1982/83
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1984/85
SEZON 1983/84
3 liga grupa V
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Kuźnia Jawor 1-0 Pafawag Wrocław
Pogoń Oleśnica 1-0 Metal Kluczbork
Victoria Wałbrzych 2-0 Bielawianka Bielawa
Kryształ Stronie Śląskie 5-2 Małapanew Ozimek
Śląsk II Wrocław 0-0 ROW Rybnik
Sparta Zabrze 0-0 Ślęza Wrocław
KKS Kluczbork 1-2 Lechia Piechowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Kryształ Stronie Śląskie125-2 1003
2. Victoria Wałbrzych122-0 1002
3. Lechia Piechowice122-1 1001
4. Pogoń Oleśnica121-0 1001
5. Kuźnia Jawor121-0 1001
6. Śląsk II Wrocław110-0 0100
7. Sparta Zabrze110-0 0100
8.ROW Rybnik110-0 0100
9. Ślęza Wrocław110-0 0100
10. KKS Kluczbork101-2 001-1
11. Pafawag Wrocław100-1 001-1
12. Metal Kluczbork100-1 001-1
13. Bielawianka Bielawa100-2 001-2
14. Małapanew Ozimek102-5 001-3
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
Pafawag Wrocław 1-2 Victoria Wałbrzych
Bielawianka Bielawa 1-2 KKS Kluczbork
Lechia Piechowice 1-1 Pogoń Oleśnica
Metal Kluczbork 0-1 Śląsk II Wrocław
Małapanew Ozimek 1-1 Sparta Zabrze
ROW Rybnik 3-0 Kryształ Stronie Śląskie
bramki:
Ślęza Wrocław 3-0 Kuźnia Jawor
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Victoria Wałbrzych244-1 2003
2.ROW Rybnik233-0 1103
3. Ślęza Wrocław233-0 1103
4. Lechia Piechowice233-2 1101
5. Pogoń Oleśnica232-1 1101
6. Śląsk II Wrocław231-0 1101
7. Kryształ Stronie Śląskie225-5 1010
8. KKS Kluczbork223-3 1010
9. Sparta Zabrze221-1 0200
10. Kuźnia Jawor221-3 101-2
11. Małapanew Ozimek213-6 011-3
12. Pafawag Wrocław201-3 002-2
13. Metal Kluczbork200-2 002-2
14. Bielawianka Bielawa201-4 002-3
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
Ślęza Wrocław 4-0 Małapanew Ozimek
Kryształ Stronie Śląskie 3-2 Metal Kluczbork
Śląsk II Wrocław 0-2 Lechia Piechowice
KKS Kluczbork 2-2 Pafawag Wrocław
Victoria Wałbrzych 0-0 Kuźnia Jawor
Sparta Zabrze 1-0 ROW Rybnik
bramki:
Pogoń Oleśnica 1-2 Bielawianka Bielawa
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław357-0 2107
2. Lechia Piechowice355-2 2103
3. Victoria Wałbrzych354-1 2103
4. Kryształ Stronie Śląskie348-7 2011
5. Sparta Zabrze342-1 1201
6.ROW Rybnik333-1 1112
7. KKS Kluczbork335-5 1110
8. Pogoń Oleśnica333-3 1110
9. Śląsk II Wrocław331-2 111-1
10. Kuźnia Jawor331-3 111-2
11. Bielawianka Bielawa323-5 102-2
12. Pafawag Wrocław313-5 012-2
13. Małapanew Ozimek313-10 012-7
14. Metal Kluczbork302-5 003-3
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
Victoria Wałbrzych 1-1 KKS Kluczbork
Pafawag Wrocław 1-2 Pogoń Oleśnica
Lechia Piechowice 0-0 Kryształ Stronie Śląskie
Metal Kluczbork 1-2 Sparta Zabrze
Kuźnia Jawor 1-1 Małapanew Ozimek
ROW Rybnik 2-3 Ślęza Wrocław
bramki:
Bielawianka Bielawa 0-2 Śląsk II Wrocław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław4710-2 3108
2. Victoria Wałbrzych465-2 2203
3. Lechia Piechowice465-2 2203
4. Sparta Zabrze464-2 2202
5. Kryształ Stronie Śląskie458-7 2111
6. Pogoń Oleśnica455-4 2111
7. Śląsk II Wrocław453-2 2111
8. KKS Kluczbork446-6 1210
9. Kuźnia Jawor442-4 121-2
10.ROW Rybnik435-4 1121
11. Bielawianka Bielawa423-7 103-4
12. Małapanew Ozimek424-11 022-7
13. Pafawag Wrocław414-7 013-3
14. Metal Kluczbork403-7 004-4
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
Ślęza Wrocław 5-0 Metal Kluczbork
Kryształ Stronie Śląskie 1-0 Bielawianka Bielawa
Śląsk II Wrocław 1-1 Pafawag Wrocław
Pogoń Oleśnica 1-1 Victoria Wałbrzych
KKS Kluczbork 6-1 Kuźnia Jawor
Małapanew Ozimek 0-1 ROW Rybnik
bramki:
Sparta Zabrze 1-0 Lechia Piechowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław5915-2 41013
2. Sparta Zabrze585-2 3203
3. Victoria Wałbrzych576-3 2303
4. Kryształ Stronie Śląskie579-7 3112
5. KKS Kluczbork5612-7 2215
6. Lechia Piechowice565-3 2212
7. Pogoń Oleśnica566-5 2211
8. Śląsk II Wrocław564-3 2211
9.ROW Rybnik556-4 2122
10. Kuźnia Jawor543-10 122-7
11. Pafawag Wrocław525-8 023-3
12. Bielawianka Bielawa523-8 104-5
13. Małapanew Ozimek524-12 023-8
14. Metal Kluczbork503-12 005-9
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
Victoria Wałbrzych 1-0 Śląsk II Wrocław
Pafawag Wrocław 2-0 Kryształ Stronie Śląskie
Lechia Piechowice 2-2 Ślęza Wrocław
Metal Kluczbork 5-2 Małapanew Ozimek
Bielawianka Bielawa 0-0 Sparta Zabrze
Kuźnia Jawor 0-0 ROW Rybnik
KKS Kluczbork 0-0 Pogoń Oleśnica
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław61017-4 42013
2. Victoria Wałbrzych697-3 3304
3. Sparta Zabrze695-2 3303
4. KKS Kluczbork6712-7 2315
5. Lechia Piechowice677-5 2312
6. Pogoń Oleśnica676-5 2311
7. Kryształ Stronie Śląskie679-9 3120
8.ROW Rybnik666-4 2222
9. Śląsk II Wrocław664-4 2220
10. Kuźnia Jawor653-10 132-7
11. Pafawag Wrocław647-8 123-1
12. Bielawianka Bielawa633-8 114-5
13. Metal Kluczbork628-14 105-6
14. Małapanew Ozimek626-17 024-11
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
Ślęza Wrocław 4-1 Bielawianka Bielawa
Kryształ Stronie Śląskie 1-0 Victoria Wałbrzych
Śląsk II Wrocław 2-0 KKS Kluczbork
Pogoń Oleśnica 3-0 Kuźnia Jawor
ROW Rybnik 0-0 Metal Kluczbork
Sparta Zabrze 0-2 Pafawag Wrocław
Małapanew Ozimek 2-0 Lechia Piechowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław71221-5 52016
2. Pogoń Oleśnica799-5 3314
3. Victoria Wałbrzych797-4 3313
4. Sparta Zabrze795-4 3311
5. Kryształ Stronie Śląskie7910-9 4121
6. Śląsk II Wrocław786-4 3222
7. KKS Kluczbork7712-9 2323
8.ROW Rybnik776-4 2322
9. Lechia Piechowice777-7 2320
10. Pafawag Wrocław769-8 2231
11. Kuźnia Jawor753-13 133-10
12. Małapanew Ozimek748-17 124-9
13. Metal Kluczbork738-14 115-6
14. Bielawianka Bielawa734-12 115-8
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
KKS Kluczbork 2-0 Kryształ Stronie Śląskie
Pafawag Wrocław 2-2 Ślęza Wrocław
Bielawianka Bielawa 1-0 Małapanew Ozimek
Kuźnia Jawor 1-1 Metal Kluczbork
Victoria Wałbrzych 1-1 Sparta Zabrze
Lechia Piechowice 1-0 ROW Rybnik
bramki:
Pogoń Oleśnica 1-0 Śląsk II Wrocław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław81323-7 53016
2. Pogoń Oleśnica81110-5 4315
3. Victoria Wałbrzych8108-5 3413
4. Sparta Zabrze8106-5 3411
5. KKS Kluczbork8914-9 3325
6. Lechia Piechowice898-7 3321
7. Kryształ Stronie Śląskie8910-11 413-1
8. Śląsk II Wrocław886-5 3231
9.ROW Rybnik876-5 2331
10. Pafawag Wrocław8711-10 2331
11. Kuźnia Jawor864-14 143-10
12. Bielawianka Bielawa855-12 215-7
13. Metal Kluczbork849-15 125-6
14. Małapanew Ozimek848-18 125-10
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
Ślęza Wrocław 1-0 Victoria Wałbrzych
Małapanew Ozimek 2-1 Pafawag Wrocław
Metal Kluczbork 0-3 Lechia Piechowice
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Pogoń Oleśnica
Śląsk II Wrocław 1-0 Kuźnia Jawor
Sparta Zabrze 1-1 KKS Kluczbork
ROW Rybnik 4-2 Bielawianka Bielawa
bramki:
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław91524-7 63017
2. Pogoń Oleśnica91111-7 4324
3. Lechia Piechowice91111-7 4324
4. Sparta Zabrze9117-6 3511
5. Kryształ Stronie Śląskie91112-12 5130
6. KKS Kluczbork91015-10 3425
7. Victoria Wałbrzych9108-6 3422
8. Śląsk II Wrocław9107-5 4232
9.ROW Rybnik9910-7 3333
10. Pafawag Wrocław9712-12 2340
11. Małapanew Ozimek9610-19 225-9
12. Kuźnia Jawor964-15 144-11
13. Bielawianka Bielawa957-16 216-9
14. Metal Kluczbork949-18 126-9
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
KKS Kluczbork 0-2 Ślęza Wrocław
Victoria Wałbrzych 1-0 Małapanew Ozimek
Bielawianka Bielawa 1-1 Metal Kluczbork
Kuźnia Jawor 1-1 Lechia Piechowice
Pogoń Oleśnica 1-1 Sparta Zabrze
Pafawag Wrocław 0-0 ROW Rybnik
Śląsk II Wrocław 1-0 Kryształ Stronie Śląskie
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław101726-7 73019
2. Lechia Piechowice101212-8 4424
3. Pogoń Oleśnica101212-8 4424
4. Victoria Wałbrzych10129-6 4423
5. Śląsk II Wrocław10128-5 5233
6. Sparta Zabrze10128-7 3611
7. Kryształ Stronie Śląskie101112-13 514-1
8. KKS Kluczbork101015-12 3433
9.ROW Rybnik101010-7 3433
10. Pafawag Wrocław10812-12 2440
11. Kuźnia Jawor1075-16 154-11
12. Bielawianka Bielawa1068-17 226-9
13. Małapanew Ozimek10610-20 226-10
14. Metal Kluczbork10510-19 136-9
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
Małapanew Ozimek 2-0 KKS Kluczbork
Metal Kluczbork 0-1 Pafawag Wrocław
Ślęza Wrocław 2-1 Pogoń Oleśnica
Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Kuźnia Jawor
Sparta Zabrze 3-0 Śląsk II Wrocław
ROW Rybnik 2-1 Victoria Wałbrzych
bramki:
Lechia Piechowice 1-1 Bielawianka Bielawa
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław111928-8 83020
2. Sparta Zabrze111411-7 4614
3. Lechia Piechowice111313-9 4524
4. Kryształ Stronie Śląskie111315-14 6141
5.ROW Rybnik111212-8 4434
6. Pogoń Oleśnica111213-10 4433
7. Victoria Wałbrzych111210-8 4432
8. Śląsk II Wrocław11128-8 5240
9. KKS Kluczbork111015-14 3441
10. Pafawag Wrocław111013-12 3441
11. Małapanew Ozimek11812-20 326-8
12. Bielawianka Bielawa1179-18 236-9
13. Kuźnia Jawor1176-19 155-13
14. Metal Kluczbork11510-20 137-10
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
Victoria Wałbrzych 2-3 Metal Kluczbork
Pafawag Wrocław 0-0 Lechia Piechowice
Kuźnia Jawor 2-0 Bielawianka Bielawa
Kryształ Stronie Śląskie 0-1 Sparta Zabrze
KKS Kluczbork 1-0 ROW Rybnik
bramki:
Pogoń Oleśnica 1-0 Małapanew Ozimek
Śląsk II Wrocław 1-3 Ślęza Wrocław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław122131-9 93022
2. Sparta Zabrze121612-7 5615
3. Pogoń Oleśnica121414-10 5434
4. Lechia Piechowice121413-9 4624
5. Kryształ Stronie Śląskie121315-15 6150
6.ROW Rybnik121212-9 4443
7. KKS Kluczbork121216-14 4442
8. Victoria Wałbrzych121212-11 4441
9. Śląsk II Wrocław12129-11 525-2
10. Pafawag Wrocław121113-12 3541
11. Kuźnia Jawor1298-19 255-11
12. Małapanew Ozimek12812-21 327-9
13. Metal Kluczbork12713-22 237-9
14. Bielawianka Bielawa1279-20 237-11
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
Bielawianka Bielawa 4-0 Pafawag Wrocław
Lechia Piechowice 0-1 Victoria Wałbrzych
Metal Kluczbork 2-1 KKS Kluczbork
Ślęza Wrocław 3-0 Kryształ Stronie Śląskie
Sparta Zabrze 3-0 Kuźnia Jawor
ROW Rybnik 0-0 Pogoń Oleśnica
Małapanew Ozimek 3-0 Śląsk II Wrocław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław132334-9 103025
2. Sparta Zabrze131815-7 6618
3. Pogoń Oleśnica131514-10 5534
4. Lechia Piechowice131413-10 4633
5. Victoria Wałbrzych131413-11 5442
6.ROW Rybnik131312-9 4543
7. Kryształ Stronie Śląskie131315-18 616-3
8. KKS Kluczbork131217-16 4451
9. Śląsk II Wrocław13129-14 526-5
10. Pafawag Wrocław131113-16 355-3
11. Małapanew Ozimek131015-21 427-6
12. Bielawianka Bielawa13913-20 337-7
13. Metal Kluczbork13915-23 337-8
14. Kuźnia Jawor1398-22 256-14
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
ROW Rybnik 2-1 Śląsk II Wrocław
1-0 Cichecki 35 min
2-0 Cichecki 43 min.
2-1 Socha 49 min.
Składy:
ROW Rybnik - Fojcik, Konopka, Gruszka, Gramza, Papaj, Żmuda, Czarny, Mandrysz, Dworczyk, Podeszwa (79 min. Rzytki), Cichecki
Śląsk II Wrocław -
widzów:0
Pafawag Wrocław 2-1 Kuźnia Jawor
Metal Kluczbork 5-3 Pogoń Oleśnica
Bielawianka Bielawa 1-0 Victoria Wałbrzych
Małapanew Ozimek 1-0 Kryształ Stronie Śląskie
Ślęza Wrocław 4-0 Sparta Zabrze
Lechia Piechowice 1-0 KKS Kluczbork
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław142538-9 113029
2. Sparta Zabrze141815-11 6624
3. Lechia Piechowice141614-10 5634
4.ROW Rybnik141514-10 5544
5. Pogoń Oleśnica141517-15 5542
6. Victoria Wałbrzych141413-12 5451
7. Pafawag Wrocław141315-17 455-2
8. Kryształ Stronie Śląskie141315-19 617-4
9. KKS Kluczbork141217-17 4460
10. Małapanew Ozimek141216-21 527-5
11. Śląsk II Wrocław141210-16 527-6
12. Metal Kluczbork141120-26 437-6
13. Bielawianka Bielawa141114-20 437-6
14. Kuźnia Jawor1499-24 257-15
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
Kryształ Stronie Śląskie 0-3 ROW Rybnik
0-1 Dworczyk 17 min.
0-2 Żmuda 48 min.
0-3 Dworczyk 69 min.
Składy:
Kryształ Stronie Śląskie -
ROW Rybnik - Fojcik, Konopka, Gruszka, Gramza, Papaj, Wielgocki, Czarny, Mandrysz, Dworczyk, Żmuda (80 min. Podeszwa), Cichecki
widzów:0
Victoria Wałbrzych 3-1 Pafawag Wrocław
KKS Kluczbork 1-0 Bielawianka Bielawa
Pogoń Oleśnica 0-2 Lechia Piechowice
Śląsk II Wrocław 3-0 Metal Kluczbork
Sparta Zabrze 3-1 Małapanew Ozimek
Kuźnia Jawor 3-1 Ślęza Wrocław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław152539-12 113127
2. Sparta Zabrze152018-12 7626
3. Lechia Piechowice151816-10 6636
4.ROW Rybnik151717-10 6547
5. Victoria Wałbrzych151616-13 6453
6. Pogoń Oleśnica151517-17 5550
7. KKS Kluczbork151418-17 5461
8. Śląsk II Wrocław151413-16 627-3
9. Pafawag Wrocław151316-20 456-4
10. Kryształ Stronie Śląskie151315-22 618-7
11. Małapanew Ozimek151217-24 528-7
12. Bielawianka Bielawa151114-21 438-7
13. Metal Kluczbork151120-29 438-9
14. Kuźnia Jawor151112-25 357-13
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
ROW Rybnik 4-0 Sparta Zabrze
1-0 Żmuda 28 min.
2-0 Cichecki 32 min.
3-0 Mandrysz 35 min.
4-0 Dworczyk 82 min.
Składy:
ROW Rybnik - Nikiel, Konopka, Gruszka, Gramza, Papaj, Wielgocki (80 min. Kolanowski), Czarny (80 min. Rzytki), Mandrysz, Dworczyk, Żmuda, Cichecki
Sparta Zabrze -
widzów:0
Małapanew Ozimek 1-0 Ślęza Wrocław
Metal Kluczbork 1-0 Kryształ Stronie Śląskie
Lechia Piechowice 0-0 Śląsk II Wrocław
Pafawag Wrocław 1-0 KKS Kluczbork
Kuźnia Jawor 1-1 Victoria Wałbrzych
Bielawianka Bielawa 2-0 Pogoń Oleśnica
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław162539-13 113226
2. Sparta Zabrze162018-16 7632
3.ROW Rybnik161921-10 75411
4. Lechia Piechowice161916-10 6736
5. Victoria Wałbrzych161717-14 6553
6. Pogoń Oleśnica161517-19 556-2
7. Pafawag Wrocław161517-20 556-3
8. Śląsk II Wrocław161513-16 637-3
9. KKS Kluczbork161418-18 5470
10. Małapanew Ozimek161418-24 628-6
11. Bielawianka Bielawa161316-21 538-5
12. Metal Kluczbork161321-29 538-8
13. Kryształ Stronie Śląskie161315-23 619-8
14. Kuźnia Jawor161213-26 367-13
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Ślęza Wrocław 4-0 ROW Rybnik
bramki:
Składy:
Ślęza Wrocław -
ROW Rybnik - Nikiel, Konopka, Gruszka, Gramza, Papaj, Wielgocki, Czarny (75 min. Kolanowski), Mandrysz, Dworczyk, Żmuda, Cichecki
widzów:0
KKS Kluczbork 0-1 Victoria Wałbrzych
Pogoń Oleśnica 1-1 Pafawag Wrocław
Kryształ Stronie Śląskie 1-1 Lechia Piechowice
Sparta Zabrze 1-3 Metal Kluczbork
Małapanew Ozimek 0-1 Kuźnia Jawor
Śląsk II Wrocław 1-1 Bielawianka Bielawa
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław172743-13 123230
2. Lechia Piechowice172017-11 6836
3. Sparta Zabrze172019-19 7640
4.ROW Rybnik171921-14 7557
5. Victoria Wałbrzych171918-14 7554
6. Pogoń Oleśnica171618-20 566-2
7. Pafawag Wrocław171618-21 566-3
8. Śląsk II Wrocław171614-17 647-3
9. Metal Kluczbork171524-30 638-6
10. KKS Kluczbork171418-19 548-1
11. Bielawianka Bielawa171417-22 548-5
12. Małapanew Ozimek171418-25 629-7
13. Kryształ Stronie Śląskie171416-24 629-8
14. Kuźnia Jawor171414-26 467-12
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-1 Małapanew Ozimek
bramki: Żmuda
Składy:
ROW Rybnik - Nikiel, Konopka, Gruszka (45 min. Kolanowski), Gramza (82 min. Borys), Papaj, Wielgocki, Czarny, Mandrysz, Dworczyk, Żmuda, Cichecki
Małapanew Ozimek -
widzów:0
Metal Kluczbork 4-1 Ślęza Wrocław
Bielawianka Bielawa 1-0 Kryształ Stronie Śląskie
Pafawag Wrocław 2-0 Śląsk II Wrocław
Victoria Wałbrzych 3-1 Pogoń Oleśnica
Kuźnia Jawor 2-1 KKS Kluczbork
Lechia Piechowice 1-1 Sparta Zabrze
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław182744-17 123327
2. Victoria Wałbrzych182121-15 8556
3. Lechia Piechowice182118-12 6936
4. Sparta Zabrze182120-20 7740
5.ROW Rybnik182022-15 7657
6. Pafawag Wrocław181820-21 666-1
7. Metal Kluczbork181728-31 738-3
8. Pogoń Oleśnica181619-23 567-4
9. Bielawianka Bielawa181618-22 648-4
10. Śląsk II Wrocław181614-19 648-5
11. Kuźnia Jawor181616-27 567-11
12. Małapanew Ozimek181519-26 639-7
13. KKS Kluczbork181419-21 549-2
14. Kryształ Stronie Śląskie181416-25 6210-9
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
ROW Rybnik 4-0 Kuźnia Jawor
bramki: Cichecki 2, Dworczyk, Wielgocki
Składy:
ROW Rybnik - Nikiel, Konopka, Gruszka, Gramza, Papaj, Wielgocki, Czarny (75 min. Podeszwa), Kolanowski, Dworczyk, Żmuda (75 min. Borys), Cichecki
Kuźnia Jawor -
widzów:0
Śląsk II Wrocław 2-2 Victoria Wałbrzych
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Pafawag Wrocław
Ślęza Wrocław 1-0 Lechia Piechowice
Małapanew Ozimek 1-1 Metal Kluczbork
Sparta Zabrze 4-1 Bielawianka Bielawa
Pogoń Oleśnica 1-2 KKS Kluczbork
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław192945-17 133328
2. Sparta Zabrze192324-21 8743
3.ROW Rybnik192226-15 86511
4. Victoria Wałbrzych192223-17 8656
5. Lechia Piechowice192118-13 6945
6. Pafawag Wrocław191821-23 667-2
7. Metal Kluczbork191829-32 748-3
8. Śląsk II Wrocław191716-21 658-5
9. KKS Kluczbork191621-22 649-1
10. Pogoń Oleśnica191620-25 568-5
11. Małapanew Ozimek191620-27 649-7
12. Bielawianka Bielawa191619-26 649-7
13. Kryształ Stronie Śląskie191618-26 7210-8
14. Kuźnia Jawor191616-31 568-15
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
Metal Kluczbork 0-0 ROW Rybnik
Składy:
Metal Kluczbork -
ROW Rybnik - Nikiel, Konopka, Gruszka, Gramza, Papaj, Wielgocki (45 min. Podeszwa, 75 min. Rzytki), Czarny, Kolanowski, Dworczyk, Żmuda, Cichecki
widzów:0
Bielawianka Bielawa 3-2 Ślęza Wrocław
Victoria Wałbrzych 0-1 Kryształ Stronie Śląskie
KKS Kluczbork 2-1 Śląsk II Wrocław
Kuźnia Jawor 4-0 Pogoń Oleśnica
Pafawag Wrocław 0-0 Sparta Zabrze
Lechia Piechowice 0-1 Małapanew Ozimek
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław202947-20 133427
2. Sparta Zabrze202424-21 8843
3.ROW Rybnik202326-15 87511
4. Victoria Wałbrzych202223-18 8665
5. Lechia Piechowice202118-14 6954
6. Pafawag Wrocław201921-23 677-2
7. Metal Kluczbork201929-32 758-3
8. KKS Kluczbork201823-23 7490
9. Bielawianka Bielawa201822-28 749-6
10. Małapanew Ozimek201821-27 749-6
11. Kryształ Stronie Śląskie201819-26 8210-7
12. Kuźnia Jawor201820-31 668-11
13. Śląsk II Wrocław201717-23 659-6
14. Pogoń Oleśnica201620-29 569-9
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
ROW Rybnik 0-0 Lechia Piechowice
Składy:
ROW Rybnik - Nikiel, Konopka, Gruszka, Gramza, Papaj, Wielgocki, Czarny, Kolanowski (45 min. Podeszwa), Dworczyk, Żmuda, Cichecki
Lechia Piechowice -
widzów:0
Kryształ Stronie Śląskie 0-0 KKS Kluczbork
Ślęza Wrocław 3-0 Pafawag Wrocław
Małapanew Ozimek 1-0 Bielawianka Bielawa
Metal Kluczbork 1-2 Kuźnia Jawor
Sparta Zabrze 0-2 Victoria Wałbrzych
Śląsk II Wrocław 0-0 Pogoń Oleśnica
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław213150-20 143430
2.ROW Rybnik212426-15 88511
3. Victoria Wałbrzych212425-18 9667
4. Sparta Zabrze212424-23 8851
5. Lechia Piechowice212218-14 61054
6. Małapanew Ozimek212022-27 849-5
7. Kuźnia Jawor212022-32 768-10
8. KKS Kluczbork211923-23 7590
9. Metal Kluczbork211930-34 759-4
10. Pafawag Wrocław211921-26 678-5
11. Kryształ Stronie Śląskie211919-26 8310-7
12. Śląsk II Wrocław211817-23 669-6
13. Bielawianka Bielawa211822-29 7410-7
14. Pogoń Oleśnica211720-29 579-9
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
Bielawianka Bielawa 0-1 ROW Rybnik
0-1 Mandrysz 78 min.
Składy:
Bielawianka Bielawa -
ROW Rybnik - Nikiel, Konopka, Gruszka, Gramza, Papaj, Wielgocki, Mandrysz, Kolanowski, Dworczyk, Żmuda, Cichecki
widzów:0
Victoria Wałbrzych 1-0 Ślęza Wrocław
Pafawag Wrocław 2-0 Małapanew Ozimek
Lechia Piechowice 2-2 Metal Kluczbork
Pogoń Oleśnica 2-0 Kryształ Stronie Śląskie
Kuźnia Jawor 2-1 Śląsk II Wrocław
KKS Kluczbork 1-1 Sparta Zabrze
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław223150-21 143529
2.ROW Rybnik222627-15 98512
3. Victoria Wałbrzych222626-18 10668
4. Sparta Zabrze222525-24 8951
5. Lechia Piechowice222320-16 61154
6. Kuźnia Jawor222224-33 868-9
7. Pafawag Wrocław222123-26 778-3
8. KKS Kluczbork222024-24 7690
9. Metal Kluczbork222032-36 769-4
10. Małapanew Ozimek222022-29 8410-7
11. Pogoń Oleśnica221922-29 679-7
12. Kryształ Stronie Śląskie221919-28 8311-9
13. Śląsk II Wrocław221818-25 6610-7
14. Bielawianka Bielawa221822-30 7411-8
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
ROW Rybnik 0-0 Pafawag Wrocław
Składy:
ROW Rybnik - Nikiel, Konopka, Gruszka, Gramza, Papaj, Wielgocki, Mandrysz, Kolanowski, Dworczyk, Żmuda (45 min. Podeszwa), Malczewski
Pafawag Wrocław -
widzów:0
Ślęza Wrocław 2-1 KKS Kluczbork
Małapanew Ozimek 0-2 Victoria Wałbrzych
Metal Kluczbork 1-0 Bielawianka Bielawa
Lechia Piechowice 3-1 Kuźnia Jawor
Sparta Zabrze 0-0 Pogoń Oleśnica
Kryształ Stronie Śląskie 2-0 Śląsk II Wrocław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław233352-22 153530
2. Victoria Wałbrzych232828-18 116610
3.ROW Rybnik232727-15 99512
4. Sparta Zabrze232625-24 81051
5. Lechia Piechowice232523-17 71156
6. Metal Kluczbork232233-36 869-3
7. Pafawag Wrocław232223-26 788-3
8. Kuźnia Jawor232225-36 869-11
9. Kryształ Stronie Śląskie232121-28 9311-7
10. KKS Kluczbork232025-26 7610-1
11. Pogoń Oleśnica232022-29 689-7
12. Małapanew Ozimek232022-31 8411-9
13. Bielawianka Bielawa231822-31 7412-9
14. Śląsk II Wrocław231818-27 6611-9
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
Victoria Wałbrzych 2-2 ROW Rybnik
bramki: Dworczyk, Podeszwa
Składy:
Victoria Wałbrzych -
ROW Rybnik - Nikiel, Konopka, Gruszka, Gramza, Papaj, Wielgocki, Mandrysz, Kolanowski, Dworczyk, Żmuda (45 min. Podeszwa), Kręcisz
widzów:0
KKS Kluczbork 3-1 Małapanew Ozimek
Pafawag Wrocław 1-0 Metal Kluczbork
Pogoń Oleśnica 4-2 Ślęza Wrocław
Kuźnia Jawor 0-1 Kryształ Stronie Śląskie
Śląsk II Wrocław 0-0 Sparta Zabrze
Bielawianka Bielawa 0-0 Lechia Piechowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław243354-26 153628
2. Victoria Wałbrzych242930-20 117610
3.ROW Rybnik242829-17 910512
4. Sparta Zabrze242725-24 81151
5. Lechia Piechowice242623-17 71256
6. Pafawag Wrocław242424-26 888-2
7. Kryształ Stronie Śląskie242322-28 10311-6
8. KKS Kluczbork242228-27 86101
9. Metal Kluczbork242233-37 8610-4
10. Pogoń Oleśnica242226-31 789-5
11. Kuźnia Jawor242225-37 8610-12
12. Małapanew Ozimek242023-34 8412-11
13. Bielawianka Bielawa241922-31 7512-9
14. Śląsk II Wrocław241918-27 6711-9
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-2 KKS Kluczbork
bramki: Dworczyk
Składy:
ROW Rybnik - Nikiel, Konopka, Gruszka, Gramza, Papaj, Wielgocki (45 min. Czarny), Mandrysz, Kolanowski (45 min. Zniszczoł), Dworczyk, Podeszwa, Cichecki
KKS Kluczbork -
widzów:0
Metal Kluczbork 7-1 Victoria Wałbrzych
Lechia Piechowice 0-3 Pafawag Wrocław
Bielawianka Bielawa 8-0 Kuźnia Jawor
Sparta Zabrze 0-1 Kryształ Stronie Śląskie
Małapanew Ozimek 3-4 Pogoń Oleśnica
Ślęza Wrocław 5-2 Śląsk II Wrocław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław253559-28 163631
2. Victoria Wałbrzych252931-27 11774
3.ROW Rybnik252830-19 910611
4. Sparta Zabrze252725-25 81160
5. Lechia Piechowice252623-20 71263
6. Pafawag Wrocław252627-26 9881
7. Kryształ Stronie Śląskie252523-28 11311-5
8. Metal Kluczbork252440-38 96102
9. KKS Kluczbork252430-28 96102
10. Pogoń Oleśnica252430-34 889-4
11. Kuźnia Jawor252225-45 8611-20
12. Bielawianka Bielawa252130-31 8512-1
13. Małapanew Ozimek252026-38 8413-12
14. Śląsk II Wrocław251920-32 6712-12
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
Pogoń Oleśnica 0-0 ROW Rybnik
Składy:
Pogoń Oleśnica -
ROW Rybnik - Nikiel, Konopka, Gruszka, Gramza, Papaj, Czarny, Wielgocki (45 min. Zniszczoł), Mandrysz, Dworczyk, Podeszwa, Cichecki
widzów:0
Pafawag Wrocław 2-1 Bielawianka Bielawa
Victoria Wałbrzych 1-0 Lechia Piechowice
KKS Kluczbork 2-3 Metal Kluczbork
Kryształ Stronie Śląskie 1-0 Ślęza Wrocław
Kuźnia Jawor 0-3 Sparta Zabrze
Śląsk II Wrocław 3-2 Małapanew Ozimek
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ślęza Wrocław263559-29 163730
2. Victoria Wałbrzych263132-27 12775
3.ROW Rybnik262930-19 911611
4. Sparta Zabrze262928-25 91163
5. Pafawag Wrocław262829-27 10882
6. Kryształ Stronie Śląskie262724-28 12311-4
7. Metal Kluczbork262643-40 106103
8. Lechia Piechowice262623-21 71272
9. Pogoń Oleśnica262530-34 899-4
10. KKS Kluczbork262432-31 96111
11. Kuźnia Jawor262225-48 8612-23
12. Bielawianka Bielawa262131-33 8513-2
13. Śląsk II Wrocław262123-34 7712-11
14. Małapanew Ozimek262028-41 8414-13