2006/07
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2008/09
SEZON 2007/08
4 liga śląska
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Wawel Wirek 4-1 Victoria Jaworzno
Polonia Marklowice 3-1 LKS Łąka
ROW Rybnik 2-0 Polonia Łaziska Górne
Pniówek Pawłowice 3-1 GKS II Jastrzębie
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Grunwald Ruda Śląska
Przyszłość Rogów 1-2 Beskid Skoczów
Unia Racibórz 0-3 Skałka Żabnica
Start Mszana 0-5 LKS Czaniec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. LKS Czaniec135-0 1005
2. Wawel Wirek134-1 1003
3. Skałka Żabnica133-0 1003
4. Pniówek Pawłowice133-1 1002
5. Polonia Marklowice133-1 1002
6.ROW Rybnik132-0 1002
7. Beskid Skoczów132-1 1001
8. Grunwald Ruda Śląska132-1 1001
9. BKS Stal Bielsko-Biała101-2 001-1
10. Przyszłość Rogów101-2 001-1
11. GKS II Jastrzębie101-3 001-2
12. LKS Łąka101-3 001-2
13. Polonia Łaziska Górne100-2 001-2
14. Victoria Jaworzno101-4 001-3
15. Unia Racibórz100-3 001-3
16. Start Mszana100-5 001-5
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
GKS II Jastrzębie 0-3 ROW Rybnik
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Pniówek Pawłowice
Polonia Łaziska Górne 2-1 Przyszłość Rogów
Beskid Skoczów 3-0 Unia Racibórz
Grunwald Ruda Śląska 1-2 Victoria Jaworzno
LKS Czaniec 2-0 Polonia Marklowice
Skałka Żabnica 3-0 Start Mszana
LKS Łąka 2-2 Wawel Wirek
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. LKS Czaniec267-0 2007
2. Skałka Żabnica266-0 2006
3.ROW Rybnik265-0 2005
4. Beskid Skoczów265-1 2004
5. Pniówek Pawłowice265-2 2003
6. Wawel Wirek246-3 1103
7. Grunwald Ruda Śląska233-3 1010
8. Polonia Marklowice233-3 1010
9. Polonia Łaziska Górne232-3 101-1
10. Victoria Jaworzno233-5 101-2
11. LKS Łąka213-5 011-2
12. Przyszłość Rogów202-4 002-2
13. BKS Stal Bielsko-Biała202-4 002-2
14. GKS II Jastrzębie201-6 002-5
15. Unia Racibórz200-6 002-6
16. Start Mszana200-8 002-8
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
Victoria Jaworzno 2-3 LKS Łąka
Polonia Marklowice 0-4 Skałka Żabnica
Wawel Wirek 0-2 LKS Czaniec
ROW Rybnik 3-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice 5-1 Grunwald Ruda Śląska
Przyszłość Rogów 2-0 GKS II Jastrzębie
Unia Racibórz 2-1 Polonia Łaziska Górne
Start Mszana 0-1 Beskid Skoczów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Skałka Żabnica3910-0 30010
2. LKS Czaniec399-0 3009
3. Pniówek Pawłowice3910-3 3007
4.ROW Rybnik398-1 3007
5. Beskid Skoczów396-1 3005
6. Wawel Wirek346-5 1111
7. LKS Łąka346-7 111-1
8. Przyszłość Rogów334-4 1020
9. Polonia Łaziska Górne333-5 102-2
10. Victoria Jaworzno335-8 102-3
11. Grunwald Ruda Śląska334-8 102-4
12. Polonia Marklowice333-7 102-4
13. Unia Racibórz332-7 102-5
14. BKS Stal Bielsko-Biała303-7 003-4
15. GKS II Jastrzębie301-8 003-7
16. Start Mszana300-9 003-9
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
Pniówek Pawłowice 1-3 ROW Rybnik
GKS II Jastrzębie 5-1 Unia Racibórz
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Przyszłość Rogów
Polonia Łaziska Górne 4-0 Start Mszana
Beskid Skoczów 6-0 Polonia Marklowice
Grunwald Ruda Śląska 3-1 LKS Łąka
LKS Czaniec 5-2 Victoria Jaworzno
Skałka Żabnica 6-1 Wawel Wirek
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Skałka Żabnica41216-1 40015
2. LKS Czaniec41214-2 40012
3. Beskid Skoczów41212-1 40011
4.ROW Rybnik41211-2 4009
5. Pniówek Pawłowice4911-6 3015
6. Polonia Łaziska Górne467-5 2022
7. Przyszłość Rogów466-5 2021
8. Grunwald Ruda Śląska467-9 202-2
9. LKS Łąka447-10 112-3
10. Wawel Wirek447-11 112-4
11. GKS II Jastrzębie436-9 103-3
12. Victoria Jaworzno437-13 103-6
13. Unia Racibórz433-12 103-9
14. Polonia Marklowice433-13 103-10
15. BKS Stal Bielsko-Biała404-9 004-5
16. Start Mszana400-13 004-13
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
LKS Łąka 0-0 LKS Czaniec
Victoria Jaworzno 0-1 Skałka Żabnica
Wawel Wirek 0-2 Beskid Skoczów
Polonia Marklowice 1-2 Polonia Łaziska Górne
Start Mszana 1-1 GKS II Jastrzębie
Unia Racibórz 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
ROW Rybnik 0-0 Grunwald Ruda Śląska
Przyszłość Rogów 0-2 Pniówek Pawłowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Skałka Żabnica51517-1 50016
2. Beskid Skoczów51514-1 50013
3. LKS Czaniec51314-2 41012
4.ROW Rybnik51311-2 4109
5. Pniówek Pawłowice51213-6 4017
6. Polonia Łaziska Górne599-6 3023
7. Grunwald Ruda Śląska577-9 212-2
8. Przyszłość Rogów566-7 203-1
9. LKS Łąka557-10 122-3
10. GKS II Jastrzębie547-10 113-3
11. Wawel Wirek547-13 113-6
12. Unia Racibórz544-13 113-9
13. Victoria Jaworzno537-14 104-7
14. Polonia Marklowice534-15 104-11
15. BKS Stal Bielsko-Biała515-10 014-5
16. Start Mszana511-14 014-13
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
Pniówek Pawłowice 4-3 Unia Racibórz
ROW Rybnik 2-0 Przyszłość Rogów
BKS Stal Bielsko-Biała 7-0 Start Mszana
GKS II Jastrzębie 3-1 Polonia Marklowice
Polonia Łaziska Górne 1-1 Wawel Wirek
Beskid Skoczów 5-0 Victoria Jaworzno
Skałka Żabnica 0-1 LKS Łąka
Grunwald Ruda Śląska 2-1 LKS Czaniec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Beskid Skoczów61819-1 60018
2.ROW Rybnik61613-2 51011
3. Skałka Żabnica61517-2 50115
4. Pniówek Pawłowice61517-9 5018
5. LKS Czaniec61315-4 41111
6. Polonia Łaziska Górne61010-7 3123
7. Grunwald Ruda Śląska6109-10 312-1
8. LKS Łąka688-10 222-2
9. GKS II Jastrzębie6710-11 213-1
10. Przyszłość Rogów666-9 204-3
11. Wawel Wirek658-14 123-6
12. BKS Stal Bielsko-Biała6412-10 1142
13. Unia Racibórz647-17 114-10
14. Victoria Jaworzno637-19 105-12
15. Polonia Marklowice635-18 105-13
16. Start Mszana611-21 015-20
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
LKS Czaniec 0-1 Skałka Żabnica
LKS Łąka 0-4 Beskid Skoczów
Victoria Jaworzno 2-5 Polonia Łaziska Górne
Unia Racibórz 0-7 ROW Rybnik
Przyszłość Rogów 2-2 Grunwald Ruda Śląska
Start Mszana 0-5 Pniówek Pawłowice
Polonia Marklowice 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Wawel Wirek 1-2 GKS II Jastrzębie
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Beskid Skoczów72123-1 70022
2.ROW Rybnik71920-2 61018
3. Skałka Żabnica71818-2 60116
4. Pniówek Pawłowice71822-9 60113
5. LKS Czaniec71315-5 41210
6. Polonia Łaziska Górne71315-9 4126
7. Grunwald Ruda Śląska71111-12 322-1
8. GKS II Jastrzębie71012-12 3130
9. LKS Łąka788-14 223-6
10. Przyszłość Rogów778-11 214-3
11. BKS Stal Bielsko-Biała7512-10 1242
12. Wawel Wirek759-16 124-7
13. Polonia Marklowice745-18 115-13
14. Unia Racibórz747-24 115-17
15. Victoria Jaworzno739-24 106-15
16. Start Mszana711-26 016-25
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
Przyszłość Rogów 3-1 Unia Racibórz
ROW Rybnik 6-0 Start Mszana
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Wawel Wirek
Pniówek Pawłowice 2-0 Polonia Marklowice
Grunwald Ruda Śląska 1-2 Skałka Żabnica
Beskid Skoczów 3-0 LKS Czaniec
Polonia Łaziska Górne 1-0 LKS Łąka
GKS II Jastrzębie 3-1 Victoria Jaworzno
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Beskid Skoczów82426-1 80025
2.ROW Rybnik82226-2 71024
3. Skałka Żabnica82120-3 70117
4. Pniówek Pawłowice82124-9 70115
5. Polonia Łaziska Górne81616-9 5127
6. LKS Czaniec81315-8 4137
7. GKS II Jastrzębie81315-13 4132
8. Grunwald Ruda Śląska81112-14 323-2
9. Przyszłość Rogów81011-12 314-1
10. BKS Stal Bielsko-Biała8814-10 2244
11. LKS Łąka888-15 224-7
12. Wawel Wirek859-18 125-9
13. Polonia Marklowice845-20 116-15
14. Unia Racibórz848-27 116-19
15. Victoria Jaworzno8310-27 107-17
16. Start Mszana811-32 017-31
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
Skałka Żabnica 2-2 Beskid Skoczów
LKS Czaniec 0-3 Polonia Łaziska Górne
Polonia Marklowice 0-2 ROW Rybnik
Start Mszana 2-2 Przyszłość Rogów
Unia Racibórz 1-2 Grunwald Ruda Śląska
Wawel Wirek 2-4 Pniówek Pawłowice
Victoria Jaworzno 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Łąka 2-1 GKS II Jastrzębie
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik92528-2 81026
2. Beskid Skoczów92528-3 81025
3. Pniówek Pawłowice92428-11 80117
4. Skałka Żabnica92222-5 71117
5. Polonia Łaziska Górne91919-9 61210
6. Grunwald Ruda Śląska91414-15 423-1
7. LKS Czaniec91315-11 4144
8. GKS II Jastrzębie91316-15 4141
9. BKS Stal Bielsko-Biała91115-10 3245
10. Przyszłość Rogów91113-14 324-1
11. LKS Łąka91110-16 324-6
12. Wawel Wirek9511-22 126-11
13. Polonia Marklowice945-22 117-17
14. Unia Racibórz949-29 117-20
15. Victoria Jaworzno9310-28 108-18
16. Start Mszana923-34 027-31
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
Pniówek Pawłowice 5-0 Victoria Jaworzno
BKS Stal Bielsko-Biała 4-1 LKS Łąka
GKS II Jastrzębie 1-1 LKS Czaniec
Polonia Łaziska Górne 0-2 Skałka Żabnica
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Beskid Skoczów
ROW Rybnik 4-0 Wawel Wirek
Przyszłość Rogów 6-0 Polonia Marklowice
Unia Racibórz 4-1 Start Mszana
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik102832-2 91030
2. Pniówek Pawłowice102733-11 90122
3. Beskid Skoczów102629-4 82025
4. Skałka Żabnica102524-5 81119
5. Polonia Łaziska Górne101919-11 6138
6. Grunwald Ruda Śląska101515-16 433-1
7. BKS Stal Bielsko-Biała101419-11 4248
8. Przyszłość Rogów101419-14 4245
9. LKS Czaniec101416-12 4244
10. GKS II Jastrzębie101417-16 4241
11. LKS Łąka101111-20 325-9
12. Unia Racibórz10713-30 217-17
13. Wawel Wirek10511-26 127-15
14. Polonia Marklowice1045-28 118-23
15. Victoria Jaworzno10310-33 109-23
16. Start Mszana1024-38 028-34
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
Beskid Skoczów 1-1 Polonia Łaziska Górne
Skałka Żabnica 3-0 GKS II Jastrzębie
LKS Czaniec 3-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Wawel Wirek 2-5 Przyszłość Rogów
Polonia Marklowice 1-2 Unia Racibórz
Start Mszana 1-4 Grunwald Ruda Śląska
Victoria Jaworzno 0-2 ROW Rybnik
LKS Łąka 2-2 Pniówek Pawłowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik113134-2 101032
2. Pniówek Pawłowice112835-13 91122
3. Skałka Żabnica112827-5 91122
4. Beskid Skoczów112730-5 83025
5. Polonia Łaziska Górne112020-12 6238
6. Grunwald Ruda Śląska111819-17 5332
7. Przyszłość Rogów111724-16 5248
8. LKS Czaniec111719-13 5246
9. BKS Stal Bielsko-Biała111420-14 4256
10. GKS II Jastrzębie111417-19 425-2
11. LKS Łąka111213-22 335-9
12. Unia Racibórz111015-31 317-16
13. Wawel Wirek11513-31 128-18
14. Polonia Marklowice1146-30 119-24
15. Victoria Jaworzno11310-35 1010-25
16. Start Mszana1125-42 029-37
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
Przyszłość Rogów 3-0 Victoria Jaworzno
ROW Rybnik 5-0 LKS Łąka
Pniówek Pawłowice 3-0 LKS Czaniec
GKS II Jastrzębie 0-2 Beskid Skoczów
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 Skałka Żabnica
Grunwald Ruda Śląska 2-2 Polonia Łaziska Górne
Unia Racibórz 4-2 Wawel Wirek
Start Mszana 1-2 Polonia Marklowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik123439-2 111037
2. Pniówek Pawłowice123138-13 101125
3. Beskid Skoczów123032-5 93027
4. Skałka Żabnica122927-5 92122
5. Polonia Łaziska Górne122122-14 6338
6. Przyszłość Rogów122027-16 62411
7. Grunwald Ruda Śląska121921-19 5432
8. LKS Czaniec121719-16 5253
9. BKS Stal Bielsko-Biała121520-14 4356
10. GKS II Jastrzębie121417-21 426-4
11. Unia Racibórz121319-33 417-14
12. LKS Łąka121213-27 336-14
13. Polonia Marklowice1278-31 219-23
14. Wawel Wirek12515-35 129-20
15. Victoria Jaworzno12310-38 1011-28
16. Start Mszana1226-44 0210-38
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
Polonia Łaziska Górne 2-1 GKS II Jastrzębie
Beskid Skoczów 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Łąka 2-3 Przyszłość Rogów
Victoria Jaworzno 3-1 Unia Racibórz
Wawel Wirek 4-0 Start Mszana
Polonia Marklowice 3-1 Grunwald Ruda Śląska
LKS Czaniec 1-1 ROW Rybnik
Skałka Żabnica 0-1 Pniówek Pawłowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik133540-3 112037
2. Pniówek Pawłowice133439-13 111126
3. Beskid Skoczów133032-6 93126
4. Skałka Żabnica132927-6 92221
5. Polonia Łaziska Górne132424-15 7339
6. Przyszłość Rogów132330-18 72412
7. Grunwald Ruda Śląska131922-22 5440
8. BKS Stal Bielsko-Biała131821-14 5357
9. LKS Czaniec131820-17 5353
10. GKS II Jastrzębie131418-23 427-5
11. Unia Racibórz131320-36 418-16
12. LKS Łąka131215-30 337-15
13. Polonia Marklowice131011-32 319-21
14. Wawel Wirek13819-35 229-16
15. Victoria Jaworzno13613-39 2011-26
16. Start Mszana1326-48 0211-42
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
Start Mszana 0-2 Victoria Jaworzno
Polonia Marklowice 3-0 Wawel Wirek
Unia Racibórz 1-1 LKS Łąka
Pniówek Pawłowice 1-1 Beskid Skoczów
BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 Polonia Łaziska Górne
Grunwald Ruda Śląska 3-0 GKS II Jastrzębie
ROW Rybnik 2-2 Skałka Żabnica
Przyszłość Rogów 3-1 LKS Czaniec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik143642-5 113037
2. Pniówek Pawłowice143540-14 112126
3. Beskid Skoczów143133-7 94126
4. Skałka Żabnica143029-8 93221
5. Przyszłość Rogów142633-19 82414
6. Polonia Łaziska Górne142424-19 7345
7. Grunwald Ruda Śląska142225-22 6443
8. BKS Stal Bielsko-Biała142125-14 63511
9. LKS Czaniec141821-20 5361
10. GKS II Jastrzębie141418-26 428-8
11. Unia Racibórz141421-37 428-16
12. LKS Łąka141316-31 347-15
13. Polonia Marklowice141314-32 419-18
14. Victoria Jaworzno14915-39 3011-24
15. Wawel Wirek14819-38 2210-19
16. Start Mszana1426-50 0212-44
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
Beskid Skoczów 3-0 ROW Rybnik
Skałka Żabnica 3-2 Przyszłość Rogów
LKS Czaniec 2-3 Unia Racibórz
LKS Łąka 4-0 Start Mszana
Victoria Jaworzno 3-0 Polonia Marklowice
Wawel Wirek 0-3 Grunwald Ruda Śląska
Polonia Łaziska Górne 0-0 Pniówek Pawłowice
GKS II Jastrzębie 2-3 BKS Stal Bielsko-Biała
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik153642-8 113134
2. Pniówek Pawłowice153640-14 113126
3. Beskid Skoczów153436-7 104129
4. Skałka Żabnica153332-10 103222
5. Przyszłość Rogów152635-22 82513
6. Grunwald Ruda Śląska152528-22 7446
7. Polonia Łaziska Górne152524-19 7445
8. BKS Stal Bielsko-Biała152428-16 73512
9. LKS Czaniec151823-23 5370
10. Unia Racibórz151724-39 528-15
11. LKS Łąka151620-31 447-11
12. GKS II Jastrzębie151420-29 429-9
13. Polonia Marklowice151314-35 4110-21
14. Victoria Jaworzno151218-39 4011-21
15. Wawel Wirek15819-41 2211-22
16. Start Mszana1526-54 0213-48
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
Victoria Jaworzno 4-1 Wawel Wirek
LKS Łąka 3-1 Polonia Marklowice
Polonia Łaziska Górne 1-8 ROW Rybnik
GKS II Jastrzębie 0-1 Pniówek Pawłowice
Grunwald Ruda Śląska 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Beskid Skoczów 3-1 Przyszłość Rogów
Skałka Żabnica 2-1 Unia Racibórz
LKS Czaniec 12-2 Start Mszana
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik163950-9 123141
2. Pniówek Pawłowice163941-14 123127
3. Beskid Skoczów163739-8 114131
4. Skałka Żabnica163634-11 113223
5. BKS Stal Bielsko-Biała162729-16 83513
6. Przyszłość Rogów162636-25 82611
7. Grunwald Ruda Śląska162528-23 7455
8. Polonia Łaziska Górne162525-27 745-2
9. LKS Czaniec162135-25 63710
10. LKS Łąka161923-32 547-9
11. Unia Racibórz161725-41 529-16
12. Victoria Jaworzno161522-40 5011-18
13. GKS II Jastrzębie161420-30 4210-10
14. Polonia Marklowice161315-38 4111-23
15. Wawel Wirek16820-45 2212-25
16. Start Mszana1628-66 0214-58
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Pniówek Pawłowice 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała
ROW Rybnik 1-0 GKS II Jastrzębie
Przyszłość Rogów 0-3 Polonia Łaziska Górne
Unia Racibórz 1-3 Beskid Skoczów
Victoria Jaworzno 0-1 Grunwald Ruda Śląska
Wawel Wirek 2-1 LKS Łąka
Polonia Marklowice 0-0 LKS Czaniec
Start Mszana 0-2 Skałka Żabnica
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik174251-9 133142
2. Pniówek Pawłowice174242-14 133128
3. Beskid Skoczów174042-9 124133
4. Skałka Żabnica173936-11 123225
5. Grunwald Ruda Śląska172829-23 8456
6. Polonia Łaziska Górne172828-27 8451
7. BKS Stal Bielsko-Biała172729-17 83612
8. Przyszłość Rogów172636-28 8278
9. LKS Czaniec172235-25 64710
10. LKS Łąka171924-34 548-10
11. Unia Racibórz171726-44 5210-18
12. Victoria Jaworzno171522-41 5012-19
13. GKS II Jastrzębie171420-31 4211-11
14. Polonia Marklowice171415-38 4211-23
15. Wawel Wirek171122-46 3212-24
16. Start Mszana1728-68 0215-60
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
LKS Łąka 3-0 Victoria Jaworzno
Skałka Żabnica 3-0 Polonia Marklowice
LKS Czaniec 4-0 Wawel Wirek
Beskid Skoczów 3-1 Start Mszana
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 ROW Rybnik
Grunwald Ruda Śląska 0-2 Pniówek Pawłowice
GKS II Jastrzębie 2-2 Przyszłość Rogów
Polonia Łaziska Górne 3-1 Unia Racibórz
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Pniówek Pawłowice184544-14 143130
2.ROW Rybnik184351-9 134142
3. Beskid Skoczów184345-10 134135
4. Skałka Żabnica184239-11 133228
5. Polonia Łaziska Górne183131-28 9453
6. BKS Stal Bielsko-Biała182829-17 84612
7. Grunwald Ruda Śląska182829-25 8464
8. Przyszłość Rogów182738-30 8378
9. LKS Czaniec182539-25 74714
10. LKS Łąka182227-34 648-7
11. Unia Racibórz181727-47 5211-20
12. GKS II Jastrzębie181522-33 4311-11
13. Victoria Jaworzno181522-44 5013-22
14. Polonia Marklowice181415-41 4212-26
15. Wawel Wirek181122-50 3213-28
16. Start Mszana1829-71 0216-62
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
ROW Rybnik 4-1 Pniówek Pawłowice
Unia Racibórz 2-3 GKS II Jastrzębie
Przyszłość Rogów 1-4 BKS Stal Bielsko-Biała
Start Mszana 0-2 Polonia Łaziska Górne
Polonia Marklowice 2-5 Beskid Skoczów
LKS Łąka 0-3 Grunwald Ruda Śląska
Victoria Jaworzno 2-2 LKS Czaniec
Wawel Wirek 0-2 Skałka Żabnica
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik194655-10 144145
2. Beskid Skoczów194650-12 144138
3. Skałka Żabnica194541-11 143230
4. Pniówek Pawłowice194545-18 143227
5. Polonia Łaziska Górne193433-28 10455
6. BKS Stal Bielsko-Biała193133-18 94615
7. Grunwald Ruda Śląska193132-25 9467
8. Przyszłość Rogów192739-34 8385
9. LKS Czaniec192641-27 75714
10. LKS Łąka192227-37 649-10
11. GKS II Jastrzębie191825-35 5311-10
12. Unia Racibórz191729-50 5212-21
13. Victoria Jaworzno191624-46 5113-22
14. Polonia Marklowice191417-46 4213-29
15. Wawel Wirek191122-52 3214-30
16. Start Mszana1929-73 0217-64
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
LKS Czaniec 2-1 LKS Łąka
Skałka Żabnica 2-0 Victoria Jaworzno
Beskid Skoczów 7-0 Wawel Wirek
Polonia Łaziska Górne 2-1 Polonia Marklowice
GKS II Jastrzębie 1-1 Start Mszana
Grunwald Ruda Śląska 1-5 ROW Rybnik
Pniówek Pawłowice 0-3 Przyszłość Rogów
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Unia Racibórz
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik204960-11 154149
2. Beskid Skoczów204957-12 154145
3. Skałka Żabnica204843-11 153232
4. Pniówek Pawłowice204545-21 143324
5. Polonia Łaziska Górne203735-29 11456
6. BKS Stal Bielsko-Biała203434-18 104616
7. Grunwald Ruda Śląska203133-30 9473
8. Przyszłość Rogów203042-34 9388
9. LKS Czaniec202943-28 85715
10. LKS Łąka202228-39 6410-11
11. GKS II Jastrzębie201926-36 5411-10
12. Unia Racibórz201729-51 5213-22
13. Victoria Jaworzno201624-48 5114-24
14. Polonia Marklowice201418-48 4214-30
15. Wawel Wirek201122-59 3215-37
16. Start Mszana20310-74 0317-64
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
Unia Racibórz 0-6 Pniówek Pawłowice
Przyszłość Rogów 2-0 ROW Rybnik
Start Mszana 0-4 BKS Stal Bielsko-Biała
Polonia Marklowice 0-3 GKS II Jastrzębie
Wawel Wirek 1-3 Polonia Łaziska Górne
Victoria Jaworzno 0-1 Beskid Skoczów
LKS Łąka 2-2 Skałka Żabnica
LKS Czaniec 1-1 Grunwald Ruda Śląska
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Beskid Skoczów215258-12 164146
2.ROW Rybnik214960-13 154247
3. Skałka Żabnica214945-13 154232
4. Pniówek Pawłowice214851-21 153330
5. Polonia Łaziska Górne214038-30 12458
6. BKS Stal Bielsko-Biała213738-18 114620
7. Przyszłość Rogów213344-34 103810
8. Grunwald Ruda Śląska213234-31 9573
9. LKS Czaniec213044-29 86715
10. LKS Łąka212330-41 6510-11
11. GKS II Jastrzębie212229-36 6411-7
12. Unia Racibórz211729-57 5214-28
13. Victoria Jaworzno211624-49 5115-25
14. Polonia Marklowice211418-51 4215-33
15. Wawel Wirek211123-62 3216-39
16. Start Mszana21310-78 0318-68
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
Skałka Żabnica 0-0 LKS Czaniec
Polonia Łaziska Górne 5-0 Victoria Jaworzno
Beskid Skoczów 2-0 LKS Łąka
GKS II Jastrzębie 0-0 Wawel Wirek
ROW Rybnik 2-1 Unia Racibórz
Grunwald Ruda Śląska 0-1 Przyszłość Rogów
Pniówek Pawłowice 2-0 Start Mszana
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Polonia Marklowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Beskid Skoczów225560-12 174148
2.ROW Rybnik225262-14 164248
3. Pniówek Pawłowice225153-21 163332
4. Skałka Żabnica225045-13 155232
5. Polonia Łaziska Górne224343-30 134513
6. BKS Stal Bielsko-Biała224040-18 124622
7. Przyszłość Rogów223645-34 113811
8. Grunwald Ruda Śląska223234-32 9582
9. LKS Czaniec223144-29 87715
10. GKS II Jastrzębie222329-36 6511-7
11. LKS Łąka222330-43 6511-13
12. Unia Racibórz221730-59 5215-29
13. Victoria Jaworzno221624-54 5116-30
14. Polonia Marklowice221418-53 4216-35
15. Wawel Wirek221223-62 3316-39
16. Start Mszana22310-80 0319-70
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
Start Mszana 1-2 ROW Rybnik
Unia Racibórz 1-2 Przyszłość Rogów
Polonia Marklowice 0-2 Pniówek Pawłowice
Wawel Wirek 0-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Victoria Jaworzno 2-4 GKS II Jastrzębie
Skałka Żabnica 2-1 Grunwald Ruda Śląska
LKS Czaniec 0-0 Beskid Skoczów
LKS Łąka 0-2 Polonia Łaziska Górne
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Beskid Skoczów235660-12 175148
2.ROW Rybnik235564-15 174249
3. Pniówek Pawłowice235455-21 173334
4. Skałka Żabnica235347-14 165233
5. Polonia Łaziska Górne234645-30 144515
6. BKS Stal Bielsko-Biała234342-18 134624
7. Przyszłość Rogów233947-35 123812
8. LKS Czaniec233244-29 88715
9. Grunwald Ruda Śląska233235-34 9591
10. GKS II Jastrzębie232633-38 7511-5
11. LKS Łąka232330-45 6512-15
12. Unia Racibórz231731-61 5216-30
13. Victoria Jaworzno231626-58 5117-32
14. Polonia Marklowice231418-55 4217-37
15. Wawel Wirek231223-64 3317-41
16. Start Mszana23311-82 0320-71
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
GKS II Jastrzębie 0-0 LKS Łąka
Beskid Skoczów 1-1 Skałka Żabnica
Polonia Łaziska Górne 2-1 LKS Czaniec
ROW Rybnik 2-0 Polonia Marklowice
Przyszłość Rogów 4-2 Start Mszana
Grunwald Ruda Śląska 0-3 Unia Racibórz
Pniówek Pawłowice 4-0 Wawel Wirek
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 Victoria Jaworzno
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik245866-15 184251
2. Beskid Skoczów245761-13 176148
3. Pniówek Pawłowice245759-21 183338
4. Skałka Żabnica245448-15 166233
5. Polonia Łaziska Górne244947-31 154516
6. BKS Stal Bielsko-Biała244442-18 135624
7. Przyszłość Rogów244251-37 133814
8. LKS Czaniec243245-31 88814
9. Grunwald Ruda Śląska243235-37 9510-2
10. GKS II Jastrzębie242733-38 7611-5
11. LKS Łąka242430-45 6612-15
12. Unia Racibórz242034-61 6216-27
13. Victoria Jaworzno241726-58 5217-32
14. Polonia Marklowice241418-57 4218-39
15. Wawel Wirek241223-68 3318-45
16. Start Mszana24313-86 0321-73
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
Start Mszana 1-1 Unia Racibórz
Victoria Jaworzno 0-1 Pniówek Pawłowice
LKS Łąka 0-4 BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Czaniec 2-2 GKS II Jastrzębie
Skałka Żabnica 1-1 Polonia Łaziska Górne
Beskid Skoczów 1-0 Grunwald Ruda Śląska
Wawel Wirek 0-2 ROW Rybnik
Polonia Marklowice 2-5 Przyszłość Rogów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik256168-15 194253
2. Beskid Skoczów256062-13 186149
3. Pniówek Pawłowice256060-21 193339
4. Skałka Żabnica255549-16 167233
5. Polonia Łaziska Górne255048-32 155516
6. BKS Stal Bielsko-Biała254746-18 145628
7. Przyszłość Rogów254556-39 143817
8. LKS Czaniec253347-33 89814
9. Grunwald Ruda Śląska253235-38 9511-3
10. GKS II Jastrzębie252835-40 7711-5
11. LKS Łąka252430-49 6613-19
12. Unia Racibórz252135-62 6316-27
13. Victoria Jaworzno251726-59 5218-33
14. Polonia Marklowice251420-62 4219-42
15. Wawel Wirek251223-70 3319-47
16. Start Mszana25414-87 0421-73
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
Polonia Łaziska Górne 0-1 Beskid Skoczów
GKS II Jastrzębie 2-2 Skałka Żabnica
Przyszłość Rogów 3-0 Wawel Wirek
Unia Racibórz 0-3 Polonia Marklowice
Grunwald Ruda Śląska 2-4 Start Mszana
ROW Rybnik 4-0 Victoria Jaworzno
Pniówek Pawłowice 2-1 LKS Łąka
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 LKS Czaniec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik266472-15 204257
2. Beskid Skoczów266363-13 196150
3. Pniówek Pawłowice266362-22 203340
4. Skałka Żabnica265651-18 168233
5. BKS Stal Bielsko-Biała265048-18 155630
6. Polonia Łaziska Górne265048-33 155615
7. Przyszłość Rogów264859-39 153820
8. LKS Czaniec263347-35 89912
9. Grunwald Ruda Śląska263237-42 9512-5
10. GKS II Jastrzębie262937-42 7811-5
11. LKS Łąka262431-51 6614-20
12. Unia Racibórz262135-65 6317-30
13. Victoria Jaworzno261726-63 5219-37
14. Polonia Marklowice261723-62 5219-39
15. Wawel Wirek261223-73 3320-50
16. Start Mszana26718-89 1421-71
WYNIKI 27 KOLEJKI TABELA PO 27 KOLEJCE
Victoria Jaworzno 0-1 Przyszłość Rogów
LKS Łąka 1-3 ROW Rybnik
LKS Czaniec 0-3 Pniówek Pawłowice
Beskid Skoczów 0-0 GKS II Jastrzębie
Skałka Żabnica 2-4 BKS Stal Bielsko-Biała
Polonia Łaziska Górne 2-1 Grunwald Ruda Śląska
Wawel Wirek 2-5 Unia Racibórz
Polonia Marklowice 3-0 Start Mszana
GKS II Jastrzębie 3-0 Grunwald Ruda Śląska
(mecz z 29 kolejki)

poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik276775-16 214259
2. Pniówek Pawłowice276665-22 213343
3. Beskid Skoczów276463-13 197150
4. Skałka Żabnica275653-22 168331
5. BKS Stal Bielsko-Biała275352-20 165632
6. Polonia Łaziska Górne275350-34 165616
7. Przyszłość Rogów275160-39 163821
8. LKS Czaniec273347-38 89109
9. GKS II Jastrzębie283340-42 8911-2
10. Grunwald Ruda Śląska283238-47 9514-9
11. LKS Łąka272432-54 6615-22
12. Unia Racibórz272440-67 7317-27
13. Polonia Marklowice272026-62 6219-36
14. Victoria Jaworzno271726-64 5220-38
15. Wawel Wirek271225-78 3321-53
16. Start Mszana27718-92 1422-74
WYNIKI 28 KOLEJKI TABELA PO 28 KOLEJCE
GKS II Jastrzębie 2-5 Polonia Łaziska Górne
Przyszłość Rogów 5-0 LKS Łąka
Unia Racibórz 3-1 Victoria Jaworzno
Start Mszana 3-1 Wawel Wirek
Grunwald Ruda Śląska 2-2 Polonia Marklowice
ROW Rybnik 2-1 LKS Czaniec
Pniówek Pawłowice 2-1 Skałka Żabnica
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Beskid Skoczów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik287077-17 224260
2. Pniówek Pawłowice286967-23 223344
3. Beskid Skoczów286464-15 197249
4. BKS Stal Bielsko-Biała285654-21 175633
5. Skałka Żabnica285654-24 168430
6. Polonia Łaziska Górne285655-36 175619
7. Przyszłość Rogów285465-39 173826
8. LKS Czaniec283348-40 89118
9. GKS II Jastrzębie293342-47 8912-5
10. Grunwald Ruda Śląska293340-49 9614-9
11. Unia Racibórz282743-68 8317-25
12. LKS Łąka282432-59 6616-27
13. Polonia Marklowice282128-64 6319-36
14. Victoria Jaworzno281727-67 5221-40
15. Wawel Wirek281226-81 3322-55
16. Start Mszana281021-93 2422-72
WYNIKI 29 KOLEJKI TABELA PO 29 KOLEJCE
Wawel Wirek 2-1 Polonia Marklowice
LKS Czaniec 0-3 Przyszłość Rogów
LKS Łąka 0-2 Unia Racibórz
Skałka Żabnica 0-2 ROW Rybnik
Beskid Skoczów 2-3 Pniówek Pawłowice
Polonia Łaziska Górne 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Victoria Jaworzno 4-0 Start Mszana
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik297379-17 234262
2. Pniówek Pawłowice297270-25 233345
3. Beskid Skoczów296466-18 197348
4. BKS Stal Bielsko-Biała295755-22 176633
5. Przyszłość Rogów295768-39 183829
6. Polonia Łaziska Górne295756-37 176619
7. Skałka Żabnica295654-26 168528
8. LKS Czaniec293348-43 89125
9. GKS II Jastrzębie293342-47 8912-5
10. Grunwald Ruda Śląska293340-49 9614-9
11. Unia Racibórz293045-68 9317-23
12. LKS Łąka292432-61 6617-29
13. Polonia Marklowice292129-66 6320-37
14. Victoria Jaworzno292031-67 6221-36
15. Wawel Wirek291528-82 4322-54
16. Start Mszana291021-97 2423-76
WYNIKI 30 KOLEJKI TABELA PO 30 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-2 Beskid Skoczów
Przyszłość Rogów 2-1 Skałka Żabnica
Unia Racibórz 1-2 LKS Czaniec
Start Mszana 1-3 LKS Łąka
Polonia Marklowice 3-0 Victoria Jaworzno
Grunwald Ruda Śląska 4-2 Wawel Wirek
Pniówek Pawłowice 3-1 Polonia Łaziska Górne
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 GKS II Jastrzębie
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Pniówek Pawłowice307573-26 243347
2.ROW Rybnik307380-19 234361
3. Beskid Skoczów306768-19 207349
4. BKS Stal Bielsko-Biała306057-22 186635
5. Przyszłość Rogów306070-40 193830
6. Polonia Łaziska Górne305757-40 176717
7. Skałka Żabnica305655-28 168627
8. LKS Czaniec303650-44 99126
9. Grunwald Ruda Śląska303644-51 10614-7
10. GKS II Jastrzębie303342-49 8913-7
11. Unia Racibórz303046-70 9318-24
12. LKS Łąka302735-62 7617-27
13. Polonia Marklowice302432-66 7320-34
14. Victoria Jaworzno302031-70 6222-39
15. Wawel Wirek301530-86 4323-56
16. Start Mszana301022-100 2424-78