1990/91
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2003/04
SEZON 1991/92
3 liga grupa śląska
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Górnik 09 Mysłowice 2-1 AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Czerwionka 1-1 Walka Zabrze
Górnik II Zabrze 1-0 ROW Rybnik
bramki:
Victoria Jaworzno 1-1 Górnik Brzeszcze
Chorzowianka Chorzów 1-1 Urania Ruda Śląska
RKS Grodziec 2-2 Rozbark Bytom
Górnik Wojkowice 4-0 Unia Racibórz
Górnik Libiąż 1-1 Grunwald Ruda Śląska
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wojkowice124-0 1004
2. Górnik 09 Mysłowice122-1 1001
3. Górnik II Zabrze121-0 1001
4. RKS Grodziec112-2 0100
5. Rozbark Bytom112-2 0100
6. Grunwald Ruda Śląska111-1 0100
7. Górnik Brzeszcze111-1 0100
8. Urania Ruda Śląska111-1 0100
9. Górnik Libiąż111-1 0100
10. Chorzowianka Chorzów111-1 0100
11. Górnik Czerwionka111-1 0100
12. Walka Zabrze111-1 0100
13. Victoria Jaworzno111-1 0100
14. AKS Niwka Sosnowiec101-2 001-1
15.ROW Rybnik100-1 001-1
16. Unia Racibórz100-4 001-4
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
AKS Niwka Sosnowiec 1-1 Górnik II Zabrze
Walka Zabrze 0-0 Chorzowianka Chorzów
ROW Rybnik 1-2 RKS Grodziec
bramki:
Górnik Brzeszcze 1-1 Górnik Wojkowice
Urania Ruda Śląska 7-0 Victoria Jaworzno
Rozbark Bytom 2-0 Górnik Czerwionka
Unia Racibórz 2-4 Górnik Libiąż
Grunwald Ruda Śląska 4-2 Górnik 09 Mysłowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Urania Ruda Śląska238-1 1107
2. Górnik Wojkowice235-1 1104
3. Grunwald Ruda Śląska235-3 1102
4. Górnik Libiąż235-3 1102
5. Rozbark Bytom234-2 1102
6. RKS Grodziec234-3 1101
7. Górnik II Zabrze232-1 1101
8. Górnik Brzeszcze222-2 0200
9. Walka Zabrze221-1 0200
10. Chorzowianka Chorzów221-1 0200
11. Górnik 09 Mysłowice224-5 101-1
12. AKS Niwka Sosnowiec212-3 011-1
13. Górnik Czerwionka211-3 011-2
14. Victoria Jaworzno211-8 011-7
15.ROW Rybnik201-3 002-2
16. Unia Racibórz202-8 002-6
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
Górnik 09 Mysłowice 1-1 Unia Racibórz
Górnik Czerwionka 4-1 ROW Rybnik
bramki:
Górnik II Zabrze 5-0 Grunwald Ruda Śląska
Victoria Jaworzno 1-1 Chorzowianka Chorzów
RKS Grodziec 1-1 AKS Niwka Sosnowiec
Rozbark Bytom 2-1 Walka Zabrze
Górnik Wojkowice 2-1 Urania Ruda Śląska
Górnik Libiąż 1-0 Górnik Brzeszcze
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik II Zabrze357-1 2106
2. Górnik Wojkowice357-2 2105
3. Górnik Libiąż356-3 2103
4. Rozbark Bytom356-3 2103
5. RKS Grodziec345-4 1201
6. Urania Ruda Śląska339-3 1116
7. Górnik Czerwionka335-4 1111
8. Chorzowianka Chorzów332-2 0300
9. Górnik 09 Mysłowice335-6 111-1
10. Grunwald Ruda Śląska335-8 111-3
11. AKS Niwka Sosnowiec323-4 021-1
12. Górnik Brzeszcze322-3 021-1
13. Walka Zabrze322-3 021-1
14. Victoria Jaworzno322-9 021-7
15. Unia Racibórz313-9 012-6
16.ROW Rybnik302-7 003-5
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
AKS Niwka Sosnowiec 5-0 Górnik Czerwionka
Unia Racibórz 3-2 Górnik II Zabrze
Walka Zabrze 4-0 Victoria Jaworzno
Chorzowianka Chorzów 1-1 Górnik Wojkowice
ROW Rybnik 1-1 Rozbark Bytom
bramki:
Górnik Brzeszcze 1-2 Górnik 09 Mysłowice
Urania Ruda Śląska 1-0 Górnik Libiąż
Grunwald Ruda Śląska 0-0 RKS Grodziec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wojkowice468-3 2205
2. Rozbark Bytom467-4 2203
3. Urania Ruda Śląska4510-3 2117
4. Górnik II Zabrze459-4 2115
5. Górnik Libiąż456-4 2112
6. RKS Grodziec455-4 1301
7. Górnik 09 Mysłowice457-7 2110
8. AKS Niwka Sosnowiec448-4 1214
9. Walka Zabrze446-3 1213
10. Chorzowianka Chorzów443-3 0400
11. Grunwald Ruda Śląska445-8 121-3
12. Górnik Czerwionka435-9 112-4
13. Unia Racibórz436-11 112-5
14. Górnik Brzeszcze423-5 022-2
15. Victoria Jaworzno422-13 022-11
16.ROW Rybnik413-8 013-5
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
Górnik 09 Mysłowice 0-0 Urania Ruda Śląska
Górnik Czerwionka 2-2 Grunwald Ruda Śląska
ROW Rybnik 1-2 Walka Zabrze
bramki:
Górnik II Zabrze 2-0 Górnik Brzeszcze
RKS Grodziec 1-0 Unia Racibórz
Rozbark Bytom 2-1 AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Wojkowice 2-1 Victoria Jaworzno
Górnik Libiąż 2-1 Chorzowianka Chorzów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik Wojkowice5810-4 3206
2. Rozbark Bytom589-5 3204
3. Górnik II Zabrze5711-4 3117
4. Górnik Libiąż578-5 3113
5. RKS Grodziec576-4 2302
6. Urania Ruda Śląska5610-3 2217
7. Walka Zabrze568-4 2214
8. Górnik 09 Mysłowice567-7 2210
9. Grunwald Ruda Śląska557-10 131-3
10. AKS Niwka Sosnowiec549-6 1223
11. Chorzowianka Chorzów544-5 041-1
12. Górnik Czerwionka547-11 122-4
13. Unia Racibórz536-12 113-6
14. Górnik Brzeszcze523-7 023-4
15. Victoria Jaworzno523-15 023-12
16.ROW Rybnik514-10 014-6
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
AKS Niwka Sosnowiec 6-0 ROW Rybnik
bramki:
Unia Racibórz 1-1 Górnik Czerwionka
Walka Zabrze 0-0 Górnik Wojkowice
Victoria Jaworzno 1-1 Górnik Libiąż
Chorzowianka Chorzów 3-2 Górnik 09 Mysłowice
Grunwald Ruda Śląska 3-4 Rozbark Bytom
Górnik Brzeszcze 1-2 RKS Grodziec
Urania Ruda Śląska 2-2 Górnik II Zabrze
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Rozbark Bytom61013-8 4205
2. Górnik Wojkowice6910-4 3306
3. RKS Grodziec698-5 3303
4. Górnik II Zabrze6813-6 3217
5. Górnik Libiąż689-6 3213
6. Urania Ruda Śląska6712-5 2317
7. Walka Zabrze678-4 2314
8. AKS Niwka Sosnowiec6615-6 2229
9. Chorzowianka Chorzów667-7 1410
10. Górnik 09 Mysłowice669-10 222-1
11. Górnik Czerwionka658-12 132-4
12. Grunwald Ruda Śląska6510-14 132-4
13. Unia Racibórz647-13 123-6
14. Victoria Jaworzno634-16 033-12
15. Górnik Brzeszcze624-9 024-5
16.ROW Rybnik614-16 015-12
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
Górnik 09 Mysłowice 3-3 Victoria Jaworzno
Górnik Czerwionka 1-0 Górnik Brzeszcze
ROW Rybnik 0-5 Grunwald Ruda Śląska
bramki:
AKS Niwka Sosnowiec 4-0 Walka Zabrze
Górnik II Zabrze 4-3 Chorzowianka Chorzów
RKS Grodziec 0-0 Urania Ruda Śląska
Rozbark Bytom 3-3 Unia Racibórz
Górnik Libiąż 1-1 Górnik Wojkowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Rozbark Bytom71116-11 4305
2. Górnik II Zabrze71017-9 4218
3. Górnik Wojkowice71011-5 3406
4. RKS Grodziec7108-5 3403
5. Górnik Libiąż7910-7 3313
6. AKS Niwka Sosnowiec7819-6 32213
7. Urania Ruda Śląska7812-5 2417
8. Grunwald Ruda Śląska7715-14 2321
9. Walka Zabrze778-8 2320
10. Górnik 09 Mysłowice7712-13 232-1
11. Górnik Czerwionka779-12 232-3
12. Chorzowianka Chorzów7610-11 142-1
13. Unia Racibórz7510-16 133-6
14. Victoria Jaworzno747-19 043-12
15. Górnik Brzeszcze724-10 025-6
16.ROW Rybnik714-21 016-17
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
Grunwald Ruda Śląska 3-0 AKS Niwka Sosnowiec
Unia Racibórz 3-2 ROW Rybnik
bramki:
Walka Zabrze 2-1 Górnik Libiąż
Górnik Wojkowice 2-3 Górnik 09 Mysłowice
Chorzowianka Chorzów 0-2 RKS Grodziec
Górnik Brzeszcze 0-1 Rozbark Bytom
Urania Ruda Śląska 2-0 Górnik Czerwionka
Victoria Jaworzno 1-0 Górnik II Zabrze
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Rozbark Bytom81317-11 5306
2. RKS Grodziec81210-5 4405
3. Urania Ruda Śląska81014-5 3419
4. Górnik II Zabrze81017-10 4227
5. Górnik Wojkowice81013-8 3415
6. Grunwald Ruda Śląska8918-14 3324
7. Górnik Libiąż8911-9 3322
8. Walka Zabrze8910-9 3321
9. Górnik 09 Mysłowice8915-15 3320
10. AKS Niwka Sosnowiec8819-9 32310
11. Górnik Czerwionka879-14 233-5
12. Unia Racibórz8713-18 233-5
13. Chorzowianka Chorzów8610-13 143-3
14. Victoria Jaworzno868-19 143-11
15. Górnik Brzeszcze824-11 026-7
16.ROW Rybnik816-24 017-18
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
Górnik 09 Mysłowice 0-2 Górnik Libiąż
RKS Grodziec 2-0 Victoria Jaworzno
Górnik Czerwionka 3-1 Chorzowianka Chorzów
ROW Rybnik 1-1 Górnik Brzeszcze
bramki:
Grunwald Ruda Śląska 7-0 Walka Zabrze
AKS Niwka Sosnowiec 2-1 Unia Racibórz
Górnik II Zabrze 1-2 Górnik Wojkowice
Rozbark Bytom 1-1 Urania Ruda Śląska
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. RKS Grodziec91412-5 5407
2. Rozbark Bytom91418-12 5406
3. Górnik Wojkowice91215-9 4416
4. Grunwald Ruda Śląska91125-14 43211
5. Urania Ruda Śląska91115-6 3519
6. Górnik Libiąż91113-9 4324
7. AKS Niwka Sosnowiec91021-10 42311
8. Górnik II Zabrze91018-12 4236
9. Górnik 09 Mysłowice9915-17 333-2
10. Górnik Czerwionka9912-15 333-3
11. Walka Zabrze9910-16 333-6
12. Unia Racibórz9714-20 234-6
13. Chorzowianka Chorzów9611-16 144-5
14. Victoria Jaworzno968-21 144-13
15. Górnik Brzeszcze935-12 036-7
16.ROW Rybnik927-25 027-18
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
Unia Racibórz 2-0 Grunwald Ruda Śląska
Walka Zabrze 2-2 Górnik 09 Mysłowice
Górnik Libiąż 1-3 Górnik II Zabrze
Górnik Wojkowice 0-1 RKS Grodziec
Chorzowianka Chorzów 1-0 Rozbark Bytom
Górnik Brzeszcze 0-1 AKS Niwka Sosnowiec
Urania Ruda Śląska 4-1 ROW Rybnik
bramki:
Victoria Jaworzno 2-1 Górnik Czerwionka
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. RKS Grodziec101613-5 6408
2. Rozbark Bytom101418-13 5415
3. Urania Ruda Śląska101319-7 45112
4. AKS Niwka Sosnowiec101222-10 52312
5. Górnik II Zabrze101221-13 5238
6. Górnik Wojkowice101215-10 4425
7. Grunwald Ruda Śląska101125-16 4339
8. Górnik Libiąż101114-12 4332
9. Górnik 09 Mysłowice101017-19 343-2
10. Walka Zabrze101012-18 343-6
11. Unia Racibórz10916-20 334-4
12. Górnik Czerwionka10913-17 334-4
13. Chorzowianka Chorzów10812-16 244-4
14. Victoria Jaworzno10810-22 244-12
15. Górnik Brzeszcze1035-13 037-8
16.ROW Rybnik1028-29 028-21
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
RKS Grodziec 1-1 Górnik Libiąż
Górnik Czerwionka 1-1 Górnik Wojkowice
ROW Rybnik 0-3 Chorzowianka Chorzów
bramki:
Grunwald Ruda Śląska 4-2 Górnik Brzeszcze
AKS Niwka Sosnowiec 1-0 Urania Ruda Śląska
Unia Racibórz 2-1 Walka Zabrze
Górnik II Zabrze 2-2 Górnik 09 Mysłowice
Rozbark Bytom 2-1 Victoria Jaworzno
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. RKS Grodziec111714-6 6508
2. Rozbark Bytom111620-14 6416
3. AKS Niwka Sosnowiec111423-10 62313
4. Grunwald Ruda Śląska111329-18 53311
5. Urania Ruda Śląska111319-8 45211
6. Górnik II Zabrze111323-15 5338
7. Górnik Wojkowice111316-11 4525
8. Górnik Libiąż111215-13 4432
9. Górnik 09 Mysłowice111119-21 353-2
10. Unia Racibórz111118-21 434-3
11. Chorzowianka Chorzów111015-16 344-1
12. Górnik Czerwionka111014-18 344-4
13. Walka Zabrze111013-20 344-7
14. Victoria Jaworzno11811-24 245-13
15. Górnik Brzeszcze1137-17 038-10
16.ROW Rybnik1128-32 029-24
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
Walka Zabrze 0-1 Górnik II Zabrze
Górnik 09 Mysłowice 2-0 RKS Grodziec
Górnik Libiąż 0-1 Górnik Czerwionka
Górnik Wojkowice 4-3 Rozbark Bytom
Chorzowianka Chorzów 0-0 AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Brzeszcze 1-3 Unia Racibórz
Urania Ruda Śląska 1-2 Grunwald Ruda Śląska
Victoria Jaworzno 4-1 ROW Rybnik
bramki:
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. RKS Grodziec121714-8 6516
2. Rozbark Bytom121623-18 6425
3. AKS Niwka Sosnowiec121523-10 63313
4. Grunwald Ruda Śląska121531-19 63312
5. Górnik II Zabrze121524-15 6339
6. Górnik Wojkowice121520-14 5526
7. Urania Ruda Śląska121320-10 45310
8. Górnik 09 Mysłowice121321-21 4530
9. Unia Racibórz121321-22 534-1
10. Górnik Libiąż121215-14 4441
11. Górnik Czerwionka121215-18 444-3
12. Chorzowianka Chorzów121115-16 354-1
13. Walka Zabrze121013-21 345-8
14. Victoria Jaworzno121015-25 345-10
15. Górnik Brzeszcze1238-20 039-12
16.ROW Rybnik1229-36 0210-27
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
Górnik Czerwionka 2-1 RKS Grodziec
ROW Rybnik 1-6 Górnik 09 Mysłowice
bramki:
Grunwald Ruda Śląska 2-2 Górnik Wojkowice
Górnik Brzeszcze 0-0 Chorzowianka Chorzów
AKS Niwka Sosnowiec 3-0 Górnik Libiąż
Walka Zabrze 1-3 Urania Ruda Śląska
Unia Racibórz 4-0 Victoria Jaworzno
Rozbark Bytom 1-1 Górnik II Zabrze
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. AKS Niwka Sosnowiec131726-10 73316
2. Rozbark Bytom131724-19 6525
3. RKS Grodziec131715-10 6525
4. Grunwald Ruda Śląska131633-21 64312
5. Górnik II Zabrze131625-16 6439
6. Górnik Wojkowice131622-16 5626
7. Urania Ruda Śląska131523-11 55312
8. Górnik 09 Mysłowice131527-22 5535
9. Unia Racibórz131525-22 6343
10. Górnik Czerwionka131417-19 544-2
11. Chorzowianka Chorzów131215-16 364-1
12. Górnik Libiąż131215-17 445-2
13. Walka Zabrze131014-24 346-10
14. Victoria Jaworzno131015-29 346-14
15. Górnik Brzeszcze1348-20 049-12
16.ROW Rybnik13210-42 0211-32
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
Górnik II Zabrze 2-0 Górnik Czerwionka
Górnik 09 Mysłowice 2-0 Rozbark Bytom
RKS Grodziec 2-1 Walka Zabrze
Górnik Wojkowice 0-0 AKS Niwka Sosnowiec
Chorzowianka Chorzów 3-2 Unia Racibórz
Urania Ruda Śląska 2-1 Górnik Brzeszcze
Victoria Jaworzno 0-2 Grunwald Ruda Śląska
Górnik Libiąż 2-0 ROW Rybnik
bramki:
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. RKS Grodziec141917-11 7526
2. AKS Niwka Sosnowiec141826-10 74316
3. Grunwald Ruda Śląska141835-21 74314
4. Górnik II Zabrze141827-16 74311
5. Urania Ruda Śląska141725-12 65313
6. Górnik 09 Mysłowice141729-22 6537
7. Górnik Wojkowice141722-16 5726
8. Rozbark Bytom141724-21 6533
9. Unia Racibórz141527-25 6352
10. Chorzowianka Chorzów141418-18 4640
11. Górnik Libiąż141417-17 5450
12. Górnik Czerwionka141417-21 545-4
13. Walka Zabrze141015-26 347-11
14. Victoria Jaworzno141015-31 347-16
15. Górnik Brzeszcze1449-22 0410-13
16.ROW Rybnik14210-44 0212-34
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
Górnik Czerwionka 5-1 Górnik 09 Mysłowice
RKS Grodziec 0-0 Górnik II Zabrze
ROW Rybnik 0-1 Górnik Wojkowice
bramki:
Grunwald Ruda Śląska 3-1 Chorzowianka Chorzów
AKS Niwka Sosnowiec 6-3 Victoria Jaworzno
Walka Zabrze 5-0 Górnik Brzeszcze
Unia Racibórz 0-4 Urania Ruda Śląska
Rozbark Bytom 2-1 Górnik Libiąż
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. AKS Niwka Sosnowiec152032-13 84319
2. Grunwald Ruda Śląska152038-22 84316
3. RKS Grodziec152017-11 7626
4. Urania Ruda Śląska151929-12 75317
5. Górnik II Zabrze151927-16 75311
6. Górnik Wojkowice151923-16 6727
7. Rozbark Bytom151926-22 7534
8. Górnik 09 Mysłowice151730-27 6543
9. Górnik Czerwionka151622-22 6450
10. Unia Racibórz151527-29 636-2
11. Górnik Libiąż151418-19 546-1
12. Chorzowianka Chorzów151419-21 465-2
13. Walka Zabrze151220-26 447-6
14. Victoria Jaworzno151018-37 348-19
15. Górnik Brzeszcze1549-27 0411-18
16.ROW Rybnik15210-45 0213-35
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
AKS Niwka Sosnowiec 3-0 Górnik 09 Mysłowice
Walka Zabrze 1-1 Górnik Czerwionka
ROW Rybnik 0-8 Górnik II Zabrze
bramki:
Górnik Brzeszcze 0-2 Victoria Jaworzno
Urania Ruda Śląska 1-0 Chorzowianka Chorzów
Rozbark Bytom 3-0 RKS Grodziec
Unia Racibórz 2-0 Górnik Wojkowice
Grunwald Ruda Śląska 1-5 Górnik Libiąż
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. AKS Niwka Sosnowiec162235-13 94322
2. Górnik II Zabrze162135-16 85319
3. Urania Ruda Śląska162130-12 85318
4. Rozbark Bytom162129-22 8537
5. Grunwald Ruda Śląska162039-27 84412
6. RKS Grodziec162017-14 7633
7. Górnik Wojkowice161923-18 6735
8. Górnik 09 Mysłowice161730-30 6550
9. Unia Racibórz161729-29 7360
10. Górnik Czerwionka161723-23 6550
11. Górnik Libiąż161623-20 6463
12. Chorzowianka Chorzów161419-22 466-3
13. Walka Zabrze161321-27 457-6
14. Victoria Jaworzno161220-37 448-17
15. Górnik Brzeszcze1649-29 0412-20
16.ROW Rybnik16210-53 0214-43
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Górnik II Zabrze 2-1 AKS Niwka Sosnowiec
Chorzowianka Chorzów 2-2 Walka Zabrze
RKS Grodziec 1-0 ROW Rybnik
bramki:
Górnik Wojkowice 1-0 Górnik Brzeszcze
Victoria Jaworzno 3-4 Urania Ruda Śląska
Górnik Czerwionka 1-1 Rozbark Bytom
Górnik Libiąż 0-1 Unia Racibórz
Górnik 09 Mysłowice 0-2 Grunwald Ruda Śląska
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik II Zabrze172337-17 95320
2. Urania Ruda Śląska172334-15 95319
3. AKS Niwka Sosnowiec172236-15 94421
4. Grunwald Ruda Śląska172241-27 94414
5. Rozbark Bytom172230-23 8637
6. RKS Grodziec172218-14 8634
7. Górnik Wojkowice172124-18 7736
8. Unia Racibórz171930-29 8361
9. Górnik Czerwionka171824-24 6650
10. Górnik 09 Mysłowice171730-32 656-2
11. Górnik Libiąż171623-21 6472
12. Chorzowianka Chorzów171521-24 476-3
13. Walka Zabrze171423-29 467-6
14. Victoria Jaworzno171223-41 449-18
15. Górnik Brzeszcze1749-30 0413-21
16.ROW Rybnik17210-54 0215-44
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
Unia Racibórz 0-0 Górnik 09 Mysłowice
ROW Rybnik 0-2 Górnik Czerwionka
bramki:
Grunwald Ruda Śląska 1-3 Górnik II Zabrze
Chorzowianka Chorzów 0-1 Victoria Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec 3-1 RKS Grodziec
Walka Zabrze 1-2 Rozbark Bytom
Urania Ruda Śląska 5-2 Górnik Wojkowice
Górnik Brzeszcze 1-0 Górnik Libiąż
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Górnik II Zabrze182540-18 105322
2. Urania Ruda Śląska182539-17 105322
3. AKS Niwka Sosnowiec182439-16 104423
4. Rozbark Bytom182432-24 9638
5. Grunwald Ruda Śląska182242-30 94512
6. RKS Grodziec182219-17 8642
7. Górnik Wojkowice182126-23 7743
8. Górnik Czerwionka182026-24 7652
9. Unia Racibórz182030-29 8461
10. Górnik 09 Mysłowice181830-32 666-2
11. Górnik Libiąż181623-22 6481
12. Chorzowianka Chorzów181521-25 477-4
13. Walka Zabrze181424-31 468-7
14. Victoria Jaworzno181424-41 549-17
15. Górnik Brzeszcze18610-30 1413-20
16.ROW Rybnik18210-56 0216-46