2003/04
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2005/06
SEZON 2004/05
4 liga śląska
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Górnik MK Katowice 0-2 Odra II Wodzisław
Beskid Skoczów 0-0 Czarni-Góral Żywiec
Unia Racibórz 1-1 Polonia Łaziska Górne
Grunwald Ruda Śląska 0-0 ROW Rybnik
Koszarawa Żywiec 0-0 MKS Lędziny
Polonia Marklowice 5-1 Górnik Pszów
Victoria Jaworzno 1-4 Przyszłość Rogów
Pasjonat Dankowice 3-2 AKS Mikołów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Polonia Marklowice135-1 1004
2. Przyszłość Rogów134-1 1003
3. Odra II Wodzisław132-0 1002
4. Pasjonat Dankowice133-2 1001
5. Unia Racibórz111-1 0100
6. Polonia Łaziska Górne111-1 0100
7. MKS Lędziny110-0 0100
8. Grunwald Ruda Śląska110-0 0100
9. Koszarawa Żywiec110-0 0100
10.ROW Rybnik110-0 0100
11. Czarni-Góral Żywiec110-0 0100
12. Beskid Skoczów110-0 0100
13. AKS Mikołów102-3 001-1
14. Górnik MK Katowice100-2 001-2
15. Victoria Jaworzno101-4 001-3
16. Górnik Pszów101-5 001-4
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
Koszarawa Żywiec 3-0 Grunwald Ruda Śląska
Górnik Pszów 0-2 Victoria Jaworzno
ROW Rybnik 1-1 Polonia Marklowice
Przyszłość Rogów 0-2 Odra II Wodzisław
MKS Lędziny 1-2 Czarni-Góral Żywiec
Polonia Łaziska Górne 2-1 Beskid Skoczów
AKS Mikołów 1-3 Unia Racibórz
Górnik MK Katowice 3-1 Pasjonat Dankowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra II Wodzisław264-0 2004
2. Polonia Marklowice246-2 1104
3. Koszarawa Żywiec243-0 1103
4. Unia Racibórz244-2 1102
5. Polonia Łaziska Górne243-2 1101
6. Czarni-Góral Żywiec242-1 1101
7. Przyszłość Rogów234-3 1011
8. Górnik MK Katowice233-3 1010
9. Pasjonat Dankowice234-5 101-1
10. Victoria Jaworzno233-4 101-1
11.ROW Rybnik221-1 0200
12. MKS Lędziny211-2 011-1
13. Beskid Skoczów211-2 011-1
14. Grunwald Ruda Śląska210-3 011-3
15. AKS Mikołów203-6 002-3
16. Górnik Pszów201-7 002-6
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
Górnik Pszów 0-0 Odra II Wodzisław
Czarni-Góral Żywiec 3-2 Polonia Łaziska Górne
Victoria Jaworzno 0-1 ROW Rybnik
Polonia Marklowice 2-1 Koszarawa Żywiec
Grunwald Ruda Śląska 1-2 MKS Lędziny
Pasjonat Dankowice 1-4 Przyszłość Rogów
Unia Racibórz 0-0 Górnik MK Katowice
Beskid Skoczów 0-0 AKS Mikołów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Polonia Marklowice378-3 2105
2. Odra II Wodzisław374-0 2104
3. Czarni-Góral Żywiec375-3 2102
4. Przyszłość Rogów368-4 2014
5. Unia Racibórz354-2 1202
6.ROW Rybnik352-1 1201
7. Koszarawa Żywiec344-2 1112
8. Polonia Łaziska Górne345-5 1110
9. MKS Lędziny343-3 1110
10. Górnik MK Katowice343-3 1110
11. Victoria Jaworzno333-5 102-2
12. Pasjonat Dankowice335-9 102-4
13. Beskid Skoczów321-2 021-1
14. AKS Mikołów313-6 012-3
15. Grunwald Ruda Śląska311-5 012-4
16. Górnik Pszów311-7 012-6
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
ROW Rybnik 4-0 Odra II Wodzisław
Górnik Pszów 4-0 Pasjonat Dankowice
Przyszłość Rogów 1-1 Unia Racibórz
Górnik MK Katowice 2-2 Beskid Skoczów
AKS Mikołów 2-1 Czarni-Góral Żywiec
MKS Lędziny 1-1 Polonia Łaziska Górne
Koszarawa Żywiec 1-1 Victoria Jaworzno
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Polonia Marklowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Polonia Marklowice489-4 2205
2.ROW Rybnik486-1 2205
3. Przyszłość Rogów479-5 2114
4. Czarni-Góral Żywiec476-5 2111
5. Odra II Wodzisław474-4 2110
6. Unia Racibórz465-3 1302
7. Koszarawa Żywiec455-3 1212
8. Polonia Łaziska Górne456-6 1210
9. Górnik MK Katowice455-5 1210
10. MKS Lędziny454-4 1210
11. Górnik Pszów445-7 112-2
12. AKS Mikołów445-7 112-2
13. Victoria Jaworzno444-6 112-2
14. Beskid Skoczów433-4 031-1
15. Pasjonat Dankowice435-13 103-8
16. Grunwald Ruda Śląska422-6 022-4
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
Unia Racibórz 3-0 Górnik Pszów
Beskid Skoczów 0-2 Przyszłość Rogów
Pasjonat Dankowice 0-8 ROW Rybnik
Odra II Wodzisław 0-2 Koszarawa Żywiec
Polonia Marklowice 4-0 MKS Lędziny
Czarni-Góral Żywiec 0-1 Górnik MK Katowice
Polonia Łaziska Górne 3-1 AKS Mikołów
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Victoria Jaworzno
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik51114-1 32013
2. Polonia Marklowice51113-4 3209
3. Przyszłość Rogów51011-5 3116
4. Unia Racibórz598-3 2305
5. Koszarawa Żywiec587-3 2214
6. Polonia Łaziska Górne589-7 2212
7. Górnik MK Katowice586-5 2211
8. Czarni-Góral Żywiec576-6 2120
9. Odra II Wodzisław574-6 212-2
10. Victoria Jaworzno555-7 122-2
11. MKS Lędziny554-8 122-4
12. AKS Mikołów546-10 113-4
13. Górnik Pszów545-10 113-5
14. Beskid Skoczów533-6 032-3
15. Grunwald Ruda Śląska533-7 032-4
16. Pasjonat Dankowice535-21 104-16
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
Victoria Jaworzno 3-1 Polonia Marklowice
ROW Rybnik 1-1 Unia Racibórz
Przyszłość Rogów 4-1 Czarni-Góral Żywiec
Górnik Pszów 1-4 Beskid Skoczów
Górnik MK Katowice 1-0 Polonia Łaziska Górne
Koszarawa Żywiec 6-0 Pasjonat Dankowice
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Odra II Wodzisław
AKS Mikołów 1-0 MKS Lędziny
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Przyszłość Rogów61315-6 4119
2.ROW Rybnik61215-2 33013
3. Koszarawa Żywiec61113-3 32110
4. Polonia Marklowice61114-7 3217
5. Górnik MK Katowice6117-5 3212
6. Unia Racibórz6109-4 2405
7. Polonia Łaziska Górne689-8 2221
8. Victoria Jaworzno688-8 2220
9. Odra II Wodzisław685-7 222-2
10. AKS Mikołów677-10 213-3
11. Czarni-Góral Żywiec677-10 213-3
12. Beskid Skoczów667-7 1320
13. MKS Lędziny654-9 123-5
14. Grunwald Ruda Śląska644-8 042-4
15. Górnik Pszów646-14 114-8
16. Pasjonat Dankowice635-27 105-22
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
MKS Lędziny 0-2 Victoria Jaworzno
Czarni-Góral Żywiec 1-0 Górnik Pszów
Beskid Skoczów 1-1 ROW Rybnik
Unia Racibórz 0-2 Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice 3-1 Grunwald Ruda Śląska
Odra II Wodzisław 1-0 Polonia Marklowice
Polonia Łaziska Górne 2-1 Przyszłość Rogów
AKS Mikołów 0-2 Górnik MK Katowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec71415-3 42112
2. Górnik MK Katowice7149-5 4214
3.ROW Rybnik71316-3 34013
4. Przyszłość Rogów71316-8 4128
5. Polonia Marklowice71114-8 3226
6. Polonia Łaziska Górne71111-9 3222
7. Victoria Jaworzno71110-8 3222
8. Odra II Wodzisław7116-7 322-1
9. Unia Racibórz7109-6 2413
10. Czarni-Góral Żywiec7108-10 313-2
11. Beskid Skoczów778-8 1420
12. AKS Mikołów777-12 214-5
13. Pasjonat Dankowice768-28 205-20
14. MKS Lędziny754-11 124-7
15. Grunwald Ruda Śląska745-11 043-6
16. Górnik Pszów746-15 115-9
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
Victoria Jaworzno 1-2 Odra II Wodzisław
Polonia Marklowice 1-1 Pasjonat Dankowice
Grunwald Ruda Śląska 4-3 Unia Racibórz
Koszarawa Żywiec 2-2 Beskid Skoczów
Górnik Pszów 2-1 Polonia Łaziska Górne
ROW Rybnik 3-0 Czarni-Góral Żywiec
Przyszłość Rogów 1-0 AKS Mikołów
MKS Lędziny 1-1 Górnik MK Katowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik81619-3 44016
2. Przyszłość Rogów81617-8 5129
3. Koszarawa Żywiec81517-5 43112
4. Górnik MK Katowice81510-6 4314
5. Odra II Wodzisław8148-8 4220
6. Polonia Marklowice81215-9 3326
7. Polonia Łaziska Górne81112-11 3231
8. Victoria Jaworzno81111-10 3231
9. Unia Racibórz81012-10 2422
10. Czarni-Góral Żywiec8108-13 314-5
11. Beskid Skoczów8810-10 1520
12. Grunwald Ruda Śląska879-14 143-5
13. AKS Mikołów877-13 215-6
14. Górnik Pszów878-16 215-8
15. Pasjonat Dankowice879-29 215-20
16. MKS Lędziny865-12 134-7
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
AKS Mikołów 1-0 Górnik Pszów
Polonia Łaziska Górne 1-3 ROW Rybnik
Czarni-Góral Żywiec 2-1 Koszarawa Żywiec
Beskid Skoczów 6-2 Grunwald Ruda Śląska
Unia Racibórz 1-3 Polonia Marklowice
Pasjonat Dankowice 1-2 Victoria Jaworzno
Odra II Wodzisław 5-0 MKS Lędziny
Górnik MK Katowice 2-1 Przyszłość Rogów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik91922-4 54018
2. Górnik MK Katowice91812-7 5315
3. Odra II Wodzisław91713-8 5225
4. Przyszłość Rogów91618-10 5138
5. Koszarawa Żywiec91518-7 43211
6. Polonia Marklowice91518-10 4328
7. Victoria Jaworzno91413-11 4232
8. Czarni-Góral Żywiec91310-14 414-4
9. Beskid Skoczów91116-12 2524
10. Polonia Łaziska Górne91113-14 324-1
11. Unia Racibórz91013-13 2430
12. AKS Mikołów9108-13 315-5
13. Grunwald Ruda Śląska9711-20 144-9
14. Górnik Pszów978-17 216-9
15. Pasjonat Dankowice9710-31 216-21
16. MKS Lędziny965-17 135-12
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
Odra II Wodzisław 5-1 Pasjonat Dankowice
Victoria Jaworzno 1-0 Unia Racibórz
Koszarawa Żywiec 2-0 Polonia Łaziska Górne
ROW Rybnik 2-0 AKS Mikołów
Górnik Pszów 1-1 Górnik MK Katowice
MKS Lędziny 2-3 Przyszłość Rogów
Grunwald Ruda Śląska 1-2 Czarni-Góral Żywiec
Polonia Marklowice 5-1 Beskid Skoczów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik102224-4 64020
2. Odra II Wodzisław102018-9 6229
3. Przyszłość Rogów101921-12 6139
4. Górnik MK Katowice101913-8 5415
5. Koszarawa Żywiec101820-7 53213
6. Polonia Marklowice101823-11 53212
7. Victoria Jaworzno101714-11 5233
8. Czarni-Góral Żywiec101612-15 514-3
9. Beskid Skoczów101117-17 2530
10. Polonia Łaziska Górne101113-16 325-3
11. Unia Racibórz101013-14 244-1
12. AKS Mikołów10108-15 316-7
13. Górnik Pszów1089-18 226-9
14. Grunwald Ruda Śląska10712-22 145-10
15. Pasjonat Dankowice10711-36 217-25
16. MKS Lędziny1067-20 136-13
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
Przyszłość Rogów 4-0 Górnik Pszów
Górnik MK Katowice 0-2 ROW Rybnik
AKS Mikołów 1-2 Koszarawa Żywiec
Polonia Łaziska Górne 1-0 Grunwald Ruda Śląska
Pasjonat Dankowice 2-3 MKS Lędziny
Unia Racibórz 1-2 Odra II Wodzisław
Beskid Skoczów 1-3 Victoria Jaworzno
Czarni-Góral Żywiec 1-1 Polonia Marklowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik112526-4 74022
2. Odra II Wodzisław112320-10 72210
3. Przyszłość Rogów112225-12 71313
4. Koszarawa Żywiec112122-8 63214
5. Victoria Jaworzno112017-12 6235
6. Polonia Marklowice111924-12 54212
7. Górnik MK Katowice111913-10 5423
8. Czarni-Góral Żywiec111713-16 524-3
9. Polonia Łaziska Górne111414-16 425-2
10. Beskid Skoczów111118-20 254-2
11. Unia Racibórz111014-16 245-2
12. AKS Mikołów11109-17 317-8
13. MKS Lędziny11910-22 236-12
14. Górnik Pszów1189-22 227-13
15. Grunwald Ruda Śląska11712-23 146-11
16. Pasjonat Dankowice11713-39 218-26
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
Pasjonat Dankowice 2-1 Unia Racibórz
Odra II Wodzisław 3-1 Beskid Skoczów
Victoria Jaworzno 1-0 Czarni-Góral Żywiec
ROW Rybnik 4-2 Przyszłość Rogów
MKS Lędziny 1-1 Górnik Pszów
Koszarawa Żywiec 4-0 Górnik MK Katowice
Grunwald Ruda Śląska 0-1 AKS Mikołów
Polonia Marklowice 1-3 Polonia Łaziska Górne
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik122830-6 84024
2. Odra II Wodzisław122623-11 82212
3. Koszarawa Żywiec122426-8 73218
4. Victoria Jaworzno122318-12 7236
5. Przyszłość Rogów122227-16 71411
6. Polonia Marklowice121925-15 54310
7. Górnik MK Katowice121913-14 543-1
8. Polonia Łaziska Górne121717-17 5250
9. Czarni-Góral Żywiec121713-17 525-4
10. AKS Mikołów121310-17 417-7
11. Beskid Skoczów121119-23 255-4
12. Unia Racibórz121015-18 246-3
13. MKS Lędziny121011-23 246-12
14. Pasjonat Dankowice121015-40 318-25
15. Górnik Pszów12910-23 237-13
16. Grunwald Ruda Śląska12712-24 147-12
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
Przyszłość Rogów 1-2 Koszarawa Żywiec
Górnik Pszów 0-2 ROW Rybnik
AKS Mikołów 1-0 Polonia Marklowice
Górnik MK Katowice 3-1 Grunwald Ruda Śląska
Polonia Łaziska Górne 1-0 Victoria Jaworzno
Unia Racibórz 0-0 MKS Lędziny
Beskid Skoczów 2-1 Pasjonat Dankowice
Czarni-Góral Żywiec 0-1 Odra II Wodzisław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik133132-6 94026
2. Odra II Wodzisław132924-11 92213
3. Koszarawa Żywiec132728-9 83219
4. Victoria Jaworzno132318-13 7245
5. Przyszłość Rogów132228-18 71510
6. Górnik MK Katowice132216-15 6431
7. Polonia Łaziska Górne132018-17 6251
8. Polonia Marklowice131925-16 5449
9. Czarni-Góral Żywiec131713-18 526-5
10. AKS Mikołów131611-17 517-6
11. Beskid Skoczów131421-24 355-3
12. Unia Racibórz131115-18 256-3
13. MKS Lędziny131111-23 256-12
14. Pasjonat Dankowice131016-42 319-26
15. Górnik Pszów13910-25 238-15
16. Grunwald Ruda Śląska13713-27 148-14
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
Unia Racibórz 2-1 Beskid Skoczów
Odra II Wodzisław 1-1 Polonia Łaziska Górne
Pasjonat Dankowice 0-0 Czarni-Góral Żywiec
Victoria Jaworzno 2-4 AKS Mikołów
MKS Lędziny 0-2 ROW Rybnik
Koszarawa Żywiec 1-0 Górnik Pszów
Grunwald Ruda Śląska 2-5 Przyszłość Rogów
Polonia Marklowice 2-2 Górnik MK Katowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik143434-6 104028
2. Koszarawa Żywiec143029-9 93220
3. Odra II Wodzisław143025-12 93213
4. Przyszłość Rogów142533-20 81513
5. Victoria Jaworzno142320-17 7253
6. Górnik MK Katowice142318-17 6531
7. Polonia Łaziska Górne142119-18 6351
8. Polonia Marklowice142027-18 5549
9. AKS Mikołów141915-19 617-4
10. Czarni-Góral Żywiec141813-18 536-5
11. Unia Racibórz141417-19 356-2
12. Beskid Skoczów141422-26 356-4
13. MKS Lędziny141111-25 257-14
14. Pasjonat Dankowice141116-42 329-26
15. Górnik Pszów14910-26 239-16
16. Grunwald Ruda Śląska14715-32 149-17
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
ROW Rybnik 0-1 Koszarawa Żywiec
Górnik Pszów 4-3 Grunwald Ruda Śląska
Przyszłość Rogów 3-0 Polonia Marklowice
Górnik MK Katowice 2-0 Victoria Jaworzno
AKS Mikołów 3-1 Odra II Wodzisław
Beskid Skoczów 3-1 MKS Lędziny
Czarni-Góral Żywiec 1-0 Unia Racibórz
Polonia Łaziska Górne 4-2 Pasjonat Dankowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik153434-7 104127
2. Koszarawa Żywiec153330-9 103221
3. Odra II Wodzisław153026-15 93311
4. Przyszłość Rogów152836-20 91516
5. Górnik MK Katowice152620-17 7533
6. Polonia Łaziska Górne152423-20 7353
7. Victoria Jaworzno152320-19 7261
8. AKS Mikołów152218-20 717-2
9. Czarni-Góral Żywiec152114-18 636-4
10. Polonia Marklowice152027-21 5556
11. Beskid Skoczów151725-27 456-2
12. Unia Racibórz151417-20 357-3
13. Górnik Pszów151214-29 339-15
14. MKS Lędziny151112-28 258-16
15. Pasjonat Dankowice151118-46 3210-28
16. Grunwald Ruda Śląska15718-36 1410-18
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
Przyszłość Rogów 5-1 Pasjonat Dankowice
ROW Rybnik 2-0 Victoria Jaworzno
Koszarawa Żywiec 2-0 Polonia Marklowice
MKS Lędziny 0-1 Grunwald Ruda Śląska
Odra II Wodzisław 0-1 Górnik Pszów
Górnik MK Katowice 1-1 Unia Racibórz
AKS Mikołów 0-2 Beskid Skoczów
Polonia Łaziska Górne 2-1 Czarni-Góral Żywiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik163736-7 114129
2. Koszarawa Żywiec163632-9 113223
3. Przyszłość Rogów163141-21 101520
4. Odra II Wodzisław163026-16 93410
5. Polonia Łaziska Górne162725-21 8354
6. Górnik MK Katowice162721-18 7633
7. Victoria Jaworzno162320-21 727-1
8. AKS Mikołów162218-22 718-4
9. Czarni-Góral Żywiec162115-20 637-5
10. Polonia Marklowice162027-23 5564
11. Beskid Skoczów162027-27 5560
12. Unia Racibórz161518-21 367-3
13. Górnik Pszów161515-29 439-14
14. MKS Lędziny161112-29 259-17
15. Pasjonat Dankowice161119-51 3211-32
16. Grunwald Ruda Śląska161019-36 2410-17
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Polonia Marklowice 0-2 Grunwald Ruda Śląska
Victoria Jaworzno 0-2 Koszarawa Żywiec
Unia Racibórz 0-5 Przyszłość Rogów
Beskid Skoczów 2-2 Górnik MK Katowice
Czarni-Góral Żywiec 2-0 AKS Mikołów
Polonia Łaziska Górne 3-2 MKS Lędziny
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec173934-9 123225
2.ROW Rybnik163736-7 114129
3. Przyszłość Rogów173446-21 111525
4. Odra II Wodzisław163026-16 93410
5. Polonia Łaziska Górne173028-23 9355
6. Górnik MK Katowice172823-20 7733
7. Czarni-Góral Żywiec172417-20 737-3
8. Victoria Jaworzno172320-23 728-3
9. AKS Mikołów172218-24 719-6
10. Beskid Skoczów172129-29 5660
11. Polonia Marklowice172027-25 5572
12. Unia Racibórz171518-26 368-8
13. Górnik Pszów161515-29 439-14
14. Grunwald Ruda Śląska171321-36 3410-15
15. MKS Lędziny171114-32 2510-18
16. Pasjonat Dankowice161119-51 3211-32
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
AKS Mikołów 3-3 Polonia Łaziska Górne
Górnik MK Katowice 2-1 Czarni-Góral Żywiec
ROW Rybnik 6-1 Pasjonat Dankowice
Koszarawa Żywiec 3-0 Odra II Wodzisław
MKS Lędziny 1-1 Polonia Marklowice
Victoria Jaworzno 0-1 Grunwald Ruda Śląska
Górnik Pszów 1-2 Unia Racibórz
Przyszłość Rogów 3-0 Beskid Skoczów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec184237-9 133228
2.ROW Rybnik174042-8 124134
3. Przyszłość Rogów183749-21 121528
4. Polonia Łaziska Górne183131-26 9455
5. Górnik MK Katowice183125-21 8734
6. Odra II Wodzisław173026-19 9357
7. Czarni-Góral Żywiec182418-22 738-4
8. Victoria Jaworzno182320-24 729-4
9. AKS Mikołów182321-27 729-6
10. Polonia Marklowice182128-26 5672
11. Beskid Skoczów182129-32 567-3
12. Unia Racibórz181820-27 468-7
13. Grunwald Ruda Śląska181622-36 4410-14
14. Górnik Pszów171516-31 4310-15
15. MKS Lędziny181215-33 2610-18
16. Pasjonat Dankowice171120-57 3212-37
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
Unia Racibórz 1-3 ROW Rybnik
Beskid Skoczów 2-2 Górnik Pszów
Czarni-Góral Żywiec 0-4 Przyszłość Rogów
Polonia Łaziska Górne 1-1 Górnik MK Katowice
Polonia Marklowice 1-0 Victoria Jaworzno
MKS Lędziny 1-2 AKS Mikołów
Pasjonat Dankowice 3-2 Koszarawa Żywiec
Odra II Wodzisław 0-0 Grunwald Ruda Śląska
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik184345-9 134136
2. Koszarawa Żywiec194239-12 133327
3. Przyszłość Rogów194053-21 131532
4. Polonia Łaziska Górne193232-27 9555
5. Górnik MK Katowice193226-22 8834
6. Odra II Wodzisław183126-19 9457
7. AKS Mikołów192623-28 829-5
8. Polonia Marklowice192429-26 6673
9. Czarni-Góral Żywiec192418-26 739-8
10. Victoria Jaworzno192320-25 7210-5
11. Beskid Skoczów192231-34 577-3
12. Unia Racibórz191821-30 469-9
13. Grunwald Ruda Śląska191722-36 4510-14
14. Górnik Pszów181618-33 4410-15
15. Pasjonat Dankowice181423-59 4212-36
16. MKS Lędziny191216-35 2611-19
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
Górnik Pszów 2-1 Czarni-Góral Żywiec
ROW Rybnik 4-0 Beskid Skoczów
Grunwald Ruda Śląska 2-0 Pasjonat Dankowice
Koszarawa Żywiec 1-1 Unia Racibórz
Polonia Marklowice 1-0 Odra II Wodzisław
Victoria Jaworzno 3-0 MKS Lędziny
Przyszłość Rogów 0-0 Polonia Łaziska Górne
Górnik MK Katowice 1-1 AKS Mikołów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik194649-9 144140
2. Koszarawa Żywiec204340-13 134327
3. Przyszłość Rogów204153-21 132532
4. Polonia Łaziska Górne203332-27 9655
5. Górnik MK Katowice203327-23 8934
6. Odra II Wodzisław193126-20 9466
7. Polonia Marklowice202730-26 7674
8. AKS Mikołów202724-29 839-5
9. Victoria Jaworzno202623-25 8210-2
10. Czarni-Góral Żywiec202419-28 7310-9
11. Beskid Skoczów202231-38 578-7
12. Grunwald Ruda Śląska202024-36 5510-12
13. Unia Racibórz201922-31 479-9
14. Górnik Pszów191920-34 5410-14
15. Pasjonat Dankowice191423-61 4213-38
16. MKS Lędziny201216-38 2612-22
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
Pasjonat Dankowice 2-1 Górnik Pszów
(mecz z 17 kolejki)

Unia Racibórz 3-1 Grunwald Ruda Śląska
Czarni-Góral Żywiec 1-1 ROW Rybnik
Beskid Skoczów 0-2 Koszarawa Żywiec
Polonia Łaziska Górne 4-1 Górnik Pszów
AKS Mikołów 0-0 Przyszłość Rogów
Górnik MK Katowice 1-2 MKS Lędziny
Pasjonat Dankowice 0-1 Polonia Marklowice
Odra II Wodzisław 0-3 Victoria Jaworzno
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik204750-10 145140
2. Koszarawa Żywiec214642-13 144329
3. Przyszłość Rogów214253-21 133532
4. Polonia Łaziska Górne213636-28 10658
5. Górnik MK Katowice213328-25 8943
6. Odra II Wodzisław203126-23 9473
7. Polonia Marklowice213031-26 8675
8. Victoria Jaworzno212926-25 92101
9. AKS Mikołów212824-29 849-5
10. Czarni-Góral Żywiec212520-29 7410-9
11. Unia Racibórz212225-32 579-7
12. Beskid Skoczów212231-40 579-9
13. Grunwald Ruda Śląska212025-39 5511-14
14. Górnik Pszów211922-40 5412-18
15. Pasjonat Dankowice211725-63 5214-38
16. MKS Lędziny211518-39 3612-21
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
Czarni-Góral Żywiec 1-1 Beskid Skoczów
Górnik Pszów 0-4 Polonia Marklowice
ROW Rybnik 3-1 Grunwald Ruda Śląska
MKS Lędziny 0-3 Koszarawa Żywiec
Odra II Wodzisław 0-0 Górnik MK Katowice
Przyszłość Rogów 3-0 Victoria Jaworzno
AKS Mikołów 0-1 Pasjonat Dankowice
Polonia Łaziska Górne 6-2 Unia Racibórz
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik215053-11 155142
2. Koszarawa Żywiec224945-13 154332
3. Przyszłość Rogów224556-21 143535
4. Polonia Łaziska Górne223942-30 116512
5. Górnik MK Katowice223428-25 81043
6. Polonia Marklowice223335-26 9679
7. Odra II Wodzisław213226-23 9573
8. Victoria Jaworzno222926-28 9211-2
9. AKS Mikołów222824-30 8410-6
10. Czarni-Góral Żywiec222621-30 7510-9
11. Beskid Skoczów222332-41 589-9
12. Unia Racibórz222227-38 5710-11
13. Grunwald Ruda Śląska222026-42 5512-16
14. Pasjonat Dankowice222026-63 6214-37
15. Górnik Pszów221922-44 5413-22
16. MKS Lędziny221518-42 3613-24
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
Odra II Wodzisław 4-5 ROW Rybnik
(mecz z 17 kolejki)
bramki: Szewieczek, Buchała, Święty, Dzięgielowski, Paszenda
Górnik Pszów 1-2 AKS Mikołów
ROW Rybnik 1-1 Polonia Łaziska Górne
Koszarawa Żywiec 1-0 Czarni-Góral Żywiec
Grunwald Ruda Śląska 3-4 Beskid Skoczów
Polonia Marklowice 0-2 Unia Racibórz
Victoria Jaworzno 0-2 Pasjonat Dankowice
MKS Lędziny 1-0 Odra II Wodzisław
Przyszłość Rogów 1-2 Górnik MK Katowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik235459-16 166143
2. Koszarawa Żywiec235246-13 164333
3. Przyszłość Rogów234557-23 143634
4. Polonia Łaziska Górne234043-31 117512
5. Górnik MK Katowice233730-26 91044
6. Polonia Marklowice233335-28 9687
7. Odra II Wodzisław233230-29 9591
8. AKS Mikołów233126-31 9410-5
9. Victoria Jaworzno232926-30 9212-4
10. Beskid Skoczów232636-44 689-8
11. Czarni-Góral Żywiec232621-31 7511-10
12. Unia Racibórz232529-38 6710-9
13. Pasjonat Dankowice232328-63 7214-35
14. Grunwald Ruda Śląska232029-46 5513-17
15. Górnik Pszów231923-46 5414-23
16. MKS Lędziny231819-42 4613-23
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
Pasjonat Dankowice 2-1 Odra II Wodzisław
Unia Racibórz 2-1 Victoria Jaworzno
Polonia Łaziska Górne 0-1 Koszarawa Żywiec
AKS Mikołów 1-2 ROW Rybnik
Górnik MK Katowice 1-1 Górnik Pszów
Przyszłość Rogów 5-1 MKS Lędziny
Czarni-Góral Żywiec 0-0 Grunwald Ruda Śląska
Beskid Skoczów 0-3 Polonia Marklowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik245761-17 176144
2. Koszarawa Żywiec245547-13 174334
3. Przyszłość Rogów244862-24 153638
4. Polonia Łaziska Górne244043-32 117611
5. Górnik MK Katowice243831-27 91144
6. Polonia Marklowice243638-28 106810
7. Odra II Wodzisław243231-31 95100
8. AKS Mikołów243127-33 9411-6
9. Victoria Jaworzno242927-32 9213-5
10. Unia Racibórz242831-39 7710-8
11. Czarni-Góral Żywiec242721-31 7611-10
12. Beskid Skoczów242636-47 6810-11
13. Pasjonat Dankowice242630-64 8214-34
14. Grunwald Ruda Śląska242129-46 5613-17
15. Górnik Pszów242024-47 5514-23
16. MKS Lędziny241820-47 4614-27
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
Grunwald Ruda Śląska 1-2 Koszarawa Żywiec
Victoria Jaworzno 5-0 Górnik Pszów
Polonia Marklowice 3-2 ROW Rybnik
Odra II Wodzisław 1-2 Przyszłość Rogów
Czarni-Góral Żywiec 1-0 MKS Lędziny
Beskid Skoczów 3-0 Polonia Łaziska Górne
Unia Racibórz 4-1 AKS Mikołów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec255849-14 184335
2.ROW Rybnik255763-20 176243
3. Przyszłość Rogów255164-25 163639
4. Polonia Łaziska Górne254043-35 11778
5. Polonia Marklowice253941-30 116811
6. Górnik MK Katowice243831-27 91144
7. Victoria Jaworzno253232-32 102130
8. Odra II Wodzisław253232-33 9511-1
9. Unia Racibórz253135-40 8710-5
10. AKS Mikołów253128-37 9412-9
11. Czarni-Góral Żywiec253022-31 8611-9
12. Beskid Skoczów252939-47 7810-8
13. Pasjonat Dankowice242630-64 8214-34
14. Grunwald Ruda Śląska252130-48 5614-18
15. Górnik Pszów252024-52 5515-28
16. MKS Lędziny251820-48 4615-28
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
Górnik Pszów 1-1 Przyszłość Rogów
ROW Rybnik 1-1 Górnik MK Katowice
Koszarawa Żywiec 3-0 AKS Mikołów
Grunwald Ruda Śląska 2-1 Polonia Łaziska Górne
MKS Lędziny 2-2 Pasjonat Dankowice
Odra II Wodzisław 1-0 Unia Racibórz
Victoria Jaworzno 3-1 Beskid Skoczów
Polonia Marklowice 3-3 Czarni-Góral Żywiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec266152-14 194338
2.ROW Rybnik265864-21 177243
3. Przyszłość Rogów265265-26 164639
4. Polonia Marklowice264044-33 117811
5. Polonia Łaziska Górne264044-37 11787
6. Górnik MK Katowice253932-28 91244
7. Victoria Jaworzno263535-33 112132
8. Odra II Wodzisław263533-33 105110
9. Unia Racibórz263135-41 8711-6
10. Czarni-Góral Żywiec263125-34 8711-9
11. AKS Mikołów263128-40 9413-12
12. Beskid Skoczów262940-50 7811-10
13. Pasjonat Dankowice252732-66 8314-34
14. Grunwald Ruda Śląska262432-49 6614-17
15. Górnik Pszów262125-53 5615-28
16. MKS Lędziny261922-50 4715-28
WYNIKI 27 KOLEJKI TABELA PO 27 KOLEJCE
Unia Racibórz 2-4 Pasjonat Dankowice
Beskid Skoczów 3-0 Odra II Wodzisław
Czarni-Góral Żywiec 3-0 Victoria Jaworzno
Polonia Łaziska Górne 2-0 Polonia Marklowice
Przyszłość Rogów 0-2 ROW Rybnik
Górnik Pszów 6-0 MKS Lędziny
Górnik MK Katowice 0-3 Koszarawa Żywiec
AKS Mikołów 0-1 Grunwald Ruda Śląska
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec276455-14 204341
2.ROW Rybnik276166-21 187245
3. Przyszłość Rogów275265-28 164737
4. Polonia Łaziska Górne274346-37 12789
5. Polonia Marklowice274044-35 11799
6. Górnik MK Katowice263932-31 91251
7. Victoria Jaworzno273535-36 11214-1
8. Odra II Wodzisław273533-36 10512-3
9. Czarni-Góral Żywiec273428-34 9711-6
10. Beskid Skoczów273243-50 8811-7
11. Unia Racibórz273137-45 8712-8
12. AKS Mikołów273128-41 9414-13
13. Pasjonat Dankowice263036-68 9314-32
14. Grunwald Ruda Śląska272733-49 7614-16
15. Górnik Pszów272431-53 6615-22
16. MKS Lędziny271922-56 4716-34
WYNIKI 28 KOLEJKI TABELA PO 28 KOLEJCE
Koszarawa Żywiec 3-0 Przyszłość Rogów
ROW Rybnik 0-1 Górnik Pszów
Polonia Marklowice 6-1 AKS Mikołów
Grunwald Ruda Śląska 0-3 Górnik MK Katowice
Victoria Jaworzno 1-0 Polonia Łaziska Górne
MKS Lędziny 0-1 Unia Racibórz
Pasjonat Dankowice 1-0 Beskid Skoczów
Odra II Wodzisław 0-0 Czarni-Góral Żywiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec286758-14 214344
2.ROW Rybnik286166-22 187344
3. Przyszłość Rogów285265-31 164834
4. Polonia Marklowice284350-36 127914
5. Polonia Łaziska Górne284346-38 12798
6. Górnik MK Katowice274235-31 101254
7. Victoria Jaworzno283836-36 122140
8. Odra II Wodzisław283633-36 10612-3
9. Czarni-Góral Żywiec283528-34 9811-6
10. Unia Racibórz283438-45 9712-7
11. Pasjonat Dankowice273337-68 10314-31
12. Beskid Skoczów283243-51 8812-8
13. AKS Mikołów283129-47 9415-18
14. Grunwald Ruda Śląska282733-52 7615-19
15. Górnik Pszów282732-53 7615-21
16. MKS Lędziny281922-57 4717-35
WYNIKI 29 KOLEJKI TABELA PO 29 KOLEJCE
Pasjonat Dankowice 2-1 Górnik MK Katowice
(mecz z 25 kolejki)

Beskid Skoczów 2-0 Unia Racibórz
Polonia Łaziska Górne 2-1 Odra II Wodzisław
Czarni-Góral Żywiec 6-1 Pasjonat Dankowice
AKS Mikołów 0-1 Victoria Jaworzno
ROW Rybnik 4-1 MKS Lędziny
Górnik Pszów 2-2 Koszarawa Żywiec
Przyszłość Rogów 1-3 Grunwald Ruda Śląska
Górnik MK Katowice 1-1 Polonia Marklowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec296860-16 215344
2.ROW Rybnik296470-23 197347
3. Przyszłość Rogów295266-34 164932
4. Polonia Łaziska Górne294648-39 13799
5. Polonia Marklowice294451-37 128914
6. Górnik MK Katowice294337-34 101363
7. Victoria Jaworzno294137-36 132141
8. Czarni-Góral Żywiec293834-35 10811-1
9. Odra II Wodzisław293634-38 10613-4
10. Pasjonat Dankowice293640-75 11315-35
11. Beskid Skoczów293545-51 9812-6
12. Unia Racibórz293438-47 9713-9
13. AKS Mikołów293129-48 9416-19
14. Grunwald Ruda Śląska293036-53 8615-17
15. Górnik Pszów292834-55 7715-21
16. MKS Lędziny291923-61 4718-38
WYNIKI 30 KOLEJKI TABELA PO 30 KOLEJCE
Koszarawa Żywiec 2-3 ROW Rybnik
Polonia Marklowice 5-3 Przyszłość Rogów
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Górnik Pszów
Victoria Jaworzno 0-2 Górnik MK Katowice
Odra II Wodzisław 1-0 AKS Mikołów
MKS Lędziny 1-2 Beskid Skoczów
Unia Racibórz 2-1 Czarni-Góral Żywiec
Pasjonat Dankowice 1-2 Polonia Łaziska Górne
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec306862-19 215443
2.ROW Rybnik306773-25 207348
3. Przyszłość Rogów305269-39 1641030
4. Polonia Łaziska Górne304950-40 147910
5. Polonia Marklowice304756-40 138916
6. Górnik MK Katowice304639-34 111365
7. Victoria Jaworzno304137-38 13215-1
8. Odra II Wodzisław303935-38 11613-3
9. Czarni-Góral Żywiec303835-37 10812-2
10. Beskid Skoczów303847-52 10812-5
11. Unia Racibórz303740-48 10713-8
12. Pasjonat Dankowice303641-77 11316-36
13. Grunwald Ruda Śląska303137-54 8715-17
14. AKS Mikołów303129-49 9417-20
15. Górnik Pszów302935-56 7815-21
16. MKS Lędziny301924-63 4719-39