1988/89
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1990/91
SEZON 1989/90
3 liga grupa śląska
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
GKS Tychy 2-1 Górnik Knurów
Carbo Gliwice 3-2 Chrobry Głogów
Górnik MK Katowice 1-1 Piast Nowa Ruda
Ślęza Wrocław 2-2 ROW Rybnik
Naprzód Rydułtowy 0-4 Raków Częstochowa
Metal Kluczbork 1-0 Kuźnia Jawor
Ruch Radzionków 2-1 MCKS Czeladź
Małapanew Ozimek 2-0 Górnik Pszów
Victoria Świebodzice 1-2 Bumar-Piast Gliwice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa134-0 1(1)004
2. Małapanew Ozimek122-0 1002
3. Carbo Gliwice123-2 1001
4. Ruch Radzionków122-1 1001
5. Bumar-Piast Gliwice122-1 1001
6. GKS Tychy122-1 1001
7. Metal Kluczbork121-0 1001
8.ROW Rybnik112-2 0100
9. Ślęza Wrocław112-2 0100
10. Górnik MK Katowice111-1 0100
11. Piast Nowa Ruda111-1 0100
12. Granica Bogatynia000-0 0000
13. Odra Opole000-0 0000
14. Chrobry Głogów102-3 001-1
15. Górnik Knurów101-2 001-1
16. Victoria Świebodzice101-2 001-1
17. MCKS Czeladź101-2 001-1
18. Kuźnia Jawor100-1 001-1
19. Górnik Pszów100-2 001-2
20. Naprzód Rydułtowy1-10-4 001(1)-4
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
Raków Częstochowa 4-1 Górnik MK Katowice
MCKS Czeladź 1-0 ROW Rybnik
Górnik Knurów 3-1 Ślęza Wrocław
Górnik Pszów 3-2 Metal Kluczbork
Bumar-Piast Gliwice 4-3 Małapanew Ozimek
Ruch Radzionków 1-0 Granica Bogatynia
Chrobry Głogów 1-0 GKS Tychy
Piast Nowa Ruda 1-1 Carbo Gliwice
Kuźnia Jawor 2-1 Naprzód Rydułtowy
Odra Opole 1-1 Victoria Świebodzice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa268-1 2(2)007
2. Bumar-Piast Gliwice246-4 2002
3. Ruch Radzionków243-1 2002
4. Carbo Gliwice234-3 1101
5. Małapanew Ozimek225-4 1011
6. Górnik Knurów224-3 1011
7. Metal Kluczbork223-3 1010
8. Chrobry Głogów223-3 1010
9. Piast Nowa Ruda222-2 0200
10. Kuźnia Jawor222-2 1010
11. MCKS Czeladź222-2 1010
12. GKS Tychy222-2 1010
13. Górnik Pszów223-4 101-1
14. Odra Opole111-1 0100
15. Victoria Świebodzice212-3 011-1
16.ROW Rybnik212-3 011-1
17. Ślęza Wrocław213-5 011-2
18. Granica Bogatynia100-1 001-1
19. Górnik MK Katowice202-5 011(1)-3
20. Naprzód Rydułtowy2-11-6 002(1)-5
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
GKS Tychy 2-2 Piast Nowa Ruda
ROW Rybnik 1-0 Górnik Knurów
Carbo Gliwice 4-4 Raków Częstochowa
Górnik MK Katowice 1-0 Kuźnia Jawor
Ślęza Wrocław 3-0 Chrobry Głogów
Naprzód Rydułtowy 1-0 Górnik Pszów
Metal Kluczbork 0-0 Bumar-Piast Gliwice
Granica Bogatynia 1-2 MCKS Czeladź
Małapanew Ozimek 1-1 Odra Opole
Victoria Świebodzice 0-0 Ruch Radzionków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa3712-5 2(2)107
2. Bumar-Piast Gliwice356-4 2102
3. Ruch Radzionków353-1 2102
4. Carbo Gliwice348-7 1201
5. Ślęza Wrocław346-5 1(1)111
6. MCKS Czeladź344-3 2011
7. Małapanew Ozimek336-5 1111
8. GKS Tychy334-4 1110
9. Piast Nowa Ruda334-4 0300
10.ROW Rybnik333-3 1110
11. Metal Kluczbork333-3 1110
12. Górnik Knurów324-4 1020
13. Odra Opole222-2 0200
14. Victoria Świebodzice322-3 021-1
15. Kuźnia Jawor322-3 102-1
16. Górnik MK Katowice323-5 111(1)-2
17. Górnik Pszów323-5 102-2
18. Chrobry Głogów313-6 102(1)-3
19. Naprzód Rydułtowy312-6 102(1)-4
20. Granica Bogatynia201-3 002-2
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
Granica Bogatynia 1-1 Odra Opole
(mecz z 1 kolejki)

Raków Częstochowa 0-0 GKS Tychy
MCKS Czeladź 0-1 Górnik Knurów
Górnik Pszów 3-0 Górnik MK Katowice
Bumar-Piast Gliwice 0-0 Naprzód Rydułtowy
Ruch Radzionków 1-1 Małapanew Ozimek
Granica Bogatynia 0-1 Victoria Świebodzice
Chrobry Głogów 3-0 ROW Rybnik
Piast Nowa Ruda 2-0 Ślęza Wrocław
Kuźnia Jawor 1-3 Carbo Gliwice
Odra Opole 3-1 Metal Kluczbork
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa4812-5 2(2)207
2. Carbo Gliwice4611-8 2203
3. Bumar-Piast Gliwice466-4 2202
4. Ruch Radzionków464-2 2202
5. Piast Nowa Ruda456-4 1302
6. Odra Opole456-4 1302
7. Górnik Pszów456-5 2(1)021
8. Małapanew Ozimek447-6 1211
9. Górnik Knurów445-4 2021
10. Chrobry Głogów446-6 2(1)02(1)0
11. GKS Tychy444-4 1210
12. MCKS Czeladź444-4 2020
13. Victoria Świebodzice443-3 1210
14. Ślęza Wrocław446-7 1(1)12-1
15. Metal Kluczbork434-6 112-2
16.ROW Rybnik423-6 112(1)-3
17. Kuźnia Jawor423-6 103-3
18. Naprzód Rydułtowy422-6 112(1)-4
19. Granica Bogatynia412-5 013-3
20. Górnik MK Katowice413-8 112(2)-5
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
GKS Tychy 5-1 Kuźnia Jawor
ROW Rybnik 2-2 Piast Nowa Ruda
Górnik Knurów 3-0 Chrobry Głogów
Carbo Gliwice 0-0 Górnik Pszów
Górnik MK Katowice 1-1 Bumar-Piast Gliwice
Ślęza Wrocław 1-0 Raków Częstochowa
Naprzód Rydułtowy 2-3 Odra Opole
Metal Kluczbork 0-0 Ruch Radzionków
Małapanew Ozimek 0-2 Granica Bogatynia
Victoria Świebodzice 0-3 MCKS Czeladź
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa5812-6 2(2)216
2. GKS Tychy579-5 2(1)214
3. Górnik Knurów578-4 3(1)024
4. Odra Opole579-6 2303
5. Carbo Gliwice5711-8 2303
6. Bumar-Piast Gliwice577-5 2302
7. Ruch Radzionków574-2 2302
8. MCKS Czeladź567-4 3(1)023
9. Piast Nowa Ruda568-6 1402
10. Górnik Pszów566-5 2(1)121
11. Ślęza Wrocław567-7 2(1)120
12. Małapanew Ozimek547-8 122-1
13. Metal Kluczbork544-6 122-2
14. Victoria Świebodzice543-6 122(1)-3
15. Granica Bogatynia534-5 113-1
16. Chrobry Głogów536-9 2(1)03(2)-3
17.ROW Rybnik535-8 122(1)-3
18. Górnik MK Katowice524-9 122(2)-5
19. Naprzód Rydułtowy524-9 113(1)-5
20. Kuźnia Jawor514-11 104(1)-7
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
Raków Częstochowa 1-0 ROW Rybnik
MCKS Czeladź 0-1 Chrobry Głogów
Górnik Pszów 1-0 GKS Tychy
Bumar-Piast Gliwice 3-1 Carbo Gliwice
Ruch Radzionków 2-0 Naprzód Rydułtowy
Granica Bogatynia 0-0 Metal Kluczbork
Victoria Świebodzice 1-0 Małapanew Ozimek
Piast Nowa Ruda 1-0 Górnik Knurów
Kuźnia Jawor 2-1 Ślęza Wrocław
Odra Opole 0-0 Górnik MK Katowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa61013-6 3(2)217
2. Ruch Radzionków696-2 3304
3. Bumar-Piast Gliwice6910-6 3304
4. Piast Nowa Ruda689-6 2403
5. Odra Opole689-6 2403
6. Górnik Pszów687-5 3(1)122
7. GKS Tychy679-6 2(1)223
8. Górnik Knurów678-5 3(1)033
9. Carbo Gliwice6712-11 2311
10. MCKS Czeladź667-5 3(1)032
11. Ślęza Wrocław668-9 2(1)13-1
12. Victoria Świebodzice664-6 222(1)-2
13. Chrobry Głogów657-9 3(1)03(2)-2
14. Metal Kluczbork654-6 132-2
15. Granica Bogatynia644-5 123-1
16. Małapanew Ozimek647-9 123-2
17.ROW Rybnik635-9 123(1)-4
18. Górnik MK Katowice634-9 132(2)-5
19. Kuźnia Jawor636-12 204(1)-6
20. Naprzód Rydułtowy624-11 114(1)-7
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
GKS Tychy 3-1 Bumar-Piast Gliwice
ROW Rybnik 3-1 Kuźnia Jawor
Górnik Knurów 0-1 Raków Częstochowa
Chrobry Głogów 2-1 Piast Nowa Ruda
Carbo Gliwice 0-0 Odra Opole
Górnik MK Katowice 1-1 Ruch Radzionków
Ślęza Wrocław 1-1 Górnik Pszów
Naprzód Rydułtowy 4-0 Granica Bogatynia
Metal Kluczbork 0-0 Victoria Świebodzice
Małapanew Ozimek 0-4 MCKS Czeladź
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa71214-6 4(2)218
2. Ruch Radzionków7107-3 3404
3. MCKS Czeladź7911-5 4(2)036
4. GKS Tychy7912-7 3(1)225
5. Odra Opole799-6 2503
6. Górnik Pszów798-6 3(1)222
7. Bumar-Piast Gliwice7911-9 3312
8. Piast Nowa Ruda7810-8 2412
9. Carbo Gliwice7812-11 2411
10. Górnik Knurów778-6 3(1)042
11. Chrobry Głogów779-10 4(1)03(2)-1
12. Ślęza Wrocław779-10 2(1)23-1
13. Victoria Świebodzice774-6 232(1)-2
14. Metal Kluczbork764-6 142-2
15.ROW Rybnik758-10 223(1)-2
16. Naprzód Rydułtowy758-11 2(1)14(1)-3
17. Górnik MK Katowice745-10 142(2)-5
18. Granica Bogatynia734-9 124(1)-5
19. Małapanew Ozimek737-13 124(1)-6
20. Kuźnia Jawor737-15 205(1)-8
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
Raków Częstochowa 4-0 Chrobry Głogów
Górnik Pszów 1-1 ROW Rybnik
Odra Opole 3-2 GKS Tychy
Bumar-Piast Gliwice 0-0 Ślęza Wrocław
Granica Bogatynia 2-1 Górnik MK Katowice
Ruch Radzionków 0-0 Carbo Gliwice
Victoria Świebodzice 2-1 Naprzód Rydułtowy
Małapanew Ozimek 3-1 Metal Kluczbork
MCKS Czeladź 2-1 Piast Nowa Ruda
Kuźnia Jawor 0-2 Górnik Knurów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa81518-6 5(3)2112
2. MCKS Czeladź81113-6 5(2)037
3. Ruch Radzionków8117-3 3504
4. Odra Opole81112-8 3504
5. Górnik Pszów8109-7 3(1)322
6. Bumar-Piast Gliwice81011-9 3412
7. GKS Tychy8914-10 3(1)234
8. Górnik Knurów8910-6 4(1)044
9. Carbo Gliwice8912-11 2511
10. Victoria Świebodzice896-7 332(1)-1
11. Piast Nowa Ruda8811-10 2421
12. Ślęza Wrocław889-10 2(1)33-1
13.ROW Rybnik869-11 233(1)-2
14. Metal Kluczbork865-9 143-4
15. Chrobry Głogów869-14 4(1)04(3)-5
16. Naprzód Rydułtowy859-13 2(1)15(1)-4
17. Granica Bogatynia856-10 224(1)-4
18. Małapanew Ozimek8510-14 224(1)-4
19. Górnik MK Katowice846-12 143(2)-6
20. Kuźnia Jawor837-17 206(1)-10
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
GKS Tychy 2-0 Ruch Radzionków
ROW Rybnik 1-0 Bumar-Piast Gliwice
Górnik Knurów 2-0 Górnik Pszów
Chrobry Głogów 2-0 Kuźnia Jawor
Piast Nowa Ruda 0-1 Raków Częstochowa
Carbo Gliwice 4-4 Granica Bogatynia
Górnik MK Katowice 3-2 Victoria Świebodzice
Ślęza Wrocław 2-1 Odra Opole
Naprzód Rydułtowy 3-0 Małapanew Ozimek
Metal Kluczbork 1-0 MCKS Czeladź
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa91719-6 6(3)2113
2. GKS Tychy91116-10 4(1)236
3. MCKS Czeladź91113-7 5(2)046
4. Górnik Knurów91112-6 5(1)046
5. Odra Opole91113-10 3513
6. Ruch Radzionków9117-5 3512
7. Carbo Gliwice91016-15 2611
8. Bumar-Piast Gliwice91011-10 3421
9. Górnik Pszów9109-9 3(1)330
10. Ślęza Wrocław91011-11 3(1)330
11. Victoria Świebodzice998-10 333(1)-2
12. Piast Nowa Ruda9811-11 2430
13. Naprzód Rydułtowy9812-13 3(2)15(1)-1
14.ROW Rybnik9810-11 333(1)-1
15. Metal Kluczbork986-9 243-3
16. Chrobry Głogów9811-14 5(1)04(3)-3
17. Granica Bogatynia9610-14 234(1)-4
18. Górnik MK Katowice969-14 243(2)-5
19. Małapanew Ozimek9410-17 225(2)-7
20. Kuźnia Jawor937-19 207(1)-12
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
MCKS Czeladź 1-0 Raków Częstochowa
Górnik Pszów 2-0 Chrobry Głogów
Odra Opole 2-1 ROW Rybnik
Bumar-Piast Gliwice 2-0 Górnik Knurów
Granica Bogatynia 0-3 GKS Tychy
Ruch Radzionków 3-0 Ślęza Wrocław
Victoria Świebodzice 2-1 Carbo Gliwice
Małapanew Ozimek 1-0 Górnik MK Katowice
Metal Kluczbork 0-0 Naprzód Rydułtowy
Kuźnia Jawor 1-0 Piast Nowa Ruda
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa101719-7 6(3)2212
2. GKS Tychy101419-10 5(2)239
3. Ruch Radzionków101410-5 4(1)515
4. MCKS Czeladź101314-7 6(2)047
5. Odra Opole101315-11 4514
6. Bumar-Piast Gliwice101213-10 4423
7. Górnik Pszów101211-9 4(1)332
8. Górnik Knurów101112-8 5(1)054
9. Victoria Świebodzice101110-11 433(1)-1
10. Carbo Gliwice101017-17 2620
11. Naprzód Rydułtowy10912-13 3(2)25(1)-1
12. Metal Kluczbork1096-9 253-3
13. Ślęza Wrocław10911-14 3(1)34(1)-3
14. Piast Nowa Ruda10811-12 244-1
15.ROW Rybnik10811-13 334(1)-2
16. Chrobry Głogów10811-16 5(1)05(3)-5
17. Górnik MK Katowice1069-15 244(2)-6
18. Małapanew Ozimek10611-17 325(2)-6
19. Granica Bogatynia10510-17 235(2)-7
20. Kuźnia Jawor1058-19 307(1)-11
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
GKS Tychy 3-0 Victoria Świebodzice
ROW Rybnik 1-0 Ruch Radzionków
Górnik Knurów 4-1 Odra Opole
Chrobry Głogów 2-2 Bumar-Piast Gliwice
Piast Nowa Ruda 1-1 Górnik Pszów
Raków Częstochowa 1-1 Kuźnia Jawor
Carbo Gliwice 2-0 Małapanew Ozimek
Górnik MK Katowice 1-0 Metal Kluczbork
Ślęza Wrocław 7-1 Granica Bogatynia
Naprzód Rydułtowy 1-1 MCKS Czeladź
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa111820-8 6(3)3212
2. GKS Tychy111722-10 6(3)2312
3. Górnik Knurów111416-9 6(2)057
4. MCKS Czeladź111415-8 6(2)147
5. Ruch Radzionków111410-6 4(1)524
6. Bumar-Piast Gliwice111315-12 4523
7. Górnik Pszów111312-10 4(1)432
8. Ślęza Wrocław111218-15 4(2)34(1)3
9. Carbo Gliwice111219-17 3622
10. Odra Opole111216-15 452(1)1
11. Naprzód Rydułtowy111013-14 3(2)35(1)-1
12.ROW Rybnik111012-13 434(1)-1
13. Victoria Świebodzice111010-14 434(2)-4
14. Piast Nowa Ruda11912-13 254-1
15. Metal Kluczbork1196-10 254-4
16. Chrobry Głogów11913-18 5(1)15(3)-5
17. Górnik MK Katowice11810-15 344(2)-5
18. Małapanew Ozimek11611-19 326(2)-8
19. Kuźnia Jawor1169-20 317(1)-11
20. Granica Bogatynia11411-24 236(3)-13
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
MCKS Czeladź 1-1 Kuźnia Jawor
Górnik Pszów 1-1 Raków Częstochowa
Odra Opole 0-1 Chrobry Głogów
Bumar-Piast Gliwice 2-0 Piast Nowa Ruda
Granica Bogatynia 0-3 ROW Rybnik
Ruch Radzionków 1-0 Górnik Knurów
Victoria Świebodzice 0-0 Ślęza Wrocław
Małapanew Ozimek 0-0 GKS Tychy
Metal Kluczbork 1-0 Carbo Gliwice
Naprzód Rydułtowy 1-1 Górnik MK Katowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa121921-9 6(3)4212
2. GKS Tychy121822-10 6(3)3312
3. Ruch Radzionków121611-6 5(1)525
4. MCKS Czeladź121516-9 6(2)247
5. Bumar-Piast Gliwice121517-12 5525
6. Górnik Knurów121416-10 6(2)066
7. Górnik Pszów121413-11 4(1)532
8. Ślęza Wrocław121318-15 4(2)44(1)3
9.ROW Rybnik121315-13 5(1)34(1)2
10. Carbo Gliwice121219-18 3631
11. Odra Opole121216-16 453(1)0
12. Naprzód Rydułtowy121114-15 3(2)45(1)-1
13. Metal Kluczbork12117-10 354-3
14. Chrobry Głogów121114-18 6(1)15(3)-4
15. Victoria Świebodzice121110-14 444(2)-4
16. Piast Nowa Ruda12912-15 255-3
17. Górnik MK Katowice12911-16 354(2)-5
18. Małapanew Ozimek12711-19 336(2)-8
19. Kuźnia Jawor12710-21 327(1)-11
20. Granica Bogatynia12311-27 237(4)-16
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
GKS Tychy 2-0 Metal Kluczbork
ROW Rybnik 1-0 Victoria Świebodzice
Górnik Knurów 4-0 Granica Bogatynia
Chrobry Głogów 5-2 Ruch Radzionków
Piast Nowa Ruda 1-0 Odra Opole
Raków Częstochowa 1-1 Bumar-Piast Gliwice
Kuźnia Jawor 1-1 Górnik Pszów
Carbo Gliwice 4-1 Naprzód Rydułtowy
Górnik MK Katowice 3-1 MCKS Czeladź
Ślęza Wrocław 0-0 Małapanew Ozimek
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Tychy132024-10 7(3)3314
2. Raków Częstochowa132022-10 6(3)5212
3. Górnik Knurów131720-10 7(3)0610
4. Bumar-Piast Gliwice131618-13 5625
5. MCKS Czeladź131517-12 6(2)255
6. Carbo Gliwice131523-19 4(1)634
7.ROW Rybnik131516-13 6(1)34(1)3
8. Górnik Pszów131514-12 4(1)632
9. Ruch Radzionków131513-11 5(1)53(1)2
10. Ślęza Wrocław131418-15 4(2)54(1)3
11. Chrobry Głogów131419-20 7(2)15(3)-1
12. Odra Opole131216-17 454(1)-1
13. Piast Nowa Ruda131113-15 355-2
14. Górnik MK Katowice131114-17 454(2)-3
15. Metal Kluczbork13117-12 355-5
16. Victoria Świebodzice131110-15 445(2)-5
17. Naprzód Rydułtowy131015-19 3(2)46(2)-4
18. Małapanew Ozimek13811-19 346(2)-8
19. Kuźnia Jawor13811-22 337(1)-11
20. Granica Bogatynia13211-31 238(5)-20
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
MCKS Czeladź 2-2 Górnik Pszów
Odra Opole 2-1 Raków Częstochowa
Bumar-Piast Gliwice 3-0 Kuźnia Jawor
Granica Bogatynia 1-3 Chrobry Głogów
Ruch Radzionków 1-0 Piast Nowa Ruda
Victoria Świebodzice 0-1 Górnik Knurów
Małapanew Ozimek 0-0 ROW Rybnik
Metal Kluczbork 1-1 Ślęza Wrocław
Naprzód Rydułtowy 1-1 GKS Tychy
Górnik MK Katowice 1-1 Carbo Gliwice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Tychy142125-11 7(3)4314
2. Raków Częstochowa142023-12 6(3)5311
3. Górnik Knurów141921-10 8(3)0611
4. Bumar-Piast Gliwice141921-13 6(1)628
5. Ruch Radzionków141714-11 6(1)53(1)3
6. MCKS Czeladź141619-14 6(2)355
7. Carbo Gliwice141624-20 4(1)734
8.ROW Rybnik141616-13 6(1)44(1)3
9. Górnik Pszów141616-14 4(1)732
10. Chrobry Głogów141622-21 8(2)15(3)1
11. Ślęza Wrocław141519-16 4(2)64(1)3
12. Odra Opole141418-18 554(1)0
13. Górnik MK Katowice141215-18 464(2)-3
14. Metal Kluczbork14128-13 365-5
15. Piast Nowa Ruda141113-16 356-3
16. Naprzód Rydułtowy141116-20 3(2)56(2)-4
17. Victoria Świebodzice141110-16 446(2)-6
18. Małapanew Ozimek14911-19 356(2)-8
19. Kuźnia Jawor14711-25 338(2)-14
20. Granica Bogatynia14212-34 239(5)-22
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
GKS Tychy 2-1 Górnik MK Katowice
ROW Rybnik 0-0 Metal Kluczbork
Górnik Knurów 1-1 Małapanew Ozimek
Chrobry Głogów 2-1 Victoria Świebodzice
Piast Nowa Ruda 5-0 Granica Bogatynia
Raków Częstochowa 2-0 Ruch Radzionków
Kuźnia Jawor 0-1 Odra Opole
Górnik Pszów 0-0 Bumar-Piast Gliwice
Carbo Gliwice 4-2 MCKS Czeladź
Ślęza Wrocław 3-0 Naprzód Rydułtowy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Tychy152327-12 8(3)4315
2. Raków Częstochowa152225-12 7(3)5313
3. Górnik Knurów152022-11 8(3)1611
4. Bumar-Piast Gliwice152021-13 6(1)728
5. Carbo Gliwice151828-22 5(1)736
6. Ślęza Wrocław151822-16 5(3)64(1)6
7. Chrobry Głogów151824-22 9(2)15(3)2
8.ROW Rybnik151716-13 6(1)54(1)3
9. Górnik Pszów151716-14 4(1)832
10. Ruch Radzionków151714-13 6(1)54(1)1
11. MCKS Czeladź151621-18 6(2)363
12. Odra Opole151619-18 654(1)1
13. Piast Nowa Ruda151418-16 4(1)562
14. Metal Kluczbork15138-13 375-5
15. Górnik MK Katowice151216-20 465(2)-4
16. Victoria Świebodzice151111-18 447(2)-7
17. Naprzód Rydułtowy151016-23 3(2)57(3)-7
18. Małapanew Ozimek151012-20 366(2)-8
19. Kuźnia Jawor15711-26 339(2)-15
20. Granica Bogatynia15112-39 2310(6)-27
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
MCKS Czeladź 0-0 Bumar-Piast Gliwice
Odra Opole 0-0 Górnik Pszów
Ruch Radzionków 1-0 Kuźnia Jawor
Granica Bogatynia 1-0 Raków Częstochowa
Victoria Świebodzice 1-2 Piast Nowa Ruda
Małapanew Ozimek 0-1 Chrobry Głogów
Metal Kluczbork 2-1 Górnik Knurów
Naprzód Rydułtowy 5-0 ROW Rybnik
Górnik MK Katowice 2-1 Ślęza Wrocław
Carbo Gliwice 1-0 GKS Tychy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Tychy162327-13 8(3)4414
2. Raków Częstochowa162225-13 7(3)5412
3. Bumar-Piast Gliwice162121-13 6(1)828
4. Górnik Knurów162023-13 8(3)1710
5. Carbo Gliwice162029-22 6(1)737
6. Chrobry Głogów162025-22 10(2)15(3)3
7. Ruch Radzionków161915-13 7(1)54(1)2
8. Ślęza Wrocław161823-18 5(3)65(1)5
9. Górnik Pszów161816-14 4(1)932
10. MCKS Czeladź161721-18 6(2)463
11. Odra Opole161719-18 664(1)1
12. Piast Nowa Ruda161620-17 5(1)563
13.ROW Rybnik161616-18 6(1)55(2)-2
14. Metal Kluczbork161510-14 475-4
15. Górnik MK Katowice161418-21 565(2)-3
16. Naprzód Rydułtowy161321-23 4(3)57(3)-2
17. Victoria Świebodzice161112-20 448(2)-8
18. Małapanew Ozimek161012-21 367(2)-9
19. Kuźnia Jawor16711-27 3310(2)-16
20. Granica Bogatynia16313-39 3310(6)-26
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
GKS Tychy 2-0 MCKS Czeladź
ROW Rybnik 1-0 Górnik MK Katowice
Górnik Knurów 2-2 Naprzód Rydułtowy
Chrobry Głogów 4-1 Metal Kluczbork
Piast Nowa Ruda 2-1 Małapanew Ozimek
Raków Częstochowa 5-0 Victoria Świebodzice
Kuźnia Jawor 3-1 Granica Bogatynia
Bumar-Piast Gliwice 1-1 Odra Opole
Górnik Pszów 2-0 Ruch Radzionków
Ślęza Wrocław 2-0 Carbo Gliwice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa172530-13 8(4)5417
2. GKS Tychy172529-13 9(3)4416
3. Chrobry Głogów172329-23 11(3)15(3)6
4. Bumar-Piast Gliwice172222-14 6(1)928
5. Górnik Knurów172125-15 8(3)2710
6. Ślęza Wrocław172025-18 6(3)65(1)7
7. Carbo Gliwice172029-24 6(1)745
8. Górnik Pszów172018-14 5(1)934
9. Ruch Radzionków171915-15 7(1)55(1)0
10. Piast Nowa Ruda171822-18 6(1)564
11. Odra Opole171820-19 674(1)1
12.ROW Rybnik171817-18 7(1)55(2)-1
13. MCKS Czeladź171721-20 6(2)471
14. Naprzód Rydułtowy171423-25 4(3)67(3)-2
15. Górnik MK Katowice171418-22 566(2)-4
16. Metal Kluczbork171411-18 476(1)-7
17. Małapanew Ozimek171013-23 368(2)-10
18. Victoria Świebodzice171012-25 449(3)-13
19. Kuźnia Jawor17914-28 4310(2)-14
20. Granica Bogatynia17314-42 3311(6)-28
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
MCKS Czeladź 0-0 Odra Opole
Ruch Radzionków 1-0 Bumar-Piast Gliwice
Granica Bogatynia 0-5 Górnik Pszów
Victoria Świebodzice 0-1 Kuźnia Jawor
Małapanew Ozimek 0-3 Raków Częstochowa
Metal Kluczbork 0-1 Piast Nowa Ruda
Naprzód Rydułtowy 0-1 Chrobry Głogów
Górnik MK Katowice 2-2 Górnik Knurów
GKS Tychy 1-1 Ślęza Wrocław
Carbo Gliwice 2-0 ROW Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa182833-13 9(5)5420
2. GKS Tychy182630-14 9(3)5416
3. Chrobry Głogów182530-23 12(3)15(3)7
4. Górnik Pszów182323-14 6(2)939
5. Górnik Knurów182227-17 8(3)3710
6. Carbo Gliwice182231-24 7(1)747
7. Bumar-Piast Gliwice182222-15 6(1)937
8. Ślęza Wrocław182126-19 6(3)75(1)7
9. Ruch Radzionków182116-15 8(1)55(1)1
10. Piast Nowa Ruda182023-18 7(1)565
11. Odra Opole181920-19 684(1)1
12. MCKS Czeladź181821-20 6(2)571
13.ROW Rybnik181817-20 7(1)56(2)-3
14. Górnik MK Katowice181520-24 576(2)-4
15. Naprzód Rydułtowy181423-26 4(3)68(3)-3
16. Metal Kluczbork181411-19 477(1)-8
17. Kuźnia Jawor181115-28 5310(2)-13
18. Victoria Świebodzice181012-26 4410(3)-14
19. Małapanew Ozimek18913-26 369(3)-13
20. Granica Bogatynia18214-47 3312(7)-33
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-4 GKS Tychy
Górnik Knurów 2-1 Carbo Gliwice
Chrobry Głogów 1-1 Górnik MK Katowice
Piast Nowa Ruda 4-0 Naprzód Rydułtowy
Raków Częstochowa 3-0 Metal Kluczbork
Kuźnia Jawor 2-0 Małapanew Ozimek
Bumar-Piast Gliwice 6-1 Granica Bogatynia
Odra Opole 2-0 Ruch Radzionków
Górnik Pszów 5-1 Victoria Świebodzice
Ślęza Wrocław 1-0 MCKS Czeladź
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa193136-13 10(6)5423
2. GKS Tychy192934-15 10(4)5419
3. Górnik Pszów192628-15 7(3)9313
4. Chrobry Głogów192631-24 12(3)25(3)7
5. Bumar-Piast Gliwice192528-16 7(2)9312
6. Górnik Knurów192429-18 9(3)3711
7. Piast Nowa Ruda192327-18 8(2)569
8. Ślęza Wrocław192327-19 7(3)75(1)8
9. Carbo Gliwice192232-26 7(1)756
10. Odra Opole192122-19 784(1)3
11. Ruch Radzionków192116-17 8(1)56(1)-1
12. MCKS Czeladź191821-21 6(2)580
13.ROW Rybnik191718-24 7(1)57(3)-6
14. Górnik MK Katowice191621-25 586(2)-4
15. Naprzód Rydułtowy191323-30 4(3)69(4)-7
16. Kuźnia Jawor191317-28 6310(2)-11
17. Metal Kluczbork191311-22 478(2)-11
18. Małapanew Ozimek19913-28 3610(3)-15
19. Victoria Świebodzice19913-31 4411(4)-18
20. Granica Bogatynia19115-53 3313(8)-38
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
Górnik Knurów 1-0 GKS Tychy
Chrobry Głogów 2-0 Carbo Gliwice
Piast Nowa Ruda 1-0 Górnik MK Katowice
ROW Rybnik 1-0 Ślęza Wrocław
Raków Częstochowa 1-0 Naprzód Rydułtowy
Kuźnia Jawor 0-0 Metal Kluczbork
MCKS Czeladź 0-0 Ruch Radzionków
Odra Opole 0-0 Granica Bogatynia
Górnik Pszów 3-0 Małapanew Ozimek
Bumar-Piast Gliwice 2-0 Victoria Świebodzice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa203337-13 11(6)5424
2. GKS Tychy202934-16 10(4)5518
3. Górnik Pszów202931-15 8(4)9316
4. Chrobry Głogów202833-24 13(3)25(3)9
5. Bumar-Piast Gliwice202730-16 8(2)9314
6. Górnik Knurów202630-18 10(3)3712
7. Piast Nowa Ruda202528-18 9(2)5610
8. Ślęza Wrocław202327-20 7(3)76(1)7
9. Carbo Gliwice202232-28 7(1)764
10. Odra Opole202222-19 794(1)3
11. Ruch Radzionków202216-17 8(1)66(1)-1
12. MCKS Czeladź201921-21 6(2)680
13.ROW Rybnik201919-24 8(1)57(3)-5
14. Górnik MK Katowice201621-26 587(2)-5
15. Kuźnia Jawor201417-28 6410(2)-11
16. Metal Kluczbork201411-22 488(2)-11
17. Naprzód Rydułtowy201323-31 4(3)610(4)-8
18. Victoria Świebodzice20913-33 4412(4)-20
19. Małapanew Ozimek20813-31 3611(4)-18
20. Granica Bogatynia20215-53 3413(8)-38
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
Górnik MK Katowice 0-0 Raków Częstochowa
ROW Rybnik 0-1 MCKS Czeladź
Ślęza Wrocław 1-0 Górnik Knurów
Metal Kluczbork 2-1 Górnik Pszów
Małapanew Ozimek 0-3 Bumar-Piast Gliwice
Granica Bogatynia 3-2 Ruch Radzionków
GKS Tychy 0-0 Chrobry Głogów
Carbo Gliwice 1-2 Piast Nowa Ruda
Naprzód Rydułtowy 1-0 Kuźnia Jawor
Victoria Świebodzice 0-5 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa213437-13 11(6)6424
2. GKS Tychy213034-16 10(4)6518
3. Bumar-Piast Gliwice213033-16 9(3)9317
4. Górnik Pszów212932-17 8(4)9415
5. Chrobry Głogów212933-24 13(3)35(3)9
6. Piast Nowa Ruda212730-19 10(2)5611
7. Górnik Knurów212630-19 10(3)3811
8. Ślęza Wrocław212528-20 8(3)76(1)8
9. Odra Opole212527-19 8(1)94(1)8
10. Carbo Gliwice212233-30 7(1)773
11. Ruch Radzionków212218-20 8(1)67(1)-2
12. MCKS Czeladź212122-21 7(2)681
13.ROW Rybnik211919-25 8(1)58(3)-6
14. Górnik MK Katowice211721-26 597(2)-5
15. Metal Kluczbork211613-23 588(2)-10
16. Naprzód Rydułtowy211524-31 5(3)610(4)-7
17. Kuźnia Jawor211417-29 6411(2)-12
18. Victoria Świebodzice21813-38 4413(5)-25
19. Małapanew Ozimek21713-34 3612(5)-21
20. Granica Bogatynia21418-55 4413(8)-37
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
Piast Nowa Ruda 5-2 GKS Tychy
Górnik Knurów 1-0 ROW Rybnik
Raków Częstochowa 0-0 Carbo Gliwice
Kuźnia Jawor 1-1 Górnik MK Katowice
Chrobry Głogów 2-1 Ślęza Wrocław
Górnik Pszów 0-1 Naprzód Rydułtowy
Bumar-Piast Gliwice 3-0 Metal Kluczbork
MCKS Czeladź 2-0 Granica Bogatynia
Odra Opole 3-0 Małapanew Ozimek
Ruch Radzionków 3-0 Victoria Świebodzice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa223537-13 11(6)7424
2. Bumar-Piast Gliwice223336-16 10(4)9320
3. Chrobry Głogów223135-25 14(3)35(3)10
4. Piast Nowa Ruda223035-21 11(3)5614
5. GKS Tychy222936-21 10(4)66(1)15
6. Górnik Pszów222932-18 8(4)9514
7. Górnik Knurów222831-19 11(3)3812
8. Odra Opole222830-19 9(2)94(1)11
9. Ślęza Wrocław222529-22 8(3)77(1)7
10. Ruch Radzionków222521-20 9(2)67(1)1
11. Carbo Gliwice222333-30 7(1)873
12. MCKS Czeladź222324-21 8(2)683
13.ROW Rybnik221919-26 8(1)59(3)-7
14. Górnik MK Katowice221822-27 5107(2)-5
15. Naprzód Rydułtowy221725-31 6(3)610(4)-6
16. Kuźnia Jawor221518-30 6511(2)-12
17. Metal Kluczbork221513-26 589(3)-13
18. Victoria Świebodzice22713-41 4414(6)-28
19. Małapanew Ozimek22613-37 3613(6)-24
20. Granica Bogatynia22418-57 4414(8)-39
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
GKS Tychy 2-0 Raków Częstochowa
Górnik Knurów 1-0 MCKS Czeladź
Górnik MK Katowice 2-1 Górnik Pszów
Naprzód Rydułtowy 1-2 Bumar-Piast Gliwice
Małapanew Ozimek 0-0 Ruch Radzionków
Victoria Świebodzice 1-1 Granica Bogatynia
ROW Rybnik 1-2 Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław 0-1 Piast Nowa Ruda
Carbo Gliwice 3-2 Kuźnia Jawor
Metal Kluczbork 1-0 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa233537-15 11(6)7522
2. Bumar-Piast Gliwice233538-17 11(4)9321
3. Chrobry Głogów233337-26 15(3)35(3)11
4. Piast Nowa Ruda233236-21 12(3)5615
5. GKS Tychy233138-21 11(4)66(1)17
6. Górnik Knurów233032-19 12(3)3813
7. Górnik Pszów232933-20 8(4)9613
8. Odra Opole232830-20 9(2)95(1)10
9. Ruch Radzionków232621-20 9(2)77(1)1
10. Ślęza Wrocław232529-23 8(3)78(1)6
11. Carbo Gliwice232536-32 8(1)874
12. MCKS Czeladź232324-22 8(2)692
13. Górnik MK Katowice232024-28 6107(2)-4
14.ROW Rybnik231920-28 8(1)510(3)-8
15. Naprzód Rydułtowy231726-33 6(3)611(4)-7
16. Metal Kluczbork231714-26 689(3)-12
17. Kuźnia Jawor231520-33 6512(2)-13
18. Victoria Świebodzice23814-42 4514(6)-28
19. Małapanew Ozimek23713-37 3713(6)-24
20. Granica Bogatynia23519-58 4514(8)-39
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
Kuźnia Jawor 0-3 GKS Tychy
Piast Nowa Ruda 2-0 ROW Rybnik
Chrobry Głogów 1-4 Górnik Knurów
Górnik Pszów 1-0 Carbo Gliwice
Bumar-Piast Gliwice 1-3 Górnik MK Katowice
Raków Częstochowa 1-0 Ślęza Wrocław
Odra Opole 4-0 Naprzód Rydułtowy
Ruch Radzionków 0-0 Metal Kluczbork
Granica Bogatynia 1-1 Małapanew Ozimek
MCKS Czeladź 2-0 Victoria Świebodzice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa243738-15 12(6)7523
2. Bumar-Piast Gliwice243539-20 11(4)9419
3. GKS Tychy243441-21 12(5)66(1)20
4. Piast Nowa Ruda243438-21 13(3)5617
5. Górnik Knurów243336-20 13(4)3816
6. Chrobry Głogów243238-30 15(3)36(4)8
7. Odra Opole243134-20 10(3)95(1)14
8. Górnik Pszów243134-20 9(4)9614
9. Ruch Radzionków242721-20 9(2)87(1)1
10. Ślęza Wrocław242529-24 8(3)79(1)5
11. MCKS Czeladź242526-22 9(2)694
12. Carbo Gliwice242536-33 8(1)883
13. Górnik MK Katowice242227-29 7107(2)-2
14.ROW Rybnik241920-30 8(1)511(3)-10
15. Metal Kluczbork241814-26 699(3)-12
16. Naprzód Rydułtowy241626-37 6(3)612(5)-11
17. Kuźnia Jawor241420-36 6513(3)-16
18. Małapanew Ozimek24814-38 3813(6)-24
19. Victoria Świebodzice24814-44 4515(6)-30
20. Granica Bogatynia24620-59 4614(8)-39
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
ROW Rybnik 0-1 Raków Częstochowa
Chrobry Głogów 0-0 MCKS Czeladź
GKS Tychy 2-2 Górnik Pszów
Carbo Gliwice 0-1 Bumar-Piast Gliwice
Naprzód Rydułtowy 2-0 Ruch Radzionków
Metal Kluczbork 1-1 Granica Bogatynia
Małapanew Ozimek 0-2 Victoria Świebodzice
Górnik Knurów 1-2 Piast Nowa Ruda
Ślęza Wrocław 1-1 Kuźnia Jawor
Górnik MK Katowice 3-1 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa253939-15 13(6)7524
2. Bumar-Piast Gliwice253740-20 12(4)9420
3. Piast Nowa Ruda253640-22 14(3)5618
4. GKS Tychy253543-23 12(5)76(1)20
5. Górnik Knurów253337-22 13(4)3915
6. Chrobry Głogów253338-30 15(3)46(4)8
7. Górnik Pszów253236-22 9(4)10614
8. Odra Opole253135-23 10(3)96(1)12
9. Ruch Radzionków252721-22 9(2)88(1)-1
10. Ślęza Wrocław252630-25 8(3)89(1)5
11. MCKS Czeladź252626-22 9(2)794
12. Carbo Gliwice252536-34 8(1)892
13. Górnik MK Katowice252430-30 8107(2)0
14.ROW Rybnik251920-31 8(1)512(3)-11
15. Metal Kluczbork251915-27 6109(3)-12
16. Naprzód Rydułtowy251828-37 7(3)612(5)-9
17. Kuźnia Jawor251521-37 6613(3)-16
18. Victoria Świebodzice251016-44 5515(6)-28
19. Małapanew Ozimek25814-40 3814(6)-26
20. Granica Bogatynia25721-60 4714(8)-39
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
Bumar-Piast Gliwice 0-1 GKS Tychy
Kuźnia Jawor 0-0 ROW Rybnik
Raków Częstochowa 1-1 Górnik Knurów
Piast Nowa Ruda 1-0 Chrobry Głogów
Odra Opole 0-0 Carbo Gliwice
Ruch Radzionków 0-0 Górnik MK Katowice
Górnik Pszów 4-1 Ślęza Wrocław
Granica Bogatynia 0-1 Naprzód Rydułtowy
Victoria Świebodzice 0-1 Metal Kluczbork
MCKS Czeladź 0-0 Małapanew Ozimek
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa264040-16 13(6)8524
2. Piast Nowa Ruda263841-22 15(3)5619
3. GKS Tychy263744-23 13(5)76(1)21
4. Bumar-Piast Gliwice263740-21 12(4)9519
5. Górnik Pszów263540-23 10(5)10617
6. Górnik Knurów263438-23 13(4)4915
7. Chrobry Głogów263338-31 15(3)47(4)7
8. Odra Opole263235-23 10(3)106(1)12
9. Ruch Radzionków262821-22 9(2)98(1)-1
10. MCKS Czeladź262726-22 9(2)894
11. Carbo Gliwice262636-34 8(1)992
12. Ślęza Wrocław262531-29 8(3)810(2)2
13. Górnik MK Katowice262530-30 8117(2)0
14. Metal Kluczbork262116-27 7109(3)-11
15. Naprzód Rydułtowy262029-37 8(3)612(5)-8
16.ROW Rybnik262020-31 8(1)612(3)-11
17. Kuźnia Jawor261621-37 6713(3)-16
18. Victoria Świebodzice261016-45 5516(6)-29
19. Małapanew Ozimek26914-40 3914(6)-26
20. Granica Bogatynia26721-61 4715(8)-40
WYNIKI 27 KOLEJKI TABELA PO 27 KOLEJCE
Chrobry Głogów 1-1 Raków Częstochowa
ROW Rybnik 0-1 Górnik Pszów
GKS Tychy 1-1 Odra Opole
Ślęza Wrocław 1-1 Bumar-Piast Gliwice
Górnik MK Katowice 5-1 Granica Bogatynia
Carbo Gliwice 2-0 Ruch Radzionków
Naprzód Rydułtowy 5-0 Victoria Świebodzice
Metal Kluczbork 3-0 Małapanew Ozimek
Piast Nowa Ruda 2-0 MCKS Czeladź
Górnik Knurów 3-1 Kuźnia Jawor
Górnik Pszów 3-0 MCKS Czeladź
(mecz z 33 kolejki)

poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa274141-17 13(6)9524
2. Górnik Pszów284044-23 12(6)10621
3. Piast Nowa Ruda274043-22 16(3)5621
4. GKS Tychy273845-24 13(5)86(1)21
5. Bumar-Piast Gliwice273841-22 12(4)10519
6. Górnik Knurów273641-24 14(4)4917
7. Chrobry Głogów273439-32 15(3)57(4)7
8. Odra Opole273336-24 10(3)116(1)12
9. Carbo Gliwice272838-34 9(1)994
10. Górnik MK Katowice272835-31 9(1)117(2)4
11. Ruch Radzionków272821-24 9(2)99(1)-3
12. Ślęza Wrocław272632-30 8(3)910(2)2
13. MCKS Czeladź282626-27 9(2)811(1)-1
14. Metal Kluczbork272419-27 8(1)109(3)-8
15. Naprzód Rydułtowy272334-37 9(4)612(5)-3
16.ROW Rybnik272020-32 8(1)613(3)-12
17. Kuźnia Jawor271622-40 6714(3)-18
18. Victoria Świebodzice27916-50 5517(7)-34
19. Małapanew Ozimek27814-43 3915(7)-29
20. Granica Bogatynia27622-66 4716(9)-44
WYNIKI 28 KOLEJKI TABELA PO 28 KOLEJCE
Ruch Radzionków 3-1 GKS Tychy
Bumar-Piast Gliwice 3-0 ROW Rybnik
Górnik Pszów 4-1 Górnik Knurów
Kuźnia Jawor 0-3 Chrobry Głogów
Raków Częstochowa 1-0 Piast Nowa Ruda
Granica Bogatynia 1-0 Carbo Gliwice
Victoria Świebodzice 0-1 Górnik MK Katowice
Odra Opole 2-1 Ślęza Wrocław
Małapanew Ozimek 1-2 Naprzód Rydułtowy
MCKS Czeladź 1-0 Metal Kluczbork
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa284342-17 14(6)9525
2. Górnik Pszów294348-24 13(7)10624
3. Bumar-Piast Gliwice284144-22 13(5)10522
4. Piast Nowa Ruda284043-23 16(3)5720
5. GKS Tychy283846-27 13(5)87(1)19
6. Chrobry Głogów283742-32 16(4)57(4)10
7. Górnik Knurów283542-28 14(4)410(1)14
8. Odra Opole283538-25 11(3)116(1)13
9. Górnik MK Katowice283036-31 10(1)117(2)5
10. Ruch Radzionków283024-25 10(2)99(1)-1
11. Carbo Gliwice282838-35 9(1)9103
12. MCKS Czeladź292827-27 10(2)811(1)0
13. Ślęza Wrocław282633-32 8(3)911(2)1
14. Naprzód Rydułtowy282536-38 10(4)612(5)-2
15. Metal Kluczbork282419-28 8(1)1010(3)-9
16.ROW Rybnik281920-35 8(1)614(4)-15
17. Kuźnia Jawor281522-43 6715(4)-21
18. Victoria Świebodzice28916-51 5518(7)-35
19. Małapanew Ozimek28815-45 3916(7)-30
20. Granica Bogatynia28823-66 5716(9)-43
WYNIKI 29 KOLEJKI TABELA PO 29 KOLEJCE
Raków Częstochowa 0-0 MCKS Czeladź
Chrobry Głogów 2-1 Górnik Pszów
ROW Rybnik 3-6 Odra Opole
Górnik Knurów 0-2 Bumar-Piast Gliwice
GKS Tychy 4-0 Granica Bogatynia
Ślęza Wrocław 1-0 Ruch Radzionków
Carbo Gliwice 6-0 Victoria Świebodzice
Górnik MK Katowice 3-0 Małapanew Ozimek
Naprzód Rydułtowy 1-0 Metal Kluczbork
Piast Nowa Ruda 2-0 Kuźnia Jawor
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa294442-17 14(6)10525
2. Bumar-Piast Gliwice294346-22 14(5)10524
3. Górnik Pszów304349-26 13(7)10723
4. Piast Nowa Ruda294245-23 17(3)5722
5. GKS Tychy294150-27 14(6)87(1)23
6. Chrobry Głogów293944-33 17(4)57(4)11
7. Odra Opole293844-28 12(4)116(1)16
8. Górnik Knurów293542-30 14(4)411(1)12
9. Górnik MK Katowice293339-31 11(2)117(2)8
10. Carbo Gliwice293144-35 10(2)9109
11. Ruch Radzionków293024-26 10(2)910(1)-2
12. MCKS Czeladź302927-27 10(2)911(1)0
13. Ślęza Wrocław292834-32 9(3)911(2)2
14. Naprzód Rydułtowy292737-38 11(4)612(5)-1
15. Metal Kluczbork292419-29 8(1)1011(3)-10
16.ROW Rybnik291823-41 8(1)615(5)-18
17. Kuźnia Jawor291522-45 6716(4)-23
18. Victoria Świebodzice29816-57 5519(8)-41
19. Małapanew Ozimek29715-48 3917(8)-33
20. Granica Bogatynia29723-70 5717(10)-47
WYNIKI 30 KOLEJKI TABELA PO 30 KOLEJCE
Victoria Świebodzice 0-5 GKS Tychy
Ruch Radzionków 3-2 ROW Rybnik
Odra Opole 2-0 Górnik Knurów
Bumar-Piast Gliwice 2-1 Chrobry Głogów
Górnik Pszów 2-0 Piast Nowa Ruda
Kuźnia Jawor 1-0 Raków Częstochowa
Małapanew Ozimek 0-3 Carbo Gliwice
Metal Kluczbork 1-0 Górnik MK Katowice
Granica Bogatynia 0-0 Ślęza Wrocław
MCKS Czeladź 0-0 Naprzód Rydułtowy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Pszów314551-26 14(7)10725
2. Bumar-Piast Gliwice304548-23 15(5)10525
3. GKS Tychy304455-27 15(7)87(1)28
4. Raków Częstochowa304442-18 14(6)10624
5. Piast Nowa Ruda304245-25 17(3)5820
6. Odra Opole304046-28 13(4)116(1)18
7. Chrobry Głogów303945-35 17(4)58(4)10
8. Górnik Knurów303542-32 14(4)412(1)10
9. Carbo Gliwice303447-35 11(3)91012
10. Górnik MK Katowice303339-32 11(2)118(2)7
11. Ruch Radzionków303227-28 11(2)910(1)-1
12. MCKS Czeladź313027-27 10(2)1011(1)0
13. Ślęza Wrocław302934-32 9(3)1011(2)2
14. Naprzód Rydułtowy302837-38 11(4)712(5)-1
15. Metal Kluczbork302620-29 9(1)1011(3)-9
16.ROW Rybnik301825-44 8(1)616(5)-19
17. Kuźnia Jawor301723-45 7716(4)-22
18. Granica Bogatynia30823-70 5817(10)-47
19. Victoria Świebodzice30716-62 5520(9)-46
20. Małapanew Ozimek30615-51 3918(9)-36
WYNIKI 31 KOLEJKI TABELA PO 31 KOLEJCE
Kuźnia Jawor 1-1 MCKS Czeladź
Raków Częstochowa 4-0 Górnik Pszów
Chrobry Głogów 3-0 Odra Opole
Piast Nowa Ruda 0-0 Bumar-Piast Gliwice
ROW Rybnik 3-0 Granica Bogatynia
Górnik Knurów 1-0 Ruch Radzionków
Ślęza Wrocław 3-1 Victoria Świebodzice
GKS Tychy 5-0 Małapanew Ozimek
Carbo Gliwice 1-1 Metal Kluczbork
Górnik MK Katowice 0-0 Naprzód Rydułtowy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Tychy314760-27 16(8)87(1)33
2. Raków Częstochowa314746-18 15(7)10628
3. Bumar-Piast Gliwice314648-23 15(5)11525
4. Górnik Pszów324451-30 14(7)108(1)21
5. Piast Nowa Ruda314345-25 17(3)6820
6. Chrobry Głogów314248-35 18(5)58(4)13
7. Odra Opole313946-31 13(4)117(2)15
8. Górnik Knurów313743-32 15(4)412(1)11
9. Carbo Gliwice313548-36 11(3)101012
10. Górnik MK Katowice313439-32 11(2)128(2)7
11. Ruch Radzionków313227-29 11(2)911(1)-2
12. Ślęza Wrocław313137-33 10(3)1011(2)4
13. MCKS Czeladź323128-28 10(2)1111(1)0
14. Naprzód Rydułtowy312937-38 11(4)812(5)-1
15. Metal Kluczbork312721-30 9(1)1111(3)-9
16.ROW Rybnik312128-44 9(2)616(5)-16
17. Kuźnia Jawor311824-46 7816(4)-22
18. Victoria Świebodzice31717-65 5521(9)-48
19. Granica Bogatynia31723-73 5818(11)-50
20. Małapanew Ozimek31515-56 3919(10)-41
WYNIKI 32 KOLEJKI TABELA PO 32 KOLEJCE
Metal Kluczbork 3-2 GKS Tychy
Victoria Świebodzice 0-3 ROW Rybnik
Granica Bogatynia 2-0 Górnik Knurów
Ruch Radzionków 0-0 Chrobry Głogów
Odra Opole 0-1 Piast Nowa Ruda
Bumar-Piast Gliwice 0-0 Raków Częstochowa
Górnik Pszów 5-0 Kuźnia Jawor
Naprzód Rydułtowy 1-1 Carbo Gliwice
MCKS Czeladź 0-0 Górnik MK Katowice
Małapanew Ozimek 1-2 Ślęza Wrocław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa324846-18 15(7)11628
2. GKS Tychy324762-30 16(8)88(1)32
3. Górnik Pszów334756-30 15(8)108(1)26
4. Bumar-Piast Gliwice324748-23 15(5)12525
5. Piast Nowa Ruda324546-25 18(3)6821
6. Chrobry Głogów324348-35 18(5)68(4)13
7. Odra Opole323946-32 13(4)118(2)14
8. Górnik Knurów323743-34 15(4)413(1)9
9. Carbo Gliwice323649-37 11(3)111012
10. Górnik MK Katowice323539-32 11(2)138(2)7
11. Ślęza Wrocław323339-34 11(3)1011(2)5
12. Ruch Radzionków323327-29 11(2)1011(1)-2
13. MCKS Czeladź333228-28 10(2)1211(1)0
14. Naprzód Rydułtowy323038-39 11(4)912(5)-1
15. Metal Kluczbork322924-32 10(1)1111(3)-8
16.ROW Rybnik322431-44 10(3)616(5)-13
17. Kuźnia Jawor321724-51 7817(5)-27
18. Granica Bogatynia32925-73 6818(11)-48
19. Victoria Świebodzice32617-68 5522(10)-51
20. Małapanew Ozimek32516-58 3920(10)-42
WYNIKI 33 KOLEJKI TABELA PO 33 KOLEJCE
Raków Częstochowa 4-0 Odra Opole
Kuźnia Jawor 2-2 Bumar-Piast Gliwice
Chrobry Głogów 4-1 Granica Bogatynia
Piast Nowa Ruda 1-0 Ruch Radzionków
Górnik Knurów 9-2 Victoria Świebodzice
ROW Rybnik 4-1 Małapanew Ozimek
Ślęza Wrocław 0-2 Metal Kluczbork
GKS Tychy 3-0 Naprzód Rydułtowy
Carbo Gliwice 1-1 Górnik MK Katowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa335150-18 16(8)11632
2. GKS Tychy335065-30 17(9)88(1)35
3. Bumar-Piast Gliwice334850-25 15(5)13525
4. Górnik Pszów334756-30 15(8)108(1)26
5. Piast Nowa Ruda334747-25 19(3)6822
6. Chrobry Głogów334652-36 19(6)68(4)16
7. Górnik Knurów334052-36 16(5)413(1)16
8. Odra Opole333846-36 13(4)119(3)10
9. Carbo Gliwice333750-38 11(3)121012
10. Górnik MK Katowice333640-33 11(2)148(2)7
11. Ślęza Wrocław333339-36 11(3)1012(2)3
12. Ruch Radzionków333327-30 11(2)1012(1)-3
13. MCKS Czeladź333228-28 10(2)1211(1)0
14. Metal Kluczbork333126-32 11(1)1111(3)-6
15. Naprzód Rydułtowy332938-42 11(4)913(6)-4
16.ROW Rybnik332735-45 11(4)616(5)-10
17. Kuźnia Jawor331826-53 7917(5)-27
18. Granica Bogatynia33826-77 6819(12)-51
19. Victoria Świebodzice33519-77 5523(11)-58
20. Małapanew Ozimek33417-62 3921(11)-45
WYNIKI 34 KOLEJKI TABELA PO 34 KOLEJCE
Górnik MK Katowice 0-2 GKS Tychy
Metal Kluczbork 2-4 ROW Rybnik
Małapanew Ozimek 0-1 Górnik Knurów
Victoria Świebodzice 1-4 Chrobry Głogów
Granica Bogatynia 0-3 Piast Nowa Ruda
Ruch Radzionków 0-3 Raków Częstochowa
Odra Opole 3-0 Kuźnia Jawor
Bumar-Piast Gliwice 1-3 Górnik Pszów
MCKS Czeladź 0-1 Carbo Gliwice
Naprzód Rydułtowy 0-1 Ślęza Wrocław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa345453-18 17(9)11635
2. GKS Tychy345267-30 18(9)88(1)37
3. Piast Nowa Ruda345050-25 20(4)6825
4. Górnik Pszów344959-31 16(8)108(1)28
5. Chrobry Głogów344956-37 20(7)68(4)19
6. Bumar-Piast Gliwice344851-28 15(5)13623
7. Górnik Knurów344253-36 17(5)413(1)17
8. Odra Opole344149-36 14(5)119(3)13
9. Carbo Gliwice343951-38 12(3)121013
10. Górnik MK Katowice343640-35 11(2)149(2)5
11. Ślęza Wrocław343540-36 12(3)1012(2)4
12. MCKS Czeladź343228-29 10(2)1212(1)-1
13. Ruch Radzionków343227-33 11(2)1013(2)-6
14. Metal Kluczbork343128-36 11(1)1112(3)-8
15. Naprzód Rydułtowy342938-43 11(4)914(6)-5
16.ROW Rybnik342939-47 12(4)616(5)-8
17. Kuźnia Jawor341726-56 7918(6)-30
18. Granica Bogatynia34726-80 6820(13)-54
19. Małapanew Ozimek34417-63 3922(11)-46
20. Victoria Świebodzice34420-81 5524(12)-61
WYNIKI 35 KOLEJKI TABELA PO 35 KOLEJCE
Bumar-Piast Gliwice 0-0 MCKS Czeladź
Górnik Pszów 3-1 Odra Opole
Kuźnia Jawor 1-0 Ruch Radzionków
Raków Częstochowa 6-1 Granica Bogatynia
Piast Nowa Ruda 8-0 Victoria Świebodzice
Chrobry Głogów 1-1 Małapanew Ozimek
Górnik Knurów 1-1 Metal Kluczbork
ROW Rybnik 2-3 Naprzód Rydułtowy
Ślęza Wrocław 2-1 Górnik MK Katowice
GKS Tychy 2-0 Carbo Gliwice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa355759-19 18(10)11640
2. GKS Tychy355469-30 19(9)88(1)39
3. Piast Nowa Ruda355358-25 21(5)6833
4. Górnik Pszów355162-32 17(8)108(1)30
5. Chrobry Głogów355057-38 20(7)78(4)19
6. Bumar-Piast Gliwice354951-28 15(5)14623
7. Górnik Knurów354354-37 17(5)513(1)17
8. Odra Opole354150-39 14(5)1110(3)11
9. Carbo Gliwice353951-40 12(3)121111
10. Ślęza Wrocław353742-37 13(3)1012(2)5
11. Górnik MK Katowice353641-37 11(2)1410(2)4
12. MCKS Czeladź353328-29 10(2)1312(1)-1
13. Ruch Radzionków353227-34 11(2)1014(2)-7
14. Metal Kluczbork353229-37 11(1)1212(3)-8
15. Naprzód Rydułtowy353141-45 12(4)914(6)-4
16.ROW Rybnik352941-50 12(4)617(5)-9
17. Kuźnia Jawor351927-56 8918(6)-29
18. Granica Bogatynia35627-86 6821(14)-59
19. Małapanew Ozimek35518-64 31022(11)-46
20. Victoria Świebodzice35320-89 5525(13)-69
WYNIKI 36 KOLEJKI TABELA PO 36 KOLEJCE
MCKS Czeladź 0-1 GKS Tychy
Górnik MK Katowice 2-0 ROW Rybnik
Naprzód Rydułtowy 5-0 Górnik Knurów
Metal Kluczbork 1-2 Chrobry Głogów
Małapanew Ozimek 0-5 Piast Nowa Ruda
Victoria Świebodzice 1-8 Raków Częstochowa
Granica Bogatynia 0-0 Kuźnia Jawor
Odra Opole 2-0 Bumar-Piast Gliwice
Ruch Radzionków 0-2 Górnik Pszów
Carbo Gliwice 1-0 Ślęza Wrocław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa366067-20 19(11)11647
2. GKS Tychy365670-30 20(9)88(1)40
3. Piast Nowa Ruda365663-25 22(6)6838
4. Górnik Pszów365364-32 18(8)108(1)32
5. Chrobry Głogów365259-39 21(7)78(4)20
6. Bumar-Piast Gliwice364951-30 15(5)14721
7. Odra Opole364352-39 15(5)1110(3)13
8. Górnik Knurów364254-42 17(5)514(2)12
9. Carbo Gliwice364152-40 13(3)121112
10. Górnik MK Katowice363843-37 12(2)1410(2)6
11. Ślęza Wrocław363742-38 13(3)1013(2)4
12. Naprzód Rydułtowy363446-45 13(5)914(6)1
13. MCKS Czeladź363328-30 10(2)1313(1)-2
14. Metal Kluczbork363230-39 11(1)1213(3)-9
15. Ruch Radzionków363227-36 11(2)1015(2)-9
16.ROW Rybnik362941-52 12(4)618(5)-11
17. Kuźnia Jawor362027-56 81018(6)-29
18. Granica Bogatynia36727-86 6921(14)-59
19. Małapanew Ozimek36418-69 31023(12)-51
20. Victoria Świebodzice36221-97 5526(14)-76
WYNIKI 37 KOLEJKI TABELA PO 37 KOLEJCE
Odra Opole 1-6 MCKS Czeladź
Bumar-Piast Gliwice 3-1 Ruch Radzionków
Górnik Pszów 3-0 Granica Bogatynia
Kuźnia Jawor 3-0 Victoria Świebodzice
Raków Częstochowa 6-0 Małapanew Ozimek
Piast Nowa Ruda 0-1 Metal Kluczbork
Chrobry Głogów 2-2 Naprzód Rydułtowy
Górnik Knurów 2-2 Górnik MK Katowice
Ślęza Wrocław 0-1 GKS Tychy
ROW Rybnik 2-1 Carbo Gliwice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa376373-20 20(12)11653
2. GKS Tychy375871-30 21(9)88(1)41
3. Piast Nowa Ruda375663-26 22(6)6937
4. Górnik Pszów375567-32 19(9)108(1)35
5. Chrobry Głogów375361-41 21(7)88(4)20
6. Bumar-Piast Gliwice375154-31 16(5)14723
7. Górnik Knurów374356-44 17(5)614(2)12
8. Odra Opole374253-45 15(5)1111(4)8
9. Carbo Gliwice374153-42 13(3)121211
10. Górnik MK Katowice373945-39 12(2)1510(2)6
11. Ślęza Wrocław373742-39 13(3)1014(2)3
12. MCKS Czeladź373634-31 11(3)1313(1)3
13. Naprzód Rydułtowy373548-47 13(5)1014(6)1
14. Metal Kluczbork373431-39 12(1)1213(3)-8
15. Ruch Radzionków373228-39 11(2)1016(2)-11
16.ROW Rybnik373143-53 13(4)618(5)-10
17. Kuźnia Jawor372330-56 9(1)1018(6)-26
18. Granica Bogatynia37727-89 6922(15)-62
19. Małapanew Ozimek37318-75 31024(13)-57
20. Victoria Świebodzice37121-100 5527(15)-79
WYNIKI 38 KOLEJKI TABELA PO 38 KOLEJCE
GKS Tychy 4-2 ROW Rybnik
Carbo Gliwice 1-1 Górnik Knurów
Górnik MK Katowice 2-1 Chrobry Głogów
Naprzód Rydułtowy 1-2 Piast Nowa Ruda
Metal Kluczbork 0-2 Raków Częstochowa
Małapanew Ozimek 2-2 Kuźnia Jawor
Granica Bogatynia 0-1 Bumar-Piast Gliwice
Ruch Radzionków 3-4 Odra Opole
Victoria Świebodzice 3-0 Górnik Pszów
MCKS Czeladź 0-0 Ślęza Wrocław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa386575-20 21(12)11655
2. GKS Tychy386075-32 22(9)88(1)43
3. Piast Nowa Ruda385865-27 23(6)6938
4. Górnik Pszów385567-35 19(9)109(2)32
5. Bumar-Piast Gliwice385355-31 17(5)14724
6. Chrobry Głogów385362-43 21(7)89(4)19
7. Górnik Knurów384457-45 17(5)714(2)12
8. Odra Opole384457-48 16(5)1111(4)9
9. Carbo Gliwice384254-43 13(3)131211
10. Górnik MK Katowice384147-40 13(2)1510(2)7
11. Ślęza Wrocław383842-39 13(3)1114(2)3
12. MCKS Czeladź383734-31 11(3)1413(1)3
13. Naprzód Rydułtowy383549-49 13(5)1015(6)0
14. Metal Kluczbork383431-41 12(1)1214(3)-10
15. Ruch Radzionków383231-43 11(2)1017(2)-12
16.ROW Rybnik383145-57 13(4)619(5)-12
17. Kuźnia Jawor382432-58 9(1)1118(6)-26
18. Granica Bogatynia38727-90 6923(15)-63
19. Małapanew Ozimek38420-77 31124(13)-57
20. Victoria Świebodzice38324-100 6(1)527(15)-76