1981/82
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1983/84
SEZON 1982/83
2 liga
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Gryf Słupsk 0-1 Stal Stocznia Szczecin
Arkonia Szczecin 0-4 Olimpia Elbląg
Zagłębie Lubin 1-0 Zagłębie Wałbrzych
GKS Tychy 2-0 Arka Gdynia
Celuloza Kostrzyn 0-0 Stilon Gorzów
Odra Wodzisław 1-1 Odra Opole
Górnik Wałbrzych 2-0 Piast Gliwice
Olimpia Poznań 3-2 ROW Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Olimpia Elbląg124-0 1004
2. GKS Tychy122-0 1002
3. Górnik Wałbrzych122-0 1002
4. Olimpia Poznań123-2 1001
5. Stal Stocznia Szczecin121-0 1001
6. Zagłębie Lubin121-0 1001
7. Odra Opole111-1 0100
8. Odra Wodzisław111-1 0100
9. Stilon Gorzów110-0 0100
10. Celuloza Kostrzyn110-0 0100
11.ROW Rybnik102-3 001-1
12. Gryf Słupsk100-1 001-1
13. Zagłębie Wałbrzych100-1 001-1
14. Piast Gliwice100-2 001-2
15. Arka Gdynia100-2 001-2
16. Arkonia Szczecin100-4 001-4
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
Piast Gliwice 2-0 Arkonia Szczecin
Odra Opole 1-1 Górnik Wałbrzych
Stilon Gorzów 1-1 Odra Wodzisław
Zagłębie Wałbrzych 2-0 Celuloza Kostrzyn
Arka Gdynia 0-1 Gryf Słupsk
ROW Rybnik 0-0 GKS Tychy
Olimpia Elbląg 0-1 Olimpia Poznań
Stal Stocznia Szczecin 1-1 Zagłębie Lubin
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Olimpia Poznań244-2 2002
2. Górnik Wałbrzych233-1 1102
3. GKS Tychy232-0 1102
4. Zagłębie Lubin232-1 1101
5. Stal Stocznia Szczecin232-1 1101
6. Olimpia Elbląg224-1 1013
7. Zagłębie Wałbrzych222-1 1011
8. Piast Gliwice222-2 1010
9. Odra Wodzisław222-2 0200
10. Odra Opole222-2 0200
11. Gryf Słupsk221-1 1010
12. Stilon Gorzów221-1 0200
13.ROW Rybnik212-3 011-1
14. Celuloza Kostrzyn210-2 011-2
15. Arka Gdynia200-3 002-3
16. Arkonia Szczecin200-6 002-6
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
Odra Wodzisław 0-0 Zagłębie Wałbrzych
Celuloza Kostrzyn 2-0 Stal Stocznia Szczecin
ROW Rybnik 0-0 Olimpia Elbląg
Zagłębie Lubin 2-1 Arka Gdynia
Arkonia Szczecin 4-1 Odra Opole
Górnik Wałbrzych 2-0 Stilon Gorzów
Olimpia Poznań 1-0 Piast Gliwice
Gryf Słupsk 0-2 GKS Tychy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Olimpia Poznań365-2 3003
2. Górnik Wałbrzych355-1 2104
3. GKS Tychy354-0 2104
4. Zagłębie Lubin354-2 2102
5. Olimpia Elbląg334-1 1113
6. Zagłębie Wałbrzych332-1 1111
7. Odra Wodzisław332-2 0300
8. Celuloza Kostrzyn332-2 1110
9. Stal Stocznia Szczecin332-3 111-1
10.ROW Rybnik322-3 021-1
11. Piast Gliwice322-3 102-1
12. Stilon Gorzów321-3 021-2
13. Gryf Słupsk321-3 102-2
14. Arkonia Szczecin324-7 102-3
15. Odra Opole323-6 021-3
16. Arka Gdynia301-5 003-4
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
Piast Gliwice 1-1 Olimpia Elbląg
GKS Tychy 1-1 Zagłębie Lubin
Stal Stocznia Szczecin 1-0 Odra Wodzisław
Stilon Gorzów 1-1 Arkonia Szczecin
Arka Gdynia 1-0 Celuloza Kostrzyn
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Górnik Wałbrzych
Gryf Słupsk 0-1 ROW Rybnik
Odra Opole 1-0 Olimpia Poznań
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych465-1 2204
2. GKS Tychy465-1 2204
3. Olimpia Poznań465-3 3012
4. Zagłębie Lubin465-3 2202
5. Stal Stocznia Szczecin453-3 2110
6. Olimpia Elbląg445-2 1213
7. Zagłębie Wałbrzych442-1 1211
8.ROW Rybnik443-3 1210
9. Odra Opole444-6 121-2
10. Piast Gliwice433-4 112-1
11. Celuloza Kostrzyn432-3 112-1
12. Odra Wodzisław432-3 031-1
13. Stilon Gorzów432-4 031-2
14. Arkonia Szczecin435-8 112-3
15. Arka Gdynia422-5 103-3
16. Gryf Słupsk421-4 103-3
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
Zagłębie Lubin 6-3 Gryf Słupsk
Olimpia Poznań 3-0 Stilon Gorzów
Celuloza Kostrzyn 0-0 GKS Tychy
Odra Wodzisław 2-1 Arka Gdynia
Górnik Wałbrzych 1-0 Stal Stocznia Szczecin
Arkonia Szczecin 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Olimpia Elbląg 1-0 Odra Opole
ROW Rybnik 1-1 Piast Gliwice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Olimpia Poznań588-3 4015
2. Górnik Wałbrzych586-1 3205
3. Zagłębie Lubin5811-6 3205
4. GKS Tychy575-1 2304
5. Olimpia Elbląg566-2 2214
6. Zagłębie Wałbrzych553-2 1311
7. Odra Wodzisław554-4 1310
8.ROW Rybnik554-4 1310
9. Stal Stocznia Szczecin553-4 212-1
10. Piast Gliwice544-5 122-1
11. Celuloza Kostrzyn542-3 122-1
12. Arkonia Szczecin546-9 122-3
13. Odra Opole544-7 122-3
14. Stilon Gorzów532-7 032-5
15. Arka Gdynia523-7 104-4
16. Gryf Słupsk524-10 104-6
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
Arka Gdynia 2-1 Górnik Wałbrzych
GKS Tychy 1-1 Odra Wodzisław
Odra Opole 0-3 Piast Gliwice
Stal Stocznia Szczecin 3-0 Arkonia Szczecin
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Olimpia Poznań
Gryf Słupsk 1-1 Celuloza Kostrzyn
ROW Rybnik 1-1 Zagłębie Lubin
Stilon Gorzów 0-0 Olimpia Elbląg
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Olimpia Poznań699-4 4115
2. Zagłębie Lubin6912-7 3305
3. Górnik Wałbrzych687-3 3214
4. GKS Tychy686-2 2404
5. Olimpia Elbląg676-2 2314
6. Stal Stocznia Szczecin676-4 3122
7. Piast Gliwice667-5 2222
8. Zagłębie Wałbrzych664-3 1411
9.ROW Rybnik665-5 1410
10. Odra Wodzisław665-5 1410
11. Celuloza Kostrzyn653-4 132-1
12. Arka Gdynia645-8 204-3
13. Stilon Gorzów642-7 042-5
14. Arkonia Szczecin646-12 123-6
15. Odra Opole644-10 123-6
16. Gryf Słupsk635-11 114-6
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
Arkonia Szczecin 2-0 Arka Gdynia
Celuloza Kostrzyn 1-1 Zagłębie Lubin
Olimpia Poznań 0-1 Stal Stocznia Szczecin
Olimpia Elbląg 1-2 Zagłębie Wałbrzych
Piast Gliwice 2-1 Stilon Gorzów
Odra Wodzisław 2-2 Gryf Słupsk
ROW Rybnik 3-1 Odra Opole
Górnik Wałbrzych 4-1 GKS Tychy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych71011-4 4217
2. Zagłębie Lubin71013-8 3405
3. Olimpia Poznań799-5 4124
4. Stal Stocznia Szczecin797-4 4123
5. Piast Gliwice789-6 3223
6.ROW Rybnik788-6 2412
7. Zagłębie Wałbrzych786-4 2412
8. GKS Tychy787-6 2411
9. Olimpia Elbląg777-4 2323
10. Odra Wodzisław777-7 1510
11. Celuloza Kostrzyn764-5 142-1
12. Arkonia Szczecin768-12 223-4
13. Arka Gdynia745-10 205-5
14. Gryf Słupsk747-13 124-6
15. Stilon Gorzów743-9 043-6
16. Odra Opole745-13 124-8
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
Celuloza Kostrzyn 1-1 ROW Rybnik
Stal Stocznia Szczecin 4-2 Olimpia Elbląg
GKS Tychy 3-1 Arkonia Szczecin
Arka Gdynia 0-0 Olimpia Poznań
Gryf Słupsk 0-2 Górnik Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych 0-2 Piast Gliwice
Zagłębie Lubin 2-0 Odra Wodzisław
Stilon Gorzów 1-3 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych81213-4 5219
2. Zagłębie Lubin81215-8 4407
3. Stal Stocznia Szczecin81111-6 5125
4. Piast Gliwice81011-6 4225
5. Olimpia Poznań8109-5 4224
6. GKS Tychy81010-7 3413
7.ROW Rybnik899-7 2512
8. Zagłębie Wałbrzych886-6 2420
9. Olimpia Elbląg879-8 2331
10. Celuloza Kostrzyn875-6 152-1
11. Odra Wodzisław877-9 152-2
12. Arkonia Szczecin869-15 224-6
13. Odra Opole868-14 224-6
14. Arka Gdynia855-10 215-5
15. Gryf Słupsk847-15 125-8
16. Stilon Gorzów844-12 044-8
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
Olimpia Poznań 1-0 GKS Tychy
Górnik Wałbrzych 5-1 Zagłębie Lubin
Odra Opole 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Arkonia Szczecin 4-0 Gryf Słupsk
Odra Wodzisław 1-1 Celuloza Kostrzyn
Piast Gliwice 0-0 Stal Stocznia Szczecin
Olimpia Elbląg 0-0 Arka Gdynia
ROW Rybnik 2-0 Stilon Gorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych91418-5 62113
2. Stal Stocznia Szczecin91211-6 5225
3. Olimpia Poznań91210-5 5225
4. Zagłębie Lubin91216-13 4413
5. Piast Gliwice91111-6 4325
6.ROW Rybnik91111-7 3514
7. GKS Tychy91010-8 3422
8. Zagłębie Wałbrzych997-7 2520
9. Olimpia Elbląg989-8 2431
10. Celuloza Kostrzyn986-7 162-1
11. Odra Wodzisław988-10 162-2
12. Arkonia Szczecin9813-15 324-2
13. Odra Opole979-15 234-6
14. Arka Gdynia965-10 225-5
15. Stilon Gorzów944-14 045-10
16. Gryf Słupsk947-19 126-12
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
Gryf Słupsk 0-0 Olimpia Poznań
Arka Gdynia 0-0 Piast Gliwice
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Stilon Gorzów
Celuloza Kostrzyn 0-3 Górnik Wałbrzych
GKS Tychy 1-1 Olimpia Elbląg
Zagłębie Lubin 1-0 Arkonia Szczecin
Stal Stocznia Szczecin 0-1 Odra Opole
Odra Wodzisław 1-0 ROW Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych101621-5 72116
2. Zagłębie Lubin101417-13 5414
3. Olimpia Poznań101310-5 5325
4. Piast Gliwice101211-6 4425
5. Stal Stocznia Szczecin101211-7 5234
6.ROW Rybnik101111-8 3523
7. GKS Tychy101111-9 3522
8. Zagłębie Wałbrzych10108-8 2620
9. Odra Wodzisław10109-10 262-1
10. Olimpia Elbląg10910-9 2531
11. Odra Opole10910-15 334-5
12. Arkonia Szczecin10813-16 325-3
13. Celuloza Kostrzyn1086-10 163-4
14. Arka Gdynia1075-10 235-5
15. Stilon Gorzów1055-15 055-10
16. Gryf Słupsk1057-19 136-12
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
Górnik Wałbrzych 0-0 Odra Wodzisław
Odra Opole 1-0 Arka Gdynia
Olimpia Elbląg 1-0 Gryf Słupsk
Stilon Gorzów 0-0 Stal Stocznia Szczecin
ROW Rybnik 2-1 Zagłębie Wałbrzych
Piast Gliwice 1-0 GKS Tychy
Arkonia Szczecin 0-1 Celuloza Kostrzyn
Olimpia Poznań 3-0 Zagłębie Lubin
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych111721-5 73116
2. Olimpia Poznań111513-5 6328
3. Piast Gliwice111412-6 5426
4. Zagłębie Lubin111417-16 5421
5.ROW Rybnik111313-9 4524
6. Stal Stocznia Szczecin111311-7 5334
7. Olimpia Elbląg111111-9 3532
8. GKS Tychy111111-10 3531
9. Odra Wodzisław11119-10 272-1
10. Odra Opole111111-15 434-4
11. Zagłębie Wałbrzych11109-10 263-1
12. Celuloza Kostrzyn11107-10 263-3
13. Arkonia Szczecin11813-17 326-4
14. Arka Gdynia1175-11 236-6
15. Stilon Gorzów1165-15 065-10
16. Gryf Słupsk1157-20 137-13
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
Odra Wodzisław 1-0 Arkonia Szczecin
Górnik Wałbrzych 2-0 ROW Rybnik
Stal Stocznia Szczecin 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Arka Gdynia 2-1 Stilon Gorzów
GKS Tychy 1-0 Odra Opole
Gryf Słupsk 1-1 Piast Gliwice
Zagłębie Lubin 3-0 Olimpia Elbląg
Celuloza Kostrzyn 0-0 Olimpia Poznań
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych121923-5 83118
2. Olimpia Poznań121613-5 6428
3. Zagłębie Lubin121620-16 6424
4. Piast Gliwice121513-7 5526
5. Stal Stocznia Szczecin121412-8 5434
6.ROW Rybnik121313-11 4532
7. GKS Tychy121312-10 4532
8. Odra Wodzisław121310-10 3720
9. Olimpia Elbląg121111-12 354-1
10. Zagłębie Wałbrzych121110-11 273-1
11. Celuloza Kostrzyn12117-10 273-3
12. Odra Opole121111-16 435-5
13. Arka Gdynia1297-12 336-5
14. Arkonia Szczecin12813-18 327-5
15. Stilon Gorzów1266-17 066-11
16. Gryf Słupsk1268-21 147-13
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
Olimpia Poznań 3-0 Odra Wodzisław
Arkonia Szczecin 0-1 Górnik Wałbrzych
Olimpia Elbląg 0-0 Celuloza Kostrzyn
Odra Opole 1-0 Gryf Słupsk
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Arka Gdynia
Piast Gliwice 0-1 Zagłębie Lubin
ROW Rybnik 0-0 Stal Stocznia Szczecin
Stilon Gorzów 2-0 GKS Tychy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych132124-5 93119
2. Olimpia Poznań131816-5 74211
3. Zagłębie Lubin131821-16 7425
4. Piast Gliwice131513-8 5535
5. Stal Stocznia Szczecin131512-8 5534
6.ROW Rybnik131413-11 4632
7. GKS Tychy131312-12 4540
8. Zagłębie Wałbrzych131311-11 3730
9. Odra Wodzisław131310-13 373-3
10. Odra Opole131312-16 535-4
11. Olimpia Elbląg131211-12 364-1
12. Celuloza Kostrzyn13127-10 283-3
13. Arka Gdynia1397-13 337-6
14. Arkonia Szczecin13813-19 328-6
15. Stilon Gorzów1388-17 166-9
16. Gryf Słupsk1368-22 148-14
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
Arkonia Szczecin 1-4 ROW Rybnik
GKS Tychy 2-0 Zagłębie Wałbrzych
Arka Gdynia 1-0 Stal Stocznia Szczecin
Gryf Słupsk 3-0 Stilon Gorzów
Celuloza Kostrzyn 1-2 Piast Gliwice
Zagłębie Lubin 4-1 Odra Opole
Odra Wodzisław 3-0 Olimpia Elbląg
Górnik Wałbrzych 3-0 Olimpia Poznań
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych142327-5 103122
2. Zagłębie Lubin142025-17 8428
3. Olimpia Poznań141816-8 7438
4. Piast Gliwice141715-9 6536
5.ROW Rybnik141617-12 5635
6. Stal Stocznia Szczecin141512-9 5543
7. GKS Tychy141514-12 5542
8. Odra Wodzisław141513-13 4730
9. Zagłębie Wałbrzych141311-13 374-2
10. Odra Opole141313-20 536-7
11. Celuloza Kostrzyn14128-12 284-4
12. Olimpia Elbląg141211-15 365-4
13. Arka Gdynia14118-13 437-5
14. Arkonia Szczecin14814-23 329-9
15. Gryf Słupsk14811-22 248-11
16. Stilon Gorzów1488-20 167-12
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
Stilon Gorzów 0-0 Zagłębie Lubin
Piast Gliwice 2-1 Odra Wodzisław
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Gryf Słupsk
Stal Stocznia Szczecin 2-1 GKS Tychy
Olimpia Poznań 3-0 Arkonia Szczecin
Olimpia Elbląg 3-0 Górnik Wałbrzych
Odra Opole 1-1 Celuloza Kostrzyn
ROW Rybnik 0-3 Arka Gdynia
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych152327-8 103219
2. Zagłębie Lubin152125-17 8528
3. Olimpia Poznań152019-8 84311
4. Piast Gliwice151917-10 7537
5. Stal Stocznia Szczecin151714-10 6544
6.ROW Rybnik151617-15 5642
7. GKS Tychy151515-14 5551
8. Odra Wodzisław151514-15 474-1
9. Olimpia Elbląg151414-15 465-1
10. Zagłębie Wałbrzych151411-13 384-2
11. Odra Opole151414-21 546-7
12. Arka Gdynia151311-13 537-2
13. Celuloza Kostrzyn15139-13 294-4
14. Gryf Słupsk15911-22 258-11
15. Stilon Gorzów1598-20 177-12
16. Arkonia Szczecin15814-26 3210-12
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
Stal Stocznia Szczecin 0-0 Gryf Słupsk
Olimpia Elbląg 2-4 Arkonia Szczecin
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Zagłębie Lubin
Arka Gdynia 1-0 GKS Tychy
Stilon Gorzów 1-2 Celuloza Kostrzyn
Odra Opole 1-1 Odra Wodzisław
Piast Gliwice 2-0 Górnik Wałbrzych
ROW Rybnik 1-1 Olimpia Poznań
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych162327-10 103317
2. Zagłębie Lubin162326-17 9529
3. Olimpia Poznań162120-9 85311
4. Piast Gliwice162119-10 8539
5. Stal Stocznia Szczecin161814-10 6644
6.ROW Rybnik161718-16 5742
7. Odra Wodzisław161615-16 484-1
8. GKS Tychy161515-15 5560
9. Arka Gdynia161512-13 637-1
10. Celuloza Kostrzyn161511-14 394-3
11. Odra Opole161515-22 556-7
12. Olimpia Elbląg161416-19 466-3
13. Zagłębie Wałbrzych161411-14 385-3
14. Arkonia Szczecin161018-28 4210-10
15. Gryf Słupsk161011-22 268-11
16. Stilon Gorzów1699-22 178-13
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
GKS Tychy 5-1 ROW Rybnik
Odra Wodzisław 2-2 Stilon Gorzów
Arkonia Szczecin 1-0 Piast Gliwice
Celuloza Kostrzyn 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Górnik Wałbrzych 3-0 Odra Opole
Gryf Słupsk 1-2 Arka Gdynia
Zagłębie Lubin 2-0 Stal Stocznia Szczecin
Olimpia Poznań 0-0 Olimpia Elbląg
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych172530-10 113320
2. Zagłębie Lubin172528-17 105211
3. Olimpia Poznań172220-9 86311
4. Piast Gliwice172119-11 8548
5. Stal Stocznia Szczecin171814-12 6652
6. GKS Tychy171720-16 6564
7. Arka Gdynia171714-14 7370
8. Odra Wodzisław171717-18 494-1
9.ROW Rybnik171719-21 575-2
10. Celuloza Kostrzyn171612-15 3104-3
11. Olimpia Elbląg171516-19 476-3
12. Zagłębie Wałbrzych171512-15 395-3
13. Odra Opole171515-25 557-10
14. Arkonia Szczecin171219-28 5210-9
15. Gryf Słupsk171012-24 269-12
16. Stilon Gorzów171011-24 188-13
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
Zagłębie Wałbrzych 1-2 Odra Wodzisław
Stal Stocznia Szczecin 0-0 Celuloza Kostrzyn
Olimpia Elbląg 2-0 ROW Rybnik
Odra Opole 1-0 Arkonia Szczecin
Arka Gdynia 0-0 Zagłębie Lubin
Stilon Gorzów 0-0 Górnik Wałbrzych
Piast Gliwice 1-0 Olimpia Poznań
GKS Tychy 2-1 Gryf Słupsk
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych182630-10 114320
2. Zagłębie Lubin182628-17 106211
3. Piast Gliwice182320-11 9549
4. Olimpia Poznań182220-10 86410
5. GKS Tychy181922-17 7565
6. Stal Stocznia Szczecin181914-12 6752
7. Odra Wodzisław181919-19 5940
8. Arka Gdynia181814-14 7470
9. Olimpia Elbląg181718-19 576-1
10. Celuloza Kostrzyn181712-15 3114-3
11.ROW Rybnik181719-23 576-4
12. Odra Opole181716-25 657-9
13. Zagłębie Wałbrzych181513-17 396-4
14. Arkonia Szczecin181219-29 5211-10
15. Stilon Gorzów181111-24 198-13
16. Gryf Słupsk181013-26 2610-13
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
Olimpia Elbląg 0-1 Piast Gliwice
Zagłębie Lubin 2-1 GKS Tychy
Odra Wodzisław 0-0 Stal Stocznia Szczecin
Arkonia Szczecin 1-1 Stilon Gorzów
Celuloza Kostrzyn 0-0 Arka Gdynia
Górnik Wałbrzych 1-1 Zagłębie Wałbrzych
ROW Rybnik 1-1 Gryf Słupsk
Olimpia Poznań 2-0 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Zagłębie Lubin192830-18 116212
2. Górnik Wałbrzych192731-11 115320
3. Piast Gliwice192521-11 105410
4. Olimpia Poznań192422-10 96412
5. Stal Stocznia Szczecin192014-12 6852
6. Odra Wodzisław192019-19 51040
7. GKS Tychy191923-19 7574
8. Arka Gdynia191914-14 7570
9. Celuloza Kostrzyn191812-15 3124-3
10.ROW Rybnik191820-24 586-4
11. Olimpia Elbląg191718-20 577-2
12. Odra Opole191716-27 658-11
13. Zagłębie Wałbrzych191614-18 3106-4
14. Arkonia Szczecin191320-30 5311-10
15. Stilon Gorzów191212-25 1108-13
16. Gryf Słupsk191114-27 2710-13
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
Gryf Słupsk 1-1 Zagłębie Lubin
Stilon Gorzów 4-2 Olimpia Poznań
GKS Tychy 3-0 Celuloza Kostrzyn
Arka Gdynia 2-2 Odra Wodzisław
Stal Stocznia Szczecin 1-1 Górnik Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych 3-2 Arkonia Szczecin
Odra Opole 3-0 Olimpia Elbląg
Piast Gliwice 0-0 ROW Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Zagłębie Lubin202931-19 117212
2. Górnik Wałbrzych202832-12 116320
3. Piast Gliwice202621-11 106410
4. Olimpia Poznań202424-14 96510
5. GKS Tychy202126-19 8577
6. Stal Stocznia Szczecin202115-13 6952
7. Odra Wodzisław202121-21 51140
8. Arka Gdynia202016-16 7670
9.ROW Rybnik201920-24 596-4
10. Odra Opole201919-27 758-8
11. Zagłębie Wałbrzych201817-20 4106-3
12. Celuloza Kostrzyn201812-18 3125-6
13. Olimpia Elbląg201718-23 578-5
14. Stilon Gorzów201416-27 2108-11
15. Arkonia Szczecin201322-33 5312-11
16. Gryf Słupsk201215-28 2810-13
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
Górnik Wałbrzych 0-0 Arka Gdynia
Odra Wodzisław 2-1 GKS Tychy
Piast Gliwice 2-1 Odra Opole
Arkonia Szczecin 3-2 Stal Stocznia Szczecin
Olimpia Poznań 1-0 Zagłębie Wałbrzych
Celuloza Kostrzyn 1-0 Gryf Słupsk
Zagłębie Lubin 3-0 ROW Rybnik
Olimpia Elbląg 1-1 Stilon Gorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Zagłębie Lubin213134-19 127215
2. Górnik Wałbrzych212932-12 117320
3. Piast Gliwice212823-12 116411
4. Olimpia Poznań212625-14 106511
5. Odra Wodzisław212323-22 61141
6. GKS Tychy212127-21 8586
7. Stal Stocznia Szczecin212117-16 6961
8. Arka Gdynia212116-16 7770
9. Celuloza Kostrzyn212013-18 4125-5
10.ROW Rybnik211920-27 597-7
11. Odra Opole211920-29 759-9
12. Zagłębie Wałbrzych211817-21 4107-4
13. Olimpia Elbląg211819-24 588-5
14. Arkonia Szczecin211525-35 6312-10
15. Stilon Gorzów211517-28 2118-11
16. Gryf Słupsk211215-29 2811-14
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
Arka Gdynia 2-1 Arkonia Szczecin
Zagłębie Lubin 2-0 Celuloza Kostrzyn
Stal Stocznia Szczecin 1-0 Olimpia Poznań
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Olimpia Elbląg
Stilon Gorzów 1-0 Piast Gliwice
Gryf Słupsk 0-1 Odra Wodzisław
Odra Opole 0-2 ROW Rybnik
GKS Tychy 0-2 Górnik Wałbrzych
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Zagłębie Lubin223336-19 137217
2. Górnik Wałbrzych223134-12 127322
3. Piast Gliwice222823-13 116510
4. Olimpia Poznań222625-15 106610
5. Odra Wodzisław222524-22 71142
6. Stal Stocznia Szczecin222318-16 7962
7. Arka Gdynia222318-17 8771
8. GKS Tychy222127-23 8594
9.ROW Rybnik222122-27 697-5
10. Zagłębie Wałbrzych222018-21 5107-3
11. Celuloza Kostrzyn222013-20 4126-7
12. Odra Opole221920-31 7510-11
13. Olimpia Elbląg221819-25 589-6
14. Stilon Gorzów221718-28 3118-10
15. Arkonia Szczecin221526-37 6313-11
16. Gryf Słupsk221215-30 2812-15
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-2 Celuloza Kostrzyn
Olimpia Elbląg 1-1 Stal Stocznia Szczecin
Arkonia Szczecin 1-1 GKS Tychy
Olimpia Poznań 2-0 Arka Gdynia
Górnik Wałbrzych 3-0 Gryf Słupsk
Piast Gliwice 0-0 Zagłębie Wałbrzych
Odra Wodzisław 1-0 Zagłębie Lubin
Odra Opole 3-3 Stilon Gorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych233337-12 137325
2. Zagłębie Lubin233336-20 137316
3. Piast Gliwice232923-13 117510
4. Olimpia Poznań232827-15 116612
5. Odra Wodzisław232725-22 81143
6. Stal Stocznia Szczecin232419-17 71062
7. Arka Gdynia232318-19 878-1
8. GKS Tychy232228-24 8694
9. Celuloza Kostrzyn232215-21 5126-6
10. Zagłębie Wałbrzych232118-21 5117-3
11.ROW Rybnik232123-29 698-6
12. Odra Opole232023-34 7610-11
13. Olimpia Elbląg231920-26 599-6
14. Stilon Gorzów231821-31 3128-10
15. Arkonia Szczecin231627-38 6413-11
16. Gryf Słupsk231215-33 2813-18
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
GKS Tychy 0-0 Olimpia Poznań
Zagłębie Lubin 0-1 Górnik Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych 2-0 Odra Opole
Gryf Słupsk 2-1 Arkonia Szczecin
Celuloza Kostrzyn 1-1 Odra Wodzisław
Stal Stocznia Szczecin 0-1 Piast Gliwice
Arka Gdynia 0-0 Olimpia Elbląg
Stilon Gorzów 2-1 ROW Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych243538-12 147326
2. Zagłębie Lubin243336-21 137415
3. Piast Gliwice243124-13 127511
4. Olimpia Poznań242927-15 117612
5. Odra Wodzisław242826-23 81243
6. Stal Stocznia Szczecin242419-18 71071
7. Arka Gdynia242418-19 888-1
8. GKS Tychy242328-24 8794
9. Zagłębie Wałbrzych242320-21 6117-1
10. Celuloza Kostrzyn242316-22 5136-6
11.ROW Rybnik242124-31 699-7
12. Olimpia Elbląg242020-26 5109-6
13. Stilon Gorzów242023-32 4128-9
14. Odra Opole242023-36 7611-13
15. Arkonia Szczecin241628-40 6414-12
16. Gryf Słupsk241417-34 3813-17
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
Olimpia Poznań 7-1 Gryf Słupsk
Piast Gliwice 0-1 Arka Gdynia
Stilon Gorzów 2-0 Zagłębie Wałbrzych
Górnik Wałbrzych 2-1 Celuloza Kostrzyn
Olimpia Elbląg 2-1 GKS Tychy
Arkonia Szczecin 0-1 Zagłębie Lubin
Odra Opole 3-3 Stal Stocznia Szczecin
ROW Rybnik 2-1 Odra Wodzisław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych253740-13 157327
2. Zagłębie Lubin253537-21 147416
3. Olimpia Poznań253134-16 127618
4. Piast Gliwice253124-14 127610
5. Odra Wodzisław252827-25 81252
6. Arka Gdynia252619-19 9880
7. Stal Stocznia Szczecin252522-21 71171
8. GKS Tychy252329-26 87103
9. Zagłębie Wałbrzych252320-23 6118-3
10.ROW Rybnik252326-32 799-6
11. Celuloza Kostrzyn252317-24 5137-7
12. Olimpia Elbląg252222-27 6109-5
13. Stilon Gorzów252225-32 5128-7
14. Odra Opole252126-39 7711-13
15. Arkonia Szczecin251628-41 6415-13
16. Gryf Słupsk251418-41 3814-23
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
Odra Wodzisław 0-1 Górnik Wałbrzych
Arka Gdynia 1-2 Odra Opole
Gryf Słupsk 0-1 Olimpia Elbląg
Stal Stocznia Szczecin 3-2 Stilon Gorzów
Zagłębie Wałbrzych 2-1 ROW Rybnik
GKS Tychy 1-0 Piast Gliwice
Celuloza Kostrzyn 2-0 Arkonia Szczecin
Zagłębie Lubin 1-1 Olimpia Poznań
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych263941-13 167328
2. Zagłębie Lubin263638-22 148416
3. Olimpia Poznań263235-17 128618
4. Piast Gliwice263124-15 12779
5. Odra Wodzisław262827-26 81261
6. Stal Stocznia Szczecin262725-23 81172
7. Arka Gdynia262620-21 989-1
8. GKS Tychy262530-26 97104
9. Zagłębie Wałbrzych262522-24 7118-2
10. Celuloza Kostrzyn262519-24 6137-5
11. Olimpia Elbląg262423-27 7109-4
12.ROW Rybnik262327-34 7910-7
13. Odra Opole262328-40 8711-12
14. Stilon Gorzów262227-35 5129-8
15. Arkonia Szczecin261628-43 6416-15
16. Gryf Słupsk261418-42 3815-24
WYNIKI 27 KOLEJKI TABELA PO 27 KOLEJCE
Arkonia Szczecin 2-1 Odra Wodzisław
ROW Rybnik 2-0 Górnik Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Stal Stocznia Szczecin
Stilon Gorzów 2-0 Arka Gdynia
Odra Opole 3-2 GKS Tychy
Piast Gliwice 2-1 Gryf Słupsk
Olimpia Elbląg 2-1 Zagłębie Lubin
Olimpia Poznań 2-0 Celuloza Kostrzyn
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych273941-15 167426
2. Zagłębie Lubin273639-24 148515
3. Olimpia Poznań273437-17 138620
4. Piast Gliwice273326-16 137710
5. Odra Wodzisław272828-28 81270
6. Stal Stocznia Szczecin272725-24 81181
7. Zagłębie Wałbrzych272723-24 8118-1
8. Olimpia Elbląg272625-28 8109-3
9. Arka Gdynia272620-23 9810-3
10. GKS Tychy272532-29 97113
11.ROW Rybnik272529-34 8910-5
12. Celuloza Kostrzyn272519-26 6138-7
13. Odra Opole272531-42 9711-11
14. Stilon Gorzów272429-35 6129-6
15. Arkonia Szczecin271830-44 7416-14
16. Gryf Słupsk271419-44 3816-25
WYNIKI 28 KOLEJKI TABELA PO 28 KOLEJCE
Odra Wodzisław 1-1 Olimpia Poznań
Górnik Wałbrzych 2-1 Arkonia Szczecin
Celuloza Kostrzyn 1-0 Olimpia Elbląg
Gryf Słupsk 2-3 Odra Opole
Arka Gdynia 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Zagłębie Lubin 1-3 Piast Gliwice
Stal Stocznia Szczecin 0-0 ROW Rybnik
GKS Tychy 1-2 Stilon Gorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych284143-16 177427
2. Zagłębie Lubin283640-27 148613
3. Olimpia Poznań283538-18 139620
4. Piast Gliwice283529-17 147712
5. Odra Wodzisław282929-29 81370
6. Stal Stocznia Szczecin282825-24 81281
7. Zagłębie Wałbrzych282824-25 8128-1
8. Arka Gdynia282721-24 9910-3
9. Celuloza Kostrzyn282720-26 7138-6
10. Odra Opole282734-44 10711-10
11. Olimpia Elbląg282625-29 81010-4
12. Stilon Gorzów282631-36 7129-5
13.ROW Rybnik282629-34 81010-5
14. GKS Tychy282533-31 97122
15. Arkonia Szczecin281831-46 7417-15
16. Gryf Słupsk281421-47 3817-26
WYNIKI 29 KOLEJKI TABELA PO 29 KOLEJCE
ROW Rybnik 5-0 Arkonia Szczecin
Zagłębie Wałbrzych 4-0 GKS Tychy
Stal Stocznia Szczecin 4-2 Arka Gdynia
Stilon Gorzów 2-0 Gryf Słupsk
Piast Gliwice 1-2 Celuloza Kostrzyn
Odra Opole 2-0 Zagłębie Lubin
Olimpia Elbląg 3-0 Odra Wodzisław
Olimpia Poznań 1-0 Górnik Wałbrzych
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych294143-17 177526
2. Olimpia Poznań293739-18 149621
3. Zagłębie Lubin293640-29 148711
4. Piast Gliwice293530-19 147811
5. Stal Stocznia Szczecin293029-26 91283
6. Zagłębie Wałbrzych293028-25 91283
7. Odra Wodzisław292929-32 8138-3
8. Celuloza Kostrzyn292922-27 8138-5
9. Odra Opole292936-44 11711-8
10.ROW Rybnik292834-34 910100
11. Olimpia Elbląg292828-29 91010-1
12. Stilon Gorzów292833-36 8129-3
13. Arka Gdynia292723-28 9911-5
14. GKS Tychy292533-35 9713-2
15. Arkonia Szczecin291831-51 7418-20
16. Gryf Słupsk291421-49 3818-28
WYNIKI 30 KOLEJKI TABELA PO 30 KOLEJCE
Zagłębie Lubin 0-2 Stilon Gorzów
Odra Wodzisław 3-1 Piast Gliwice
Gryf Słupsk 2-2 Zagłębie Wałbrzych
GKS Tychy 1-2 Stal Stocznia Szczecin
Arkonia Szczecin 0-1 Olimpia Poznań
Górnik Wałbrzych 0-1 Olimpia Elbląg
Celuloza Kostrzyn 2-0 Odra Opole
Arka Gdynia 1-0 ROW Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wałbrzych304143-18 177625
2. Olimpia Poznań303940-18 159622
3. Zagłębie Lubin303640-31 14889
4. Piast Gliwice303531-22 14799
5. Stal Stocznia Szczecin303231-27 101284
6. Zagłębie Wałbrzych303130-27 91383
7. Odra Wodzisław303132-33 9138-1
8. Celuloza Kostrzyn303124-27 9138-3
9. Olimpia Elbląg303029-29 1010100
10. Stilon Gorzów303035-36 9129-1
11. Arka Gdynia302924-28 10911-4
12. Odra Opole302936-46 11712-10
13.ROW Rybnik302834-35 91011-1
14. GKS Tychy302534-37 9714-3
15. Arkonia Szczecin301831-52 7419-21
16. Gryf Słupsk301523-51 3918-28