1991/92
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2004/05
SEZON 2003/04
liga okręgowa gr.III
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Naprzód Syrynia 1-4 Silesia Lubomia
Start Mszana 2-1 Górnik Radlin
Płomień Połomia 3-3 Naprzód Rydułtowy
Jedność Jejkowice 4-0 Pierwszy Chwałowice
ROW Rybnik 6-1 KS Kuźnia Raciborska
Gwiazda Skrzyszów 3-0 LKS Krzyżanowice
Czarni Gorzyce 1-4 LKS Chałupki
Naprzód Czyżowice 2-2 Rymer Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik136-1 1005
2. Jedność Jejkowice134-0 1004
3. LKS Chałupki134-1 1003
4. Silesia Lubomia134-1 1003
5. Gwiazda Skrzyszów133-0 1003
6. Start Mszana132-1 1001
7. Płomień Połomia113-3 0100
8. Naprzód Rydułtowy113-3 0100
9. Rymer Rybnik112-2 0100
10. Naprzód Czyżowice112-2 0100
11. Górnik Radlin101-2 001-1
12. Naprzód Syrynia101-4 001-3
13. Czarni Gorzyce101-4 001-3
14. LKS Krzyżanowice100-3 001-3
15. Pierwszy Chwałowice100-4 001-4
16. KS Kuźnia Raciborska101-6 001-5
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
Górnik Radlin 2-2 ROW Rybnik
Naprzód Rydułtowy 1-0 Start Mszana
KS Kuźnia Raciborska 1-1 Gwiazda Skrzyszów
LKS Chałupki 2-2 Naprzód Syrynia
LKS Krzyżanowice 2-0 Czarni Gorzyce
Pierwszy Chwałowice 4-5 Płomień Połomia
Naprzód Czyżowice 1-0 Jedność Jejkowice
Rymer Rybnik 2-1 Silesia Lubomia
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik248-3 1105
2. LKS Chałupki246-3 1103
3. Gwiazda Skrzyszów244-1 1103
4. Płomień Połomia248-7 1101
5. Rymer Rybnik244-3 1101
6. Naprzód Rydułtowy244-3 1101
7. Naprzód Czyżowice243-2 1101
8. Jedność Jejkowice234-1 1013
9. Silesia Lubomia235-3 1012
10. Start Mszana232-2 1010
11. LKS Krzyżanowice232-3 101-1
12. Górnik Radlin213-4 011-1
13. Naprzód Syrynia213-6 011-3
14. KS Kuźnia Raciborska212-7 011-5
15. Pierwszy Chwałowice204-9 002-5
16. Czarni Gorzyce201-6 002-5
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
Gwiazda Skrzyszów 3-0 Górnik Radlin
ROW Rybnik 1-1 Naprzód Rydułtowy
Start Mszana 1-0 Pierwszy Chwałowice
Jedność Jejkowice 0-1 Rymer Rybnik
Czarni Gorzyce 2-2 KS Kuźnia Raciborska
Naprzód Syrynia 2-2 LKS Krzyżanowice
Silesia Lubomia 2-2 LKS Chałupki
Płomień Połomia 1-0 Naprzód Czyżowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Gwiazda Skrzyszów377-1 2106
2. Płomień Połomia379-7 2102
3. Rymer Rybnik375-3 2102
4. Start Mszana363-2 2011
5.ROW Rybnik359-4 1205
6. LKS Chałupki358-5 1203
7. Naprzód Rydułtowy355-4 1201
8. Silesia Lubomia347-5 1112
9. Naprzód Czyżowice343-3 1110
10. LKS Krzyżanowice344-5 111-1
11. Jedność Jejkowice334-2 1022
12. Naprzód Syrynia325-8 021-3
13. KS Kuźnia Raciborska324-9 021-5
14. Górnik Radlin313-7 012-4
15. Czarni Gorzyce313-8 012-5
16. Pierwszy Chwałowice304-10 003-6
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
Naprzód Czyżowice 2-1 Start Mszana
Pierwszy Chwałowice 1-7 ROW Rybnik
Naprzód Rydułtowy 4-1 Gwiazda Skrzyszów
Górnik Radlin 4-0 Czarni Gorzyce
LKS Krzyżanowice 4-0 Silesia Lubomia
KS Kuźnia Raciborska 0-2 Naprzód Syrynia
Jedność Jejkowice 4-2 Płomień Połomia
Rymer Rybnik 1-2 LKS Chałupki
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik4816-5 22011
2. LKS Chałupki4810-6 2204
3. Naprzód Rydułtowy489-5 2204
4. LKS Krzyżanowice478-5 2113
5. Gwiazda Skrzyszów478-5 2113
6. Rymer Rybnik476-5 2111
7. Naprzód Czyżowice475-4 2111
8. Płomień Połomia4711-11 2110
9. Jedność Jejkowice468-4 2024
10. Start Mszana464-4 2020
11. Naprzód Syrynia457-8 121-1
12. Górnik Radlin447-7 1120
13. Silesia Lubomia447-9 112-2
14. KS Kuźnia Raciborska424-11 022-7
15. Czarni Gorzyce413-12 013-9
16. Pierwszy Chwałowice405-17 004-12
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
LKS Chałupki 0-0 LKS Krzyżanowice
Silesia Lubomia 4-2 KS Kuźnia Raciborska
Naprzód Syrynia 0-0 Górnik Radlin
Start Mszana 2-1 Jedność Jejkowice
ROW Rybnik 0-2 Naprzód Czyżowice
Gwiazda Skrzyszów 3-3 Pierwszy Chwałowice
Czarni Gorzyce 1-1 Naprzód Rydułtowy
Płomień Połomia 1-0 Rymer Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Naprzód Czyżowice5107-4 3113
2. Płomień Połomia51012-11 3111
3. Naprzód Rydułtowy5910-6 2304
4. LKS Chałupki5910-6 2304
5. Start Mszana596-5 3021
6.ROW Rybnik5816-7 2219
7. Gwiazda Skrzyszów5811-8 2213
8. LKS Krzyżanowice588-5 2213
9. Silesia Lubomia5711-11 2120
10. Rymer Rybnik576-6 2120
11. Jedność Jejkowice569-6 2033
12. Naprzód Syrynia567-8 131-1
13. Górnik Radlin557-7 1220
14. KS Kuźnia Raciborska526-15 023-9
15. Czarni Gorzyce524-13 023-9
16. Pierwszy Chwałowice518-20 014-12
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
Płomień Połomia 0-3 Start Mszana
Jedność Jejkowice 0-1 ROW Rybnik
Pierwszy Chwałowice 3-0 Czarni Gorzyce
Naprzód Czyżowice 4-0 Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Rydułtowy 1-1 Naprzód Syrynia
Górnik Radlin 2-2 Silesia Lubomia
KS Kuźnia Raciborska 3-3 LKS Chałupki
Rymer Rybnik 3-1 LKS Krzyżanowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Naprzód Czyżowice61311-4 4117
2. Start Mszana6129-5 4024
3.ROW Rybnik61117-7 32110
4. LKS Chałupki61013-9 2404
5. Naprzód Rydułtowy61011-7 2404
6. Rymer Rybnik6109-7 3122
7. Płomień Połomia61012-14 312-2
8. LKS Krzyżanowice689-8 2221
9. Silesia Lubomia6813-13 2220
10. Gwiazda Skrzyszów6811-12 222-1
11. Naprzód Syrynia678-9 141-1
12. Jedność Jejkowice669-7 2042
13. Górnik Radlin669-9 1320
14. Pierwszy Chwałowice6411-20 114-9
15. KS Kuźnia Raciborska639-18 033-9
16. Czarni Gorzyce624-16 024-12
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
ROW Rybnik 3-2 Płomień Połomia
Gwiazda Skrzyszów 2-0 Jedność Jejkowice
Czarni Gorzyce 2-2 Naprzód Czyżowice
Naprzód Syrynia 3-2 Pierwszy Chwałowice
Silesia Lubomia 1-4 Naprzód Rydułtowy
LKS Chałupki 2-0 Górnik Radlin
LKS Krzyżanowice 1-2 KS Kuźnia Raciborska
Start Mszana 2-1 Rymer Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Start Mszana71511-6 5025
2.ROW Rybnik71420-9 42111
3. Naprzód Czyżowice71413-6 4217
4. Naprzód Rydułtowy71315-8 3407
5. LKS Chałupki71315-9 3406
6. Gwiazda Skrzyszów71113-12 3221
7. Rymer Rybnik71010-9 3131
8. Naprzód Syrynia71011-11 2410
9. Płomień Połomia71014-17 313-3
10. LKS Krzyżanowice7810-10 2230
11. Silesia Lubomia7814-17 223-3
12. Jedność Jejkowice769-9 2050
13. Górnik Radlin769-11 133-2
14. KS Kuźnia Raciborska7611-19 133-8
15. Pierwszy Chwałowice7413-23 115-10
16. Czarni Gorzyce736-18 034-12
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
Jedność Jejkowice 4-0 Czarni Gorzyce
Płomień Połomia 0-1 Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Czyżowice 3-1 Naprzód Syrynia
Pierwszy Chwałowice 0-2 Silesia Lubomia
Naprzód Rydułtowy 0-1 LKS Chałupki
Górnik Radlin 7-2 LKS Krzyżanowice
Rymer Rybnik 3-1 KS Kuźnia Raciborska
Start Mszana 0-2 ROW Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik81722-9 52113
2. Naprzód Czyżowice81716-7 5219
3. LKS Chałupki81616-9 4407
4. Start Mszana81511-8 5033
5. Gwiazda Skrzyszów81414-12 4222
6. Naprzód Rydułtowy81315-9 3416
7. Rymer Rybnik81313-10 4133
8. Silesia Lubomia81116-17 323-1
9. Naprzód Syrynia81012-14 242-2
10. Płomień Połomia81014-18 314-4
11. Jedność Jejkowice8913-9 3054
12. Górnik Radlin8916-13 2333
13. LKS Krzyżanowice8812-17 224-5
14. KS Kuźnia Raciborska8612-22 134-10
15. Pierwszy Chwałowice8413-25 116-12
16. Czarni Gorzyce836-22 035-16
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
LKS Krzyżanowice 3-0 Naprzód Rydułtowy
KS Kuźnia Raciborska 0-0 Górnik Radlin
LKS Chałupki 4-0 Pierwszy Chwałowice
Silesia Lubomia 1-1 Naprzód Czyżowice
Naprzód Syrynia 2-0 Jedność Jejkowice
ROW Rybnik 2-0 Rymer Rybnik
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Start Mszana
Czarni Gorzyce 0-3 Płomień Połomia
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik92024-9 62115
2. LKS Chałupki91920-9 54011
3. Naprzód Czyżowice91817-8 5319
4. Start Mszana91612-9 5133
5. Gwiazda Skrzyszów91515-13 4322
6. Naprzód Rydułtowy91315-12 3423
7. Rymer Rybnik91313-12 4141
8. Naprzód Syrynia91314-14 3420
9. Płomień Połomia91317-18 414-1
10. Silesia Lubomia91217-18 333-1
11. LKS Krzyżanowice91115-17 324-2
12. Górnik Radlin91016-13 2433
13. Jedność Jejkowice9913-11 3062
14. KS Kuźnia Raciborska9712-22 144-10
15. Pierwszy Chwałowice9413-29 117-16
16. Czarni Gorzyce936-25 036-19
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
Start Mszana 2-1 Czarni Gorzyce
ROW Rybnik 0-0 Gwiazda Skrzyszów
Jedność Jejkowice 4-2 Silesia Lubomia
Płomień Połomia 2-3 Naprzód Syrynia
Rymer Rybnik 1-0 Górnik Radlin
Naprzód Rydułtowy 0-3 KS Kuźnia Raciborska
Pierwszy Chwałowice 0-2 LKS Krzyżanowice
Naprzód Czyżowice 3-1 LKS Chałupki
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik102124-9 63115
2. Naprzód Czyżowice102120-9 63111
3. LKS Chałupki101921-12 5419
4. Start Mszana101914-10 6134
5. Gwiazda Skrzyszów101615-13 4422
6. Rymer Rybnik101614-12 5142
7. Naprzód Syrynia101617-16 4421
8. LKS Krzyżanowice101417-17 4240
9. Naprzód Rydułtowy101315-15 3430
10. Płomień Połomia101319-21 415-2
11. Jedność Jejkowice101217-13 4064
12. Silesia Lubomia101219-22 334-3
13. Górnik Radlin101016-14 2442
14. KS Kuźnia Raciborska101015-22 244-7
15. Pierwszy Chwałowice10413-31 118-18
16. Czarni Gorzyce1037-27 037-20
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
KS Kuźnia Raciborska 3-1 Pierwszy Chwałowice
Górnik Radlin 2-1 Naprzód Rydułtowy
LKS Krzyżanowice 4-3 Naprzód Czyżowice
LKS Chałupki 0-3 Jedność Jejkowice
Gwiazda Skrzyszów 0-1 Rymer Rybnik
Czarni Gorzyce 1-5 ROW Rybnik
Naprzód Syrynia 1-5 Start Mszana
Silesia Lubomia 4-1 Płomień Połomia
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik112429-10 73119
2. Start Mszana112219-11 7138
3. Naprzód Czyżowice112123-13 63210
4. LKS Chałupki111921-15 5426
5. Rymer Rybnik111915-12 6143
6. LKS Krzyżanowice111721-20 5241
7. Gwiazda Skrzyszów111615-14 4431
8. Naprzód Syrynia111618-21 443-3
9. Jedność Jejkowice111520-13 5067
10. Silesia Lubomia111523-23 4340
11. Górnik Radlin111318-15 3443
12. Naprzód Rydułtowy111316-17 344-1
13. Płomień Połomia111320-25 416-5
14. KS Kuźnia Raciborska111318-23 344-5
15. Pierwszy Chwałowice11414-34 119-20
16. Czarni Gorzyce1138-32 038-24
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
Start Mszana 0-0 Silesia Lubomia
Pierwszy Chwałowice 0-3 Górnik Radlin
Płomień Połomia 3-0 LKS Chałupki
Jedność Jejkowice 0-0 LKS Krzyżanowice
Naprzód Czyżowice 3-1 KS Kuźnia Raciborska
Rymer Rybnik 3-1 Naprzód Rydułtowy
ROW Rybnik 6-0 Naprzód Syrynia
Gwiazda Skrzyszów 5-0 Czarni Gorzyce
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik122735-10 83125
2. Naprzód Czyżowice122426-14 73212
3. Start Mszana122319-11 7238
4. Rymer Rybnik122218-13 7145
5. Gwiazda Skrzyszów121920-14 5436
6. LKS Chałupki121921-18 5433
7. LKS Krzyżanowice121821-20 5341
8. Jedność Jejkowice121620-13 5167
9. Górnik Radlin121621-15 4446
10. Silesia Lubomia121623-23 4440
11. Płomień Połomia121623-25 516-2
12. Naprzód Syrynia121618-27 444-9
13. Naprzód Rydułtowy121317-20 345-3
14. KS Kuźnia Raciborska121319-26 345-7
15. Pierwszy Chwałowice12414-37 1110-23
16. Czarni Gorzyce1238-37 039-29
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
Górnik Radlin 2-2 Naprzód Czyżowice
KS Kuźnia Raciborska 4-1 Jedność Jejkowice
Naprzód Syrynia 0-1 Gwiazda Skrzyszów
Czarni Gorzyce 0-1 Rymer Rybnik
Silesia Lubomia 0-3 ROW Rybnik
LKS Chałupki 2-1 Start Mszana
LKS Krzyżanowice 1-0 Płomień Połomia
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik133038-10 93128
2. Naprzód Czyżowice132528-16 74212
3. Rymer Rybnik132519-13 8146
4. Start Mszana132320-13 7247
5. Gwiazda Skrzyszów132221-14 6437
6. LKS Chałupki132223-19 6434
7. LKS Krzyżanowice132122-20 6342
8. Górnik Radlin131723-17 4546
9. Jedność Jejkowice131621-17 5174
10. Silesia Lubomia131623-26 445-3
11. Płomień Połomia131623-26 517-3
12. KS Kuźnia Raciborska131623-27 445-4
13. Naprzód Syrynia131618-28 445-10
14. Naprzód Rydułtowy121317-20 345-3
15. Pierwszy Chwałowice12414-37 1110-23
16. Czarni Gorzyce1338-38 0310-30
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
Czarni Gorzyce 3-2 Naprzód Syrynia
Gwiazda Skrzyszów 7-0 Silesia Lubomia
ROW Rybnik 4-0 LKS Chałupki
Płomień Połomia 1-2 KS Kuźnia Raciborska
Start Mszana 1-1 LKS Krzyżanowice
Naprzód Czyżowice 1-1 Naprzód Rydułtowy
Jedność Jejkowice 1-2 Górnik Radlin
Rymer Rybnik 5-0 Pierwszy Chwałowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik143342-10 103132
2. Rymer Rybnik142824-13 91411
3. Naprzód Czyżowice142629-17 75212
4. Gwiazda Skrzyszów142528-14 74314
5. Start Mszana142421-14 7347
6. LKS Krzyżanowice142223-21 6442
7. LKS Chałupki142223-23 6440
8. Górnik Radlin142025-18 5547
9. KS Kuźnia Raciborska141925-28 545-3
10. Jedność Jejkowice141622-19 5183
11. Płomień Połomia141624-28 518-4
12. Silesia Lubomia141623-33 446-10
13. Naprzód Syrynia141620-31 446-11
14. Naprzód Rydułtowy131418-21 355-3
15. Czarni Gorzyce14611-40 1310-29
16. Pierwszy Chwałowice13414-42 1111-28
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
Naprzód Rydułtowy 1-1 Pierwszy Chwałowice
(mecz z 13 kolejki)

Pierwszy Chwałowice 0-8 Naprzód Czyżowice
KS Kuźnia Raciborska 3-4 Start Mszana
LKS Krzyżanowice 1-2 ROW Rybnik
Silesia Lubomia 5-0 Czarni Gorzyce
LKS Chałupki 1-1 Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Syrynia 1-0 Rymer Rybnik
Górnik Radlin 1-0 Płomień Połomia
Naprzód Rydułtowy 3-1 Jedność Jejkowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik153644-11 113133
2. Naprzód Czyżowice152937-17 85220
3. Rymer Rybnik152824-14 91510
4. Start Mszana152725-17 8348
5. Gwiazda Skrzyszów152629-15 75314
6. Górnik Radlin152326-18 6548
7. LKS Chałupki152324-24 6540
8. LKS Krzyżanowice152224-23 6451
9. KS Kuźnia Raciborska151928-32 546-4
10. Silesia Lubomia151928-33 546-5
11. Naprzód Syrynia151921-31 546-10
12. Naprzód Rydułtowy151822-23 465-1
13. Jedność Jejkowice151623-22 5191
14. Płomień Połomia151624-29 519-5
15. Czarni Gorzyce15611-45 1311-34
16. Pierwszy Chwałowice15515-51 1212-36
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
LKS Chałupki 1-1 Silesia Lubomia
Pierwszy Chwałowice 0-1 Start Mszana
Rymer Rybnik 0-1 Jedność Jejkowice
KS Kuźnia Raciborska 1-1 Czarni Gorzyce
LKS Krzyżanowice 3-2 Naprzód Syrynia
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik153644-11 113133
2. Start Mszana163026-17 9349
3. Naprzód Czyżowice152937-17 85220
4. Rymer Rybnik162824-15 9169
5. Gwiazda Skrzyszów152629-15 75314
6. LKS Krzyżanowice162527-25 7452
7. LKS Chałupki162425-25 6640
8. Górnik Radlin152326-18 6548
9. KS Kuźnia Raciborska162029-33 556-4
10. Silesia Lubomia162029-34 556-5
11. Jedność Jejkowice161924-22 6192
12. Naprzód Syrynia161923-34 547-11
13. Naprzód Rydułtowy151822-23 465-1
14. Płomień Połomia151624-29 519-5
15. Czarni Gorzyce16712-46 1411-34
16. Pierwszy Chwałowice16515-52 1213-37
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Płomień Połomia 1-1 Jedność Jejkowice
Start Mszana 0-0 Naprzód Czyżowice
ROW Rybnik 5-0 Pierwszy Chwałowice
Silesia Lubomia 1-2 LKS Krzyżanowice
Naprzód Syrynia 1-1 KS Kuźnia Raciborska
Czarni Gorzyce 2-1 Górnik Radlin
Gwiazda Skrzyszów 0-0 Naprzód Rydułtowy
LKS Chałupki 0-1 Rymer Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik163949-11 123138
2. Rymer Rybnik173125-15 101610
3. Start Mszana173126-17 9449
4. Naprzód Czyżowice163037-17 86220
5. LKS Krzyżanowice172829-26 8453
6. Gwiazda Skrzyszów162729-15 76314
7. LKS Chałupki172425-26 665-1
8. Górnik Radlin162327-20 6557
9. KS Kuźnia Raciborska172130-34 566-4
10. Jedność Jejkowice172025-23 6292
11. Silesia Lubomia172030-36 557-6
12. Naprzód Syrynia172024-35 557-11
13. Naprzód Rydułtowy161922-23 475-1
14. Płomień Połomia161725-30 529-5
15. Czarni Gorzyce171014-47 2411-33
16. Pierwszy Chwałowice17515-57 1214-42
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
LKS Krzyżanowice 5-1 LKS Chałupki
KS Kuźnia Raciborska 2-1 Silesia Lubomia
Górnik Radlin 1-0 Naprzód Syrynia
Jedność Jejkowice 2-0 Start Mszana
Rymer Rybnik 1-0 Płomień Połomia
Naprzód Czyżowice 3-2 ROW Rybnik
Pierwszy Chwałowice 2-4 Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Rydułtowy 0-4 Czarni Gorzyce
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik173951-14 123237
2. Rymer Rybnik183426-15 111611
3. Naprzód Czyżowice173340-19 96221
4. LKS Krzyżanowice183134-27 9457
5. Start Mszana183126-19 9457
6. Gwiazda Skrzyszów173033-17 86316
7. Górnik Radlin172628-20 7558
8. KS Kuźnia Raciborska182432-35 666-3
9. LKS Chałupki182426-31 666-5
10. Jedność Jejkowice182327-23 7294
11. Silesia Lubomia182031-38 558-7
12. Naprzód Syrynia182024-36 558-12
13. Naprzód Rydułtowy171922-27 476-5
14. Płomień Połomia171725-31 5210-6
15. Czarni Gorzyce181318-47 3411-29
16. Pierwszy Chwałowice18517-61 1215-44
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
Silesia Lubomia 6-1 Naprzód Syrynia
Górnik Radlin 0-0 Start Mszana
Naprzód Rydułtowy 1-0 Płomień Połomia
Pierwszy Chwałowice 3-0 Jedność Jejkowice
Rymer Rybnik 0-1 Naprzód Czyżowice
KS Kuźnia Raciborska 2-4 ROW Rybnik
LKS Krzyżanowice 0-1 Gwiazda Skrzyszów
LKS Chałupki 2-5 Czarni Gorzyce
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik184255-16 133239
2. Naprzód Czyżowice183641-19 106222
3. Rymer Rybnik193426-16 111710
4. Gwiazda Skrzyszów183334-17 96317
5. Start Mszana193226-19 9557
6. LKS Krzyżanowice193134-28 9466
7. Górnik Radlin182728-20 7658
8. KS Kuźnia Raciborska192434-39 667-5
9. LKS Chałupki192428-36 667-8
10. Jedność Jejkowice192327-26 72101
11. Silesia Lubomia192337-39 658-2
12. Naprzód Rydułtowy182223-27 576-4
13. Naprzód Syrynia192025-42 559-17
14. Płomień Połomia181725-32 5211-7
15. Czarni Gorzyce191623-49 4411-26
16. Pierwszy Chwałowice19820-61 2215-41
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Naprzód Czyżowice
ROW Rybnik 4-1 Jedność Jejkowice
LKS Chałupki 2-3 KS Kuźnia Raciborska
Czarni Gorzyce 4-0 Pierwszy Chwałowice
Naprzód Syrynia 2-0 Naprzód Rydułtowy
Silesia Lubomia 0-0 Górnik Radlin
LKS Krzyżanowice 2-1 Rymer Rybnik
Start Mszana 2-1 Płomień Połomia
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik194559-17 143242
2. Naprzód Czyżowice193642-21 106321
3. Gwiazda Skrzyszów193636-18 106318
4. Start Mszana203528-20 10558
5. Rymer Rybnik203427-18 11189
6. LKS Krzyżanowice203436-29 10467
7. Górnik Radlin192828-20 7758
8. KS Kuźnia Raciborska202737-41 767-4
9. Silesia Lubomia202437-39 668-2
10. LKS Chałupki202430-39 668-9
11. Jedność Jejkowice202328-30 7211-2
12. Naprzód Syrynia202327-42 659-15
13. Naprzód Rydułtowy192223-29 577-6
14. Czarni Gorzyce201927-49 5411-22
15. Płomień Połomia191726-34 5212-8
16. Pierwszy Chwałowice20820-65 2216-45
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
Pierwszy Chwałowice 0-1 Naprzód Syrynia
Naprzód Rydułtowy 1-1 Silesia Lubomia
Górnik Radlin 4-0 LKS Chałupki
KS Kuźnia Raciborska 2-3 LKS Krzyżanowice
Rymer Rybnik 2-0 Start Mszana
Płomień Połomia 1-0 ROW Rybnik
Jedność Jejkowice 0-1 Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Czyżowice 2-3 Czarni Gorzyce
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik204559-18 143341
2. Gwiazda Skrzyszów203937-18 116319
3. Rymer Rybnik213729-18 121811
4. LKS Krzyżanowice213739-31 11468
5. Naprzód Czyżowice203644-24 106420
6. Start Mszana213528-22 10566
7. Górnik Radlin203132-20 87512
8. KS Kuźnia Raciborska212739-44 768-5
9. Naprzód Syrynia212628-42 759-14
10. Silesia Lubomia212538-40 678-2
11. LKS Chałupki212430-43 669-13
12. Jedność Jejkowice212328-31 7212-3
13. Naprzód Rydułtowy202324-30 587-6
14. Czarni Gorzyce212230-51 6411-21
15. Płomień Połomia202027-34 6212-7
16. Pierwszy Chwałowice21820-66 2217-46
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
ROW Rybnik 5-1 Górnik Radlin
Start Mszana 2-1 Naprzód Rydułtowy
Płomień Połomia 1-0 Pierwszy Chwałowice
Jedność Jejkowice 2-3 Naprzód Czyżowice
Gwiazda Skrzyszów 6-0 KS Kuźnia Raciborska
Naprzód Syrynia 1-1 LKS Chałupki
Czarni Gorzyce 6-3 LKS Krzyżanowice
Silesia Lubomia 0-2 Rymer Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik214864-19 153345
2. Gwiazda Skrzyszów214243-18 126325
3. Rymer Rybnik224031-18 131813
4. Naprzód Czyżowice213947-26 116421
5. Start Mszana223830-23 11567
6. LKS Krzyżanowice223742-37 11475
7. Górnik Radlin213133-25 8768
8. KS Kuźnia Raciborska222739-50 769-11
9. Naprzód Syrynia222729-43 769-14
10. Silesia Lubomia222538-42 679-4
11. LKS Chałupki222531-44 679-13
12. Czarni Gorzyce222536-54 7411-18
13. Jedność Jejkowice222330-34 7213-4
14. Płomień Połomia212328-34 7212-6
15. Naprzód Rydułtowy212325-32 588-7
16. Pierwszy Chwałowice22820-67 2218-47
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
Czarni Gorzyce 2-0 Jedność Jejkowice
Gwiazda Skrzyszów 2-0 Płomień Połomia
Naprzód Syrynia 0-0 Naprzód Czyżowice
KS Kuźnia Raciborska 2-1 Rymer Rybnik
LKS Krzyżanowice 2-1 Górnik Radlin
LKS Chałupki 1-2 Naprzód Rydułtowy
Silesia Lubomia 4-0 Pierwszy Chwałowice
ROW Rybnik 5-1 Start Mszana
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik225169-20 163349
2. Gwiazda Skrzyszów224545-18 136327
3. Naprzód Czyżowice224047-26 117421
4. Rymer Rybnik234032-20 131912
5. LKS Krzyżanowice234044-38 12476
6. Start Mszana233831-28 11573
7. Górnik Radlin223134-27 8777
8. KS Kuźnia Raciborska233041-51 869-10
9. Silesia Lubomia232842-42 7790
10. Naprzód Syrynia232829-43 779-14
11. Czarni Gorzyce232838-54 8411-16
12. Naprzód Rydułtowy222627-33 688-6
13. LKS Chałupki232532-46 6710-14
14. Jedność Jejkowice232330-36 7214-6
15. Płomień Połomia222328-36 7213-8
16. Pierwszy Chwałowice23820-71 2219-51
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
Naprzód Rydułtowy 2-3 LKS Krzyżanowice
Górnik Radlin 2-1 KS Kuźnia Raciborska
Pierwszy Chwałowice 1-1 LKS Chałupki
Naprzód Czyżowice 3-1 Silesia Lubomia
Jedność Jejkowice 1-3 Naprzód Syrynia
Rymer Rybnik 0-2 ROW Rybnik
Start Mszana 0-2 Gwiazda Skrzyszów
Płomień Połomia 1-0 Czarni Gorzyce
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik235471-20 173351
2. Gwiazda Skrzyszów234847-18 146329
3. Naprzód Czyżowice234350-27 127423
4. LKS Krzyżanowice244347-40 13477
5. Rymer Rybnik244032-22 1311010
6. Start Mszana243831-30 11581
7. Górnik Radlin233436-28 9778
8. Naprzód Syrynia243132-44 879-12
9. KS Kuźnia Raciborska243042-53 8610-11
10. Silesia Lubomia242843-45 7710-2
11. Czarni Gorzyce242838-55 8412-17
12. Płomień Połomia232629-36 8213-7
13. Naprzód Rydułtowy232629-36 689-7
14. LKS Chałupki242633-47 6810-14
15. Jedność Jejkowice242331-39 7215-8
16. Pierwszy Chwałowice24921-72 2319-51
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
Górnik Radlin 2-1 Gwiazda Skrzyszów
(mecz z 16 kolejki)

Naprzód Rydułtowy 0-1 ROW Rybnik
(mecz z 16 kolejki)
bramki: Szewieczek
Naprzód Czyżowice 3-1 Płomień Połomia
(mecz z 16 kolejki)

Czarni Gorzyce 2-3 Start Mszana
Naprzód Syrynia 0-1 Płomień Połomia
Silesia Lubomia 4-5 Jedność Jejkowice
LKS Chałupki 0-1 Naprzód Czyżowice
LKS Krzyżanowice 3-0 Pierwszy Chwałowice
KS Kuźnia Raciborska 2-2 Naprzód Rydułtowy
Górnik Radlin 1-0 Rymer Rybnik
Gwiazda Skrzyszów 0-1 ROW Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik256073-20 193353
2. Naprzód Czyżowice254954-28 147426
3. Gwiazda Skrzyszów254848-21 146527
4. LKS Krzyżanowice254650-40 144710
5. Start Mszana254134-32 12582
6. Górnik Radlin254039-29 117710
7. Rymer Rybnik254032-23 131119
8. KS Kuźnia Raciborska253144-55 8710-11
9. Naprzód Syrynia253132-45 8710-13
10. Płomień Połomia252931-39 9214-8
11. Silesia Lubomia252847-50 7711-3
12. Czarni Gorzyce252840-58 8413-18
13. Naprzód Rydułtowy252731-39 6910-8
14. Jedność Jejkowice252636-43 8215-7
15. LKS Chałupki252633-48 6811-15
16. Pierwszy Chwałowice25921-75 2320-54
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
Naprzód Rydułtowy 4-0 Górnik Radlin
Pierwszy Chwałowice 0-2 KS Kuźnia Raciborska
Naprzód Czyżowice 3-1 LKS Krzyżanowice
Jedność Jejkowice 4-1 LKS Chałupki
Rymer Rybnik 0-1 Gwiazda Skrzyszów
ROW Rybnik 4-1 Czarni Gorzyce
Start Mszana 2-2 Naprzód Syrynia
Płomień Połomia 2-0 Silesia Lubomia
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik266377-21 203356
2. Naprzód Czyżowice265257-29 157428
3. Gwiazda Skrzyszów265149-21 156528
4. LKS Krzyżanowice264651-43 14488
5. Start Mszana264236-34 12682
6. Rymer Rybnik264032-24 131128
7. Górnik Radlin264039-33 11786
8. KS Kuźnia Raciborska263446-55 9710-9
9. Płomień Połomia263233-39 10214-6
10. Naprzód Syrynia263234-47 8810-13
11. Naprzód Rydułtowy263035-39 7910-4
12. Jedność Jejkowice262940-44 9215-4
13. Silesia Lubomia262847-52 7712-5
14. Czarni Gorzyce262841-62 8414-21
15. LKS Chałupki262634-52 6812-18
16. Pierwszy Chwałowice26921-77 2321-56
WYNIKI 27 KOLEJKI TABELA PO 27 KOLEJCE
Silesia Lubomia 0-0 Start Mszana
LKS Chałupki 0-0 Płomień Połomia
LKS Krzyżanowice 3-1 Jedność Jejkowice
Górnik Radlin 2-0 Pierwszy Chwałowice
KS Kuźnia Raciborska 2-2 Naprzód Czyżowice
Naprzód Rydułtowy 2-1 Rymer Rybnik
Naprzód Syrynia 1-7 ROW Rybnik
Czarni Gorzyce 0-4 Gwiazda Skrzyszów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik276684-22 213362
2. Gwiazda Skrzyszów275453-21 166532
3. Naprzód Czyżowice275359-31 158428
4. LKS Krzyżanowice274954-44 154810
5. Górnik Radlin274341-33 12788
6. Start Mszana274336-34 12782
7. Rymer Rybnik274033-26 131137
8. KS Kuźnia Raciborska273548-57 9810-9
9. Naprzód Rydułtowy273337-40 8910-3
10. Płomień Połomia273333-39 10314-6
11. Naprzód Syrynia273235-54 8811-19
12. Silesia Lubomia272947-52 7812-5
13. Jedność Jejkowice272941-47 9216-6
14. Czarni Gorzyce272841-66 8415-25
15. LKS Chałupki272734-52 6912-18
16. Pierwszy Chwałowice27921-79 2322-58
WYNIKI 28 KOLEJKI TABELA PO 28 KOLEJCE
Pierwszy Chwałowice 2-0 Naprzód Rydułtowy
Naprzód Czyżowice 4-1 Górnik Radlin
Jedność Jejkowice 5-2 KS Kuźnia Raciborska
Gwiazda Skrzyszów 0-1 Naprzód Syrynia
Rymer Rybnik 1-3 Czarni Gorzyce
ROW Rybnik 2-4 Silesia Lubomia
Start Mszana 3-2 LKS Chałupki
Płomień Połomia 1-1 LKS Krzyżanowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik286686-26 213460
2. Naprzód Czyżowice285663-32 168431
3. Gwiazda Skrzyszów285453-22 166631
4. LKS Krzyżanowice285055-45 155810
5. Start Mszana284639-36 13783
6. Górnik Radlin284342-37 12795
7. Rymer Rybnik284034-29 131145
8. KS Kuźnia Raciborska283550-62 9811-12
9. Naprzód Syrynia283536-54 9811-18
10. Płomień Połomia283434-40 10414-6
11. Naprzód Rydułtowy283337-42 8911-5
12. Silesia Lubomia283251-54 8812-3
13. Jedność Jejkowice283246-49 10216-3
14. Czarni Gorzyce283144-67 9415-23
15. LKS Chałupki282736-55 6913-19
16. Pierwszy Chwałowice281223-79 3322-56
WYNIKI 29 KOLEJKI TABELA PO 29 KOLEJCE
Naprzód Syrynia 1-3 Czarni Gorzyce
Silesia Lubomia 3-2 Gwiazda Skrzyszów
LKS Chałupki 1-5 ROW Rybnik
KS Kuźnia Raciborska 2-1 Płomień Połomia
LKS Krzyżanowice 2-3 Start Mszana
Naprzód Rydułtowy 1-0 Naprzód Czyżowice
Górnik Radlin 1-1 Jedność Jejkowice
Pierwszy Chwałowice 3-0 Rymer Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik296991-27 223464
2. Naprzód Czyżowice295663-33 168530
3. Gwiazda Skrzyszów295455-25 166730
4. LKS Krzyżanowice295057-48 15599
5. Start Mszana294942-38 14784
6. Górnik Radlin294443-38 12895
7. Rymer Rybnik294034-32 131152
8. KS Kuźnia Raciborska293852-63 10811-11
9. Naprzód Rydułtowy293638-42 9911-4
10. Silesia Lubomia293554-56 9812-2
11. Naprzód Syrynia293537-57 9812-20
12. Płomień Połomia293435-42 10415-7
13. Czarni Gorzyce293447-68 10415-21
14. Jedność Jejkowice293347-50 10316-3
15. LKS Chałupki292737-60 6914-23
16. Pierwszy Chwałowice291526-79 4322-53
WYNIKI 30 KOLEJKI TABELA PO 30 KOLEJCE
Start Mszana 2-0 KS Kuźnia Raciborska
Płomień Połomia 4-2 Górnik Radlin
Jedność Jejkowice 1-0 Naprzód Rydułtowy
Naprzód Czyżowice 2-0 Pierwszy Chwałowice
ROW Rybnik 7-0 LKS Krzyżanowice
Czarni Gorzyce 3-0 Silesia Lubomia
Gwiazda Skrzyszów 6-1 LKS Chałupki
Rymer Rybnik 3-3 Naprzód Syrynia
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik307298-27 233471
2. Naprzód Czyżowice305965-33 178532
3. Gwiazda Skrzyszów305761-26 176735
4. Start Mszana305244-38 15786
5. LKS Krzyżanowice305057-55 155102
6. Górnik Radlin304445-42 128103
7. Rymer Rybnik304137-35 132152
8. KS Kuźnia Raciborska303852-65 10812-13
9. Płomień Połomia303739-44 11415-5
10. Czarni Gorzyce303750-68 11415-18
11. Jedność Jejkowice303648-50 11316-2
12. Naprzód Rydułtowy303638-43 9912-5
13. Naprzód Syrynia303640-60 9912-20
14. Silesia Lubomia303554-59 9813-5
15. LKS Chałupki302738-66 6915-28
16. Pierwszy Chwałowice301526-81 4323-55