333-36 8713-3
13. Promień Żary282228-52 8614-24
14. Victoria Wałbrzych282026-44 8416-18
15. Polonia Świdnica281821-52 7417-31
16. Stilon Gorzów281119-61 4321-42
WYNIKI 29 KOLEJKI TABELA PO 29 KOLEJCE
Urania Kochłowice 2-0 Stilon Gorzów
Otmęt Krapkowice 3-1 Orzeł Międzyrzecz
Turów Bogatynia 1-0 Wyzwolenie Chorzów
ROW Rybnik 6-1 KS Nysa
bramki:
Piast Gliwice 2-0 Metal Kluczbork
Polonia Świdnica 1-3 Górnik Wilchwy
Górnik Radlin 2-1 Ślęza Wrocław
Promień Żary 1-0 Victoria Wałbrzych
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik294559-17 189242
2. Urania Kochłowice294354-21 187433
3. Piast Gliwice293860-32 174828
4. Górnik Radlin293851-24 158627
5. Wyzwolenie Chorzów293653-34 156819
6. Górnik Wilchwy293249-39 128910
7. Turów Bogatynia293027-35 11810-8
8. Orzeł Międzyrzecz292844-41 124133
9. Ślęza Wrocław292632-36 12215-4
10. Otmęt Krapkowice292634-42 10613-8
11. KS Nysa292641-59 10613-18
12. Promień Żary292429-52 9614-23
13. Metal Kluczbork292333-38 8714-5
14. Victoria Wałbrzych292026-45 8417-19
15. Polonia Świdnica291822-55 7418-33
16. Stilon Gorzów291119-63 4322-44
WYNIKI 30 KOLEJKI TABELA PO 30 KOLEJCE
KS Nysa 2-0 Promień Żary
Stilon Gorzów 0-1 Piast Gliwice
Metal Kluczbork 4-0 Polonia Świdnica
Wyzwolenie Chorzów 1-1 Otmęt Krapkowice
Orzeł Międzyrzecz 3-1 ROW Rybnik
bramki:
Górnik Wilchwy 5-1 Turów Bogatynia
Ślęza Wrocław 1-1 Urania Kochłowice
Victoria Wałbrzych 0-3 Górnik Radlin
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik304560-20 189340
2. Urania Kochłowice304455-22 188433
3. Górnik Radlin304054-24 168630
4. Piast Gliwice304061-32 184829
5. Wyzwolenie Chorzów303754-35 157819
6. Górnik Wilchwy303454-40 138914
7. Orzeł Międzyrzecz303047-42 134135
8. Turów Bogatynia303028-40 11811-12
9. KS Nysa302843-59 11613-16
10. Ślęza Wrocław302733-37 12315-4
11. Otmęt Krapkowice302735-43 10713-8
12. Metal Kluczbork302537-38 9714-1
13. Promień Żary302429-54 9615-25
14. Victoria Wałbrzych302026-48 8418-22
15. Polonia Świdnica301822-59 7419-37
16. Stilon Gorzów301119-64 4323-45