2005/06
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2007/08
SEZON 2006/07
4 liga śląska
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Start Mszana 0-0 Skałka Żabnica
Victoria Jaworzno 2-3 Koszarawa Żywiec
Grunwald Ruda Śląska 0-3 Przyszłość Rogów
Polonia Marklowice 0-1 Beskid Skoczów
ROW Rybnik 0-1 LKS Łąka
Polonia Łaziska Górne 0-1 Pniówek Pawłowice
Pasjonat Dankowice 3-2 Gwiazda Skrzyszów
Odra II Wodzisław 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Przyszłość Rogów133-0 1003
2. Koszarawa Żywiec133-2 1001
3. Pasjonat Dankowice133-2 1001
4. Beskid Skoczów131-0 1001
5. Pniówek Pawłowice131-0 1001
6. LKS Łąka131-0 1001
7. Odra II Wodzisław111-1 0100
8. BKS Stal Bielsko-Biała111-1 0100
9. Skałka Żabnica110-0 0100
10. Start Mszana110-0 0100
11. Victoria Jaworzno102-3 001-1
12. Gwiazda Skrzyszów102-3 001-1
13.ROW Rybnik100-1 001-1
14. Polonia Łaziska Górne100-1 001-1
15. Polonia Marklowice100-1 001-1
16. Grunwald Ruda Śląska100-3 001-3
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
Victoria Jaworzno 1-1 Skałka Żabnica
Beskid Skoczów 3-3 ROW Rybnik
Polonia Łaziska Górne 2-0 Polonia Marklowice
LKS Łąka 2-2 Grunwald Ruda Śląska
Gwiazda Skrzyszów 0-0 Odra II Wodzisław
Przyszłość Rogów 5-1 Pasjonat Dankowice
BKS Stal Bielsko-Biała 4-1 Start Mszana
Pniówek Pawłowice 0-1 Koszarawa Żywiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Przyszłość Rogów268-1 2007
2. Koszarawa Żywiec264-2 2002
3. BKS Stal Bielsko-Biała245-2 1103
4. Beskid Skoczów244-3 1101
5. LKS Łąka243-2 1101
6. Polonia Łaziska Górne232-1 1011
7. Pniówek Pawłowice231-1 1010
8. Pasjonat Dankowice234-7 101-3
9. Skałka Żabnica221-1 0200
10. Odra II Wodzisław221-1 0200
11. Victoria Jaworzno213-4 011-1
12.ROW Rybnik213-4 011-1
13. Gwiazda Skrzyszów212-3 011-1
14. Grunwald Ruda Śląska212-5 011-3
15. Start Mszana211-4 011-3
16. Polonia Marklowice200-3 002-3
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
Koszarawa Żywiec 3-1 Skałka Żabnica
Gwiazda Skrzyszów 1-2 Start Mszana
Grunwald Ruda Śląska 1-2 Beskid Skoczów
ROW Rybnik 2-0 Polonia Łaziska Górne
Pasjonat Dankowice 1-2 LKS Łąka
Victoria Jaworzno 1-3 BKS Stal Bielsko-Biała
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec397-3 3004
2. BKS Stal Bielsko-Biała378-3 2105
3. Beskid Skoczów376-4 2102
4. LKS Łąka375-3 2102
5. Przyszłość Rogów268-1 2007
6.ROW Rybnik345-4 1111
7. Start Mszana343-5 111-2
8. Pniówek Pawłowice231-1 1010
9. Polonia Łaziska Górne332-3 102-1
10. Pasjonat Dankowice335-9 102-4
11. Odra II Wodzisław221-1 0200
12. Skałka Żabnica322-4 021-2
13. Gwiazda Skrzyszów313-5 012-2
14. Victoria Jaworzno314-7 012-3
15. Grunwald Ruda Śląska313-7 012-4
16. Polonia Marklowice200-3 002-3
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
ROW Rybnik 2-0 Polonia Marklowice
Polonia Łaziska Górne 1-1 Grunwald Ruda Śląska
Beskid Skoczów 4-0 Pasjonat Dankowice
Przyszłość Rogów 1-1 Start Mszana
LKS Łąka 0-1 Odra II Wodzisław
Pniówek Pawłowice 1-0 Skałka Żabnica
BKS Stal Bielsko-Biała 1-5 Koszarawa Żywiec
Gwiazda Skrzyszów 2-2 Victoria Jaworzno
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec41212-4 4008
2. Beskid Skoczów41010-4 3106
3. Przyszłość Rogów379-2 2107
4.ROW Rybnik477-4 2113
5. BKS Stal Bielsko-Biała479-8 2111
6. LKS Łąka475-4 2111
7. Pniówek Pawłowice362-1 2011
8. Odra II Wodzisław352-1 1201
9. Start Mszana454-6 121-2
10. Polonia Łaziska Górne443-4 112-1
11. Pasjonat Dankowice435-13 103-8
12. Gwiazda Skrzyszów425-7 022-2
13. Victoria Jaworzno426-9 022-3
14. Skałka Żabnica422-5 022-3
15. Grunwald Ruda Śląska424-8 022-4
16. Polonia Marklowice300-5 003-5
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
Victoria Jaworzno 2-3 Przyszłość Rogów
Koszarawa Żywiec 2-0 Gwiazda Skrzyszów
Start Mszana 0-1 LKS Łąka
Odra II Wodzisław 2-1 Beskid Skoczów
ROW Rybnik 1-0 Pniówek Pawłowice
Grunwald Ruda Śląska 4-0 Polonia Marklowice
Pasjonat Dankowice 0-4 Polonia Łaziska Górne
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec51514-4 50010
2. Przyszłość Rogów41012-4 3108
3. Beskid Skoczów51011-6 3115
4.ROW Rybnik5108-4 3114
5. LKS Łąka5106-4 3112
6. Odra II Wodzisław484-2 2202
7. Polonia Łaziska Górne577-4 2123
8. BKS Stal Bielsko-Biała479-8 2111
9. Pniówek Pawłowice462-2 2020
10. Grunwald Ruda Śląska558-8 1220
11. Start Mszana554-7 122-3
12. Pasjonat Dankowice535-17 104-12
13. Skałka Żabnica422-5 022-3
14. Victoria Jaworzno528-12 023-4
15. Gwiazda Skrzyszów525-9 023-4
16. Polonia Marklowice400-9 004-9
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
Odra II Wodzisław 1-1 Przyszłość Rogów
(mecz z 3 kolejki)

ROW Rybnik 3-2 Grunwald Ruda Śląska
Start Mszana 0-3 Beskid Skoczów
Polonia Łaziska Górne 1-2 Odra II Wodzisław
Polonia Marklowice 6-1 Pasjonat Dankowice
LKS Łąka 2-1 Victoria Jaworzno
Pniówek Pawłowice 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Gwiazda Skrzyszów 0-2 Skałka Żabnica
Przyszłość Rogów 1-1 Koszarawa Żywiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec61615-5 51010
2. Beskid Skoczów61314-6 4118
3.ROW Rybnik61311-6 4115
4. LKS Łąka6138-5 4113
5. Przyszłość Rogów61214-6 3308
6. Odra II Wodzisław6127-4 3303
7. BKS Stal Bielsko-Biała51011-9 3112
8. Polonia Łaziska Górne678-6 2132
9. Pniówek Pawłowice563-4 203-1
10. Grunwald Ruda Śląska6510-11 123-1
11. Skałka Żabnica554-5 122-1
12. Start Mszana654-10 123-6
13. Polonia Marklowice536-10 104-4
14. Pasjonat Dankowice636-23 105-17
15. Victoria Jaworzno629-14 024-5
16. Gwiazda Skrzyszów625-11 024-6
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Gwiazda Skrzyszów
Przyszłość Rogów 3-0 Skałka Żabnica
Koszarawa Żywiec 2-1 LKS Łąka
Odra II Wodzisław 3-0 Polonia Marklowice
Pasjonat Dankowice 0-6 ROW Rybnik
Grunwald Ruda Śląska 1-3 Pniówek Pawłowice
Start Mszana 0-1 Polonia Łaziska Górne
Victoria Jaworzno 2-2 Beskid Skoczów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec71917-6 61011
2.ROW Rybnik71617-6 51111
3. Przyszłość Rogów71517-6 43011
4. Odra II Wodzisław71510-4 4306
5. Beskid Skoczów71416-8 4218
6. BKS Stal Bielsko-Biała61314-10 4114
7. LKS Łąka7139-7 4122
8. Polonia Łaziska Górne7109-6 3133
9. Pniówek Pawłowice696-5 3031
10. Grunwald Ruda Śląska7511-14 124-3
11. Skałka Żabnica654-8 123-4
12. Start Mszana754-11 124-7
13. Victoria Jaworzno7311-16 034-5
14. Polonia Marklowice636-13 105-7
15. Pasjonat Dankowice736-29 106-23
16. Gwiazda Skrzyszów726-14 025-8
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
Polonia Marklowice 1-1 Pniówek Pawłowice
(mecz z 3 kolejki)

Grunwald Ruda Śląska 1-1 Pasjonat Dankowice
ROW Rybnik 2-0 Odra II Wodzisław
Polonia Marklowice 2-1 Start Mszana
Polonia Łaziska Górne 2-1 Victoria Jaworzno
Pniówek Pawłowice 1-1 Gwiazda Skrzyszów
Przyszłość Rogów 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Łąka 2-0 Skałka Żabnica
Beskid Skoczów 0-1 Koszarawa Żywiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec82218-6 71012
2.ROW Rybnik81919-6 61113
3. Przyszłość Rogów81619-8 44011
4. LKS Łąka81611-7 5124
5. Odra II Wodzisław81510-6 4314
6. Beskid Skoczów81416-9 4227
7. BKS Stal Bielsko-Biała71416-12 4214
8. Polonia Łaziska Górne81311-7 4134
9. Pniówek Pawłowice8118-7 3231
10. Polonia Marklowice879-15 215-6
11. Grunwald Ruda Śląska8612-15 134-3
12. Skałka Żabnica754-10 124-6
13. Start Mszana855-13 125-8
14. Pasjonat Dankowice847-30 116-23
15. Victoria Jaworzno8312-18 035-6
16. Gwiazda Skrzyszów837-15 035-8
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
Gwiazda Skrzyszów 0-2 Przyszłość Rogów
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 LKS Łąka
Start Mszana 2-2 ROW Rybnik
Victoria Jaworzno 1-1 Polonia Marklowice
Odra II Wodzisław 0-1 Grunwald Ruda Śląska
Pasjonat Dankowice 0-0 Pniówek Pawłowice
Koszarawa Żywiec 2-1 Polonia Łaziska Górne
Skałka Żabnica 1-0 Beskid Skoczów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec92520-7 81013
2.ROW Rybnik92021-8 62113
3. Przyszłość Rogów91921-8 54013
4. LKS Łąka91711-7 5224
5. BKS Stal Bielsko-Biała81516-12 4314
6. Odra II Wodzisław91510-7 4323
7. Beskid Skoczów91416-10 4236
8. Polonia Łaziska Górne91312-9 4143
9. Pniówek Pawłowice9128-7 3331
10. Grunwald Ruda Śląska9913-15 234-2
11. Skałka Żabnica885-10 224-5
12. Polonia Marklowice9810-16 225-6
13. Start Mszana967-15 135-8
14. Pasjonat Dankowice957-30 126-23
15. Victoria Jaworzno9413-19 045-6
16. Gwiazda Skrzyszów937-17 036-10
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
Pasjonat Dankowice 1-2 Odra II Wodzisław
Grunwald Ruda Śląska 7-2 Start Mszana
Polonia Marklowice 1-0 Koszarawa Żywiec
ROW Rybnik 1-1 Victoria Jaworzno
Polonia Łaziska Górne 3-2 Skałka Żabnica
Beskid Skoczów 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice 0-0 Przyszłość Rogów
LKS Łąka 0-0 Gwiazda Skrzyszów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec102520-8 81112
2.ROW Rybnik102122-9 63113
3. Przyszłość Rogów102021-8 55013
4. Odra II Wodzisław101812-8 5324
5. LKS Łąka101811-7 5324
6. BKS Stal Bielsko-Biała91617-13 4414
7. Polonia Łaziska Górne101615-11 5144
8. Beskid Skoczów101517-11 4336
9. Pniówek Pawłowice10138-7 3431
10. Grunwald Ruda Śląska101220-17 3343
11. Polonia Marklowice101111-16 325-5
12. Skałka Żabnica987-13 225-6
13. Start Mszana1069-22 136-13
14. Victoria Jaworzno10514-20 055-6
15. Pasjonat Dankowice1058-32 127-24
16. Gwiazda Skrzyszów1047-17 046-10
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
Skałka Żabnica 1-1 Polonia Marklowice
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Polonia Łaziska Górne
Koszarawa Żywiec 1-3 ROW Rybnik
Victoria Jaworzno 1-5 Grunwald Ruda Śląska
Start Mszana 1-1 Pasjonat Dankowice
Odra II Wodzisław 0-2 Pniówek Pawłowice
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Beskid Skoczów
Przyszłość Rogów 2-2 LKS Łąka
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec112521-11 81210
2.ROW Rybnik112425-10 73115
3. Przyszłość Rogów112123-10 56013
4. BKS Stal Bielsko-Biała101919-13 5416
5. LKS Łąka111913-9 5424
6. Odra II Wodzisław111812-10 5332
7. Beskid Skoczów111618-12 4436
8. Pniówek Pawłowice111610-7 4433
9. Polonia Łaziska Górne111615-13 5152
10. Grunwald Ruda Śląska111525-18 4347
11. Polonia Marklowice111212-17 335-5
12. Skałka Żabnica1098-14 235-6
13. Start Mszana11710-23 146-13
14. Pasjonat Dankowice1169-33 137-24
15. Victoria Jaworzno11515-25 056-10
16. Gwiazda Skrzyszów1158-18 056-10
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
Skałka Żabnica 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała
(mecz z 5 kolejki)

ROW Rybnik 2-1 Skałka Żabnica
Polonia Marklowice 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Polonia Łaziska Górne 2-1 Gwiazda Skrzyszów
Beskid Skoczów 0-0 Przyszłość Rogów
Pniówek Pawłowice 1-0 LKS Łąka
Grunwald Ruda Śląska 0-0 Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice 1-3 Victoria Jaworzno
Odra II Wodzisław 2-0 Start Mszana
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik122727-11 83116
2. Koszarawa Żywiec122621-11 82210
3. Przyszłość Rogów122223-10 57013
4. Odra II Wodzisław122114-10 6334
5. BKS Stal Bielsko-Biała122021-16 5525
6. Pniówek Pawłowice121911-7 5434
7. Polonia Łaziska Górne121917-14 6153
8. LKS Łąka121913-10 5433
9. Beskid Skoczów121718-12 4536
10. Grunwald Ruda Śląska121625-18 4447
11. Polonia Marklowice121314-19 345-5
12. Skałka Żabnica121210-16 336-6
13. Victoria Jaworzno12818-26 156-8
14. Start Mszana12710-25 147-15
15. Pasjonat Dankowice12610-36 138-26
16. Gwiazda Skrzyszów1259-20 057-11
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
LKS Łąka 1-1 Beskid Skoczów
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 ROW Rybnik
Skałka Żabnica 2-0 Grunwald Ruda Śląska
Koszarawa Żywiec 2-0 Pasjonat Dankowice
Victoria Jaworzno 0-5 Odra II Wodzisław
Start Mszana 1-2 Pniówek Pawłowice
Gwiazda Skrzyszów 0-1 Polonia Marklowice
Przyszłość Rogów 2-1 Polonia Łaziska Górne
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik133029-12 93117
2. Koszarawa Żywiec132923-11 92212
3. Przyszłość Rogów132525-11 67014
4. Odra II Wodzisław132419-10 7339
5. Pniówek Pawłowice132213-8 6435
6. BKS Stal Bielsko-Biała132022-18 5534
7. LKS Łąka132014-11 5533
8. Polonia Łaziska Górne131918-16 6162
9. Beskid Skoczów131819-13 4636
10. Grunwald Ruda Śląska131625-20 4455
11. Polonia Marklowice131615-19 445-4
12. Skałka Żabnica131512-16 436-4
13. Victoria Jaworzno13818-31 157-13
14. Start Mszana13711-27 148-16
15. Pasjonat Dankowice13610-38 139-28
16. Gwiazda Skrzyszów1359-21 058-12
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
Start Mszana 2-1 Victoria Jaworzno
Grunwald Ruda Śląska 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała
ROW Rybnik 4-0 Gwiazda Skrzyszów
Polonia Marklowice 0-3 Przyszłość Rogów
Polonia Łaziska Górne 3-0 LKS Łąka
Pniówek Pawłowice 1-1 Beskid Skoczów
Pasjonat Dankowice 2-2 Skałka Żabnica
Odra II Wodzisław 1-1 Koszarawa Żywiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik143333-12 103121
2. Koszarawa Żywiec143024-12 93212
3. Przyszłość Rogów142828-11 77017
4. Odra II Wodzisław142520-11 7439
5. Pniówek Pawłowice142314-9 6535
6. Polonia Łaziska Górne142221-16 7165
7. BKS Stal Bielsko-Biała142122-18 5634
8. LKS Łąka142014-14 5540
9. Beskid Skoczów141920-14 4736
10. Grunwald Ruda Śląska141725-20 4555
11. Skałka Żabnica141614-18 446-4
12. Polonia Marklowice141615-22 446-7
13. Start Mszana141013-28 248-15
14. Victoria Jaworzno14819-33 158-14
15. Pasjonat Dankowice14712-40 149-28
16. Gwiazda Skrzyszów1459-25 059-16
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
Beskid Skoczów 3-0 Polonia Łaziska Górne
LKS Łąka 1-1 Polonia Marklowice
Gwiazda Skrzyszów 2-3 Grunwald Ruda Śląska
Przyszłość Rogów 4-2 ROW Rybnik
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Pasjonat Dankowice
Skałka Żabnica 1-0 Odra II Wodzisław
Koszarawa Żywiec 3-0 Start Mszana
Victoria Jaworzno 1-2 Pniówek Pawłowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik153335-16 103219
2. Koszarawa Żywiec153327-12 103215
3. Przyszłość Rogów153132-13 87019
4. Pniówek Pawłowice152616-10 7536
5. Odra II Wodzisław152520-12 7448
6. BKS Stal Bielsko-Biała152423-18 6635
7. Beskid Skoczów152223-14 5739
8. Polonia Łaziska Górne152221-19 7172
9. LKS Łąka152115-15 5640
10. Grunwald Ruda Śląska152028-22 5556
11. Skałka Żabnica151915-18 546-3
12. Polonia Marklowice151716-23 456-7
13. Start Mszana151013-31 249-18
14. Victoria Jaworzno15820-35 159-15
15. Pasjonat Dankowice15712-41 1410-29
16. Gwiazda Skrzyszów15511-28 0510-17
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
Koszarawa Żywiec 1-2 Victoria Jaworzno
Skałka Żabnica 4-0 Start Mszana
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Odra II Wodzisław
Przyszłość Rogów 2-2 Grunwald Ruda Śląska
Beskid Skoczów 1-0 Polonia Marklowice
LKS Łąka 1-1 ROW Rybnik
Pniówek Pawłowice 2-0 Polonia Łaziska Górne
Gwiazda Skrzyszów 0-1 Pasjonat Dankowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik163436-17 104219
2. Koszarawa Żywiec163328-14 103314
3. Przyszłość Rogów163234-15 88019
4. Pniówek Pawłowice162918-10 8538
5. Odra II Wodzisław162621-13 7548
6. Beskid Skoczów162524-14 67310
7. BKS Stal Bielsko-Biała162524-19 6735
8. Skałka Żabnica162219-18 6461
9. Polonia Łaziska Górne162221-21 7180
10. LKS Łąka162216-16 5740
11. Grunwald Ruda Śląska162130-24 5656
12. Polonia Marklowice161716-24 457-8
13. Victoria Jaworzno161122-36 259-14
14. Start Mszana161013-35 2410-22
15. Pasjonat Dankowice161013-41 2410-28
16. Gwiazda Skrzyszów16511-29 0511-18
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Pasjonat Dankowice 0-0 Przyszłość Rogów
ROW Rybnik 0-3 Beskid Skoczów
Odra II Wodzisław 5-1 Gwiazda Skrzyszów
Start Mszana 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec 2-2 Pniówek Pawłowice
Skałka Żabnica 2-0 Victoria Jaworzno
Polonia Marklowice 0-0 Polonia Łaziska Górne
Grunwald Ruda Śląska 0-0 LKS Łąka
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik173436-20 104316
2. Koszarawa Żywiec173430-16 104314
3. Przyszłość Rogów173334-15 89019
4. Pniówek Pawłowice173020-12 8638
5. Odra II Wodzisław172926-14 85412
6. Beskid Skoczów172827-14 77313
7. BKS Stal Bielsko-Biała172626-21 6835
8. Skałka Żabnica172521-18 7463
9. Polonia Łaziska Górne172321-21 7280
10. LKS Łąka172316-16 5840
11. Grunwald Ruda Śląska172230-24 5756
12. Polonia Marklowice171816-24 467-8
13. Victoria Jaworzno171122-38 2510-16
14. Start Mszana171115-37 2510-22
15. Pasjonat Dankowice171113-41 2510-28
16. Gwiazda Skrzyszów17512-34 0512-22
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
Skałka Żabnica 0-2 Koszarawa Żywiec
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Victoria Jaworzno
Przyszłość Rogów 3-1 Odra II Wodzisław
Polonia Łaziska Górne 0-0 ROW Rybnik
Beskid Skoczów 1-0 Grunwald Ruda Śląska
Pniówek Pawłowice 2-3 Polonia Marklowice
Start Mszana 1-0 Gwiazda Skrzyszów
LKS Łąka 3-0 Pasjonat Dankowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec183732-16 114316
2. Przyszłość Rogów183637-16 99021
3.ROW Rybnik183536-20 105316
4. Beskid Skoczów183128-14 87314
5. Pniówek Pawłowice183022-15 8647
6. Odra II Wodzisław182927-17 85510
7. BKS Stal Bielsko-Biała182929-21 7838
8. LKS Łąka182619-16 6843
9. Skałka Żabnica182521-20 7471
10. Polonia Łaziska Górne182421-21 7380
11. Grunwald Ruda Śląska182230-25 5765
12. Polonia Marklowice182119-26 567-7
13. Start Mszana181416-37 3510-21
14. Victoria Jaworzno181122-41 2511-19
15. Pasjonat Dankowice181113-44 2511-31
16. Gwiazda Skrzyszów18512-35 0513-23
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
Grunwald Ruda Śląska 5-3 Polonia Łaziska Górne
Pasjonat Dankowice 1-4 Beskid Skoczów
Start Mszana 0-1 Przyszłość Rogów
Odra II Wodzisław 3-0 LKS Łąka
Victoria Jaworzno 1-0 Gwiazda Skrzyszów
Polonia Marklowice 2-2 ROW Rybnik
Skałka Żabnica 2-0 Pniówek Pawłowice
Koszarawa Żywiec 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Przyszłość Rogów193938-16 109022
2. Koszarawa Żywiec193832-16 115316
3.ROW Rybnik193638-22 106316
4. Beskid Skoczów193432-15 97317
5. Odra II Wodzisław193230-17 95513
6. BKS Stal Bielsko-Biała193029-21 7938
7. Pniówek Pawłowice193022-17 8655
8. Skałka Żabnica192823-20 8473
9. LKS Łąka192619-19 6850
10. Grunwald Ruda Śląska192535-28 6767
11. Polonia Łaziska Górne192424-26 739-2
12. Polonia Marklowice192221-28 577-7
13. Victoria Jaworzno191423-41 3511-18
14. Start Mszana191416-38 3511-22
15. Pasjonat Dankowice191114-48 2512-34
16. Gwiazda Skrzyszów19512-36 0514-24
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Skałka Żabnica
Przyszłość Rogów 1-1 Victoria Jaworzno
Gwiazda Skrzyszów 1-4 Koszarawa Żywiec
LKS Łąka 0-1 Start Mszana
Beskid Skoczów 4-0 Odra II Wodzisław
Pniówek Pawłowice 5-1 ROW Rybnik
Polonia Marklowice 2-2 Grunwald Ruda Śląska
Polonia Łaziska Górne 2-0 Pasjonat Dankowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec204136-17 125319
2. Przyszłość Rogów204039-17 1010022
3. Beskid Skoczów203736-15 107321
4.ROW Rybnik203639-27 106412
5. Pniówek Pawłowice203327-18 9659
6. Odra II Wodzisław203230-21 9569
7. Skałka Żabnica203125-21 9474
8. BKS Stal Bielsko-Biała203030-23 7947
9. Polonia Łaziska Górne202726-26 8390
10. Grunwald Ruda Śląska202637-30 6867
11. LKS Łąka202619-20 686-1
12. Polonia Marklowice202323-30 587-7
13. Start Mszana201717-38 4511-21
14. Victoria Jaworzno201524-42 3611-18
15. Pasjonat Dankowice201114-50 2513-36
16. Gwiazda Skrzyszów20513-40 0515-27
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
Grunwald Ruda Śląska 1-0 ROW Rybnik
Pasjonat Dankowice 0-3 Polonia Marklowice
Odra II Wodzisław 2-1 Polonia Łaziska Górne
Victoria Jaworzno 2-1 LKS Łąka
Koszarawa Żywiec 4-0 Przyszłość Rogów
Skałka Żabnica 4-0 Gwiazda Skrzyszów
Beskid Skoczów 2-0 Start Mszana
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Pniówek Pawłowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec214440-17 135323
2. Beskid Skoczów214038-15 117323
3. Przyszłość Rogów214039-21 1010118
4.ROW Rybnik213639-28 106511
5. Odra II Wodzisław213532-22 105610
6. Pniówek Pawłowice213428-19 9759
7. Skałka Żabnica213429-21 10478
8. BKS Stal Bielsko-Biała213131-24 71047
9. Grunwald Ruda Śląska212938-30 7868
10. Polonia Łaziska Górne212727-28 8310-1
11. LKS Łąka212620-22 687-2
12. Polonia Marklowice212626-30 687-4
13. Victoria Jaworzno211826-43 4611-17
14. Start Mszana211717-40 4512-23
15. Pasjonat Dankowice211114-53 2514-39
16. Gwiazda Skrzyszów21513-44 0516-31
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
Gwiazda Skrzyszów 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Łąka 1-2 Koszarawa Żywiec
Polonia Marklowice 1-1 Odra II Wodzisław
ROW Rybnik 5-0 Pasjonat Dankowice
Pniówek Pawłowice 2-0 Grunwald Ruda Śląska
Skałka Żabnica 3-1 Przyszłość Rogów
Polonia Łaziska Górne 0-2 Start Mszana
Beskid Skoczów 3-1 Victoria Jaworzno
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec224742-18 145324
2. Beskid Skoczów224341-16 127325
3. Przyszłość Rogów224040-24 1010216
4.ROW Rybnik223944-28 116516
5. Pniówek Pawłowice223730-19 107511
6. Skałka Żabnica223732-22 114710
7. Odra II Wodzisław223633-23 106610
8. BKS Stal Bielsko-Biała223231-24 71147
9. Grunwald Ruda Śląska222938-32 7876
10. Polonia Łaziska Górne222727-30 8311-3
11. Polonia Marklowice222727-31 697-4
12. LKS Łąka222621-24 688-3
13. Start Mszana222019-40 5512-21
14. Victoria Jaworzno221827-46 4612-19
15. Pasjonat Dankowice221114-58 2515-44
16. Gwiazda Skrzyszów22613-44 0616-31
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
Pasjonat Dankowice 1-3 Grunwald Ruda Śląska
Odra II Wodzisław 0-2 ROW Rybnik
Victoria Jaworzno 1-0 Polonia Łaziska Górne
Start Mszana 0-2 Polonia Marklowice
Koszarawa Żywiec 3-0 Beskid Skoczów
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Pniówek Pawłowice
BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 Przyszłość Rogów
Skałka Żabnica 6-1 LKS Łąka
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec235045-18 155327
2. Beskid Skoczów234341-19 127422
3. Przyszłość Rogów234341-24 1110217
4.ROW Rybnik234246-28 126518
5. Skałka Żabnica234038-23 124715
6. Pniówek Pawłowice233831-20 108511
7. Odra II Wodzisław233633-25 10678
8. Grunwald Ruda Śląska233241-33 8878
9. BKS Stal Bielsko-Biała233231-25 71156
10. Polonia Marklowice233029-31 797-2
11. Polonia Łaziska Górne232727-31 8312-4
12. LKS Łąka232622-30 689-8
13. Victoria Jaworzno232128-46 5612-18
14. Start Mszana232019-42 5513-23
15. Pasjonat Dankowice231115-61 2516-46
16. Gwiazda Skrzyszów23714-45 0716-31
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
Przyszłość Rogów 4-0 Gwiazda Skrzyszów
LKS Łąka 0-4 BKS Stal Bielsko-Biała
ROW Rybnik 2-0 Start Mszana
Polonia Marklowice 6-1 Victoria Jaworzno
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Odra II Wodzisław
Pniówek Pawłowice 5-0 Pasjonat Dankowice
Polonia Łaziska Górne 1-0 Koszarawa Żywiec
Beskid Skoczów 1-1 Skałka Żabnica
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec245045-19 155426
2. Przyszłość Rogów244645-24 1210221
3.ROW Rybnik244548-28 136520
4. Beskid Skoczów244442-20 128422
5. Pniówek Pawłowice244136-20 118516
6. Skałka Żabnica244139-24 125715
7. Odra II Wodzisław243734-26 10778
8. BKS Stal Bielsko-Biała243535-25 811510
9. Grunwald Ruda Śląska243342-34 8978
10. Polonia Marklowice243335-32 8973
11. Polonia Łaziska Górne243028-31 9312-3
12. LKS Łąka242622-34 6810-12
13. Victoria Jaworzno242129-52 5613-23
14. Start Mszana242019-44 5514-25
15. Pasjonat Dankowice241115-66 2517-51
16. Gwiazda Skrzyszów24714-49 0717-35
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
Victoria Jaworzno 0-4 ROW Rybnik
Koszarawa Żywiec 6-2 Polonia Marklowice
Skałka Żabnica 2-1 Polonia Łaziska Górne
Gwiazda Skrzyszów 1-3 LKS Łąka
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Beskid Skoczów
Przyszłość Rogów 1-2 Pniówek Pawłowice
Start Mszana 1-2 Grunwald Ruda Śląska
Odra II Wodzisław 4-1 Pasjonat Dankowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec255351-21 165430
2.ROW Rybnik254852-28 146524
3. Przyszłość Rogów254646-26 1210320
4. Beskid Skoczów254442-22 128520
5. Pniówek Pawłowice254438-21 128517
6. Skałka Żabnica254441-25 135716
7. Odra II Wodzisław254038-27 117711
8. BKS Stal Bielsko-Biała253837-25 911512
9. Grunwald Ruda Śląska253644-35 9979
10. Polonia Marklowice253337-38 898-1
11. Polonia Łaziska Górne253029-33 9313-4
12. LKS Łąka252925-35 7810-10
13. Victoria Jaworzno252129-56 5614-27
14. Start Mszana252020-46 5515-26
15. Pasjonat Dankowice251116-70 2518-54
16. Gwiazda Skrzyszów25715-52 0718-37
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
Polonia Marklowice 0-4 Skałka Żabnica
Polonia Łaziska Górne 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
ROW Rybnik 1-2 Koszarawa Żywiec
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Victoria Jaworzno
Pasjonat Dankowice 1-2 Start Mszana
Pniówek Pawłowice 2-2 Odra II Wodzisław
Beskid Skoczów 9-0 Gwiazda Skrzyszów
LKS Łąka 2-2 Przyszłość Rogów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec265653-22 175431
2.ROW Rybnik264853-30 146623
3. Beskid Skoczów264751-22 138529
4. Przyszłość Rogów264748-28 1211320
5. Skałka Żabnica264745-25 145720
6. Pniówek Pawłowice264540-23 129517
7. Odra II Wodzisław264140-29 118711
8. BKS Stal Bielsko-Biała263938-26 912512
9. Grunwald Ruda Śląska263745-36 91079
10. Polonia Marklowice263337-42 899-5
11. Polonia Łaziska Górne263130-34 9413-4
12. LKS Łąka263027-37 7910-10
13. Start Mszana262322-47 6515-25
14. Victoria Jaworzno262230-57 5714-27
15. Pasjonat Dankowice261117-72 2519-55
16. Gwiazda Skrzyszów26715-61 0719-46
WYNIKI 27 KOLEJKI TABELA PO 27 KOLEJCE
Skałka Żabnica 4-1 ROW Rybnik
BKS Stal Bielsko-Biała 4-1 Polonia Marklowice
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Polonia Łaziska Górne
Przyszłość Rogów 2-1 Beskid Skoczów
LKS Łąka 0-0 Pniówek Pawłowice
Koszarawa Żywiec 1-0 Grunwald Ruda Śląska
Victoria Jaworzno 2-1 Pasjonat Dankowice
Start Mszana 0-3 Odra II Wodzisław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec275954-22 185432
2. Skałka Żabnica275049-26 155723
3. Przyszłość Rogów275050-29 1311321
4.ROW Rybnik274854-34 146720
5. Beskid Skoczów274752-24 138628
6. Pniówek Pawłowice274640-23 1210517
7. Odra II Wodzisław274443-29 128714
8. BKS Stal Bielsko-Biała274242-27 1012515
9. Grunwald Ruda Śląska273745-37 91088
10. Polonia Marklowice273338-46 8910-8
11. Polonia Łaziska Górne273131-36 9414-5
12. LKS Łąka273127-37 71010-10
13. Victoria Jaworzno272532-58 6714-26
14. Start Mszana272322-50 6516-28
15. Pasjonat Dankowice271118-74 2520-56
16. Gwiazda Skrzyszów271017-62 1719-45
WYNIKI 28 KOLEJKI TABELA PO 28 KOLEJCE
Beskid Skoczów 4-1 LKS Łąka
ROW Rybnik 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska 1-3 Skałka Żabnica
Pasjonat Dankowice 0-0 Koszarawa Żywiec
Odra II Wodzisław 2-1 Victoria Jaworzno
Pniówek Pawłowice 4-0 Start Mszana
Polonia Marklowice 3-0 Gwiazda Skrzyszów
Polonia Łaziska Górne 2-0 Przyszłość Rogów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec286054-22 186432
2. Skałka Żabnica285352-27 165725
3. Beskid Skoczów285056-25 148631
4. Przyszłość Rogów285050-31 1311419
5. Pniówek Pawłowice284944-23 1310521
6.ROW Rybnik284855-36 146819
7. Odra II Wodzisław284745-30 138715
8. BKS Stal Bielsko-Biała284544-28 1112516
9. Grunwald Ruda Śląska283746-40 91096
10. Polonia Marklowice283641-46 9910-5
11. Polonia Łaziska Górne283433-36 10414-3
12. LKS Łąka283128-41 71011-13
13. Victoria Jaworzno282533-60 6715-27
14. Start Mszana282322-54 6517-32
15. Pasjonat Dankowice281218-74 2620-56
16. Gwiazda Skrzyszów281017-65 1720-48
WYNIKI 29 KOLEJKI TABELA PO 29 KOLEJCE
Victoria Jaworzno 1-0 Start Mszana
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Grunwald Ruda Śląska
Gwiazda Skrzyszów 0-3 ROW Rybnik
Przyszłość Rogów 1-4 Polonia Marklowice
LKS Łąka 2-3 Polonia Łaziska Górne
Beskid Skoczów 2-0 Pniówek Pawłowice
Skałka Żabnica 2-0 Pasjonat Dankowice
Koszarawa Żywiec 1-0 Odra II Wodzisław
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec296355-22 196433
2. Skałka Żabnica295654-27 175727
3. Beskid Skoczów295358-25 158633
4.ROW Rybnik295158-36 156822
5. Przyszłość Rogów295051-35 1311516
6. Pniówek Pawłowice294944-25 1310619
7. BKS Stal Bielsko-Biała294846-28 1212518
8. Odra II Wodzisław294745-31 138814
9. Polonia Marklowice293945-47 10910-2
10. Grunwald Ruda Śląska293746-42 910104
11. Polonia Łaziska Górne293736-38 11414-2
12. LKS Łąka293130-44 71012-14
13. Victoria Jaworzno292834-60 7715-26
14. Start Mszana292322-55 6518-33
15. Pasjonat Dankowice291218-76 2621-58
16. Gwiazda Skrzyszów291017-68 1721-51
WYNIKI 30 KOLEJKI TABELA PO 30 KOLEJCE
Polonia Łaziska Górne 2-5 Beskid Skoczów
Polonia Marklowice 6-0 LKS Łąka
Grunwald Ruda Śląska 8-1 Gwiazda Skrzyszów
ROW Rybnik 1-1 Przyszłość Rogów
Pasjonat Dankowice 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała
Odra II Wodzisław 0-0 Skałka Żabnica
Start Mszana 1-0 Koszarawa Żywiec
Pniówek Pawłowice 4-0 Victoria Jaworzno
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Koszarawa Żywiec306355-23 196532
2. Skałka Żabnica305754-27 176727
3. Beskid Skoczów305663-27 168636
4. Pniówek Pawłowice305248-25 1410623
5.ROW Rybnik305259-37 157822
6. BKS Stal Bielsko-Biała305149-28 1312521
7. Przyszłość Rogów305152-36 1312516
8. Odra II Wodzisław304845-31 139814
9. Polonia Marklowice304251-47 119104
10. Grunwald Ruda Śląska304054-43 10101011
11. Polonia Łaziska Górne303738-43 11415-5
12. LKS Łąka303130-50 71013-20
13. Victoria Jaworzno302834-64 7716-30
14. Start Mszana302623-55 7518-32
15. Pasjonat Dankowice301218-79 2622-61
16. Gwiazda Skrzyszów301018-76 1722-58