2013/14
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGA STATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2015/16
SEZON 2014/15
2 liga
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Puszcza Niepołomice
Limanovia Limanowa 2-0 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Rozwój Katowice
Wisła Puławy 0-0 Okocimski Brzesko
Nadwiślan Góra 0-3 Znicz Pruszków
Górnik Wałbrzych 0-1 Błękitni Stargard
ROW Rybnik 2-1 Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Stal Mielec
MKS Kluczbork 2-0 Legionovia Legionowo
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Zagłębie Sosnowiec134-1 1003
2. Znicz Pruszków133-0 1003
3. MKS Kluczbork132-0 1002
4. Limanovia Limanowa132-0 1002
5. Siarka Tarnobrzeg132-1 1001
6.ROW Rybnik132-1 1001
7. Błękitni Stargard131-0 1001
8. Puszcza Niepołomice111-1 0100
9. Kotwica Kołobrzeg111-1 0100
10. Okocimski Brzesko110-0 0100
11. Wisła Puławy110-0 0100
12. Rozwój Katowice101-2 001-1
13. Raków Częstochowa101-2 001-1
14. Górnik Wałbrzych100-1 001-1
15. Stal Stalowa Wola100-2 001-2
16. Legionovia Legionowo100-2 001-2
17. Stal Mielec101-4 001-3
18. Nadwiślan Góra100-3 001-3
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
Raków Częstochowa 2-0 Stal Stalowa Wola
Limanovia Limanowa 0-0 Górnik Wałbrzych
Błękitni Stargard 4-0 Wisła Puławy
Okocimski Brzesko 0-2 MKS Kluczbork
Legionovia Legionowo 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec 1-0 Kotwica Kołobrzeg
Znicz Pruszków 1-2 Puszcza Niepołomice
Rozwój Katowice 2-2 ROW Rybnik
Nadwiślan Góra 0-1 Siarka Tarnobrzeg
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Błękitni Stargard265-0 2005
2. MKS Kluczbork264-0 2004
3. Siarka Tarnobrzeg263-1 2002
4. Limanovia Limanowa242-0 1102
5.ROW Rybnik244-3 1101
6. Puszcza Niepołomice243-2 1101
7. Zagłębie Sosnowiec234-2 1012
8. Znicz Pruszków234-2 1012
9. Raków Częstochowa233-2 1011
10. Legionovia Legionowo231-2 101-1
11. Stal Mielec232-4 101-2
12. Rozwój Katowice213-4 011-1
13. Kotwica Kołobrzeg211-2 011-1
14. Górnik Wałbrzych210-1 011-1
15. Okocimski Brzesko210-2 011-2
16. Wisła Puławy210-4 011-4
17. Nadwiślan Góra200-4 002-4
18. Stal Stalowa Wola200-4 002-4
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
Stal Mielec 0-2 Puszcza Niepołomice
Kotwica Kołobrzeg 1-3 Legionovia Legionowo
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Okocimski Brzesko
MKS Kluczbork 5-0 Błękitni Stargard
Wisła Puławy 0-1 Limanovia Limanowa
Górnik Wałbrzych 0-1 Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Znicz Pruszków
ROW Rybnik 0-0 Nadwiślan Góra
Stal Stalowa Wola 1-0 Rozwój Katowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork399-0 3009
2. Puszcza Niepołomice375-2 2103
3. Limanovia Limanowa373-0 2103
4. Znicz Pruszków366-2 2014
5. Raków Częstochowa364-2 2012
6. Legionovia Legionowo364-3 2011
7. Błękitni Stargard365-5 2010
8. Siarka Tarnobrzeg363-3 2010
9.ROW Rybnik354-3 1201
10. Okocimski Brzesko342-2 1110
11. Zagłębie Sosnowiec334-4 1020
12. Stal Stalowa Wola331-4 102-3
13. Stal Mielec332-6 102-4
14. Rozwój Katowice313-5 012-2
15. Górnik Wałbrzych310-2 012-2
16. Kotwica Kołobrzeg312-5 012-3
17. Nadwiślan Góra310-4 012-4
18. Wisła Puławy310-5 012-5
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
Siarka Tarnobrzeg 1-1 ROW Rybnik
Nadwiślan Góra 1-2 Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice 2-1 Górnik Wałbrzych
Raków Częstochowa 1-0 Wisła Puławy
Błękitni Stargard 0-1 Zagłębie Sosnowiec
Limanovia Limanowa 0-1 MKS Kluczbork
Okocimski Brzesko 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Znicz Pruszków 1-1 Stal Mielec
Legionovia Legionowo 0-0 Puszcza Niepołomice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork41210-0 40010
2. Raków Częstochowa495-2 3013
3. Puszcza Niepołomice485-2 2203
4. Znicz Pruszków477-3 2114
5. Limanovia Limanowa473-1 2112
6. Legionovia Legionowo474-3 2111
7. Siarka Tarnobrzeg474-4 2110
8. Zagłębie Sosnowiec465-4 2021
9.ROW Rybnik465-4 1301
10. Błękitni Stargard465-6 202-1
11. Stal Stalowa Wola463-5 202-2
12. Okocimski Brzesko453-3 1210
13. Rozwój Katowice445-6 112-1
14. Stal Mielec443-7 112-4
15. Kotwica Kołobrzeg423-6 022-3
16. Górnik Wałbrzych411-4 013-3
17. Nadwiślan Góra411-6 013-5
18. Wisła Puławy410-6 013-6
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
Okocimski Brzesko 2-1 Puszcza Niepołomice
Stal Mielec 0-0 Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg 4-3 Błękitni Stargard
MKS Kluczbork 1-0 Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Limanovia Limanowa
ROW Rybnik 1-2 Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola 1-1 Siarka Tarnobrzeg
Górnik Wałbrzych 2-3 Nadwiślan Góra
Wisła Puławy 0-1 Rozwój Katowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork51511-0 50011
2. Znicz Pruszków5109-4 3115
3. Zagłębie Sosnowiec596-4 3022
4. Raków Częstochowa595-3 3022
5. Puszcza Niepołomice586-4 2212
6. Okocimski Brzesko585-4 2211
7. Legionovia Legionowo584-3 2211
8. Siarka Tarnobrzeg585-5 2210
9. Limanovia Limanowa573-2 2121
10. Rozwój Katowice576-6 2120
11. Stal Stalowa Wola574-6 212-2
12.ROW Rybnik566-6 1310
13. Błękitni Stargard568-10 203-2
14. Kotwica Kołobrzeg557-9 122-2
15. Stal Mielec553-7 122-4
16. Nadwiślan Góra544-8 113-4
17. Górnik Wałbrzych513-7 014-4
18. Wisła Puławy510-7 014-7
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Górnik Wałbrzych
ROW Rybnik 2-0 Stal Stalowa Wola
Nadwiślan Góra 3-1 Wisła Puławy
Rozwój Katowice 3-0 MKS Kluczbork
Raków Częstochowa 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Limanovia Limanowa 1-5 Kotwica Kołobrzeg
Znicz Pruszków 1-0 Legionovia Legionowo
Okocimski Brzesko 3-2 Stal Mielec
Błękitni Stargard 1-0 Puszcza Niepołomice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork61511-3 5018
2. Znicz Pruszków61310-4 4116
3. Siarka Tarnobrzeg6118-6 3212
4. Okocimski Brzesko6118-6 3212
5. Rozwój Katowice6109-6 3123
6. Zagłębie Sosnowiec6107-5 3122
7. Raków Częstochowa6106-4 3122
8.ROW Rybnik698-6 2312
9. Błękitni Stargard699-10 303-1
10. Kotwica Kołobrzeg6812-10 2222
11. Puszcza Niepołomice686-5 2221
12. Legionovia Legionowo684-4 2220
13. Nadwiślan Góra677-9 213-2
14. Limanovia Limanowa674-7 213-3
15. Stal Stalowa Wola674-8 213-4
16. Stal Mielec655-10 123-5
17. Górnik Wałbrzych614-10 015-6
18. Wisła Puławy611-10 015-9
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
Limanovia Limanowa 1-2 Puszcza Niepołomice
Legionovia Legionowo 1-1 Okocimski Brzesko
Stal Mielec 0-3 Błękitni Stargard
Kotwica Kołobrzeg 0-1 Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Rozwój Katowice
Wisła Puławy 1-1 Siarka Tarnobrzeg
Górnik Wałbrzych 0-3 ROW Rybnik
Stal Stalowa Wola 3-0 Znicz Pruszków
MKS Kluczbork 3-2 Nadwiślan Góra
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork71814-5 6019
2. Rozwój Katowice71312-7 4125
3. Znicz Pruszków71310-7 4123
4. Raków Częstochowa7137-4 4123
5.ROW Rybnik71211-6 3315
6. Błękitni Stargard71212-10 4032
7. Okocimski Brzesko7129-7 3312
8. Siarka Tarnobrzeg7129-7 3312
9. Puszcza Niepołomice7118-6 3222
10. Zagłębie Sosnowiec7108-8 3130
11. Stal Stalowa Wola7107-8 313-1
12. Legionovia Legionowo795-5 2320
13. Kotwica Kołobrzeg7812-11 2231
14. Nadwiślan Góra779-12 214-3
15. Limanovia Limanowa775-9 214-4
16. Stal Mielec755-13 124-8
17. Wisła Puławy722-11 025-9
18. Górnik Wałbrzych714-13 016-9
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
Stal Mielec 3-0 Limanovia Limanowa
Nadwiślan Góra 1-3 Zagłębie Sosnowiec
Stal Stalowa Wola 3-1 Górnik Wałbrzych
Znicz Pruszków 0-0 Okocimski Brzesko
Rozwój Katowice 1-1 Kotwica Kołobrzeg
ROW Rybnik 3-0 Wisła Puławy
Błękitni Stargard 2-1 Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa 5-0 Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg 1-1 MKS Kluczbork
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork81915-6 6119
2. Raków Częstochowa81612-4 5128
3.ROW Rybnik81514-6 4318
4. Błękitni Stargard81514-11 5033
5. Rozwój Katowice81413-8 4225
6. Znicz Pruszków81410-7 4223
7. Zagłębie Sosnowiec81311-9 4132
8. Siarka Tarnobrzeg81310-8 3412
9. Okocimski Brzesko8139-7 3412
10. Stal Stalowa Wola81310-9 4131
11. Puszcza Niepołomice8118-11 323-3
12. Kotwica Kołobrzeg8913-12 2331
13. Legionovia Legionowo896-7 233-1
14. Stal Mielec888-13 224-5
15. Nadwiślan Góra8710-15 215-5
16. Limanovia Limanowa875-12 215-7
17. Wisła Puławy822-14 026-12
18. Górnik Wałbrzych815-16 017-11
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
Rozwój Katowice 1-0 Puszcza Niepołomice
Okocimski Brzesko 0-0 Błękitni Stargard
Legionovia Legionowo 3-0 Limanovia Limanowa
Stal Mielec 1-0 Raków Częstochowa
MKS Kluczbork 0-1 ROW Rybnik
Wisła Puławy 0-2 Stal Stalowa Wola
Górnik Wałbrzych 1-1 Znicz Pruszków
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg 0-2 Nadwiślan Góra
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork91915-7 6128
2.ROW Rybnik91815-6 5319
3. Rozwój Katowice91714-8 5226
4. Raków Częstochowa91612-5 5137
5. Zagłębie Sosnowiec91614-11 5133
6. Błękitni Stargard91614-11 5133
7. Stal Stalowa Wola91612-9 5133
8. Znicz Pruszków91511-8 4323
9. Okocimski Brzesko9149-7 3512
10. Siarka Tarnobrzeg91312-11 3421
11. Legionovia Legionowo9129-7 3332
12. Stal Mielec9119-13 324-4
13. Puszcza Niepołomice9118-12 324-4
14. Nadwiślan Góra91012-15 315-3
15. Kotwica Kołobrzeg9913-14 234-1
16. Limanovia Limanowa975-15 216-10
17. Górnik Wałbrzych926-17 027-11
18. Wisła Puławy922-16 027-14
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
Górnik Wałbrzych 1-3 Wisła Puławy
Nadwiślan Góra 2-0 Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Kotwica Kołobrzeg
Rozwój Katowice 0-2 Stal Mielec
Raków Częstochowa 1-3 Legionovia Legionowo
Limanovia Limanowa 0-0 Okocimski Brzesko
Znicz Pruszków 0-0 Błękitni Stargard
ROW Rybnik 2-2 Zagłębie Sosnowiec
Stal Stalowa Wola 1-0 MKS Kluczbork
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik101917-8 5419
2. MKS Kluczbork101915-8 6137
3. Stal Stalowa Wola101913-9 6134
4. Rozwój Katowice101714-10 5234
5. Zagłębie Sosnowiec101716-13 5233
6. Błękitni Stargard101714-11 5233
7. Raków Częstochowa101613-8 5145
8. Znicz Pruszków101611-8 4423
9. Siarka Tarnobrzeg101613-11 4422
10. Legionovia Legionowo101512-8 4334
11. Okocimski Brzesko10159-7 3612
12. Stal Mielec101411-13 424-2
13. Nadwiślan Góra101314-15 415-1
14. Puszcza Niepołomice10118-14 325-6
15. Kotwica Kołobrzeg10913-15 235-2
16. Limanovia Limanowa1085-15 226-10
17. Wisła Puławy1055-17 127-12
18. Górnik Wałbrzych1027-20 028-13
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
Okocimski Brzesko 0-3 Raków Częstochowa
Błękitni Stargard 2-1 Limanovia Limanowa
Legionovia Legionowo 0-1 Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg 0-1 ROW Rybnik
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Stal Stalowa Wola
MKS Kluczbork 2-0 Górnik Wałbrzych
Wisła Puławy 3-1 Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice 1-2 Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec 1-1 Nadwiślan Góra
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik112218-8 64110
2. MKS Kluczbork112217-8 7139
3. Rozwój Katowice112015-10 6235
4. Błękitni Stargard112016-12 6234
5. Stal Stalowa Wola112014-10 6234
6. Raków Częstochowa111916-8 6148
7. Siarka Tarnobrzeg111915-12 5423
8. Zagłębie Sosnowiec111817-14 5333
9. Znicz Pruszków111612-11 4431
10. Legionovia Legionowo111512-9 4343
11. Okocimski Brzesko11159-10 362-1
12. Stal Mielec111512-14 434-2
13. Nadwiślan Góra111415-16 425-1
14. Puszcza Niepołomice11119-16 326-7
15. Kotwica Kołobrzeg11913-16 236-3
16. Wisła Puławy1188-18 227-10
17. Limanovia Limanowa1186-17 227-11
18. Górnik Wałbrzych1127-22 029-15
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
Wisła Puławy 0-3 MKS Kluczbork
Górnik Wałbrzych 0-2 Zagłębie Sosnowiec
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Stal Mielec
Nadwiślan Góra 0-2 Legionovia Legionowo
Rozwój Katowice 3-0 Okocimski Brzesko
Raków Częstochowa 1-2 Błękitni Stargard
Znicz Pruszków 3-0 Limanovia Limanowa
ROW Rybnik 1-1 Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola 2-2 Kotwica Kołobrzeg
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork122520-8 81312
2.ROW Rybnik122319-9 65110
3. Rozwój Katowice122318-10 7238
4. Błękitni Stargard122318-13 7235
5. Zagłębie Sosnowiec122119-14 6335
6. Stal Stalowa Wola122116-12 6334
7. Siarka Tarnobrzeg122015-12 5523
8. Raków Częstochowa121917-10 6157
9. Znicz Pruszków121915-11 5434
10. Legionovia Legionowo121814-9 5345
11. Stal Mielec121612-14 444-2
12. Okocimski Brzesko12159-13 363-4
13. Nadwiślan Góra121415-18 426-3
14. Puszcza Niepołomice121210-17 336-7
15. Kotwica Kołobrzeg121015-18 246-3
16. Wisła Puławy1288-21 228-13
17. Limanovia Limanowa1286-20 228-14
18. Górnik Wałbrzych1227-24 0210-17
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
Stal Stalowa Wola 2-0 Puszcza Niepołomice
Limanovia Limanowa 0-0 Raków Częstochowa
Błękitni Stargard 1-1 Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg 4-0 Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Wisła Puławy
MKS Kluczbork 1-1 Znicz Pruszków
Stal Mielec 1-0 ROW Rybnik
Legionovia Legionowo 0-1 Siarka Tarnobrzeg
Okocimski Brzesko 2-2 Nadwiślan Góra
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork132621-9 82312
2. Rozwój Katowice132419-11 7338
3. Stal Stalowa Wola132418-12 7336
4. Błękitni Stargard132419-14 7335
5.ROW Rybnik132319-10 6529
6. Siarka Tarnobrzeg132316-12 6524
7. Zagłębie Sosnowiec132220-15 6435
8. Raków Częstochowa132017-10 6257
9. Znicz Pruszków132016-12 5534
10. Stal Mielec131913-14 544-1
11. Legionovia Legionowo131814-10 5354
12. Okocimski Brzesko131611-15 373-4
13. Nadwiślan Góra131517-20 436-3
14. Kotwica Kołobrzeg131319-18 3461
15. Puszcza Niepołomice131210-19 337-9
16. Wisła Puławy1399-22 238-13
17. Limanovia Limanowa1396-20 238-14
18. Górnik Wałbrzych1327-28 0211-21
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
MKS Kluczbork 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy 3-1 Kotwica Kołobrzeg
ROW Rybnik 2-1 Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Okocimski Brzesko
Nadwiślan Góra 1-0 Błękitni Stargard
Rozwój Katowice 4-1 Limanovia Limanowa
Znicz Pruszków 0-0 Raków Częstochowa
Stal Stalowa Wola 0-2 Stal Mielec
Górnik Wałbrzych 1-0 Puszcza Niepołomice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork142721-9 83312
2. Rozwój Katowice142723-12 83311
3.ROW Rybnik142621-11 75210
4. Siarka Tarnobrzeg142617-12 7525
5. Błękitni Stargard142419-15 7344
6. Stal Stalowa Wola142418-14 7344
7. Zagłębie Sosnowiec142320-15 6535
8. Stal Mielec142215-14 6441
9. Raków Częstochowa142117-10 6357
10. Znicz Pruszków142116-12 5634
11. Legionovia Legionowo141815-12 5363
12. Nadwiślan Góra141818-20 536-2
13. Okocimski Brzesko141611-16 374-5
14. Kotwica Kołobrzeg141320-21 347-1
15. Puszcza Niepołomice141210-20 338-10
16. Wisła Puławy141212-23 338-11
17. Limanovia Limanowa1497-24 239-17
18. Górnik Wałbrzych1458-28 1211-20
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
Raków Częstochowa 1-2 Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo 2-2 Stal Stalowa Wola
Stal Mielec 3-1 Górnik Wałbrzych
Puszcza Niepołomice 2-2 Wisła Puławy
Kotwica Kołobrzeg 0-0 MKS Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Znicz Pruszków
Okocimski Brzesko 1-4 ROW Rybnik
Błękitni Stargard 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Limanovia Limanowa 1-2 Nadwiślan Góra
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Rozwój Katowice153025-13 93312
2.ROW Rybnik152925-12 85213
3. MKS Kluczbork152821-9 84312
4. Błękitni Stargard152720-15 8345
5. Zagłębie Sosnowiec152623-17 7536
6. Siarka Tarnobrzeg152617-13 7534
7. Stal Stalowa Wola152520-16 7444
8. Stal Mielec152518-15 7443
9. Raków Częstochowa152118-12 6366
10. Znicz Pruszków152118-15 5643
11. Nadwiślan Góra152120-21 636-1
12. Legionovia Legionowo151917-14 5463
13. Okocimski Brzesko151612-20 375-8
14. Kotwica Kołobrzeg151420-21 357-1
15. Puszcza Niepołomice151312-22 348-10
16. Wisła Puławy151314-25 348-11
17. Limanovia Limanowa1598-26 2310-18
18. Górnik Wałbrzych1559-31 1212-22
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Kotwica Kołobrzeg
MKS Kluczbork 0-0 Puszcza Niepołomice
Wisła Puławy 0-1 Stal Mielec
Górnik Wałbrzych 3-1 Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Limanovia Limanowa
Nadwiślan Góra 1-2 Raków Częstochowa
Znicz Pruszków 2-0 Rozwój Katowice
ROW Rybnik 0-0 Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola 3-0 Okocimski Brzesko
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik163025-12 86213
2. Rozwój Katowice163025-15 93410
3. MKS Kluczbork162921-9 85312
4. Stal Stalowa Wola162823-16 8447
5. Błękitni Stargard162820-15 8445
6. Stal Mielec162819-15 8444
7. Zagłębie Sosnowiec162723-17 7636
8. Siarka Tarnobrzeg162717-13 7634
9. Raków Częstochowa162420-13 7367
10. Znicz Pruszków162420-15 6645
11. Nadwiślan Góra162121-23 637-2
12. Legionovia Legionowo161918-17 5471
13. Okocimski Brzesko161612-23 376-11
14. Kotwica Kołobrzeg161520-21 367-1
15. Puszcza Niepołomice161412-22 358-10
16. Wisła Puławy161314-26 349-12
17. Limanovia Limanowa16108-26 2410-18
18. Górnik Wałbrzych16812-32 2212-20
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Raków Częstochowa 2-1 Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice 5-0 Nadwiślan Góra
Limanovia Limanowa 1-1 ROW Rybnik
Błękitni Stargard 1-3 Stal Stalowa Wola
Okocimski Brzesko 0-0 Górnik Wałbrzych
Legionovia Legionowo 3-4 Wisła Puławy
Stal Mielec 0-0 MKS Kluczbork
Puszcza Niepołomice 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Znicz Pruszków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Rozwój Katowice173330-15 103415
2.ROW Rybnik173126-13 87213
3. Stal Stalowa Wola173126-17 9449
4. MKS Kluczbork173021-9 86312
5. Stal Mielec172919-15 8544
6. Błękitni Stargard172821-18 8453
7. Raków Częstochowa172722-14 8368
8. Zagłębie Sosnowiec172723-18 7645
9. Siarka Tarnobrzeg172718-15 7643
10. Znicz Pruszków172521-16 6745
11. Nadwiślan Góra172121-28 638-7
12. Legionovia Legionowo171921-21 5480
13. Puszcza Niepołomice171713-22 458-9
14. Okocimski Brzesko171712-23 386-11
15. Kotwica Kołobrzeg171621-22 377-1
16. Wisła Puławy171618-29 449-11
17. Limanovia Limanowa17119-27 2510-18
18. Górnik Wałbrzych17912-32 2312-20
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
Puszcza Niepołomice 2-4 Kotwica Kołobrzeg
Stal Mielec 0-4 Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa 0-2 ROW Rybnik
Błękitni Stargard 2-1 Górnik Wałbrzych
Rozwój Katowice 3-1 Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków 2-0 Nadwiślan Góra
Stal Stalowa Wola 1-1 Limanovia Limanowa
Okocimski Brzesko 0-0 Wisła Puławy
Legionovia Legionowo 1-3 MKS Kluczbork
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Rozwój Katowice183633-16 113417
2.ROW Rybnik183428-13 97215
3. MKS Kluczbork183324-10 96314
4. Stal Stalowa Wola183227-18 9549
5. Błękitni Stargard183123-19 9454
6. Zagłębie Sosnowiec183027-18 8649
7. Stal Mielec182919-19 8550
8. Znicz Pruszków182823-16 7747
9. Raków Częstochowa182722-16 8376
10. Siarka Tarnobrzeg182719-18 7651
11. Nadwiślan Góra182121-30 639-9
12. Kotwica Kołobrzeg181925-24 4771
13. Legionovia Legionowo181922-24 549-2
14. Okocimski Brzesko181812-23 396-11
15. Wisła Puławy181718-29 459-11
16. Puszcza Niepołomice181715-26 459-11
17. Limanovia Limanowa181210-28 2610-18
18. Górnik Wałbrzych18913-34 2313-21
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
Stal Stalowa Wola 3-1 Raków Częstochowa
Górnik Wałbrzych 1-0 Limanovia Limanowa
Wisła Puławy 5-1 Błękitni Stargard
MKS Kluczbork 2-1 Okocimski Brzesko
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Stal Mielec
Puszcza Niepołomice 0-1 Znicz Pruszków
ROW Rybnik 2-1 Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg 4-2 Nadwiślan Góra
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik193730-14 107216
2. Rozwój Katowice193634-18 113516
3. MKS Kluczbork193626-11 106315
4. Stal Stalowa Wola193530-19 105411
5. Znicz Pruszków193124-16 8748
6. Błękitni Stargard193124-24 9460
7. Zagłębie Sosnowiec193028-20 8658
8. Siarka Tarnobrzeg193023-20 8653
9. Stal Mielec193020-20 8650
10. Raków Częstochowa192723-19 8384
11. Legionovia Legionowo192224-25 649-1
12. Nadwiślan Góra192123-34 6310-11
13. Kotwica Kołobrzeg192026-25 4871
14. Wisła Puławy192023-30 559-7
15. Okocimski Brzesko191813-25 397-12
16. Puszcza Niepołomice191715-27 4510-12
17. Limanovia Limanowa191210-29 2611-19
18. Górnik Wałbrzych191214-34 3313-20
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
Legionovia Legionowo 3-1 Kotwica Kołobrzeg
Okocimski Brzesko 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Błękitni Stargard 1-3 MKS Kluczbork
Nadwiślan Góra 3-3 ROW Rybnik
Znicz Pruszków 3-1 Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice 3-3 Stal Mielec
Rozwój Katowice 1-5 Stal Stalowa Wola
Raków Częstochowa 1-0 Górnik Wałbrzych
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork203929-12 116317
2.ROW Rybnik203833-17 108216
3. Stal Stalowa Wola203835-20 115415
4. Rozwój Katowice203635-23 113612
5. Znicz Pruszków203427-17 97410
6. Stal Mielec203123-23 8750
7. Błękitni Stargard203125-27 947-2
8. Zagłębie Sosnowiec203028-21 8667
9. Raków Częstochowa203024-19 9385
10. Siarka Tarnobrzeg203024-23 8661
11. Legionovia Legionowo202527-26 7491
12. Nadwiślan Góra202226-37 6410-11
13. Okocimski Brzesko202114-25 497-11
14. Kotwica Kołobrzeg202027-28 488-1
15. Wisła Puławy192023-30 559-7
16. Puszcza Niepołomice201818-30 4610-12
17. Limanovia Limanowa191210-29 2611-19
18. Górnik Wałbrzych201214-35 3314-21
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
ROW Rybnik 0-1 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 0-1 Nadwiślan Góra
Górnik Wałbrzych 1-0 Rozwój Katowice
Wisła Puławy 0-1 Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Błękitni Stargard
MKS Kluczbork 0-4 Limanovia Limanowa
Kotwica Kołobrzeg 2-2 Okocimski Brzesko
Stal Mielec 3-3 Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice 2-2 Legionovia Legionowo
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork213929-16 116413
2.ROW Rybnik213833-18 108315
3. Stal Stalowa Wola213835-21 115514
4. Rozwój Katowice213635-24 113711
5. Znicz Pruszków213530-20 98410
6. Zagłębie Sosnowiec213331-22 9669
7. Raków Częstochowa213325-19 10386
8. Siarka Tarnobrzeg213325-23 9662
9. Stal Mielec213226-26 8850
10. Błękitni Stargard213126-30 948-4
11. Legionovia Legionowo212629-28 7591
12. Nadwiślan Góra212527-37 7410-10
13. Okocimski Brzesko212216-27 4107-11
14. Kotwica Kołobrzeg212129-30 498-1
15. Wisła Puławy202023-31 5510-8
16. Puszcza Niepołomice211920-32 4710-12
17. Limanovia Limanowa201514-29 3611-15
18. Górnik Wałbrzych211515-35 4314-20
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
Legionovia Legionowo 2-2 Stal Mielec
Błękitni Stargard 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Limanovia Limanowa 3-4 Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa 0-1 MKS Kluczbork
Rozwój Katowice 2-2 Wisła Puławy
Znicz Pruszków 2-3 ROW Rybnik
Puszcza Niepołomice 1-1 Okocimski Brzesko
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Stal Stalowa Wola
Nadwiślan Góra 0-0 Górnik Wałbrzych
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork224230-16 126414
2.ROW Rybnik224136-20 118316
3. Stal Stalowa Wola223836-23 115613
4. Rozwój Katowice223737-26 114711
5. Zagłębie Sosnowiec223635-25 106610
6. Siarka Tarnobrzeg223627-24 10663
7. Znicz Pruszków223532-23 9859
8. Błękitni Stargard223428-31 1048-3
9. Raków Częstochowa223325-20 10395
10. Stal Mielec223328-28 8950
11. Legionovia Legionowo222731-30 7691
12. Nadwiślan Góra222627-37 7510-10
13. Okocimski Brzesko222317-28 4117-11
14. Kotwica Kołobrzeg222130-32 499-2
15. Wisła Puławy212125-33 5610-8
16. Puszcza Niepołomice222021-33 4810-12
17. Górnik Wałbrzych221615-35 4414-20
18. Limanovia Limanowa211517-33 3612-16
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
Górnik Wałbrzych 3-2 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2-1 ROW Rybnik
Wisła Puławy 3-2 Nadwiślan Góra
MKS Kluczbork 0-2 Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Limanovia Limanowa
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice 2-1 Błękitni Stargard
Legionovia Legionowo 1-2 Znicz Pruszków
Stal Mielec 5-1 Okocimski Brzesko
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork234230-18 126512
2.ROW Rybnik234137-22 118415
3. Stal Stalowa Wola234138-24 125614
4. Rozwój Katowice234039-26 124713
5. Zagłębie Sosnowiec233938-26 116612
6. Znicz Pruszków233834-24 108510
7. Stal Mielec233633-29 9954
8. Siarka Tarnobrzeg233629-27 10672
9. Błękitni Stargard233429-33 1049-4
10. Raków Częstochowa233326-23 103103
11. Legionovia Legionowo232732-32 76100
12. Nadwiślan Góra232629-40 7511-11
13. Kotwica Kołobrzeg232432-32 5990
14. Wisła Puławy222428-35 6610-7
15. Puszcza Niepołomice232323-34 5810-11
16. Okocimski Brzesko232318-33 4118-15
17. Górnik Wałbrzych231918-37 5414-19
18. Limanovia Limanowa221517-35 3613-18
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
Błękitni Stargard 2-1 Stal Mielec
Raków Częstochowa 3-0 Kotwica Kołobrzeg
Rozwój Katowice 2-2 Zagłębie Sosnowiec
Nadwiślan Góra 2-2 MKS Kluczbork
Znicz Pruszków 1-1 Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice 4-1 Limanovia Limanowa
Okocimski Brzesko 1-1 Legionovia Legionowo
ROW Rybnik 1-1 Górnik Wałbrzych
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Wisła Puławy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork244332-20 127512
2.ROW Rybnik244238-23 119415
3. Stal Stalowa Wola244239-25 126614
4. Rozwój Katowice244141-28 125713
5. Zagłębie Sosnowiec244040-28 117612
6. Znicz Pruszków243935-25 109510
7. Błękitni Stargard243731-34 1149-3
8. Raków Częstochowa243629-23 113106
9. Stal Mielec243634-31 9963
10. Siarka Tarnobrzeg243629-29 10680
11. Legionovia Legionowo242833-33 77100
12. Wisła Puławy232730-35 7610-5
13. Nadwiślan Góra242731-42 7611-11
14. Puszcza Niepołomice242627-35 6810-8
15. Kotwica Kołobrzeg242432-35 5910-3
16. Okocimski Brzesko242419-34 4128-15
17. Górnik Wałbrzych242019-38 5514-19
18. Limanovia Limanowa231518-39 3614-21
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
Limanovia Limanowa 1-1 Wisła Puławy
(mecz z 20 kolejki)

MKS Kluczbork 1-1 Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Nadwiślan Góra
Kotwica Kołobrzeg 1-2 Rozwój Katowice
Puszcza Niepołomice 0-2 Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo 2-1 Błękitni Stargard
Okocimski Brzesko 0-0 Znicz Pruszków
Limanovia Limanowa 0-1 Stal Mielec
Wisła Puławy 4-2 ROW Rybnik
Górnik Wałbrzych 1-3 Stal Stalowa Wola
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Stal Stalowa Wola254542-26 136616
2. Rozwój Katowice254443-29 135714
3. MKS Kluczbork254433-21 128512
4. Zagłębie Sosnowiec254343-30 127613
5.ROW Rybnik254240-27 119513
6. Znicz Pruszków254035-25 1010510
7. Raków Częstochowa253931-23 123108
8. Stal Mielec253935-31 10964
9. Siarka Tarnobrzeg253730-30 10780
10. Błękitni Stargard253732-36 11410-4
11. Legionovia Legionowo253135-34 87101
12. Wisła Puławy253135-38 8710-3
13. Nadwiślan Góra252733-45 7612-12
14. Puszcza Niepołomice252627-37 6811-10
15. Okocimski Brzesko252519-34 4138-15
16. Kotwica Kołobrzeg252433-37 5911-4
17. Górnik Wałbrzych252020-41 5515-21
18. Limanovia Limanowa251619-41 3715-22
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
Błękitni Stargard 1-0 Okocimski Brzesko
Limanovia Limanowa 0-1 Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa 2-1 Stal Mielec
Nadwiślan Góra 2-0 Kotwica Kołobrzeg
Stal Stalowa Wola 2-4 Wisła Puławy
Znicz Pruszków 2-0 Górnik Wałbrzych
Puszcza Niepołomice 0-1 Rozwój Katowice
ROW Rybnik 2-0 MKS Kluczbork
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Zagłębie Sosnowiec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Rozwój Katowice264744-29 145715
2. Zagłębie Sosnowiec264645-31 137614
3.ROW Rybnik264542-27 129515
4. Stal Stalowa Wola264544-30 136714
5. MKS Kluczbork264433-23 128610
6. Znicz Pruszków264337-25 1110512
7. Raków Częstochowa264233-24 133109
8. Błękitni Stargard264033-36 12410-3
9. Stal Mielec263936-33 10973
10. Siarka Tarnobrzeg263731-32 1079-1
11. Legionovia Legionowo263436-34 97102
12. Wisła Puławy263439-40 9710-1
13. Nadwiślan Góra263035-45 8612-10
14. Puszcza Niepołomice262627-38 6812-11
15. Okocimski Brzesko262519-35 4139-16
16. Kotwica Kołobrzeg262433-39 5912-6
17. Górnik Wałbrzych262020-43 5516-23
18. Limanovia Limanowa261619-42 3716-23
WYNIKI 27 KOLEJKI TABELA PO 27 KOLEJCE
MKS Kluczbork 2-1 Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie Sosnowiec 2-1 ROW Rybnik
Puszcza Niepołomice 0-0 Nadwiślan Góra
Stal Mielec 3-1 Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo 0-1 Raków Częstochowa
Okocimski Brzesko 2-0 Limanovia Limanowa
Błękitni Stargard 3-1 Znicz Pruszków
Wisła Puławy 1-1 Górnik Wałbrzych
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Zagłębie Sosnowiec274947-32 147615
2. Rozwój Katowice274745-32 145813
3. MKS Kluczbork274735-24 138611
4.ROW Rybnik274543-29 129614
5. Stal Stalowa Wola274545-32 136813
6. Raków Częstochowa274534-24 1431010
7. Znicz Pruszków274338-28 1110610
8. Błękitni Stargard274336-37 13410-1
9. Stal Mielec274239-34 11975
10. Siarka Tarnobrzeg273832-33 1089-1
11. Wisła Puławy273540-41 9810-1
12. Legionovia Legionowo273436-35 97111
13. Nadwiślan Góra273135-45 8712-10
14. Okocimski Brzesko272821-35 5139-14
15. Puszcza Niepołomice272727-38 6912-11
16. Kotwica Kołobrzeg272534-40 51012-6
17. Górnik Wałbrzych272121-44 5616-23
18. Limanovia Limanowa271619-44 3717-25
WYNIKI 28 KOLEJKI TABELA PO 28 KOLEJCE
Raków Częstochowa 1-0 Okocimski Brzesko
Limanovia Limanowa 0-2 Błękitni Stargard
ROW Rybnik 3-1 Kotwica Kołobrzeg
Stal Stalowa Wola 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Wałbrzych 2-1 MKS Kluczbork
Znicz Pruszków 0-1 Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg 3-2 Puszcza Niepołomice
Nadwiślan Góra 2-1 Stal Mielec
Rozwój Katowice 2-1 Legionovia Legionowo
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Zagłębie Sosnowiec285048-33 148615
2. Rozwój Katowice285047-33 155814
3.ROW Rybnik284846-30 139616
4. Raków Częstochowa284835-24 1531011
5. MKS Kluczbork284736-26 138710
6. Stal Stalowa Wola284646-33 137813
7. Błękitni Stargard284638-37 144101
8. Znicz Pruszków284338-29 111079
9. Stal Mielec284240-36 11984
10. Siarka Tarnobrzeg284135-35 11890
11. Wisła Puławy283841-41 108100
12. Legionovia Legionowo283437-37 97120
13. Nadwiślan Góra283437-46 9712-9
14. Okocimski Brzesko282821-36 51310-15
15. Puszcza Niepołomice282729-41 6913-12
16. Kotwica Kołobrzeg282535-43 51013-8
17. Górnik Wałbrzych282423-45 6616-22
18. Limanovia Limanowa281619-46 3718-27
WYNIKI 29 KOLEJKI TABELA PO 29 KOLEJCE
MKS Kluczbork 2-0 Wisła Puławy
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Górnik Wałbrzych
Stal Mielec 2-1 Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo 1-1 Nadwiślan Góra
Okocimski Brzesko 3-1 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 2-2 Raków Częstochowa
Limanovia Limanowa 1-0 Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice 0-0 ROW Rybnik
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Stal Stalowa Wola
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Zagłębie Sosnowiec295150-35 149615
2. Rozwój Katowice295048-36 155912
3. MKS Kluczbork295038-26 148712
4.ROW Rybnik294946-30 1310616
5. Raków Częstochowa294937-26 1541011
6. Błękitni Stargard294740-39 145101
7. Stal Stalowa Wola294646-34 137912
8. Stal Mielec294542-37 12985
9. Znicz Pruszków294338-30 111088
10. Siarka Tarnobrzeg294136-37 11810-1
11. Wisła Puławy293841-43 10811-2
12. Legionovia Legionowo293538-38 98120
13. Nadwiślan Góra293538-47 9812-9
14. Okocimski Brzesko293124-37 61310-13
15. Kotwica Kołobrzeg292836-43 61013-7
16. Puszcza Niepołomice292829-41 61013-12
17. Górnik Wałbrzych292525-47 6716-22
18. Limanovia Limanowa291920-46 4718-26
WYNIKI 30 KOLEJKI TABELA PO 30 KOLEJCE
Raków Częstochowa 2-2 Limanovia Limanowa
Rozwój Katowice 0-0 Błękitni Stargard
Górnik Wałbrzych 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Wisła Puławy 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Znicz Pruszków 0-0 MKS Kluczbork
Puszcza Niepołomice 1-1 Stal Stalowa Wola
ROW Rybnik 0-0 Stal Mielec
Siarka Tarnobrzeg 3-4 Legionovia Legionowo
Nadwiślan Góra 1-0 Okocimski Brzesko
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Zagłębie Sosnowiec305251-36 1410615
2. Rozwój Katowice305148-36 156912
3. MKS Kluczbork305138-26 149712
4.ROW Rybnik305046-30 1311616
5. Raków Częstochowa305039-28 1551011
6. Błękitni Stargard304840-39 146101
7. Stal Stalowa Wola304747-35 138912
8. Stal Mielec304642-37 121085
9. Znicz Pruszków304438-30 111188
10. Siarka Tarnobrzeg304139-41 11811-2
11. Wisła Puławy303942-44 10911-2
12. Legionovia Legionowo303842-41 108121
13. Nadwiślan Góra303839-47 10812-8
14. Okocimski Brzesko303124-38 61311-14
15. Puszcza Niepołomice302930-42 61113-12
16. Kotwica Kołobrzeg302837-45 61014-8
17. Górnik Wałbrzych302827-48 7716-21
18. Limanovia Limanowa302022-48 4818-26
WYNIKI 31 KOLEJKI TABELA PO 31 KOLEJCE
Zagłębie Sosnowiec 1-1 MKS Kluczbork
Legionovia Legionowo 2-3 ROW Rybnik
Okocimski Brzesko 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard 0-0 Nadwiślan Góra
Limanovia Limanowa 1-1 Rozwój Katowice
Raków Częstochowa 1-0 Znicz Pruszków
Stal Mielec 0-2 Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice 5-0 Górnik Wałbrzych
Kotwica Kołobrzeg 3-2 Wisła Puławy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik315349-32 1411617
2. Zagłębie Sosnowiec315352-37 1411615
3. Raków Częstochowa315340-28 1651012
4. Rozwój Katowice315249-37 157912
5. MKS Kluczbork315239-27 1410712
6. Stal Stalowa Wola315049-35 148914
7. Błękitni Stargard314940-39 147101
8. Stal Mielec314642-39 121093
9. Znicz Pruszków314438-31 111197
10. Siarka Tarnobrzeg314139-43 11812-4
11. Wisła Puławy313944-47 10912-3
12. Nadwiślan Góra313939-47 10912-8
13. Legionovia Legionowo313844-44 108130
14. Okocimski Brzesko313426-38 71311-12
15. Puszcza Niepołomice313235-42 71113-7
16. Kotwica Kołobrzeg313140-47 71014-7
17. Górnik Wałbrzych312827-53 7717-26
18. Limanovia Limanowa312123-49 4918-26
WYNIKI 32 KOLEJKI TABELA PO 32 KOLEJCE
Rozwój Katowice 1-1 Raków Częstochowa
Nadwiślan Góra 4-1 Limanovia Limanowa
Stal Stalowa Wola 2-1 Legionovia Legionowo
Górnik Wałbrzych 0-1 Stal Mielec
Wisła Puławy 0-1 Puszcza Niepołomice
MKS Kluczbork 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Znicz Pruszków 0-0 Zagłębie Sosnowiec
ROW Rybnik 0-1 Okocimski Brzesko
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Błękitni Stargard
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Zagłębie Sosnowiec325452-37 1412615
2. Raków Częstochowa325441-29 1661012
3.ROW Rybnik325349-33 1411716
4. Stal Stalowa Wola325351-36 158915
5. Rozwój Katowice325350-38 158912
6. MKS Kluczbork325340-28 1411712
7. Błękitni Stargard325242-39 157103
8. Stal Mielec324943-39 131094
9. Znicz Pruszków324538-31 111297
10. Nadwiślan Góra324243-48 11912-5
11. Siarka Tarnobrzeg324139-45 11813-6
12. Wisła Puławy323944-48 10913-4
13. Legionovia Legionowo323845-46 10814-1
14. Okocimski Brzesko323727-38 81311-11
15. Puszcza Niepołomice323536-42 81113-6
16. Kotwica Kołobrzeg323241-48 71114-7
17. Górnik Wałbrzych322827-54 7718-27
18. Limanovia Limanowa322124-53 4919-29
WYNIKI 33 KOLEJKI TABELA PO 33 KOLEJCE
Puszcza Niepołomice 0-1 MKS Kluczbork
Kotwica Kołobrzeg 0-1 Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec 4-0 Wisła Puławy
Limanovia Limanowa 4-1 Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa 0-4 Nadwiślan Góra
Rozwój Katowice 1-1 Znicz Pruszków
Błękitni Stargard 2-3 ROW Rybnik
Okocimski Brzesko 3-3 Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo 1-1 Górnik Wałbrzych
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Zagłębie Sosnowiec335753-37 1512616
2.ROW Rybnik335652-35 1511717
3. MKS Kluczbork335641-28 1511713
4. Stal Stalowa Wola335454-39 159915
5. Rozwój Katowice335451-39 159912
6. Raków Częstochowa335441-33 166118
7. Stal Mielec335247-39 141098
8. Błękitni Stargard335244-42 157112
9. Znicz Pruszków334639-32 111397
10. Nadwiślan Góra334547-48 12912-1
11. Siarka Tarnobrzeg334140-49 11814-9
12. Legionovia Legionowo333946-47 10914-1
13. Wisła Puławy333944-52 10914-8
14. Okocimski Brzesko333830-41 81411-11
15. Puszcza Niepołomice333536-43 81114-7
16. Kotwica Kołobrzeg333241-49 71115-8
17. Górnik Wałbrzych332928-55 7818-27
18. Limanovia Limanowa332428-54 5919-26
WYNIKI 34 KOLEJKI TABELA PO 34 KOLEJCE
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Raków Częstochowa
Nadwiślan Góra 1-3 Rozwój Katowice
ROW Rybnik 0-2 Limanovia Limanowa
Górnik Wałbrzych 2-2 Okocimski Brzesko
Stal Stalowa Wola 0-2 Błękitni Stargard
Wisła Puławy 1-2 Legionovia Legionowo
MKS Kluczbork 3-2 Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków 1-3 Kotwica Kołobrzeg
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. MKS Kluczbork345944-30 1611714
2. Zagłębie Sosnowiec345853-37 1513616
3. Rozwój Katowice345754-40 169914
4. Raków Częstochowa345743-34 176119
5.ROW Rybnik345652-37 1511815
6. Błękitni Stargard345546-42 167114
7. Stal Stalowa Wola345454-41 1591013
8. Stal Mielec345249-42 1410107
9. Znicz Pruszków344640-35 1113105
10. Nadwiślan Góra344548-51 12913-3
11. Legionovia Legionowo344248-48 119140
12. Siarka Tarnobrzeg344141-51 11815-10
13. Wisła Puławy343945-54 10915-9
14. Okocimski Brzesko343932-43 81511-11
15. Puszcza Niepołomice343636-43 81214-7
16. Kotwica Kołobrzeg343544-50 81115-6
17. Górnik Wałbrzych343030-57 7918-27
18. Limanovia Limanowa342730-54 6919-24