2009/10
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2011/12
SEZON 2010/11
3 liga opolsko-śląska
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Skalnik Gracze 1-1 Pniówek Pawłowice
LZS Leśnica 3-1 Start Bogdanowice
Oderka Opole 0-1 Victoria Częstochowa
Orzeł Babienica/Psary 0-0 MKS Myszków
KS Krasiejów 1-4 Polonia Łaziska Górne
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Skałka Żabnica
Victoria Chróścice 0-0 Rozwój Katowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Polonia Łaziska Górne134-1 1003
2. LZS Leśnica133-1 1002
3. Victoria Częstochowa131-0 1001
4. Skalnik Gracze111-1 0100
5. Pniówek Pawłowice111-1 0100
6. BKS Stal Bielsko-Biała111-1 0100
7. Skałka Żabnica111-1 0100
8. Orzeł Babienica/Psary110-0 0100
9. Victoria Chróścice110-0 0100
10. Rozwój Katowice110-0 0100
11. MKS Myszków110-0 0100
12.ROW Rybnik000-0 0000
13. LZS Piotrówka000-0 0000
14. Oderka Opole100-1 001-1
15. Start Bogdanowice101-3 001-2
16. KS Krasiejów101-4 001-3
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
KS Krasiejów 1-1 Orzeł Babienica/Psary
Skalnik Gracze 3-0 Start Bogdanowice
LZS Piotrówka 1-2 Oderka Opole
MKS Myszków 3-1 ROW Rybnik
Polonia Łaziska Górne 2-2 Pniówek Pawłowice
Rozwój Katowice 0-1 LZS Leśnica
Skałka Żabnica 4-0 Victoria Chróścice
Victoria Częstochowa 1-3 BKS Stal Bielsko-Biała
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. LZS Leśnica264-1 2003
2. Skałka Żabnica245-1 1104
3. Polonia Łaziska Górne246-3 1103
4. Skalnik Gracze244-1 1103
5. BKS Stal Bielsko-Biała244-2 1102
6. MKS Myszków243-1 1102
7. Oderka Opole232-2 1010
8. Victoria Częstochowa232-3 101-1
9. Pniówek Pawłowice223-3 0200
10. Orzeł Babienica/Psary221-1 0200
11. Rozwój Katowice210-1 011-1
12. KS Krasiejów212-5 011-3
13. Victoria Chróścice210-4 011-4
14. LZS Piotrówka101-2 001-1
15.ROW Rybnik101-3 001-2
16. Start Bogdanowice201-6 002-5
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
Pniówek Pawłowice 1-2 Start Bogdanowice
Skalnik Gracze 1-2 Rozwój Katowice
LZS Leśnica 2-4 Skałka Żabnica
ROW Rybnik 6-0 KS Krasiejów
Orzeł Babienica/Psary 4-1 Polonia Łaziska Górne
Oderka Opole 1-1 MKS Myszków
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 LZS Piotrówka
Victoria Chróścice 0-0 Victoria Częstochowa
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Skałka Żabnica379-3 2106
2. BKS Stal Bielsko-Biała376-2 2104
3. LZS Leśnica366-5 2011
4. Orzeł Babienica/Psary355-2 1203
5. MKS Myszków354-2 1202
6. Skalnik Gracze345-3 1112
7. Polonia Łaziska Górne347-7 1110
8. Oderka Opole343-3 1110
9. Rozwój Katowice342-2 1110
10. Victoria Częstochowa342-3 111-1
11.ROW Rybnik237-3 1014
12. Start Bogdanowice333-7 102-4
13. Pniówek Pawłowice324-5 021-1
14. Victoria Chróścice320-4 021-4
15. KS Krasiejów312-11 012-9
16. LZS Piotrówka201-4 002-3
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
Orzeł Babienica/Psary 0-4 ROW Rybnik
KS Krasiejów 0-1 Oderka Opole
MKS Myszków 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała
LZS Piotrówka 3-0 Victoria Chróścice
Victoria Częstochowa 1-3 LZS Leśnica
Polonia Łaziska Górne 1-1 Start Bogdanowice
Rozwój Katowice 1-1 Pniówek Pawłowice
Skałka Żabnica 1-0 Skalnik Gracze
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Skałka Żabnica41010-3 3107
2. BKS Stal Bielsko-Biała4108-3 3105
3. LZS Leśnica499-6 3013
4. Oderka Opole474-3 2111
5.ROW Rybnik3611-3 2018
6. MKS Myszków455-4 1211
7. Polonia Łaziska Górne458-8 1210
8. Rozwój Katowice453-3 1210
9. Orzeł Babienica/Psary455-6 121-1
10. Skalnik Gracze445-4 1121
11. Victoria Częstochowa443-6 112-3
12. Start Bogdanowice444-8 112-4
13. LZS Piotrówka334-4 1020
14. Pniówek Pawłowice435-6 031-1
15. Victoria Chróścice420-7 022-7
16. KS Krasiejów412-12 013-10
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
Start Bogdanowice 1-1 Rozwój Katowice
Pniówek Pawłowice 1-1 Skałka Żabnica
Skalnik Gracze 2-3 Victoria Częstochowa
LZS Leśnica 1-3 LZS Piotrówka
ROW Rybnik 3-1 Polonia Łaziska Górne
Oderka Opole 3-0 Orzeł Babienica/Psary
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 KS Krasiejów
Victoria Chróścice 1-2 MKS Myszków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała51311-3 4108
2. Skałka Żabnica51111-4 3207
3. Oderka Opole5107-3 3114
4.ROW Rybnik4914-4 30110
5. LZS Leśnica5910-9 3021
6. MKS Myszków587-5 2212
7. Victoria Częstochowa576-8 212-2
8. LZS Piotrówka467-5 2022
9. Rozwój Katowice564-4 1310
10. Polonia Łaziska Górne559-11 122-2
11. Start Bogdanowice555-9 122-4
12. Orzeł Babienica/Psary555-9 122-4
13. Skalnik Gracze547-7 1130
14. Pniówek Pawłowice546-7 041-1
15. Victoria Chróścice521-9 023-8
16. KS Krasiejów512-15 014-13
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
ROW Rybnik 2-1 Oderka Opole
Orzeł Babienica/Psary 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała
MKS Myszków 0-0 LZS Leśnica
KS Krasiejów 0-1 Victoria Chróścice
LZS Piotrówka 2-0 Skalnik Gracze
Polonia Łaziska Górne 2-0 Rozwój Katowice
Skałka Żabnica 1-0 Start Bogdanowice
Victoria Częstochowa 1-2 Pniówek Pawłowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała61614-3 51011
2. Skałka Żabnica61412-4 4208
3.ROW Rybnik51216-5 40111
4. Oderka Opole6108-5 3123
5. LZS Leśnica61010-9 3121
6. LZS Piotrówka599-5 3024
7. MKS Myszków697-5 2312
8. Polonia Łaziska Górne6811-11 2220
9. Pniówek Pawłowice678-8 1410
10. Victoria Częstochowa677-10 213-3
11. Rozwój Katowice664-6 132-2
12. Start Bogdanowice655-10 123-5
13. Orzeł Babienica/Psary655-12 123-7
14. Victoria Chróścice652-9 123-7
15. Skalnik Gracze647-9 114-2
16. KS Krasiejów612-16 015-14
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
Rozwój Katowice 0-0 Skałka Żabnica
Pniówek Pawłowice 1-1 LZS Piotrówka
Start Bogdanowice 4-2 Victoria Częstochowa
Victoria Chróścice 0-4 Orzeł Babienica/Psary
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 ROW Rybnik
Oderka Opole 0-0 Polonia Łaziska Górne
LZS Leśnica 2-1 KS Krasiejów
Skalnik Gracze 2-2 MKS Myszków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała71715-4 52011
2. Skałka Żabnica71512-4 4308
3.ROW Rybnik61317-6 41111
4. LZS Leśnica71312-10 4122
5. Oderka Opole7118-5 3223
6. LZS Piotrówka61010-6 3124
7. MKS Myszków7109-7 2412
8. Polonia Łaziska Górne7911-11 2320
9. Pniówek Pawłowice789-9 1510
10. Orzeł Babienica/Psary789-12 223-3
11. Start Bogdanowice789-12 223-3
12. Rozwój Katowice774-6 142-2
13. Victoria Częstochowa779-14 214-5
14. Skalnik Gracze759-11 124-2
15. Victoria Chróścice752-13 124-11
16. KS Krasiejów713-18 016-15
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
Oderka Opole 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
ROW Rybnik 2-0 Victoria Chróścice
KS Krasiejów 0-1 Skalnik Gracze
Orzeł Babienica/Psary 1-2 LZS Leśnica
MKS Myszków 3-0 Pniówek Pawłowice
Polonia Łaziska Górne 1-3 Skałka Żabnica
Victoria Częstochowa 1-1 Rozwój Katowice
LZS Piotrówka 1-2 Start Bogdanowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. BKS Stal Bielsko-Biała81816-5 53011
2. Skałka Żabnica81815-5 53010
3.ROW Rybnik71619-6 51113
4. LZS Leśnica81614-11 5123
5. MKS Myszków81312-7 3415
6. Oderka Opole8129-6 3323
7. Start Bogdanowice81111-13 323-2
8. LZS Piotrówka71011-8 3133
9. Polonia Łaziska Górne8912-14 233-2
10. Skalnik Gracze8810-11 224-1
11. Rozwój Katowice885-7 152-2
12. Pniówek Pawłowice889-12 152-3
13. Orzeł Babienica/Psary8810-14 224-4
14. Victoria Częstochowa8810-15 224-5
15. Victoria Chróścice852-15 125-13
16. KS Krasiejów813-19 017-16
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
Skałka Żabnica 0-0 Victoria Częstochowa
Skalnik Gracze 0-2 Orzeł Babienica/Psary
Victoria Chróścice 1-0 Oderka Opole
LZS Leśnica 2-3 ROW Rybnik
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Polonia Łaziska Górne
Pniówek Pawłowice 0-1 KS Krasiejów
Start Bogdanowice 1-1 MKS Myszków
Rozwój Katowice 3-0 LZS Piotrówka
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik81922-8 61114
2. Skałka Żabnica91915-5 54010
3. BKS Stal Bielsko-Biała91817-7 53110
4. LZS Leśnica91616-14 5132
5. MKS Myszków91413-8 3515
6. Oderka Opole9129-7 3332
7. Polonia Łaziska Górne91214-15 333-1
8. Start Bogdanowice91212-14 333-2
9. Rozwój Katowice9118-7 2521
10. Orzeł Babienica/Psary91112-14 324-2
11. LZS Piotrówka81011-11 3140
12. Victoria Częstochowa9910-15 234-5
13. Skalnik Gracze9810-13 225-3
14. Pniówek Pawłowice989-13 153-4
15. Victoria Chróścice983-15 225-12
16. KS Krasiejów944-19 117-15
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
Oderka Opole 0-0 LZS Leśnica
Victoria Chróścice 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała
ROW Rybnik 3-0 Skalnik Gracze
Orzeł Babienica/Psary 2-0 Pniówek Pawłowice
KS Krasiejów 0-1 Start Bogdanowice
MKS Myszków 1-1 Rozwój Katowice
LZS Piotrówka 2-3 Skałka Żabnica
Polonia Łaziska Górne 1-0 Victoria Częstochowa
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik92225-8 71117
2. Skałka Żabnica102218-7 64011
3. BKS Stal Bielsko-Biała101917-7 54110
4. LZS Leśnica101716-14 5232
5. MKS Myszków101514-9 3615
6. Polonia Łaziska Górne101515-15 4330
7. Start Bogdanowice101513-14 433-1
8. Orzeł Babienica/Psary101414-14 4240
9. Oderka Opole10139-7 3432
10. Rozwój Katowice10129-8 2621
11. LZS Piotrówka91013-14 315-1
12. Victoria Częstochowa10910-16 235-6
13. Victoria Chróścice1093-15 235-12
14. Skalnik Gracze10810-16 226-6
15. Pniówek Pawłowice1089-15 154-6
16. KS Krasiejów1044-20 118-16
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
Rozwój Katowice 4-0 KS Krasiejów
Pniówek Pawłowice 1-1 ROW Rybnik
Start Bogdanowice 0-0 Orzeł Babienica/Psary
Skalnik Gracze 1-5 Oderka Opole
LZS Leśnica 1-3 BKS Stal Bielsko-Biała
Victoria Chróścice 1-0 Polonia Łaziska Górne
Skałka Żabnica 3-2 MKS Myszków
Victoria Częstochowa 1-4 LZS Piotrówka
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Skałka Żabnica112521-9 74012
2.ROW Rybnik102326-9 72117
3. BKS Stal Bielsko-Biała112220-8 64112
4. LZS Leśnica111717-17 5240
5. Oderka Opole111614-8 4436
6. Start Bogdanowice111613-14 443-1
7. Rozwój Katowice111513-8 3625
8. MKS Myszków111516-12 3624
9. Orzeł Babienica/Psary111514-14 4340
10. Polonia Łaziska Górne111515-16 434-1
11. LZS Piotrówka101317-15 4152
12. Victoria Chróścice11124-15 335-11
13. Pniówek Pawłowice11910-16 164-6
14. Victoria Częstochowa11911-20 236-9
15. Skalnik Gracze11811-21 227-10
16. KS Krasiejów1144-24 119-20
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
Oderka Opole 1-0 Pniówek Pawłowice
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Skalnik Gracze
ROW Rybnik 2-0 Start Bogdanowice
Orzeł Babienica/Psary 2-1 Rozwój Katowice
KS Krasiejów 1-2 Skałka Żabnica
MKS Myszków 2-0 Victoria Częstochowa
Polonia Łaziska Górne 0-0 LZS Piotrówka
Victoria Chróścice 0-3 LZS Leśnica
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Skałka Żabnica122823-10 84013
2.ROW Rybnik112628-9 82119
3. BKS Stal Bielsko-Biała122522-9 74113
4. LZS Leśnica122020-17 6243
5. Oderka Opole121915-8 5437
6. MKS Myszków121818-12 4626
7. Orzeł Babienica/Psary121816-15 5341
8. Polonia Łaziska Górne121615-16 444-1
9. Start Bogdanowice121613-16 444-3
10. Rozwój Katowice121514-10 3634
11. LZS Piotrówka111417-15 4252
12. Victoria Chróścice12124-18 336-14
13. Pniówek Pawłowice12910-17 165-7
14. Victoria Częstochowa12911-22 237-11
15. Skalnik Gracze12812-23 228-11
16. KS Krasiejów1245-26 1110-21
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
Skałka Żabnica 1-0 Orzeł Babienica/Psary
Start Bogdanowice 0-1 Oderka Opole
Rozwój Katowice 3-1 ROW Rybnik
Pniówek Pawłowice 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Skalnik Gracze 1-1 Victoria Chróścice
LZS Leśnica 1-2 Polonia Łaziska Górne
Victoria Częstochowa 1-0 KS Krasiejów
LZS Piotrówka 4-1 MKS Myszków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Skałka Żabnica133124-10 94014
2.ROW Rybnik122629-12 82217
3. BKS Stal Bielsko-Biała132522-10 74212
4. Oderka Opole132216-8 6438
5. LZS Leśnica132021-19 6252
6. Polonia Łaziska Górne131917-17 5440
7. Rozwój Katowice131817-11 4636
8. MKS Myszków131819-16 4633
9. Orzeł Babienica/Psary131816-16 5350
10. LZS Piotrówka121721-16 5255
11. Start Bogdanowice131613-17 445-4
12. Victoria Chróścice13135-19 346-14
13. Pniówek Pawłowice131211-17 265-6
14. Victoria Częstochowa131212-22 337-10
15. Skalnik Gracze13913-24 238-11
16. KS Krasiejów1345-27 1111-22
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
Oderka Opole 2-2 Rozwój Katowice
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Start Bogdanowice
ROW Rybnik 2-1 Skałka Żabnica
Orzeł Babienica/Psary 2-0 Victoria Częstochowa
KS Krasiejów 0-7 LZS Piotrówka
Polonia Łaziska Górne 2-0 MKS Myszków
Victoria Chróścice 0-1 Pniówek Pawłowice
LZS Leśnica 4-1 Skalnik Gracze
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Skałka Żabnica143125-12 94113
2.ROW Rybnik132931-13 92218
3. BKS Stal Bielsko-Biała142623-11 75212
4. Oderka Opole142318-10 6538
5. LZS Leśnica142325-20 7255
6. Polonia Łaziska Górne142219-17 6442
7. Orzeł Babienica/Psary142118-16 6352
8. LZS Piotrówka132028-16 62512
9. Rozwój Katowice141919-13 4736
10. MKS Myszków141819-18 4641
11. Start Bogdanowice141714-18 455-4
12. Pniówek Pawłowice141512-17 365-5
13. Victoria Chróścice14135-20 347-15
14. Victoria Częstochowa141212-24 338-12
15. Skalnik Gracze14914-28 239-14
16. KS Krasiejów1445-34 1112-29
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
Victoria Częstochowa 0-2 ROW Rybnik
Skałka Żabnica 0-2 Oderka Opole
Rozwój Katowice 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Start Bogdanowice 7-2 Victoria Chróścice
Pniówek Pawłowice 0-2 LZS Leśnica
Skalnik Gracze 1-2 Polonia Łaziska Górne
LZS Piotrówka 2-2 Orzeł Babienica/Psary
MKS Myszków 5-1 KS Krasiejów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik143233-13 102220
2. Skałka Żabnica153125-14 94211
3. BKS Stal Bielsko-Biała152924-11 85213
4. Oderka Opole152620-10 75310
5. LZS Leśnica152627-20 8257
6. Polonia Łaziska Górne152521-18 7443
7. Orzeł Babienica/Psary152220-18 6452
8. LZS Piotrówka142130-18 63512
9. MKS Myszków152124-19 5645
10. Start Bogdanowice152021-20 5551
11. Rozwój Katowice151919-14 4745
12. Pniówek Pawłowice151512-19 366-7
13. Victoria Chróścice15137-27 348-20
14. Victoria Częstochowa151212-26 339-14
15. Skalnik Gracze15915-30 2310-15
16. KS Krasiejów1546-39 1113-33
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
ROW Rybnik 4-0 LZS Piotrówka
(mecz z 1 kolejki)
bramki: Kocur, Szatkowski, Bonk, Kostecki
Start Bogdanowice 2-2 LZS Leśnica
Victoria Częstochowa 1-1 Oderka Opole
LZS Piotrówka 1-1 ROW Rybnik
Polonia Łaziska Górne 3-0 KS Krasiejów
Skałka Żabnica 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik163638-14 113224
2. Skałka Żabnica163225-14 95211
3. BKS Stal Bielsko-Biała163024-11 86213
4. Polonia Łaziska Górne162824-18 8446
5. Oderka Opole162721-11 76310
6. LZS Leśnica162729-22 8357
7. LZS Piotrówka162231-23 6468
8. Orzeł Babienica/Psary152220-18 6452
9. MKS Myszków152124-19 5645
10. Start Bogdanowice162123-22 5651
11. Rozwój Katowice151919-14 4745
12. Pniówek Pawłowice151512-19 366-7
13. Victoria Częstochowa161313-27 349-14
14. Victoria Chróścice15137-27 348-20
15. Skalnik Gracze15915-30 2310-15
16. KS Krasiejów1646-42 1114-36
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Orzeł Babienica/Psary 3-0 KS Krasiejów
ROW Rybnik 2-1 MKS Myszków
Oderka Opole 3-2 LZS Piotrówka
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Victoria Częstochowa
Start Bogdanowice 3-1 Skalnik Gracze
Pniówek Pawłowice 3-1 Polonia Łaziska Górne
LZS Leśnica 1-1 Rozwój Katowice
Victoria Chróścice 1-1 Skałka Żabnica
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik173940-15 123225
2. Skałka Żabnica173326-15 96211
3. BKS Stal Bielsko-Biała173125-12 87213
4. Oderka Opole173024-13 86311
5. LZS Leśnica172830-23 8457
6. Polonia Łaziska Górne172825-21 8454
7. Orzeł Babienica/Psary162523-18 7455
8. Start Bogdanowice172426-23 6653
9. LZS Piotrówka172233-26 6477
10. MKS Myszków162125-21 5654
11. Rozwój Katowice162020-15 4845
12. Pniówek Pawłowice161815-20 466-5
13. Victoria Częstochowa171414-28 359-14
14. Victoria Chróścice16148-28 358-20
15. Skalnik Gracze16916-33 2311-17
16. KS Krasiejów1746-45 1115-39
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
Start Bogdanowice 2-0 Pniówek Pawłowice
Rozwój Katowice 2-0 Skalnik Gracze
Skałka Żabnica 0-1 LZS Leśnica
Victoria Częstochowa 1-1 Victoria Chróścice
LZS Piotrówka 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała
MKS Myszków 0-1 Oderka Opole
KS Krasiejów 0-3 ROW Rybnik
Polonia Łaziska Górne 0-0 Orzeł Babienica/Psary
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik184243-15 133228
2. BKS Stal Bielsko-Biała183426-12 97214
3. Oderka Opole183325-13 96312
4. Skałka Żabnica183326-16 96310
5. LZS Leśnica183131-23 9458
6. Polonia Łaziska Górne182925-21 8554
7. Start Bogdanowice182728-23 7655
8. Orzeł Babienica/Psary172623-18 7555
9. Rozwój Katowice172322-15 5847
10. LZS Piotrówka182233-27 6486
11. MKS Myszków172125-22 5663
12. Pniówek Pawłowice171815-22 467-7
13. Victoria Częstochowa181515-29 369-14
14. Victoria Chróścice17159-29 368-20
15. Skalnik Gracze17916-35 2312-19
16. KS Krasiejów1846-48 1116-42
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
ROW Rybnik 0-0 Orzeł Babienica/Psary
Oderka Opole 3-0 KS Krasiejów
BKS Stal Bielsko-Biała 2-3 MKS Myszków
Victoria Chróścice 2-2 LZS Piotrówka
LZS Leśnica 0-1 Victoria Częstochowa
Skalnik Gracze 1-1 Skałka Żabnica
Start Bogdanowice 1-1 Polonia Łaziska Górne
Pniówek Pawłowice 0-2 Rozwój Katowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik194343-15 134228
2. Oderka Opole193628-13 106315
3. BKS Stal Bielsko-Biała193428-15 97313
4. Skałka Żabnica193427-17 97310
5. LZS Leśnica193131-24 9467
6. Polonia Łaziska Górne193026-22 8654
7. Start Bogdanowice192829-24 7755
8. Orzeł Babienica/Psary182723-18 7655
9. Rozwój Katowice182624-15 6849
10. MKS Myszków182428-24 6664
11. LZS Piotrówka192335-29 6586
12. Pniówek Pawłowice181815-24 468-9
13. Victoria Częstochowa191816-29 469-13
14. Victoria Chróścice181611-31 378-20
15. Skalnik Gracze181017-36 2412-19
16. KS Krasiejów1946-51 1117-45
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
Rozwój Katowice 1-0 Start Bogdanowice
Skałka Żabnica 1-2 Pniówek Pawłowice
Victoria Częstochowa 3-1 Skalnik Gracze
LZS Piotrówka 0-3 LZS Leśnica
Polonia Łaziska Górne 2-5 ROW Rybnik
Orzeł Babienica/Psary 1-4 Oderka Opole
KS Krasiejów 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała
MKS Myszków 1-1 Victoria Chróścice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik204648-17 144231
2. Oderka Opole203932-14 116318
3. BKS Stal Bielsko-Biała203731-15 107316
4. LZS Leśnica203434-24 104610
5. Skałka Żabnica203428-19 9749
6. Polonia Łaziska Górne203028-27 8661
7. Rozwój Katowice192925-15 78410
8. Start Bogdanowice202829-25 7764
9. Orzeł Babienica/Psary192724-22 7662
10. MKS Myszków192529-25 6764
11. LZS Piotrówka202335-32 6593
12. Pniówek Pawłowice192117-25 568-8
13. Victoria Częstochowa202119-30 569-11
14. Victoria Chróścice191712-32 388-20
15. Skalnik Gracze191018-39 2413-21
16. KS Krasiejów2046-54 1118-48
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Orzeł Babienica/Psary
Oderka Opole 0-1 ROW Rybnik
Victoria Chróścice 3-0 KS Krasiejów
LZS Leśnica 3-1 MKS Myszków
Skalnik Gracze 0-2 LZS Piotrówka
Pniówek Pawłowice 2-1 Victoria Częstochowa
Rozwój Katowice 0-3 Polonia Łaziska Górne
Start Bogdanowice 4-3 Skałka Żabnica
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik214949-17 154232
2. BKS Stal Bielsko-Biała214033-16 117317
3. Oderka Opole213932-15 116417
4. LZS Leśnica213737-25 114612
5. Skałka Żabnica213431-23 9758
6. Polonia Łaziska Górne213331-27 9664
7. Start Bogdanowice213133-28 8765
8. Rozwój Katowice202925-18 7857
9. Orzeł Babienica/Psary202725-24 7671
10. LZS Piotrówka212637-32 7595
11. MKS Myszków202530-28 6772
12. Pniówek Pawłowice202419-26 668-7
13. Victoria Częstochowa212120-32 5610-12
14. Victoria Chróścice202015-32 488-17
15. Skalnik Gracze201018-41 2414-23
16. KS Krasiejów2146-57 1119-51
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
Skałka Żabnica 1-0 Rozwój Katowice
Victoria Częstochowa 0-2 Start Bogdanowice
LZS Piotrówka 2-2 Pniówek Pawłowice
Orzeł Babienica/Psary 4-0 Victoria Chróścice
ROW Rybnik 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Polonia Łaziska Górne 1-1 Oderka Opole
KS Krasiejów 0-3 LZS Leśnica
MKS Myszków 2-0 Skalnik Gracze
BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 LZS Leśnica
(mecz z 26 kolejki)

poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik225050-18 155232
2. LZS Leśnica234341-25 134616
3. BKS Stal Bielsko-Biała234134-18 118416
4. Oderka Opole224033-16 117417
5. Skałka Żabnica223732-23 10759
6. Start Bogdanowice223435-28 9767
7. Polonia Łaziska Górne223432-28 9764
8. Orzeł Babienica/Psary213029-24 8675
9. Rozwój Katowice212925-19 7866
10. MKS Myszków212832-28 7774
11. LZS Piotrówka222739-34 7695
12. Pniówek Pawłowice212521-28 678-7
13. Victoria Częstochowa222120-34 5611-14
14. Victoria Chróścice212015-36 489-21
15. Skalnik Gracze211018-43 2415-25
16. KS Krasiejów2246-60 1120-54
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Oderka Opole
Victoria Chróścice 1-2 ROW Rybnik
Skalnik Gracze 3-0 KS Krasiejów
LZS Leśnica 0-0 Orzeł Babienica/Psary
Pniówek Pawłowice 3-4 MKS Myszków
Skałka Żabnica 1-0 Polonia Łaziska Górne
Rozwój Katowice 4-0 Victoria Częstochowa
Start Bogdanowice 1-1 LZS Piotrówka
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik235352-19 165233
2. BKS Stal Bielsko-Biała244435-18 128417
3. LZS Leśnica244441-25 135616
4. Oderka Opole234033-17 117516
5. Skałka Żabnica234033-23 117510
6. Start Bogdanowice233536-29 9867
7. Polonia Łaziska Górne233432-29 9773
8. Rozwój Katowice223229-19 88610
9. MKS Myszków223136-31 8775
10. Orzeł Babienica/Psary223129-24 8775
11. LZS Piotrówka232840-35 7795
12. Pniówek Pawłowice222524-32 679-8
13. Victoria Częstochowa232120-38 5612-18
14. Victoria Chróścice222016-38 4810-22
15. Skalnik Gracze221321-43 3415-22
16. KS Krasiejów2346-63 1121-57
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
Victoria Częstochowa 0-1 Skałka Żabnica
LZS Piotrówka 3-0 Rozwój Katowice
Orzeł Babienica/Psary 1-0 Skalnik Gracze
Oderka Opole 2-0 Victoria Chróścice
ROW Rybnik 0-1 LZS Leśnica
Polonia Łaziska Górne 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała
KS Krasiejów 0-3 Pniówek Pawłowice
MKS Myszków 0-1 Start Bogdanowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik245352-20 165332
2. LZS Leśnica254742-25 145617
3. BKS Stal Bielsko-Biała254535-18 129417
4. Oderka Opole244335-17 127518
5. Skałka Żabnica244334-23 127511
6. Start Bogdanowice243837-29 10868
7. Polonia Łaziska Górne243532-29 9873
8. Orzeł Babienica/Psary233430-24 9776
9. Rozwój Katowice233229-22 8877
10. LZS Piotrówka243143-35 8798
11. MKS Myszków233136-32 8784
12. Pniówek Pawłowice232827-32 779-5
13. Victoria Częstochowa242120-39 5613-19
14. Victoria Chróścice232016-40 4811-24
15. Skalnik Gracze231321-44 3416-23
16. KS Krasiejów2446-66 1122-60
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
Pniówek Pawłowice 2-0 Orzeł Babienica/Psary
Start Bogdanowice 3-0 KS Krasiejów
Rozwój Katowice 1-0 MKS Myszków
Skałka Żabnica 3-3 LZS Piotrówka
Victoria Częstochowa 2-3 Polonia Łaziska Górne
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 Victoria Chróścice
Skalnik Gracze 0-2 ROW Rybnik
LZS Leśnica 1-1 Oderka Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik255654-20 175334
2. LZS Leśnica264843-26 146617
3. BKS Stal Bielsko-Biała264635-18 1210417
4. Oderka Opole254436-18 128518
5. Skałka Żabnica254437-26 128511
6. Start Bogdanowice254140-29 118611
7. Polonia Łaziska Górne253835-31 10874
8. Rozwój Katowice243530-22 9878
9. Orzeł Babienica/Psary243430-26 9784
10. LZS Piotrówka253246-38 8898
11. MKS Myszków243136-33 8793
12. Pniówek Pawłowice243129-32 879-3
13. Victoria Częstochowa252122-42 5614-20
14. Victoria Chróścice242116-40 4911-24
15. Skalnik Gracze241321-46 3417-25
16. KS Krasiejów2546-69 1123-63
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
KS Krasiejów 0-3 Rozwój Katowice
ROW Rybnik 3-1 Pniówek Pawłowice
Orzeł Babienica/Psary 1-2 Start Bogdanowice
Oderka Opole 3-0 Skalnik Gracze
Polonia Łaziska Górne 0-0 Victoria Chróścice
MKS Myszków 0-2 Skałka Żabnica
LZS Piotrówka 2-4 Victoria Częstochowa
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik265957-21 185336
2. LZS Leśnica264843-26 146617
3. Oderka Opole264739-18 138521
4. Skałka Żabnica264739-26 138513
5. BKS Stal Bielsko-Biała264635-18 1210417
6. Start Bogdanowice264442-30 128612
7. Polonia Łaziska Górne263935-31 10974
8. Rozwój Katowice253833-22 108711
9. Orzeł Babienica/Psary253431-28 9793
10. LZS Piotrówka263248-42 88106
11. MKS Myszków253136-35 87101
12. Pniówek Pawłowice253130-35 8710-5
13. Victoria Częstochowa262426-44 6614-18
14. Victoria Chróścice252216-40 41011-24
15. Skalnik Gracze251321-49 3418-28
16. KS Krasiejów2646-72 1124-66
WYNIKI 27 KOLEJKI TABELA PO 27 KOLEJCE
Pniówek Pawłowice 3-0 Skalnik Gracze
(mecz z 16 kolejki)

MKS Myszków 2-0 Orzeł Babienica/Psary
(mecz z 16 kolejki)

Rozwój Katowice 2-2 Victoria Chróścice
(mecz z 16 kolejki)

Pniówek Pawłowice 3-0 Oderka Opole
Skalnik Gracze 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Start Bogdanowice 0-3 ROW Rybnik
Rozwój Katowice 2-0 Orzeł Babienica/Psary
Skałka Żabnica 3-0 KS Krasiejów
Victoria Częstochowa 4-2 MKS Myszków
LZS Piotrówka 0-2 Polonia Łaziska Górne
LZS Leśnica 4-1 Victoria Chróścice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik276260-21 195339
2. LZS Leśnica275147-27 156620
3. Skałka Żabnica275042-26 148516
4. Oderka Opole274739-21 138618
5. BKS Stal Bielsko-Biała274735-18 1211417
6. Start Bogdanowice274442-33 12879
7. Rozwój Katowice274237-24 119713
8. Polonia Łaziska Górne274237-31 11976
9. Pniówek Pawłowice273736-35 107101
10. MKS Myszków273440-39 97111
11. Orzeł Babienica/Psary273431-32 9711-1
12. LZS Piotrówka273248-44 88114
13. Victoria Częstochowa272730-46 7614-16
14. Victoria Chróścice272319-46 41112-27
15. Skalnik Gracze271421-52 3519-31
16. KS Krasiejów2746-75 1125-69
WYNIKI 28 KOLEJKI TABELA PO 28 KOLEJCE
Orzeł Babienica/Psary 0-7 Skałka Żabnica
Oderka Opole 2-1 Start Bogdanowice
ROW Rybnik 1-1 Rozwój Katowice
BKS Stal Bielsko-Biała 2-2 Pniówek Pawłowice
Victoria Chróścice 0-1 Skalnik Gracze
Polonia Łaziska Górne 3-1 LZS Leśnica
KS Krasiejów 0-3 Victoria Częstochowa
MKS Myszków 1-3 LZS Piotrówka
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik286361-22 196339
2. Skałka Żabnica285349-26 158523
3. LZS Leśnica285148-30 156718
4. Oderka Opole285041-22 148619
5. BKS Stal Bielsko-Biała284837-20 1212417
6. Polonia Łaziska Górne284540-32 12978
7. Start Bogdanowice284443-35 12888
8. Rozwój Katowice284338-25 1110713
9. Pniówek Pawłowice283838-37 108101
10. LZS Piotrówka283551-45 98116
11. MKS Myszków283441-42 9712-1
12. Orzeł Babienica/Psary283431-39 9712-8
13. Victoria Częstochowa283033-46 8614-13
14. Victoria Chróścice282319-47 41113-28
15. Skalnik Gracze281722-52 4519-30
16. KS Krasiejów2846-78 1126-72
WYNIKI 29 KOLEJKI TABELA PO 29 KOLEJCE
Rozwój Katowice 1-0 Oderka Opole
Start Bogdanowice 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Skałka Żabnica 3-0 ROW Rybnik
Victoria Częstochowa 1-0 Orzeł Babienica/Psary
LZS Piotrówka 3-0 KS Krasiejów
MKS Myszków 3-0 Polonia Łaziska Górne
Pniówek Pawłowice 4-0 Victoria Chróścice
Skalnik Gracze 2-0 LZS Leśnica
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik296361-25 196436
2. Skałka Żabnica295652-26 168526
3. BKS Stal Bielsko-Biała295138-20 1312418
4. LZS Leśnica295148-32 156816
5. Oderka Opole295041-23 148718
6. Rozwój Katowice294639-25 1210714
7. Polonia Łaziska Górne294540-35 12985
8. Start Bogdanowice294443-36 12897
9. Pniówek Pawłowice294142-37 118105
10. LZS Piotrówka293854-45 108119
11. MKS Myszków293744-42 107122
12. Orzeł Babienica/Psary293431-40 9713-9
13. Victoria Częstochowa293334-46 9614-12
14. Victoria Chróścice292319-51 41114-32
15. Skalnik Gracze292024-52 5519-28
16. KS Krasiejów2946-81 1127-75
WYNIKI 30 KOLEJKI TABELA PO 30 KOLEJCE
ROW Rybnik 2-2 Victoria Częstochowa
Oderka Opole 2-2 Skałka Żabnica
Victoria Chróścice 2-3 Start Bogdanowice
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Rozwój Katowice
LZS Leśnica 3-0 Pniówek Pawłowice
Polonia Łaziska Górne 2-1 Skalnik Gracze
Orzeł Babienica/Psary 1-1 LZS Piotrówka
KS Krasiejów 0-3 MKS Myszków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik306463-27 197436
2. Skałka Żabnica305754-28 169526
3. BKS Stal Bielsko-Biała305440-20 1412420
4. LZS Leśnica305451-32 166819
5. Oderka Opole305143-25 149718
6. Polonia Łaziska Górne304842-36 13986
7. Start Bogdanowice304746-38 13898
8. Rozwój Katowice304639-27 1210812
9. Pniówek Pawłowice304142-40 118112
10. MKS Myszków304047-42 117125
11. LZS Piotrówka303955-46 109119
12. Orzeł Babienica/Psary303532-41 9813-9
13. Victoria Częstochowa303436-48 9714-12
14. Victoria Chróścice302321-54 41115-33
15. Skalnik Gracze302025-54 5520-29
16. KS Krasiejów3046-84 1128-78