2004/05
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2006/07
SEZON 2005/06
4 liga śląska
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Polonia Marklowice 1-0 AKS Mikołów
ROW Rybnik 3-2 Unia Racibórz
Pasjonat Dankowice 3-1 LKS Łąka
Grunwald Ruda Śląska 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Victoria Jaworzno 4-1 Gwiazda Skrzyszów
Polonia Łaziska Górne 1-0 Odra II Wodzisław
Koszarawa Żywiec 1-0 Przyszłość Rogów
Beskid Skoczów 2-1 Czarni-Góral Żywiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Victoria Jaworzno134-1 1003
2. Pasjonat Dankowice133-1 1002
3.ROW Rybnik133-2 1001
4. Beskid Skoczów132-1 1001
5. Polonia Łaziska Górne131-0 1001
6. Polonia Marklowice131-0 1001
7. Koszarawa Żywiec131-0 1001
8. Grunwald Ruda Śląska112-2 0100
9. BKS Stal Bielsko-Biała112-2 0100
10. Unia Racibórz102-3 001-1
11. Czarni-Góral Żywiec101-2 001-1
12. AKS Mikołów100-1 001-1
13. Przyszłość Rogów100-1 001-1
14. Odra II Wodzisław100-1 001-1
15. LKS Łąka101-3 001-2
16. Gwiazda Skrzyszów101-4 001-3
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
Koszarawa Żywiec 2-0 Polonia Łaziska Górne
Odra II Wodzisław 1-1 Victoria Jaworzno
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 ROW Rybnik
AKS Mikołów 1-2 Beskid Skoczów
Unia Racibórz 1-7 Polonia Marklowice
Przyszłość Rogów 3-2 Czarni-Góral Żywiec
LKS Łąka 1-4 Grunwald Ruda Śląska
Gwiazda Skrzyszów 1-0 Pasjonat Dankowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Polonia Marklowice268-1 2007
2. Koszarawa Żywiec263-0 2003
3. Beskid Skoczów264-2 2002
4. Grunwald Ruda Śląska246-3 1103
5. Victoria Jaworzno245-2 1103
6.ROW Rybnik244-3 1101
7. Pasjonat Dankowice233-2 1011
8. Przyszłość Rogów233-3 1010
9. Polonia Łaziska Górne231-2 101-1
10. Gwiazda Skrzyszów232-4 101-2
11. BKS Stal Bielsko-Biała223-3 0200
12. Odra II Wodzisław211-2 011-1
13. Czarni-Góral Żywiec203-5 002-2
14. AKS Mikołów201-3 002-2
15. LKS Łąka202-7 002-5
16. Unia Racibórz203-10 002-7
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
Polonia Marklowice 1-3 BKS Stal Bielsko-Biała
ROW Rybnik 4-1 LKS Łąka
Grunwald Ruda Śląska 2-0 Gwiazda Skrzyszów
Victoria Jaworzno 1-3 Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice 0-3 Odra II Wodzisław
Polonia Łaziska Górne 2-2 Przyszłość Rogów
Beskid Skoczów 1-1 Unia Racibórz
Czarni-Góral Żywiec 3-3 AKS Mikołów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec396-1 3005
2. Grunwald Ruda Śląska378-3 2105
3.ROW Rybnik378-4 2104
4. Beskid Skoczów375-3 2102
5. Polonia Marklowice369-4 2015
6. BKS Stal Bielsko-Biała356-4 1202
7. Odra II Wodzisław344-2 1112
8. Victoria Jaworzno346-5 1111
9. Przyszłość Rogów345-5 1110
10. Polonia Łaziska Górne343-4 111-1
11. Pasjonat Dankowice333-5 102-2
12. Gwiazda Skrzyszów332-6 102-4
13. Czarni-Góral Żywiec316-8 012-2
14. AKS Mikołów314-6 012-2
15. Unia Racibórz314-11 012-7
16. LKS Łąka303-11 003-8
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
Polonia Łaziska Górne 0-0 Victoria Jaworzno
LKS Łąka 4-3 Polonia Marklowice
BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 Beskid Skoczów
Unia Racibórz 0-1 Czarni-Góral Żywiec
Przyszłość Rogów 4-1 AKS Mikołów
Gwiazda Skrzyszów 1-2 ROW Rybnik
Odra II Wodzisław 2-0 Grunwald Ruda Śląska
Koszarawa Żywiec 0-0 Pasjonat Dankowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik41010-5 3105
2. Koszarawa Żywiec4106-1 3105
3. Beskid Skoczów4106-3 3103
4. Odra II Wodzisław476-2 2114
5. Przyszłość Rogów479-6 2113
6. Grunwald Ruda Śląska478-5 2113
7. Polonia Marklowice4612-8 2024
8. Victoria Jaworzno456-5 1211
9. BKS Stal Bielsko-Biała456-5 1211
10. Polonia Łaziska Górne453-4 121-1
11. Czarni-Góral Żywiec447-8 112-1
12. Pasjonat Dankowice443-5 112-2
13. Gwiazda Skrzyszów433-8 103-5
14. LKS Łąka437-14 103-7
15. AKS Mikołów415-10 013-5
16. Unia Racibórz414-12 013-8
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
Przyszłość Rogów 0-2 Victoria Jaworzno
Polonia Marklowice 1-3 Gwiazda Skrzyszów
ROW Rybnik 3-2 Odra II Wodzisław
Grunwald Ruda Śląska 4-3 Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice 3-1 Polonia Łaziska Górne
Beskid Skoczów 4-1 LKS Łąka
AKS Mikołów 1-0 Unia Racibórz
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik51313-7 4106
2. Beskid Skoczów51310-4 4106
3. Grunwald Ruda Śląska51012-8 3114
4. Koszarawa Żywiec5109-5 3114
5. Victoria Jaworzno588-5 2213
6. Odra II Wodzisław578-5 2123
7. Przyszłość Rogów579-8 2121
8. Pasjonat Dankowice576-6 2120
9. Polonia Marklowice5613-11 2032
10. Gwiazda Skrzyszów566-9 203-3
11. BKS Stal Bielsko-Biała456-5 1211
12. Polonia Łaziska Górne554-7 122-3
13. Czarni-Góral Żywiec447-8 112-1
14. AKS Mikołów546-10 113-4
15. LKS Łąka538-18 104-10
16. Unia Racibórz514-13 014-9
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
Victoria Jaworzno 1-1 Pasjonat Dankowice
Polonia Łaziska Górne 0-3 Grunwald Ruda Śląska
Odra II Wodzisław 0-0 Polonia Marklowice
Koszarawa Żywiec 4-1 ROW Rybnik
Gwiazda Skrzyszów 0-0 Beskid Skoczów
LKS Łąka 0-0 Czarni-Góral Żywiec
BKS Stal Bielsko-Biała 5-1 AKS Mikołów
Przyszłość Rogów 3-1 Unia Racibórz
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Beskid Skoczów61410-4 4206
2. Grunwald Ruda Śląska61315-8 4117
3. Koszarawa Żywiec61313-6 4117
4.ROW Rybnik61314-11 4113
5. Przyszłość Rogów61012-9 3123
6. Victoria Jaworzno699-6 2313
7. BKS Stal Bielsko-Biała5811-6 2215
8. Odra II Wodzisław688-5 2223
9. Pasjonat Dankowice687-7 2220
10. Polonia Marklowice6713-11 2132
11. Gwiazda Skrzyszów676-9 213-3
12. Czarni-Góral Żywiec557-8 122-1
13. Polonia Łaziska Górne654-10 123-6
14. AKS Mikołów647-15 114-8
15. LKS Łąka648-18 114-10
16. Unia Racibórz615-16 015-11
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
Unia Racibórz 0-2 BKS Stal Bielsko-Biała
AKS Mikołów 0-2 LKS Łąka
ROW Rybnik 4-2 Polonia Łaziska Górne
Polonia Marklowice 2-1 Koszarawa Żywiec
Grunwald Ruda Śląska 0-2 Victoria Jaworzno
Pasjonat Dankowice 4-1 Przyszłość Rogów
Beskid Skoczów 0-2 Odra II Wodzisław
Czarni-Góral Żywiec 4-2 Gwiazda Skrzyszów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik71618-13 5115
2. Beskid Skoczów71410-6 4214
3. Koszarawa Żywiec71314-8 4126
4. Grunwald Ruda Śląska71315-10 4125
5. Victoria Jaworzno71211-6 3315
6. BKS Stal Bielsko-Biała61113-6 3217
7. Odra II Wodzisław71110-5 3225
8. Pasjonat Dankowice71111-8 3223
9. Polonia Marklowice71015-12 3133
10. Przyszłość Rogów71013-13 3130
11. Czarni-Góral Żywiec6811-10 2221
12. Gwiazda Skrzyszów778-13 214-5
13. LKS Łąka7710-18 214-8
14. Polonia Łaziska Górne756-14 124-8
15. AKS Mikołów747-17 115-10
16. Unia Racibórz715-18 016-13
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
Polonia Łaziska Górne 5-0 Polonia Marklowice
Victoria Jaworzno 2-1 ROW Rybnik
Koszarawa Żywiec 2-1 Beskid Skoczów
Odra II Wodzisław 4-1 Czarni-Góral Żywiec
Gwiazda Skrzyszów 2-1 AKS Mikołów
LKS Łąka 3-0 Unia Racibórz
Przyszłość Rogów 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice 1-2 Grunwald Ruda Śląska
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec81616-9 5127
2. Grunwald Ruda Śląska81617-11 5126
3.ROW Rybnik81619-15 5124
4. Victoria Jaworzno81513-7 4316
5. Odra II Wodzisław81414-6 4228
6. Beskid Skoczów81411-8 4223
7. BKS Stal Bielsko-Biała71214-7 3317
8. Pasjonat Dankowice81112-10 3232
9. Przyszłość Rogów81114-14 3230
10. Polonia Marklowice81015-17 314-2
11. Gwiazda Skrzyszów81010-14 314-4
12. LKS Łąka81013-18 314-5
13. Czarni-Góral Żywiec7812-14 223-2
14. Polonia Łaziska Górne8811-14 224-3
15. AKS Mikołów848-19 116-11
16. Unia Racibórz815-21 017-16
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 LKS Łąka
Unia Racibórz 2-0 Gwiazda Skrzyszów
AKS Mikołów 1-1 Odra II Wodzisław
ROW Rybnik 3-1 Pasjonat Dankowice
Polonia Marklowice 3-1 Victoria Jaworzno
Grunwald Ruda Śląska 3-1 Przyszłość Rogów
Beskid Skoczów 3-3 Polonia Łaziska Górne
Czarni-Góral Żywiec 0-4 Koszarawa Żywiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec91920-9 61211
2. Grunwald Ruda Śląska91920-12 6128
3.ROW Rybnik91922-16 6126
4. BKS Stal Bielsko-Biała81516-7 4319
5. Odra II Wodzisław91515-7 4328
6. Victoria Jaworzno91514-10 4324
7. Beskid Skoczów91514-11 4323
8. Polonia Marklowice91318-18 4140
9. Pasjonat Dankowice91113-13 3240
10. Przyszłość Rogów91115-17 324-2
11. Gwiazda Skrzyszów91010-16 315-6
12. LKS Łąka91013-20 315-7
13. Polonia Łaziska Górne9914-17 234-3
14. Czarni-Góral Żywiec8812-18 224-6
15. AKS Mikołów959-20 126-11
16. Unia Racibórz947-21 117-14
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
Grunwald Ruda Śląska 1-1 ROW Rybnik
Pasjonat Dankowice 2-0 Polonia Marklowice
Victoria Jaworzno 2-0 Beskid Skoczów
Polonia Łaziska Górne 0-2 Czarni-Góral Żywiec
Koszarawa Żywiec 3-0 AKS Mikołów
Przyszłość Rogów 0-0 LKS Łąka
Gwiazda Skrzyszów 1-3 BKS Stal Bielsko-Biała
Odra II Wodzisław 7-0 Unia Racibórz
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec102223-9 71214
2. Grunwald Ruda Śląska102021-13 6228
3.ROW Rybnik102023-17 6226
4. Odra II Wodzisław101822-7 53215
5. BKS Stal Bielsko-Biała91819-8 53111
6. Victoria Jaworzno101816-10 5326
7. Beskid Skoczów101514-13 4331
8. Pasjonat Dankowice101415-13 4242
9. Polonia Marklowice101318-20 415-2
10. Przyszłość Rogów101215-17 334-2
11. Czarni-Góral Żywiec91114-18 324-4
12. LKS Łąka101113-20 325-7
13. Gwiazda Skrzyszów101011-19 316-8
14. Polonia Łaziska Górne10914-19 235-5
15. AKS Mikołów1059-23 127-14
16. Unia Racibórz1047-28 118-21
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
Czarni-Góral Żywiec 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała
(mecz z 5 kolejki)

LKS Łąka 4-0 Gwiazda Skrzyszów
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Odra II Wodzisław
Unia Racibórz 1-2 Koszarawa Żywiec
AKS Mikołów 0-2 Polonia Łaziska Górne
Czarni-Góral Żywiec 2-0 Victoria Jaworzno
ROW Rybnik 2-3 Przyszłość Rogów
Polonia Marklowice 1-3 Grunwald Ruda Śląska
Beskid Skoczów 1-2 Pasjonat Dankowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec112525-10 81215
2. BKS Stal Bielsko-Biała112423-8 73115
3. Grunwald Ruda Śląska112324-14 72210
4.ROW Rybnik112025-20 6235
5. Odra II Wodzisław111822-10 53312
6. Victoria Jaworzno111816-12 5334
7. Pasjonat Dankowice111717-14 5243
8. Beskid Skoczów111515-15 4340
9. Przyszłość Rogów111518-19 434-1
10. LKS Łąka111417-20 425-3
11. Czarni-Góral Żywiec111416-19 425-3
12. Polonia Marklowice111319-23 416-4
13. Polonia Łaziska Górne111216-19 335-3
14. Gwiazda Skrzyszów111011-23 317-12
15. AKS Mikołów1159-25 128-16
16. Unia Racibórz1148-30 119-22
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
ROW Rybnik 2-3 Polonia Marklowice
Grunwald Ruda Śląska 3-0 Beskid Skoczów
Victoria Jaworzno 2-1 AKS Mikołów
Pasjonat Dankowice 3-0 Czarni-Góral Żywiec
Polonia Łaziska Górne 4-1 Unia Racibórz
Przyszłość Rogów 1-1 Gwiazda Skrzyszów
Odra II Wodzisław 5-0 LKS Łąka
Koszarawa Żywiec 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała122724-8 83116
2. Grunwald Ruda Śląska122627-14 82213
3. Koszarawa Żywiec122525-11 81314
4. Odra II Wodzisław122127-10 63317
5. Victoria Jaworzno122118-13 6335
6. Pasjonat Dankowice122020-14 6246
7.ROW Rybnik122027-23 6244
8. Przyszłość Rogów121619-20 444-1
9. Polonia Marklowice121622-25 516-3
10. Polonia Łaziska Górne121520-20 4350
11. Beskid Skoczów121515-18 435-3
12. Czarni-Góral Żywiec121416-22 426-6
13. LKS Łąka121417-25 426-8
14. Gwiazda Skrzyszów121112-24 327-12
15. AKS Mikołów12510-27 129-17
16. Unia Racibórz1249-34 1110-25
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
Gwiazda Skrzyszów 2-0 Odra II Wodzisław
LKS Łąka 0-2 Koszarawa Żywiec
BKS Stal Bielsko-Biała 2-2 Polonia Łaziska Górne
Unia Racibórz 0-2 Victoria Jaworzno
Beskid Skoczów 3-0 ROW Rybnik
Polonia Marklowice 1-1 Przyszłość Rogów
Czarni-Góral Żywiec 1-4 Grunwald Ruda Śląska
AKS Mikołów 0-1 Pasjonat Dankowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Grunwald Ruda Śląska132931-15 92216
2. Koszarawa Żywiec132827-11 91316
3. BKS Stal Bielsko-Biała132826-10 84116
4. Victoria Jaworzno132420-13 7337
5. Pasjonat Dankowice132321-14 7247
6. Odra II Wodzisław132127-12 63415
7.ROW Rybnik132027-26 6251
8. Beskid Skoczów131818-18 5350
9. Przyszłość Rogów131720-21 454-1
10. Polonia Marklowice131723-26 526-3
11. Polonia Łaziska Górne131622-22 4450
12. Czarni-Góral Żywiec131417-26 427-9
13. LKS Łąka131417-27 427-10
14. Gwiazda Skrzyszów131414-24 427-10
15. AKS Mikołów13510-28 1210-18
16. Unia Racibórz1349-36 1111-27
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-1 Czarni-Góral Żywiec
Polonia Marklowice 1-1 Beskid Skoczów
Grunwald Ruda Śląska 2-3 AKS Mikołów
Pasjonat Dankowice 4-1 Unia Racibórz
Victoria Jaworzno 3-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Przyszłość Rogów 2-1 Odra II Wodzisław
Koszarawa Żywiec 1-1 Gwiazda Skrzyszów
Polonia Łaziska Górne 2-1 LKS Łąka
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec142928-12 92316
2. Grunwald Ruda Śląska142933-18 92315
3. BKS Stal Bielsko-Biała142826-13 84213
4. Victoria Jaworzno142723-13 83310
5. Pasjonat Dankowice142625-15 82410
6. Odra II Wodzisław142128-14 63514
7.ROW Rybnik142128-27 6351
8. Przyszłość Rogów142022-22 5540
9. Polonia Łaziska Górne141924-23 5451
10. Beskid Skoczów141919-19 5450
11. Polonia Marklowice141824-27 536-3
12. Czarni-Góral Żywiec141518-27 437-9
13. Gwiazda Skrzyszów141515-25 437-10
14. LKS Łąka141418-29 428-11
15. AKS Mikołów14813-30 2210-17
16. Unia Racibórz14410-40 1112-30
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
Odra II Wodzisław 0-4 Koszarawa Żywiec
Gwiazda Skrzyszów 1-0 Polonia Łaziska Górne
AKS Mikołów 3-2 ROW Rybnik
Czarni-Góral Żywiec 2-2 Polonia Marklowice
Beskid Skoczów 1-3 Przyszłość Rogów
Unia Racibórz 4-2 Grunwald Ruda Śląska
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Pasjonat Dankowice
LKS Łąka 1-1 Victoria Jaworzno
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec153232-12 102320
2. BKS Stal Bielsko-Biała153127-13 94214
3. Grunwald Ruda Śląska152935-22 92413
4. Victoria Jaworzno152824-14 84310
5. Pasjonat Dankowice152625-16 8259
6. Przyszłość Rogów152325-23 6542
7. Odra II Wodzisław152128-18 63610
8.ROW Rybnik152130-30 6360
9. Polonia Łaziska Górne151924-24 5460
10. Beskid Skoczów151920-22 546-2
11. Polonia Marklowice151926-29 546-3
12. Gwiazda Skrzyszów151816-25 537-9
13. Czarni-Góral Żywiec151620-29 447-9
14. LKS Łąka151519-30 438-11
15. AKS Mikołów151116-32 3210-16
16. Unia Racibórz15714-42 2112-28
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
LKS Łąka 3-1 Pasjonat Dankowice
Odra II Wodzisław 1-0 Polonia Łaziska Górne
Przyszłość Rogów 1-1 Koszarawa Żywiec
AKS Mikołów 2-3 Polonia Marklowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec163333-13 103320
2. BKS Stal Bielsko-Biała153127-13 94214
3. Grunwald Ruda Śląska152935-22 92413
4. Victoria Jaworzno152824-14 84310
5. Pasjonat Dankowice162626-19 8267
6. Odra II Wodzisław162429-18 73611
7. Przyszłość Rogów162426-24 6642
8. Polonia Marklowice162229-31 646-2
9.ROW Rybnik152130-30 6360
10. Polonia Łaziska Górne161924-25 547-1
11. Beskid Skoczów151920-22 546-2
12. LKS Łąka161822-31 538-9
13. Gwiazda Skrzyszów151816-25 537-9
14. Czarni-Góral Żywiec151620-29 447-9
15. AKS Mikołów161118-35 3211-17
16. Unia Racibórz15714-42 2112-28
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Pasjonat Dankowice 0-1 Koszarawa Żywiec
ROW Rybnik 2-1 Gwiazda Skrzyszów
Grunwald Ruda Śląska 3-1 Odra II Wodzisław
Beskid Skoczów 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała
Czarni-Góral Żywiec 3-1 Unia Racibórz
AKS Mikołów 1-2 Przyszłość Rogów
Victoria Jaworzno 0-0 Polonia Łaziska Górne
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec173634-13 113321
2. BKS Stal Bielsko-Biała163430-13 104217
3. Grunwald Ruda Śląska163238-23 102415
4. Victoria Jaworzno162924-14 85310
5. Przyszłość Rogów172728-25 7643
6. Pasjonat Dankowice172626-20 8276
7. Odra II Wodzisław172430-21 7379
8.ROW Rybnik162432-31 7361
9. Polonia Marklowice162229-31 646-2
10. Polonia Łaziska Górne172024-25 557-1
11. Beskid Skoczów161920-25 547-5
12. Czarni-Góral Żywiec161923-30 547-7
13. LKS Łąka161822-31 538-9
14. Gwiazda Skrzyszów161817-27 538-10
15. AKS Mikołów171119-37 3212-18
16. Unia Racibórz16715-45 2113-30
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
Unia Racibórz 2-0 AKS Mikołów
Gwiazda Skrzyszów 0-0 Polonia Marklowice
Odra II Wodzisław 1-2 ROW Rybnik
Koszarawa Żywiec 1-1 Grunwald Ruda Śląska
Polonia Łaziska Górne 2-0 Pasjonat Dankowice
Victoria Jaworzno 1-0 Przyszłość Rogów
LKS Łąka 0-2 Beskid Skoczów
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Czarni-Góral Żywiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec183735-14 114321
2. BKS Stal Bielsko-Biała173733-13 114220
3. Grunwald Ruda Śląska173339-24 103415
4. Victoria Jaworzno173225-14 95311
5.ROW Rybnik172734-32 8362
6. Przyszłość Rogów182728-26 7652
7. Pasjonat Dankowice182626-22 8284
8. Odra II Wodzisław182431-23 7388
9. Polonia Łaziska Górne182326-25 6571
10. Polonia Marklowice172329-31 656-2
11. Beskid Skoczów172222-25 647-3
12. Czarni-Góral Żywiec171923-33 548-10
13. Gwiazda Skrzyszów171917-27 548-10
14. LKS Łąka171822-33 539-11
15. AKS Mikołów181119-39 3213-20
16. Unia Racibórz171017-45 3113-28
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
Polonia Łaziska Górne 0-0 Koszarawa Żywiec
Grunwald Ruda Śląska 5-0 LKS Łąka
ROW Rybnik 4-3 BKS Stal Bielsko-Biała
Polonia Marklowice 3-2 Unia Racibórz
Beskid Skoczów 0-0 AKS Mikołów
Czarni-Góral Żywiec 1-2 Przyszłość Rogów
Pasjonat Dankowice 5-4 Gwiazda Skrzyszów
Victoria Jaworzno 3-1 Odra II Wodzisław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec193835-14 115321
2. BKS Stal Bielsko-Biała183736-17 114319
3. Grunwald Ruda Śląska183644-24 113420
4. Victoria Jaworzno183528-15 105313
5.ROW Rybnik183038-35 9363
6. Przyszłość Rogów193030-27 8653
7. Pasjonat Dankowice192931-26 9285
8. Polonia Marklowice182632-33 756-1
9. Odra II Wodzisław192432-26 7396
10. Polonia Łaziska Górne192426-25 6671
11. Beskid Skoczów182322-25 657-3
12. Czarni-Góral Żywiec181924-35 549-11
13. Gwiazda Skrzyszów181921-32 549-11
14. LKS Łąka181822-38 5310-16
15. AKS Mikołów191219-39 3313-20
16. Unia Racibórz181019-48 3114-29
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
Grunwald Ruda Śląska 2-1 Polonia Łaziska Górne
Pasjonat Dankowice 1-2 Victoria Jaworzno
ROW Rybnik 1-3 Koszarawa Żywiec
Polonia Marklowice 0-0 Odra II Wodzisław
Czarni-Góral Żywiec 0-1 LKS Łąka
Beskid Skoczów 0-0 Gwiazda Skrzyszów
AKS Mikołów 2-5 BKS Stal Bielsko-Biała
Unia Racibórz 2-2 Przyszłość Rogów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec204138-15 125323
2. BKS Stal Bielsko-Biała194041-19 124322
3. Grunwald Ruda Śląska193946-25 123421
4. Victoria Jaworzno193830-16 115314
5. Przyszłość Rogów203132-29 8753
6.ROW Rybnik193039-38 9371
7. Pasjonat Dankowice202932-28 9294
8. Polonia Marklowice192732-33 766-1
9. Odra II Wodzisław202532-26 7496
10. Polonia Łaziska Górne202427-27 6680
11. Beskid Skoczów192422-25 667-3
12. LKS Łąka192123-38 6310-15
13. Gwiazda Skrzyszów192021-32 559-11
14. Czarni-Góral Żywiec191924-36 5410-12
15. AKS Mikołów201221-44 3314-23
16. Unia Racibórz191121-50 3214-29
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Unia Racibórz
LKS Łąka 2-1 AKS Mikołów
Koszarawa Żywiec 1-0 Polonia Marklowice
Polonia Łaziska Górne 0-0 ROW Rybnik
Victoria Jaworzno 2-1 Grunwald Ruda Śląska
Przyszłość Rogów 3-0 Pasjonat Dankowice
Odra II Wodzisław 2-1 Beskid Skoczów
Gwiazda Skrzyszów 3-1 Czarni-Góral Żywiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec214439-15 135324
2. BKS Stal Bielsko-Biała204344-19 134325
3. Victoria Jaworzno204132-17 125315
4. Grunwald Ruda Śląska203947-27 123520
5. Przyszłość Rogów213435-29 9756
6.ROW Rybnik203139-38 9471
7. Pasjonat Dankowice212932-31 92101
8. Odra II Wodzisław212834-27 8497
9. Polonia Marklowice202732-34 767-2
10. Polonia Łaziska Górne212527-27 6780
11. Beskid Skoczów202423-27 668-4
12. LKS Łąka202425-39 7310-14
13. Gwiazda Skrzyszów202324-33 659-9
14. Czarni-Góral Żywiec201925-39 5411-14
15. AKS Mikołów211222-46 3315-24
16. Unia Racibórz201121-53 3215-32
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
Unia Racibórz 0-3 ROW Rybnik
(mecz z 16 kolejki)
bramki: Kostecki 2, Szewieczek
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Grunwald Ruda Śląska
(mecz z 16 kolejki)

Gwiazda Skrzyszów 2-3 Victoria Jaworzno
(mecz z 16 kolejki)

Czarni-Góral Żywiec 0-3 Beskid Skoczów
(mecz z 16 kolejki)

Grunwald Ruda Śląska 4-0 Pasjonat Dankowice
ROW Rybnik 3-2 Victoria Jaworzno
Polonia Marklowice 1-1 Polonia Łaziska Górne
Beskid Skoczów 2-0 Koszarawa Żywiec
Czarni-Góral Żywiec 4-3 Odra II Wodzisław
BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Przyszłość Rogów
Unia Racibórz 1-1 LKS Łąka
AKS Mikołów 1-0 Gwiazda Skrzyszów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała224949-20 154329
2. Koszarawa Żywiec224439-17 135422
3. Victoria Jaworzno224437-22 135415
4. Grunwald Ruda Śląska224251-29 133622
5.ROW Rybnik223745-40 11475
6. Przyszłość Rogów223436-32 9764
7. Beskid Skoczów223028-27 8681
8. Pasjonat Dankowice222932-35 9211-3
9. Odra II Wodzisław222837-31 84106
10. Polonia Marklowice212833-35 777-2
11. Polonia Łaziska Górne222628-28 6880
12. LKS Łąka212526-40 7410-14
13. Gwiazda Skrzyszów222326-37 6511-11
14. Czarni-Góral Żywiec222229-45 6412-16
15. AKS Mikołów221523-46 4315-23
16. Unia Racibórz221222-57 3316-35
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Polonia Marklowice
Gwiazda Skrzyszów 3-2 Grunwald Ruda Śląska
LKS Łąka 1-0 ROW Rybnik
Odra II Wodzisław 2-0 Pasjonat Dankowice
Przyszłość Rogów 3-0 Polonia Łaziska Górne
Unia Racibórz 0-2 Beskid Skoczów
AKS Mikołów 2-1 Czarni-Góral Żywiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała235250-20 164330
2. Koszarawa Żywiec224439-17 135422
3. Victoria Jaworzno224437-22 135415
4. Grunwald Ruda Śląska234253-32 133721
5. Przyszłość Rogów233739-32 10767
6.ROW Rybnik233745-41 11484
7. Beskid Skoczów233330-27 9683
8. Odra II Wodzisław233139-31 94108
9. Pasjonat Dankowice232932-37 9212-5
10. Polonia Marklowice222833-36 778-3
11. LKS Łąka222827-40 8410-13
12. Polonia Łaziska Górne232628-31 689-3
13. Gwiazda Skrzyszów232629-39 7511-10
14. Czarni-Góral Żywiec232230-47 6413-17
15. AKS Mikołów231825-47 5315-22
16. Unia Racibórz231222-59 3317-37
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
LKS Łąka 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Gwiazda Skrzyszów 1-0 Unia Racibórz
Odra II Wodzisław 1-0 AKS Mikołów
Pasjonat Dankowice 0-2 ROW Rybnik
Victoria Jaworzno 3-1 Polonia Marklowice
Przyszłość Rogów 1-0 Grunwald Ruda Śląska
Polonia Łaziska Górne 2-1 Beskid Skoczów
Koszarawa Żywiec 3-2 Czarni-Góral Żywiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała245351-21 165330
2. Koszarawa Żywiec234742-19 145423
3. Victoria Jaworzno234740-23 145417
4. Grunwald Ruda Śląska244253-33 133820
5. Przyszłość Rogów244040-32 11768
6.ROW Rybnik244047-41 12486
7. Odra II Wodzisław243440-31 104109
8. Beskid Skoczów243331-29 9692
9. Polonia Łaziska Górne242930-32 789-2
10. Pasjonat Dankowice242932-39 9213-7
11. Gwiazda Skrzyszów242930-39 8511-9
12. LKS Łąka232928-41 8510-13
13. Polonia Marklowice232834-39 779-5
14. Czarni-Góral Żywiec242232-50 6414-18
15. AKS Mikołów241825-48 5316-23
16. Unia Racibórz241222-60 3318-38
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
Koszarawa Żywiec 2-1 Victoria Jaworzno
(mecz z 23 kolejki)

ROW Rybnik 3-1 Grunwald Ruda Śląska
Polonia Marklowice 4-2 Pasjonat Dankowice
Beskid Skoczów 2-2 Victoria Jaworzno
Czarni-Góral Żywiec 1-3 Polonia Łaziska Górne
AKS Mikołów 0-4 Koszarawa Żywiec
LKS Łąka 3-1 Przyszłość Rogów
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Gwiazda Skrzyszów
Unia Racibórz 1-2 Odra II Wodzisław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała255654-21 175333
2. Koszarawa Żywiec255348-20 165428
3. Victoria Jaworzno254843-27 146516
4.ROW Rybnik254350-42 13488
5. Grunwald Ruda Śląska254254-36 133918
6. Przyszłość Rogów254041-35 11776
7. Odra II Wodzisław253742-32 1141010
8. Beskid Skoczów253433-31 9792
9. Polonia Łaziska Górne253233-33 8890
10. LKS Łąka243231-42 9510-11
11. Polonia Marklowice243138-41 879-3
12. Pasjonat Dankowice252934-43 9214-9
13. Gwiazda Skrzyszów252930-42 8512-12
14. Czarni-Góral Żywiec252233-53 6415-20
15. AKS Mikołów251825-52 5317-27
16. Unia Racibórz251223-62 3319-39
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
Polonia Marklowice 1-2 LKS Łąka
(mecz z 17 kolejki)

Gwiazda Skrzyszów 2-3 LKS Łąka
Odra II Wodzisław 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec 1-0 Unia Racibórz
Polonia Łaziska Górne 1-1 AKS Mikołów
Victoria Jaworzno 2-0 Czarni-Góral Żywiec
Przyszłość Rogów 2-1 ROW Rybnik
Grunwald Ruda Śląska 4-2 Polonia Marklowice
Pasjonat Dankowice 0-0 Beskid Skoczów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała265955-21 185334
2. Koszarawa Żywiec265649-20 175429
3. Victoria Jaworzno265145-27 156518
4. Grunwald Ruda Śląska264558-38 143920
5.ROW Rybnik264351-44 13497
6. Przyszłość Rogów264343-36 12777
7. LKS Łąka263836-45 11510-9
8. Odra II Wodzisław263742-33 114119
9. Beskid Skoczów263533-31 9892
10. Polonia Łaziska Górne263334-34 8990
11. Polonia Marklowice263141-47 8711-6
12. Pasjonat Dankowice263034-43 9314-9
13. Gwiazda Skrzyszów262932-45 8513-13
14. Czarni-Góral Żywiec262233-55 6416-22
15. AKS Mikołów261926-53 5417-27
16. Unia Racibórz261223-63 3320-40
WYNIKI 27 KOLEJKI TABELA PO 27 KOLEJCE
Polonia Marklowice 2-3 ROW Rybnik
Beskid Skoczów 1-0 Grunwald Ruda Śląska
AKS Mikołów 3-2 Victoria Jaworzno
Czarni-Góral Żywiec 1-2 Pasjonat Dankowice
Unia Racibórz 1-1 Polonia Łaziska Górne
Gwiazda Skrzyszów 1-0 Przyszłość Rogów
LKS Łąka 3-1 Odra II Wodzisław
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Koszarawa Żywiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała276257-21 195336
2. Koszarawa Żywiec275649-22 175527
3. Victoria Jaworzno275147-30 156617
4.ROW Rybnik274654-46 14498
5. Grunwald Ruda Śląska274558-39 1431019
6. Przyszłość Rogów274343-37 12786
7. LKS Łąka274139-46 12510-7
8. Beskid Skoczów273834-31 10893
9. Odra II Wodzisław273743-36 114127
10. Polonia Łaziska Górne273435-35 81090
11. Pasjonat Dankowice273336-44 10314-8
12. Gwiazda Skrzyszów273233-45 9513-12
13. Polonia Marklowice273143-50 8712-7
14. Czarni-Góral Żywiec272234-57 6417-23
15. AKS Mikołów272229-55 6417-26
16. Unia Racibórz271324-64 3420-40
WYNIKI 28 KOLEJKI TABELA PO 28 KOLEJCE
Odra II Wodzisław 2-1 Gwiazda Skrzyszów
Koszarawa Żywiec 2-0 LKS Łąka
Polonia Łaziska Górne 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Victoria Jaworzno 1-2 Unia Racibórz
ROW Rybnik 3-2 Beskid Skoczów
Przyszłość Rogów 2-1 Polonia Marklowice
Grunwald Ruda Śląska 1-0 Czarni-Góral Żywiec
Pasjonat Dankowice 4-2 AKS Mikołów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała286358-22 196336
2. Koszarawa Żywiec285951-22 185529
3. Victoria Jaworzno285148-32 156716
4.ROW Rybnik284957-48 15499
5. Grunwald Ruda Śląska284859-39 1531020
6. Przyszłość Rogów284645-38 13787
7. LKS Łąka284139-48 12511-9
8. Odra II Wodzisław284045-37 124128
9. Beskid Skoczów283836-34 108102
10. Pasjonat Dankowice283640-46 11314-6
11. Polonia Łaziska Górne283536-36 81190
12. Gwiazda Skrzyszów283234-47 9514-13
13. Polonia Marklowice283144-52 8713-8
14. Czarni-Góral Żywiec282234-58 6418-24
15. AKS Mikołów282231-59 6418-28
16. Unia Racibórz281626-65 4420-39
WYNIKI 29 KOLEJKI TABELA PO 29 KOLEJCE
Beskid Skoczów 0-1 Polonia Marklowice
Czarni-Góral Żywiec 0-3 ROW Rybnik
AKS Mikołów 1-0 Grunwald Ruda Śląska
Unia Racibórz 0-1 Pasjonat Dankowice
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Victoria Jaworzno
LKS Łąka 1-1 Polonia Łaziska Górne
Gwiazda Skrzyszów 0-0 Koszarawa Żywiec
Odra II Wodzisław 1-0 Przyszłość Rogów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała296660-22 206338
2. Koszarawa Żywiec296051-22 186529
3.ROW Rybnik295260-48 164912
4. Victoria Jaworzno295148-34 156814
5. Grunwald Ruda Śląska294859-40 1531119
6. Przyszłość Rogów294645-39 13796
7. Odra II Wodzisław294346-37 134129
8. LKS Łąka294240-49 12611-9
9. Pasjonat Dankowice293941-46 12314-5
10. Beskid Skoczów293836-35 108111
11. Polonia Łaziska Górne293637-37 81290
12. Polonia Marklowice293445-52 9713-7
13. Gwiazda Skrzyszów293334-47 9614-13
14. AKS Mikołów292532-59 7418-27
15. Czarni-Góral Żywiec292234-61 6419-27
16. Unia Racibórz291626-66 4421-40
WYNIKI 30 KOLEJKI TABELA PO 30 KOLEJCE
Koszarawa Żywiec 3-0 Odra II Wodzisław
Polonia Łaziska Górne 2-0 Gwiazda Skrzyszów
ROW Rybnik 5-1 AKS Mikołów
Polonia Marklowice 5-0 Czarni-Góral Żywiec
Przyszłość Rogów 4-1 Beskid Skoczów
Grunwald Ruda Śląska 5-3 Unia Racibórz
Pasjonat Dankowice 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Victoria Jaworzno 1-1 LKS Łąka
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała306762-24 207338
2. Koszarawa Żywiec306354-22 196532
3.ROW Rybnik305565-49 174916
4. Victoria Jaworzno305249-35 157814
5. Grunwald Ruda Śląska305164-43 1631121
6. Przyszłość Rogów304949-40 14799
7. Odra II Wodzisław304346-40 134136
8. LKS Łąka304341-50 12711-9
9. Pasjonat Dankowice304043-48 12414-5
10. Polonia Łaziska Górne303939-37 91292
11. Beskid Skoczów303837-39 10812-2
12. Polonia Marklowice303750-52 10713-2
13. Gwiazda Skrzyszów303334-49 9615-15
14. AKS Mikołów302533-64 7419-31
15. Czarni-Góral Żywiec302234-66 6420-32
16. Unia Racibórz301629-71 4422-42