1980/81
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1982/83
SEZON 1981/82
2 liga
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Olimpia Poznań 1-3 ROW Rybnik
0-1 Podolski 14 min.
1-1 Myśliński 47 min.
1-2 Ochmański 53 min.
1-3 Szalecki 85 min.
Składy:
Olimpia Poznań -
ROW Rybnik - Szczucki, Siury, Trefoń, Ciesiul, Gramza, Wyrobek, Pytlik, Furlepa, Ochmański, Podolski, Szalecki
widzów:1000
GKS Katowice 1-0 Odra Opole
Urania Ruda Śląska 1-1 Zagłębie Wałbrzych
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Piast Gliwice
Stoczniowiec Gdańsk 0-0 Stal Stocznia Szczecin
Górnik Wałbrzych 1-3 GKS Tychy
Gryf Słupsk 0-1 Lechia Gdańsk
Błękitni Stargard 1-0 Stilon Gorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik123-1 1002
2. GKS Tychy123-1 1002
3. BKS Stal Bielsko-Biała122-0 1002
4. Błękitni Stargard121-0 1001
5. GKS Katowice121-0 1001
6. Lechia Gdańsk121-0 1001
7. Urania Ruda Śląska111-1 0100
8. Zagłębie Wałbrzych111-1 0100
9. Stal Stocznia Szczecin110-0 0100
10. Stoczniowiec Gdańsk110-0 0100
11. Gryf Słupsk100-1 001-1
12. Odra Opole100-1 001-1
13. Stilon Gorzów100-1 001-1
14. Olimpia Poznań101-3 001-2
15. Górnik Wałbrzych101-3 001-2
16. Piast Gliwice100-2 001-2
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
ROW Rybnik 2-1 Urania Ruda Śląska
1-0 Podolski 40 min.
2-0 Podolski 52 min.
2-1 Klisz 72 min.
Składy:
ROW Rybnik - Szczucki, Siury, Trefoń, Ciesiul, Gramza, Ochmański, Wyrobek, Frydecki, Furlepa, Podolski, Szalecki
Urania Ruda Śląska -
widzów:1500
Piast Gliwice 2-1 Stoczniowiec Gdańsk
Lechia Gdańsk 2-1 Błękitni Stargard
Zagłębie Wałbrzych 2-1 Gryf Słupsk
Odra Opole 1-1 Olimpia Poznań
GKS Tychy 0-1 GKS Katowice
Stilon Gorzów 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Stal Stocznia Szczecin 2-0 Górnik Wałbrzych
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik245-2 2003
2. Lechia Gdańsk243-1 2002
3. GKS Katowice242-0 2002
4. Stal Stocznia Szczecin232-0 1102
5. Zagłębie Wałbrzych233-2 1101
6. GKS Tychy223-2 1011
7. BKS Stal Bielsko-Biała222-1 1011
8. Błękitni Stargard222-2 1010
9. Stilon Gorzów221-1 1010
10. Piast Gliwice222-3 101-1
11. Urania Ruda Śląska212-3 011-1
12. Stoczniowiec Gdańsk211-2 011-1
13. Odra Opole211-2 011-1
14. Olimpia Poznań212-4 011-2
15. Gryf Słupsk201-3 002-2
16. Górnik Wałbrzych201-5 002-4
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
Gryf Słupsk 4-1 ROW Rybnik
1-0 Wola 31 min.
2-0 Komisarek 56 min.
3-0 Kłosiński 75 min.
4-0 Bławat 87 min.
4-1 Wyrobek 88 min.
Składy:
Gryf Słupsk -
ROW Rybnik - Szczucki, Siury, Trefoń, Ciesiul, Gramza, Ochmański, Wyrobek, Frydecki, Furlepa, Podolski, Szalecki
widzów:3000
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Lechia Gdańsk
Błękitni Stargard 1-3 Zagłębie Wałbrzych
Stoczniowiec Gdańsk 3-1 Stilon Gorzów
Górnik Wałbrzych 1-1 Piast Gliwice
GKS Katowice 1-0 Stal Stocznia Szczecin
Odra Opole 1-1 GKS Tychy
Urania Ruda Śląska 0-0 Olimpia Poznań
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Katowice363-0 3003
2. Zagłębie Wałbrzych356-3 2103
3. BKS Stal Bielsko-Biała344-2 2012
4. Lechia Gdańsk344-3 2011
5.ROW Rybnik346-6 2010
6. Stoczniowiec Gdańsk334-3 1111
7. GKS Tychy334-3 1111
8. Stal Stocznia Szczecin332-1 1111
9. Piast Gliwice333-4 111-1
10. Gryf Słupsk325-4 1021
11. Urania Ruda Śląska322-3 021-1
12. Odra Opole322-3 021-1
13. Błękitni Stargard323-5 102-2
14. Olimpia Poznań322-4 021-2
15. Stilon Gorzów322-4 102-2
16. Górnik Wałbrzych312-6 012-4
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
ROW Rybnik 2-1 Błękitni Stargard
1-0 Podolski 4 min.
2-0 Podolski 74 min.
2-1 Osieczko 88 min.
Składy:
ROW Rybnik - Szczucki, Siury, Trefoń, Ciesiul, Gramza, Ochmański, Wyrobek, Frydecki, Furlepa, Podolski, Szalecki
Błękitni Stargard -
widzów:1000
Stilon Gorzów 2-1 Górnik Wałbrzych
Lechia Gdańsk 0-0 Stoczniowiec Gdańsk
Zagłębie Wałbrzych 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Olimpia Poznań 1-1 Gryf Słupsk
Stal Stocznia Szczecin 1-0 GKS Tychy
Piast Gliwice 1-1 GKS Katowice
Urania Ruda Śląska 2-2 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Zagłębie Wałbrzych477-3 3104
2. GKS Katowice474-1 3103
3.ROW Rybnik468-7 3011
4. Stal Stocznia Szczecin453-1 2112
5. Lechia Gdańsk454-3 2111
6. BKS Stal Bielsko-Biała444-3 2021
7. Stoczniowiec Gdańsk444-3 1211
8. Piast Gliwice444-5 121-1
9. Stilon Gorzów444-5 202-1
10. Gryf Słupsk436-5 1121
11. GKS Tychy434-4 1120
12. Urania Ruda Śląska434-5 031-1
13. Odra Opole434-5 031-1
14. Olimpia Poznań433-5 031-2
15. Błękitni Stargard424-7 103-3
16. Górnik Wałbrzych413-8 013-5
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 ROW Rybnik
1-0 Kurzok 12 min.
1-1 Krótki 62 min.
2-1 Szymanowicz 79 min.
Składy:
BKS Stal Bielsko-Biała -
ROW Rybnik - Szczucki, Siury, Trefoń, Ciesiul, Gramza, Ochmański, Wyrobek, Frydecki, Furlepa, Podolski, Krótki
widzów:7000
Górnik Wałbrzych 2-0 Lechia Gdańsk
Gryf Słupsk 1-0 Urania Ruda Śląska
Stoczniowiec Gdańsk 5-2 Zagłębie Wałbrzych
GKS Katowice 4-0 Stilon Gorzów
GKS Tychy 2-0 Piast Gliwice
Odra Opole 3-1 Stal Stocznia Szczecin
Błękitni Stargard 1-3 Olimpia Poznań
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Katowice598-1 4107
2. Zagłębie Wałbrzych579-8 3111
3. Stoczniowiec Gdańsk569-5 2214
4. BKS Stal Bielsko-Biała566-4 3022
5.ROW Rybnik569-9 3020
6. Gryf Słupsk557-5 2122
7. GKS Tychy556-4 2122
8. Odra Opole557-6 1311
9. Olimpia Poznań556-6 1310
10. Stal Stocznia Szczecin554-4 2120
11. Lechia Gdańsk554-5 212-1
12. Piast Gliwice544-7 122-3
13. Stilon Gorzów544-9 203-5
14. Urania Ruda Śląska534-6 032-2
15. Górnik Wałbrzych535-8 113-3
16. Błękitni Stargard525-10 104-5
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
ROW Rybnik 3-1 Stoczniowiec Gdańsk
1-0 Krótki 6 min.
2-0 Ochmański 47 min.
3-0 Podolski 71 min.
3-1 Goryszewski 75 min.
Składy:
ROW Rybnik - Szczucki, Siury, Skrzyński, Ciesiul, Gramza, Ochmański, Pytlik, Frydecki, Furlepa, Podolski, Krótki
Stoczniowiec Gdańsk -
widzów:500
Zagłębie Wałbrzych 2-2 Górnik Wałbrzych
Urania Ruda Śląska 0-0 Błękitni Stargard
Olimpia Poznań 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Piast Gliwice 2-1 Stal Stocznia Szczecin
Stilon Gorzów 1-0 GKS Tychy
Lechia Gdańsk 2-0 GKS Katowice
Gryf Słupsk 4-1 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Katowice698-3 4115
2. BKS Stal Bielsko-Biała687-4 4023
3.ROW Rybnik6812-10 4022
4. Zagłębie Wałbrzych6811-10 3211
5. Gryf Słupsk6711-6 3125
6. Lechia Gdańsk676-5 3121
7. Stoczniowiec Gdańsk6610-8 2222
8. Piast Gliwice666-8 222-2
9. Stilon Gorzów665-9 303-4
10. GKS Tychy656-5 2131
11. Olimpia Poznań656-7 132-1
12. Stal Stocznia Szczecin655-6 213-1
13. Odra Opole658-10 132-2
14. Urania Ruda Śląska644-6 042-2
15. Górnik Wałbrzych647-10 123-3
16. Błękitni Stargard635-10 114-5
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
Górnik Wałbrzych 2-1 ROW Rybnik
1-0 Gniewek 4 min.
2-0 Truszczyński 57 min.
2-1 Szalecki 76 min.
Składy:
Górnik Wałbrzych -
ROW Rybnik - Szczucki, Gano, Skrzyński, Ciesiul, Gramza, Ochmański, Trefoń, Frydecki, Furlepa, Podolski, Szalecki
widzów:1000
Stoczniowiec Gdańsk 0-4 Olimpia Poznań
GKS Katowice 0-0 Zagłębie Wałbrzych
GKS Tychy 5-0 Lechia Gdańsk
Stal Stocznia Szczecin 1-2 Stilon Gorzów
Odra Opole 3-1 Piast Gliwice
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Urania Ruda Śląska
Błękitni Stargard 2-0 Gryf Słupsk
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Katowice7108-3 4215
2. BKS Stal Bielsko-Biała7109-5 5024
3. Zagłębie Wałbrzych7911-10 3311
4.ROW Rybnik7813-12 4031
5. Stilon Gorzów787-10 403-3
6. GKS Tychy7711-5 3136
7. Gryf Słupsk7711-8 3133
8. Olimpia Poznań7710-7 2323
9. Odra Opole7711-11 2320
10. Lechia Gdańsk776-10 313-4
11. Górnik Wałbrzych769-11 223-2
12. Stoczniowiec Gdańsk7610-12 223-2
13. Piast Gliwice767-11 223-4
14. Stal Stocznia Szczecin756-8 214-2
15. Błękitni Stargard757-10 214-3
16. Urania Ruda Śląska745-8 043-3
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-1 GKS Katowice
0-1 Grzywaczewski 51 min.
1-1 Skrzyński 72 min.
Składy:
ROW Rybnik - Szczucki, Gano, Skrzyński, Ciesiul, Gramza, Pytlik, Krótki, Frydecki, Furlepa, Podolski, Szalecki
GKS Katowice -
widzów:3000
Olimpia Poznań 2-2 Górnik Wałbrzych
Urania Ruda Śląska 1-2 Stoczniowiec Gdańsk
Gryf Słupsk 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk 0-1 Stal Stocznia Szczecin
Stilon Gorzów 4-1 Piast Gliwice
Zagłębie Wałbrzych 2-1 GKS Tychy
Błękitni Stargard 0-1 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Katowice8119-4 4315
2. BKS Stal Bielsko-Biała81110-6 5124
3. Zagłębie Wałbrzych81113-11 4312
4. Stilon Gorzów81011-11 5030
5.ROW Rybnik8914-13 4131
6. Odra Opole8912-11 3321
7. Olimpia Poznań8812-9 2423
8. Gryf Słupsk8812-9 3233
9. Stoczniowiec Gdańsk8812-13 323-1
10. GKS Tychy8712-7 3145
11. Stal Stocznia Szczecin877-8 314-1
12. Górnik Wałbrzych8711-13 233-2
13. Lechia Gdańsk876-11 314-5
14. Piast Gliwice868-15 224-7
15. Błękitni Stargard857-11 215-4
16. Urania Ruda Śląska846-10 044-4
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
GKS Tychy 4-2 ROW Rybnik
1-0 Kapuszczyński 23 min.
2-0 Komornicki 60 min.
2-1 Krótki 65 min.
2-2 Podolski 75 min.
3-2 Szulc 78 min.
4-2 Czerwonka 87 min.
Składy:
GKS Tychy -
ROW Rybnik - Szczucki, Gano, Skrzyński, Ciesiul, Siury, Pytlik, Wyrobek, Frydecki, Krótki, Podolski, Szalecki
widzów:1500
Stoczniowiec Gdańsk 0-0 Gryf Słupsk
BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Błękitni Stargard
GKS Katowice 4-3 Olimpia Poznań
Górnik Wałbrzych 0-0 Urania Ruda Śląska
Stal Stocznia Szczecin 2-0 Zagłębie Wałbrzych
Piast Gliwice 4-0 Lechia Gdańsk
Odra Opole 2-0 Stilon Gorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Katowice91313-7 5316
2. BKS Stal Bielsko-Biała91313-7 6126
3. Odra Opole91114-11 4323
4. Zagłębie Wałbrzych91113-13 4320
5. Stilon Gorzów91011-13 504-2
6. GKS Tychy9916-9 4147
7. Gryf Słupsk9912-9 3333
8. Stal Stocznia Szczecin999-8 4141
9.ROW Rybnik9916-17 414-1
10. Stoczniowiec Gdańsk9912-13 333-1
11. Olimpia Poznań9815-13 2432
12. Górnik Wałbrzych9811-13 243-2
13. Piast Gliwice9812-15 324-3
14. Lechia Gdańsk976-15 315-9
15. Urania Ruda Śląska956-10 054-4
16. Błękitni Stargard958-14 216-6
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
ROW Rybnik 2-2 Stal Stocznia Szczecin
0-1 Kowalczyk 3 min.
0-2 Szostak 15 min.
1-2 Mandrysz 52 min.
2-2 Krótki 90 min.
Składy:
ROW Rybnik - Szczucki, Gano, Gruszka, Ciesiul, Gramza, Ochmański, Wyrobek, Mandrysz, Krótki, Podolski, Szalecki
Stal Stocznia Szczecin -
widzów:400
Gryf Słupsk 2-1 Górnik Wałbrzych
Błękitni Stargard 3-2 Stoczniowiec Gdańsk
Lechia Gdańsk 0-0 Stilon Gorzów
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Piast Gliwice
Olimpia Poznań 1-0 GKS Tychy
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Odra Opole
Urania Ruda Śląska 2-4 GKS Katowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Katowice101517-9 6318
2. BKS Stal Bielsko-Biała101514-7 7127
3. Zagłębie Wałbrzych101213-13 4420
4. Gryf Słupsk101114-10 4334
5. Odra Opole101114-12 4332
6. Stilon Gorzów101111-13 514-2
7. Olimpia Poznań101016-13 3433
8. Stal Stocznia Szczecin101011-10 4241
9.ROW Rybnik101018-19 424-1
10. GKS Tychy10916-10 4156
11. Stoczniowiec Gdańsk10914-16 334-2
12. Piast Gliwice10912-15 334-3
13. Górnik Wałbrzych10812-15 244-3
14. Lechia Gdańsk1086-15 325-9
15. Błękitni Stargard10711-16 316-5
16. Urania Ruda Śląska1058-14 055-6
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
Piast Gliwice 2-1 ROW Rybnik
0-1 Pytlik 48 min.
1-1 Wilczek 49 min.
2-1 Kałużyński 80 min.
Składy:
Piast Gliwice -
ROW Rybnik - Szczucki, Gano, Gruszka, Ciesiul, Siury, Ochmański, Wyrobek, Pytlik, Frydecki, Podolski, Szalecki
widzów:500
Stoczniowiec Gdańsk 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik Wałbrzych 4-0 Błękitni Stargard
GKS Katowice 1-2 Gryf Słupsk
GKS Tychy 0-1 Urania Ruda Śląska
Stal Stocznia Szczecin 4-1 Olimpia Poznań
Stilon Gorzów 2-2 Zagłębie Wałbrzych
Odra Opole 4-0 Lechia Gdańsk
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała111614-7 7227
2. GKS Katowice111518-11 6327
3. Odra Opole111318-12 5336
4. Gryf Słupsk111316-11 5335
5. Zagłębie Wałbrzych111315-15 4520
6. Stal Stocznia Szczecin111215-11 5244
7. Stilon Gorzów111213-15 524-2
8. Piast Gliwice111114-16 434-2
9. Górnik Wałbrzych111016-15 3441
10. Olimpia Poznań111017-17 3440
11.ROW Rybnik111019-21 425-2
12. Stoczniowiec Gdańsk111014-16 344-2
13. GKS Tychy11916-11 4165
14. Lechia Gdańsk1186-19 326-13
15. Urania Ruda Śląska1179-14 155-5
16. Błękitni Stargard11711-20 317-9
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
ROW Rybnik 0-0 Stilon Gorzów
Składy:
ROW Rybnik - Fojcik, Gano, Gruszka, Ciesiul, Siury, Ochmański, Wyrobek, Pytlik, Frydecki, Podolski, Szalecki
Stilon Gorzów -
widzów:300
Stoczniowiec Gdańsk 0-2 Odra Opole
BKS Stal Bielsko-Biała 1-3 Górnik Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych 5-0 Lechia Gdańsk
Olimpia Poznań 1-1 Piast Gliwice
Urania Ruda Śląska 1-1 Stal Stocznia Szczecin
Błękitni Stargard 0-2 GKS Katowice
Gryf Słupsk 0-0 GKS Tychy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Katowice121720-11 7329
2. BKS Stal Bielsko-Biała121615-10 7235
3. Odra Opole121520-12 6338
4. Zagłębie Wałbrzych121520-15 5525
5. Gryf Słupsk121416-11 5435
6. Stal Stocznia Szczecin121316-12 5344
7. Stilon Gorzów121313-15 534-2
8. Górnik Wałbrzych121219-16 4443
9. Piast Gliwice121215-17 444-2
10. Olimpia Poznań121118-18 3540
11.ROW Rybnik121119-21 435-2
12. GKS Tychy121016-11 4265
13. Stoczniowiec Gdańsk121014-18 345-4
14. Urania Ruda Śląska12810-15 165-5
15. Lechia Gdańsk1286-24 327-18
16. Błękitni Stargard12711-22 318-11
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
Lechia Gdańsk 1-1 ROW Rybnik
0-1 Podolski 42 min.
1-1 Kierno 77 min.
Składy:
Lechia Gdańsk -
ROW Rybnik - Fojcik, Gano, Gruszka, Ciesiul, Siury, Ochmański, Wyrobek, Pytlik, Frydecki, Podolski, Szalecki
widzów:300
GKS Katowice 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała
GKS Tychy 5-0 Błękitni Stargard
Stal Stocznia Szczecin 2-1 Gryf Słupsk
Piast Gliwice 5-1 Urania Ruda Śląska
Stilon Gorzów 1-0 Olimpia Poznań
Odra Opole 1-2 Zagłębie Wałbrzych
Górnik Wałbrzych 3-0 Stoczniowiec Gdańsk
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała131816-10 8236
2. GKS Katowice131720-12 7338
3. Zagłębie Wałbrzych131722-16 6526
4. Odra Opole131521-14 6347
5. Stal Stocznia Szczecin131518-13 6345
6. Stilon Gorzów131514-15 634-1
7. Górnik Wałbrzych131422-16 5446
8. Gryf Słupsk131417-13 5444
9. Piast Gliwice131420-18 5442
10. GKS Tychy131221-11 52610
11.ROW Rybnik131220-22 445-2
12. Olimpia Poznań131118-19 355-1
13. Stoczniowiec Gdańsk131014-21 346-7
14. Lechia Gdańsk1397-25 337-18
15. Urania Ruda Śląska13811-20 166-9
16. Błękitni Stargard13711-27 319-16
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
ROW Rybnik 2-1 Zagłębie Wałbrzych
1-0 Podolski 24 min.
1-1 Turek 44 min.
2-1 Podolski 65 min.
Składy:
ROW Rybnik - Fojcik, Gano, Gruszka, Ciesiul, Siury, Ochmański, Wyrobek, Frydecki, Krótki, Podolski, Dutkiewicz
Zagłębie Wałbrzych -
widzów:500
Olimpia Poznań 0-3 Lechia Gdańsk
Gryf Słupsk 2-1 Piast Gliwice
Urania Ruda Śląska 1-2 Stilon Gorzów
Błękitni Stargard 2-5 Stal Stocznia Szczecin
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 GKS Tychy
Stoczniowiec Gdańsk 2-1 GKS Katowice
Górnik Wałbrzych 0-1 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała142018-11 9237
2. Stal Stocznia Szczecin141723-15 7348
3. Odra Opole141722-14 7348
4. GKS Katowice141721-14 7347
5. Zagłębie Wałbrzych141723-18 6535
6. Stilon Gorzów141716-16 7340
7. Gryf Słupsk141619-14 6445
8. Górnik Wałbrzych141422-17 5455
9. Piast Gliwice141421-20 5451
10.ROW Rybnik141422-23 545-1
11. GKS Tychy141222-13 5279
12. Stoczniowiec Gdańsk141216-22 446-6
13. Olimpia Poznań141118-22 356-4
14. Lechia Gdańsk141110-25 437-15
15. Urania Ruda Śląska14812-22 167-10
16. Błękitni Stargard14713-32 3110-19
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
Odra Opole 1-1 ROW Rybnik
0-1 Krótki 2 min.
1-1 Gajda 43 min.
Składy:
Odra Opole -
ROW Rybnik - Fojcik, Gano, Gruszka, Ciesiul, Pytlik, Ochmański, Wyrobek, Siury, Krótki, Podolski, Dutkiewicz
widzów:1000
GKS Katowice 2-1 Górnik Wałbrzych
GKS Tychy 1-1 Stoczniowiec Gdańsk
Stal Stocznia Szczecin 4-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Piast Gliwice 1-0 Błękitni Stargard
Stilon Gorzów 1-0 Gryf Słupsk
Lechia Gdańsk 1-0 Urania Ruda Śląska
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Olimpia Poznań
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała152019-15 9244
2. Stal Stocznia Szczecin151927-16 83411
3. GKS Katowice151923-15 8348
4. Stilon Gorzów151917-16 8341
5. Odra Opole151823-15 7448
6. Zagłębie Wałbrzych151824-19 6635
7. Gryf Słupsk151619-15 6454
8. Piast Gliwice151622-20 6452
9.ROW Rybnik151523-24 555-1
10. Górnik Wałbrzych151423-19 5464
11. GKS Tychy151323-14 5379
12. Stoczniowiec Gdańsk151317-23 456-6
13. Lechia Gdańsk151311-25 537-14
14. Olimpia Poznań151219-23 366-4
15. Urania Ruda Śląska15812-23 168-11
16. Błękitni Stargard15713-33 3111-20
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-1 Olimpia Poznań
1-0 Ochmański 28 min.
1-1 Nowak 45 min.
Składy:
ROW Rybnik - Fojcik, Gano, Gruszka, Skrzyński, Siury, Ochmański, Wyrobek, Frydecki, Szalecki, Podolski, Dutkiewicz
Olimpia Poznań -
widzów:1500
Odra Opole 0-0 GKS Katowice
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Urania Ruda Śląska
Piast Gliwice 3-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Stal Stocznia Szczecin 1-0 Stoczniowiec Gdańsk
GKS Tychy 1-0 Górnik Wałbrzych
Lechia Gdańsk 0-1 Gryf Słupsk
Stilon Gorzów 1-0 Błękitni Stargard
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Stal Stocznia Szczecin162128-16 93412
2. Stilon Gorzów162118-16 9342
3. GKS Katowice162023-15 8448
4. Zagłębie Wałbrzych162025-19 7636
5. BKS Stal Bielsko-Biała162019-18 9251
6. Odra Opole161923-15 7548
7. Piast Gliwice161825-20 7455
8. Gryf Słupsk161820-15 7455
9.ROW Rybnik161624-25 565-1
10. GKS Tychy161524-14 63710
11. Górnik Wałbrzych161423-20 5473
12. Olimpia Poznań161320-24 376-4
13. Stoczniowiec Gdańsk161317-24 457-7
14. Lechia Gdańsk161311-26 538-15
15. Urania Ruda Śląska16812-24 169-12
16. Błękitni Stargard16713-34 3112-21
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Urania Ruda Śląska 1-0 ROW Rybnik
1-0 Stondzik 52 min.
Składy:
Urania Ruda Śląska -
ROW Rybnik - Szczucki, Gano, Gruszka, Skrzyński, Siury, Ochmański, Wyrobek, Frydecki, Szalecki, Podolski, Dutkiewicz
widzów:600
Stoczniowiec Gdańsk 1-0 Piast Gliwice
Błękitni Stargard 0-0 Lechia Gdańsk
Gryf Słupsk 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Olimpia Poznań 1-1 Odra Opole
GKS Katowice 1-1 GKS Tychy
BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Stilon Gorzów
Górnik Wałbrzych 6-0 Stal Stocznia Szczecin
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała172222-19 10253
2. GKS Katowice172124-16 8548
3. Stal Stocznia Szczecin172128-22 9356
4. Zagłębie Wałbrzych172126-20 7736
5. Stilon Gorzów172119-19 9350
6. Odra Opole172024-16 7648
7. Gryf Słupsk171921-16 7555
8. Piast Gliwice171825-21 7464
9. GKS Tychy171625-15 64710
10. Górnik Wałbrzych171629-20 6479
11.ROW Rybnik171624-26 566-2
12. Stoczniowiec Gdańsk171518-24 557-6
13. Olimpia Poznań171421-25 386-4
14. Lechia Gdańsk171411-26 548-15
15. Urania Ruda Śląska171013-24 269-11
16. Błękitni Stargard17813-34 3212-21
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
ROW Rybnik 2-1 Gryf Słupsk
1-0 Szalecki 14 min.
2-0 Podolski 25 min.
2-1 Zasiński 75 min.
Składy:
ROW Rybnik - Szczucki, Gramza, Gruszka, Skrzyński, Siury, Ochmański, Wyrobek, Krótki, Szalecki, Podolski, Dutkiewicz
Gryf Słupsk -
widzów:700
Lechia Gdańsk 0-4 BKS Stal Bielsko-Biała
Zagłębie Wałbrzych 3-1 Błękitni Stargard
Stilon Gorzów 2-0 Stoczniowiec Gdańsk
Piast Gliwice 0-0 Górnik Wałbrzych
Stal Stocznia Szczecin 0-0 GKS Katowice
GKS Tychy 2-1 Odra Opole
Olimpia Poznań 5-0 Urania Ruda Śląska
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała182426-19 11257
2. Zagłębie Wałbrzych182329-21 8738
3. Stilon Gorzów182321-19 10352
4. GKS Katowice182224-16 8648
5. Stal Stocznia Szczecin182228-22 9456
6. Odra Opole182025-18 7657
7. Piast Gliwice181925-21 7564
8. Gryf Słupsk181922-18 7564
9. GKS Tychy181827-16 74711
10.ROW Rybnik181826-27 666-1
11. Górnik Wałbrzych181729-20 6579
12. Olimpia Poznań181626-25 4861
13. Stoczniowiec Gdańsk181518-26 558-8
14. Lechia Gdańsk181411-30 549-19
15. Urania Ruda Śląska181013-29 2610-16
16. Błękitni Stargard18814-37 3213-23
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
Błękitni Stargard 0-0 ROW Rybnik
Składy:
Błękitni Stargard -
ROW Rybnik - Fojcik, Gano, Gruszka, Skrzyński, Siury, Ochmański, Wyrobek, Krótki, Frydecki, Podolski, Dutkiewicz
widzów:500
Górnik Wałbrzych 1-1 Stilon Gorzów
Stoczniowiec Gdańsk 0-0 Lechia Gdańsk
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Gryf Słupsk 2-1 Olimpia Poznań
GKS Tychy 0-0 Stal Stocznia Szczecin
GKS Katowice 0-0 Piast Gliwice
Odra Opole 6-0 Urania Ruda Śląska
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała192527-20 11357
2. Zagłębie Wałbrzych192430-22 8838
3. Stilon Gorzów192422-20 10452
4. GKS Katowice192324-16 8748
5. Stal Stocznia Szczecin192328-22 9556
6. Odra Opole192231-18 86513
7. Gryf Słupsk192124-19 8565
8. Piast Gliwice192025-21 7664
9. GKS Tychy191927-16 75711
10.ROW Rybnik191926-27 676-1
11. Górnik Wałbrzych191830-21 6679
12. Olimpia Poznań191627-27 4870
13. Stoczniowiec Gdańsk191618-26 568-8
14. Lechia Gdańsk191511-30 559-19
15. Urania Ruda Śląska191013-35 2611-22
16. Błękitni Stargard19914-37 3313-23
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
ROW Rybnik 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała
0-1 Szymonowicz 57 min.
1-1 Wyrobek 66 min.
2-1 Podolski 85 min.
2-2 Kurzok
Składy:
ROW Rybnik - Fojcik, Gano, Gruszka, Skrzyński, Siury, Ochmański, Wyrobek, Krótki, Frydecki, Podolski, Dutkiewicz
BKS Stal Bielsko-Biała -
widzów:800
Lechia Gdańsk 2-2 Górnik Wałbrzych
Urania Ruda Śląska 0-1 Gryf Słupsk
Zagłębie Wałbrzych 2-2 Stoczniowiec Gdańsk
Stilon Gorzów 0-0 GKS Katowice
Piast Gliwice 1-0 GKS Tychy
Stal Stocznia Szczecin 3-1 Odra Opole
Olimpia Poznań 1-0 Błękitni Stargard
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała202629-22 11457
2. Zagłębie Wałbrzych202532-24 8938
3. Stal Stocznia Szczecin202531-23 10558
4. Stilon Gorzów202522-20 10552
5. GKS Katowice202424-16 8848
6. Gryf Słupsk202325-19 9566
7. Odra Opole202232-21 86611
8. Piast Gliwice202226-21 8665
9.ROW Rybnik202028-29 686-1
10. GKS Tychy201927-17 75810
11. Górnik Wałbrzych201932-23 6779
12. Olimpia Poznań201828-27 5871
13. Stoczniowiec Gdańsk201720-28 578-8
14. Lechia Gdańsk201613-32 569-19
15. Urania Ruda Śląska201013-36 2612-23
16. Błękitni Stargard20914-38 3314-24
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
Stoczniowiec Gdańsk 2-1 ROW Rybnik
0-1 Podolski 25 min.
1-1 Kulesza 32 min.
2-1 Fijarczyk 70 min.
Składy:
Stoczniowiec Gdańsk -
ROW Rybnik - Fojcik, Gano, Gruszka, Skrzyński, Siury, Ochmański, Wyrobek, Krótki, Frydecki, Podolski, Dutkiewicz
widzów:700
Górnik Wałbrzych 0-0 Zagłębie Wałbrzych
Błękitni Stargard 1-0 Urania Ruda Śląska
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Olimpia Poznań
Stal Stocznia Szczecin 1-0 Piast Gliwice
GKS Tychy 0-1 Stilon Gorzów
GKS Katowice 1-0 Lechia Gdańsk
Odra Opole 1-2 Gryf Słupsk
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała212831-22 12459
2. Stal Stocznia Szczecin212732-23 11559
3. Stilon Gorzów212723-20 11553
4. GKS Katowice212625-16 9849
5. Zagłębie Wałbrzych212632-24 81038
6. Gryf Słupsk212527-20 10567
7. Odra Opole212233-23 86710
8. Piast Gliwice212226-22 8674
9. Górnik Wałbrzych212032-23 6879
10.ROW Rybnik212029-31 687-2
11. GKS Tychy211927-18 7599
12. Stoczniowiec Gdańsk211922-29 678-7
13. Olimpia Poznań211828-29 588-1
14. Lechia Gdańsk211613-33 5610-20
15. Błękitni Stargard211115-38 4314-23
16. Urania Ruda Śląska211013-37 2613-24
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
ROW Rybnik 0-2 Górnik Wałbrzych
0-1 Rycek 20 min.
0-2 Pełka 90 min.
Składy:
ROW Rybnik - Szczucki, Gano, Gruszka, Skrzyński, Gramza, Olma, Wyrobek, Krótki, Frydecki, Podolski, Dutkiewicz
Górnik Wałbrzych -
widzów:500
Olimpia Poznań 0-1 Stoczniowiec Gdańsk
Lechia Gdańsk 0-1 GKS Tychy
Zagłębie Wałbrzych 0-1 GKS Katowice
Stilon Gorzów 1-1 Stal Stocznia Szczecin
Piast Gliwice 3-2 Odra Opole
Urania Ruda Śląska 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Gryf Słupsk 3-0 Błękitni Stargard
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała222931-22 12559
2. GKS Katowice222826-16 108410
3. Stal Stocznia Szczecin222833-24 11659
4. Stilon Gorzów222824-21 11653
5. Gryf Słupsk222730-20 115610
6. Zagłębie Wałbrzych222632-25 81047
7. Piast Gliwice222429-24 9675
8. Górnik Wałbrzych222234-23 78711
9. Odra Opole222235-26 8689
10. GKS Tychy222128-18 85910
11. Stoczniowiec Gdańsk222123-29 778-6
12.ROW Rybnik222029-33 688-4
13. Olimpia Poznań221828-30 589-2
14. Lechia Gdańsk221613-34 5611-21
15. Urania Ruda Śląska221113-37 2713-24
16. Błękitni Stargard221115-41 4315-26
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
GKS Katowice 1-0 ROW Rybnik
1-0 Krzyżoś 5 min.
Składy:
GKS Katowice -
ROW Rybnik - Szczucki, Gano, Gruszka, Ciesiul, Siury, Szalecki, Wyrobek, Krótki, Frydecki, Podolski, Dutkiewicz
widzów:1000
Górnik Wałbrzych 1-1 Olimpia Poznań
Stoczniowiec Gdańsk 4-0 Urania Ruda Śląska
BKS Stal Bielsko-Biała 4-1 Gryf Słupsk
Stal Stocznia Szczecin 1-0 Lechia Gdańsk
Piast Gliwice 0-0 Stilon Gorzów
GKS Tychy 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Odra Opole 1-1 Błękitni Stargard
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała233135-23 135512
2. GKS Katowice233027-16 118411
3. Stal Stocznia Szczecin233034-24 126510
4. Stilon Gorzów232924-21 11753
5. Zagłębie Wałbrzych232733-26 81147
6. Gryf Słupsk232731-24 11577
7. Piast Gliwice232529-24 9775
8. Górnik Wałbrzych232335-24 79711
9. Odra Opole232336-27 8789
10. Stoczniowiec Gdańsk232327-29 878-2
11. GKS Tychy232229-19 86910
12.ROW Rybnik232029-34 689-5
13. Olimpia Poznań231929-31 599-2
14. Lechia Gdańsk231613-35 5612-22
15. Błękitni Stargard231216-42 4415-26
16. Urania Ruda Śląska231113-41 2714-28
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-0 GKS Tychy
1-0 Szalecki 80 min.
Składy:
ROW Rybnik - Fojcik, Gano, Gruszka, Ciesiul, Gramza, Szalecki, Olma, Krótki, Frydecki, Podolski, Dutkiewicz
GKS Tychy -
widzów:400
Gryf Słupsk 2-0 Stoczniowiec Gdańsk
Błękitni Stargard 2-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Olimpia Poznań 0-0 GKS Katowice
Urania Ruda Śląska 2-1 Górnik Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych 2-1 Stal Stocznia Szczecin
Lechia Gdańsk 0-0 Piast Gliwice
Stilon Gorzów 0-1 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała243136-25 135611
2. GKS Katowice243127-16 119411
3. Stal Stocznia Szczecin243035-26 12669
4. Gryf Słupsk242933-24 12579
5. Zagłębie Wałbrzych242935-27 91148
6. Stilon Gorzów242924-22 11762
7. Piast Gliwice242629-24 9875
8. Odra Opole242537-27 97810
9. Górnik Wałbrzych242336-26 79810
10. Stoczniowiec Gdańsk242327-31 879-4
11. GKS Tychy242229-20 86109
12.ROW Rybnik242230-34 789-4
13. Olimpia Poznań242029-31 5109-2
14. Lechia Gdańsk241713-35 5712-22
15. Błękitni Stargard241418-43 5415-25
16. Urania Ruda Śląska241315-42 3714-27
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
Stal Stocznia Szczecin 1-1 ROW Rybnik
0-1 Podolski 2 min.
1-1 Szostak 3 min.
Składy:
Stal Stocznia Szczecin -
ROW Rybnik - Fojcik, Gano, Gruszka, Ciesiul, Gramza, Siury, Olma, Krótki, Szalecki, Podolski, Dutkiewicz
widzów:1500
Górnik Wałbrzych 1-0 Gryf Słupsk
Stoczniowiec Gdańsk 0-0 Błękitni Stargard
Stilon Gorzów 2-1 Lechia Gdańsk
Piast Gliwice 1-1 Zagłębie Wałbrzych
GKS Tychy 0-0 Olimpia Poznań
Odra Opole 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała
GKS Katowice 1-0 Urania Ruda Śląska
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Katowice253328-16 129412
2. BKS Stal Bielsko-Biała253238-27 136611
3. Stal Stocznia Szczecin253136-27 12769
4. Stilon Gorzów253126-23 12763
5. Zagłębie Wałbrzych253036-28 91248
6. Gryf Słupsk252933-25 12588
7. Piast Gliwice252730-25 9975
8. Odra Opole252639-29 98810
9. Górnik Wałbrzych252537-26 89811
10. Stoczniowiec Gdańsk252427-31 889-4
11. GKS Tychy252329-20 87109
12.ROW Rybnik252331-35 799-4
13. Olimpia Poznań252129-31 5119-2
14. Lechia Gdańsk251714-37 5713-23
15. Błękitni Stargard251518-43 5515-25
16. Urania Ruda Śląska251315-43 3715-28
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
ROW Rybnik 0-0 Piast Gliwice
Składy:
ROW Rybnik - Fojcik, Gano, Gruszka, Ciesiul, Gramza, Wyrobek, Olma, Krótki, Szalecki, Podolski, Dutkiewicz
Piast Gliwice -
widzów:400
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Stoczniowiec Gdańsk
Błękitni Stargard 0-0 Górnik Wałbrzych
Gryf Słupsk 0-1 GKS Katowice
Urania Ruda Śląska 1-3 GKS Tychy
Olimpia Poznań 1-1 Stal Stocznia Szczecin
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Stilon Gorzów
Lechia Gdańsk 3-1 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Katowice263529-16 139413
2. BKS Stal Bielsko-Biała263441-27 146614
3. Stilon Gorzów263327-23 13764
4. Stal Stocznia Szczecin263237-28 12869
5. Zagłębie Wałbrzych263036-29 91257
6. Gryf Słupsk262933-26 12597
7. Piast Gliwice262830-25 91075
8. Górnik Wałbrzych262637-26 810811
9. Odra Opole262640-32 9898
10. GKS Tychy262532-21 971011
11.ROW Rybnik262431-35 7109-4
12. Stoczniowiec Gdańsk262427-34 8810-7
13. Olimpia Poznań262230-32 5129-2
14. Lechia Gdańsk261917-38 6713-21
15. Błękitni Stargard261618-43 5615-25
16. Urania Ruda Śląska261316-46 3716-30
WYNIKI 27 KOLEJKI TABELA PO 27 KOLEJCE
Stilon Gorzów 1-1 ROW Rybnik
1-0 Frydecki 17 min.(samobójcza)
1-1 Wyrobek 59 min.
Składy:
Stilon Gorzów -
ROW Rybnik - Fojcik, Gano, Gruszka, Ciesiul, Gramza, Wyrobek, Siury, Krótki, Frydecki, Podolski, Dutkiewicz
widzów:8000
Odra Opole 0-0 Stoczniowiec Gdańsk
Górnik Wałbrzych 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk 0-3 Zagłębie Wałbrzych
Piast Gliwice 0-1 Olimpia Poznań
Stal Stocznia Szczecin 2-1 Urania Ruda Śląska
GKS Katowice 3-0 Błękitni Stargard
GKS Tychy 1-1 Gryf Słupsk
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Katowice273732-16 149416
2. BKS Stal Bielsko-Biała273643-28 156615
3. Stal Stocznia Szczecin273439-29 138610
4. Stilon Gorzów273428-24 13864
5. Zagłębie Wałbrzych273239-29 1012510
6. Gryf Słupsk273034-27 12697
7. Piast Gliwice272830-26 91084
8. Odra Opole272740-32 9998
9. GKS Tychy272633-22 981011
10. Górnik Wałbrzych272638-28 810910
11.ROW Rybnik272532-36 7119-4
12. Stoczniowiec Gdańsk272527-34 8910-7
13. Olimpia Poznań272431-32 6129-1
14. Lechia Gdańsk271917-41 6714-24
15. Błękitni Stargard271618-46 5616-28
16. Urania Ruda Śląska271317-48 3717-31
WYNIKI 28 KOLEJKI TABELA PO 28 KOLEJCE
ROW Rybnik 3-1 Lechia Gdańsk
1-0 Podolski 31 min.
2-0 Szalecki 63 min.
3-0 Podolski 81 min.
3-1 Polak 89 min.
Składy:
ROW Rybnik - Fojcik, Siury, Gruszka, Ciesiul, Gramza, Wyrobek, Frydecki, Krótki, Szalecki, Podolski, Dutkiewicz
Lechia Gdańsk -
widzów:500
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 GKS Katowice
Błękitni Stargard 1-2 GKS Tychy
Gryf Słupsk 2-2 Stal Stocznia Szczecin
Urania Ruda Śląska 1-4 Piast Gliwice
Olimpia Poznań 2-2 Stilon Gorzów
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Odra Opole
Stoczniowiec Gdańsk 1-2 Górnik Wałbrzych
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Katowice283832-16 1410416
2. BKS Stal Bielsko-Biała283743-28 157615
3. Stal Stocznia Szczecin283541-31 139610
4. Stilon Gorzów283530-26 13964
5. Zagłębie Wałbrzych283239-30 101269
6. Gryf Słupsk283136-29 12797
7. Piast Gliwice283034-27 101087
8. Odra Opole282941-32 10999
9. GKS Tychy282835-23 1081012
10. Górnik Wałbrzych282840-29 910911
11.ROW Rybnik282735-37 8119-2
12. Olimpia Poznań282533-34 6139-1
13. Stoczniowiec Gdańsk282528-36 8911-8
14. Lechia Gdańsk281918-44 6715-26
15. Błękitni Stargard281619-48 5617-29
16. Urania Ruda Śląska281318-52 3718-34
WYNIKI 29 KOLEJKI TABELA PO 29 KOLEJCE
Zagłębie Wałbrzych 1-0 ROW Rybnik
1-0 Rowiński 18 min.
Składy:
Zagłębie Wałbrzych -
ROW Rybnik - Fojcik, Siury, Gruszka, Ciesiul, Gramza, Wyrobek, Mandrysz, Krótki, Szalecki, Podolski, Dutkiewicz
widzów:500
Lechia Gdańsk 0-1 Olimpia Poznań
Piast Gliwice 0-2 Gryf Słupsk
Stilon Gorzów 3-0 Urania Ruda Śląska
Stal Stocznia Szczecin 1-1 Błękitni Stargard
GKS Tychy 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
GKS Katowice 2-1 Stoczniowiec Gdańsk
Odra Opole 1-2 Górnik Wałbrzych
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Katowice294034-17 1510417
2. BKS Stal Bielsko-Biała293844-29 158615
3. Stilon Gorzów293733-26 14967
4. Stal Stocznia Szczecin293642-32 1310610
5. Zagłębie Wałbrzych293440-30 1112610
6. Gryf Słupsk293338-29 13799
7. Górnik Wałbrzych293042-30 1010912
8. Piast Gliwice293034-29 101095
9. GKS Tychy292936-24 1091012
10. Odra Opole292942-34 109108
11. Olimpia Poznań292734-34 71390
12.ROW Rybnik292735-38 81110-3
13. Stoczniowiec Gdańsk292529-38 8912-9
14. Lechia Gdańsk291918-45 6716-27
15. Błękitni Stargard291720-49 5717-29
16. Urania Ruda Śląska291318-55 3719-37
WYNIKI 30 KOLEJKI TABELA PO 30 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-2 Odra Opole
0-1 Babac 12 min.
1-1 Krótki 59 min.
1-2 Malski 75 min.
Składy:
ROW Rybnik - Fojcik, Siury, Gruszka, Ciesiul, Gramza, Olma, Wyrobek, Ochmański, Krótki, Szalecki, Podolski
Odra Opole -
widzów:500
Górnik Wałbrzych 0-0 GKS Katowice
Stoczniowiec Gdańsk 4-0 GKS Tychy
BKS Stal Bielsko-Biała 3-2 Stal Stocznia Szczecin
Błękitni Stargard 0-2 Piast Gliwice
Gryf Słupsk 2-0 Stilon Gorzów
Urania Ruda Śląska 1-1 Lechia Gdańsk
Olimpia Poznań 1-1 Zagłębie Wałbrzych
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Katowice304134-17 1511417
2. BKS Stal Bielsko-Biała304047-31 168616
3. Stilon Gorzów303733-28 14975
4. Stal Stocznia Szczecin303644-35 131079
5. Gryf Słupsk303540-29 147911
6. Zagłębie Wałbrzych303541-31 1113610
7. Piast Gliwice303236-29 111097
8. Górnik Wałbrzych303142-30 1011912
9. Odra Opole303144-35 119109
10. GKS Tychy302936-28 109118
11. Olimpia Poznań302835-35 71490
12.ROW Rybnik302736-40 81111-4
13. Stoczniowiec Gdańsk302733-38 9912-5
14. Lechia Gdańsk302019-46 6816-27
15. Błękitni Stargard301720-51 5718-31
16. Urania Ruda Śląska301419-56 3819-37