2014/15
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGA STATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2016/17
SEZON 2015/16
2 liga
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Radomiak Radom 0-0 Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo 1-0 Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard 2-0 Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa 1-1 Okocimski Brzesko
Stal Stalowa Wola 2-1 Nadwi¶lan Góra
Puszcza Niepołomice 0-3 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów 1-1 ROW Rybnik
GKS Tychy 0-2 Wisła Puławy
Polonia Bytom 1-1 Stal Mielec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Siarka Tarnobrzeg133-0 1003
2. Błękitni Stargard132-0 1002
3. Wisła Puławy132-0 1002
4. Stal Stalowa Wola132-1 1001
5. Gryf Wejherowo131-0 1001
6. Okocimski Brzesko111-1 0100
7.ROW Rybnik111-1 0100
8. Olimpia Zambrów111-1 0100
9. Raków Częstochowa111-1 0100
10. Stal Mielec111-1 0100
11. Radomiak Radom110-0 0100
12. Znicz Pruszków110-0 0100
13. Polonia Bytom101-1 0100
14. Nadwi¶lan Góra101-2 001-1
15. Legionovia Legionowo100-1 001-1
16. Kotwica Kołobrzeg100-2 001-2
17. GKS Tychy100-2 001-2
18. Puszcza Niepołomice100-3 001-3
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
Olimpia Zambrów 1-2 GKS Tychy
Wisła Puławy 2-1 Polonia Bytom
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Znicz Pruszków
Stal Mielec 2-1 Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom 2-0 Stal Stalowa Wola
Nadwi¶lan Góra 0-2 Raków Częstochowa
ROW Rybnik 3-2 Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg 2-2 Gryf Wejherowo
Okocimski Brzesko 2-1 Błękitni Stargard
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Wisła Puławy264-1 2003
2. Siarka Tarnobrzeg244-1 1103
3. Raków Częstochowa243-1 1102
4. Radomiak Radom242-0 1102
5.ROW Rybnik244-3 1101
6. Okocimski Brzesko243-2 1101
7. Gryf Wejherowo243-2 1101
8. Stal Mielec243-2 1101
9. Błękitni Stargard233-2 1011
10. GKS Tychy232-3 101-1
11. Stal Stalowa Wola232-3 101-1
12. Znicz Pruszków221-1 0200
13. Olimpia Zambrów212-3 011-1
14. Kotwica Kołobrzeg212-4 011-2
15. Polonia Bytom202-3 011-1
16. Legionovia Legionowo202-4 002-2
17. Nadwi¶lan Góra201-4 002-3
18. Puszcza Niepołomice201-5 002-4
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
Gryf Wejherowo 1-1 Okocimski Brzesko
Legionovia Legionowo 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard 1-1 Nadwi¶lan Góra
Raków Częstochowa 3-2 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 1-1 Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków 1-2 Stal Mielec
GKS Tychy 3-1 ROW Rybnik
Polonia Bytom 2-0 Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice 1-1 Wisła Puławy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa376-3 2103
2. Wisła Puławy375-2 2103
3. Stal Mielec375-3 2102
4. GKS Tychy365-4 2011
5. Siarka Tarnobrzeg355-2 1203
6. Gryf Wejherowo354-3 1201
7. Okocimski Brzesko354-3 1201
8. Błękitni Stargard344-3 1111
9. Radomiak Radom344-3 1111
10.ROW Rybnik345-6 111-1
11. Stal Stalowa Wola343-4 111-1
12. Polonia Bytom334-3 1111
13. Znicz Pruszków322-3 021-1
14. Kotwica Kołobrzeg323-5 021-2
15. Legionovia Legionowo313-5 012-2
16. Nadwi¶lan Góra312-5 012-3
17. Olimpia Zambrów312-5 012-3
18. Puszcza Niepołomice312-6 012-4
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
Kotwica Kołobrzeg 3-1 ROW Rybnik
Olimpia Zambrów 0-0 Puszcza Niepołomice
GKS Tychy 2-1 Polonia Bytom
Wisła Puławy 1-3 Znicz Pruszków
Stal Mielec 3-0 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 0-3 Raków Częstochowa
Okocimski Brzesko 0-1 Legionovia Legionowo
Nadwi¶lan Góra 2-3 Gryf Wejherowo
Radomiak Radom 2-0 Błękitni Stargard
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa4109-3 3106
2. Stal Mielec4108-3 3105
3. GKS Tychy497-5 3012
4. Gryf Wejherowo487-5 2202
5. Radomiak Radom476-3 2113
6. Wisła Puławy476-5 2111
7. Znicz Pruszków455-4 1211
8. Kotwica Kołobrzeg456-6 1210
9. Siarka Tarnobrzeg455-5 1210
10. Okocimski Brzesko454-4 1210
11. Legionovia Legionowo444-5 112-1
12. Błękitni Stargard444-5 112-1
13.ROW Rybnik446-9 112-3
14. Stal Stalowa Wola443-7 112-4
15. Polonia Bytom435-5 1120
16. Olimpia Zambrów422-5 022-3
17. Puszcza Niepołomice422-6 022-4
18. Nadwi¶lan Góra414-8 013-4
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
Legionovia Legionowo 3-2 Nadwi¶lan Góra
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Okocimski Brzesko
Gryf Wejherowo 0-1 Radomiak Radom
Błękitni Stargard 1-2 Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa 1-2 Stal Mielec
Polonia Bytom 1-1 ROW Rybnik
Puszcza Niepołomice 0-0 GKS Tychy
Znicz Pruszków 0-2 Olimpia Zambrów
Stal Stalowa Wola 1-0 Wisła Puławy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec51310-4 4106
2. Raków Częstochowa51010-5 3115
3. Radomiak Radom5107-3 3114
4. GKS Tychy5107-5 3112
5. Kotwica Kołobrzeg588-6 2212
6. Siarka Tarnobrzeg587-6 2211
7. Gryf Wejherowo587-6 2211
8. Legionovia Legionowo577-7 2120
9. Wisła Puławy576-6 2120
10. Stal Stalowa Wola574-7 212-3
11. Znicz Pruszków555-6 122-1
12. Olimpia Zambrów554-5 122-1
13. Okocimski Brzesko554-6 122-2
14.ROW Rybnik557-10 122-3
15. Polonia Bytom546-6 1220
16. Błękitni Stargard545-7 113-2
17. Puszcza Niepołomice532-6 032-4
18. Nadwi¶lan Góra516-11 014-5
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
Polonia Bytom 4-5 Puszcza Niepołomice
GKS Tychy 1-1 Znicz Pruszków
Olimpia Zambrów 0-0 Stal Stalowa Wola
Stal Mielec 3-2 Błękitni Stargard
Wisła Puławy 1-0 Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Gryf Wejherowo
ROW Rybnik 0-1 Okocimski Brzesko
Nadwi¶lan Góra 1-0 Kotwica Kołobrzeg
Radomiak Radom 1-2 Legionovia Legionowo
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec61613-6 5107
2. Siarka Tarnobrzeg6119-7 3212
3. GKS Tychy6118-6 3212
4. Raków Częstochowa61010-6 3124
5. Radomiak Radom6108-5 3123
6. Legionovia Legionowo6109-8 3121
7. Wisła Puławy6107-6 3121
8. Kotwica Kołobrzeg688-7 2221
9. Gryf Wejherowo688-8 2220
10. Okocimski Brzesko685-6 222-1
11. Stal Stalowa Wola684-7 222-3
12. Znicz Pruszków666-7 132-1
13. Olimpia Zambrów664-5 132-1
14. Puszcza Niepołomice667-10 132-3
15.ROW Rybnik657-11 123-4
16. Polonia Bytom6410-11 123-1
17. Błękitni Stargard647-10 114-3
18. Nadwi¶lan Góra647-11 114-4
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
Okocimski Brzesko 0-2 Nadwi¶lan Góra
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Radomiak Radom
Legionovia Legionowo 0-1 Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo 1-2 Stal Mielec
Błękitni Stargard 0-0 Wisła Puławy
Raków Częstochowa 5-2 Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice 3-0 ROW Rybnik
Znicz Pruszków 3-0 Polonia Bytom
Stal Stalowa Wola 1-1 GKS Tychy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec71915-7 6108
2. Siarka Tarnobrzeg71410-7 4213
3. Raków Częstochowa71315-8 4127
4. GKS Tychy7129-7 3312
5. Radomiak Radom7118-5 3223
6. Wisła Puławy7117-6 3221
7. Legionovia Legionowo7109-9 3130
8. Znicz Pruszków799-7 2322
9. Kotwica Kołobrzeg798-7 2321
10. Puszcza Niepołomice7910-10 2320
11. Stal Stalowa Wola795-8 232-3
12. Gryf Wejherowo789-10 223-1
13. Okocimski Brzesko785-8 223-3
14. Nadwi¶lan Góra779-11 214-2
15. Olimpia Zambrów766-10 133-4
16. Błękitni Stargard757-10 124-3
17.ROW Rybnik757-14 124-7
18. Polonia Bytom7410-14 124-4
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
Stal Mielec 1-1 Legionovia Legionowo
Radomiak Radom 1-0 Okocimski Brzesko
Polonia Bytom 1-1 Stal Stalowa Wola
GKS Tychy 1-2 Raków Częstochowa
Wisła Puławy 2-0 Gryf Wejherowo
Puszcza Niepołomice 0-1 Znicz Pruszków
ROW Rybnik 1-0 Nadwi¶lan Góra
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Zambrów 3-3 Błękitni Stargard
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec82016-8 6208
2. Siarka Tarnobrzeg81712-8 5214
3. Raków Częstochowa81617-9 5128
4. Radomiak Radom8149-5 4224
5. Wisła Puławy8149-6 4223
6. Znicz Pruszków81210-7 3323
7. GKS Tychy81210-9 3321
8. Legionovia Legionowo81110-10 3230
9. Stal Stalowa Wola8106-9 242-3
10. Kotwica Kołobrzeg899-9 2330
11. Puszcza Niepołomice8910-11 233-1
12. Gryf Wejherowo889-12 224-3
13. Okocimski Brzesko885-9 224-4
14.ROW Rybnik888-14 224-6
15. Nadwi¶lan Góra879-12 215-3
16. Olimpia Zambrów879-13 143-4
17. Błękitni Stargard8610-13 134-3
18. Polonia Bytom8511-15 134-4
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
Nadwi¶lan Góra 2-1 Radomiak Radom
Okocimski Brzesko 4-0 Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Stal Mielec
Gryf Wejherowo 2-2 Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo 1-2 Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola 1-0 Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków 3-0 ROW Rybnik
Raków Częstochowa 0-2 Polonia Bytom
Błękitni Stargard 0-1 GKS Tychy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec92016-9 6217
2. Wisła Puławy91711-7 5224
3. Siarka Tarnobrzeg91712-12 5220
4. Raków Częstochowa91617-11 5136
5. Znicz Pruszków91513-7 4326
6. GKS Tychy91511-9 4322
7. Radomiak Radom91410-7 4233
8. Stal Stalowa Wola9137-9 342-2
9. Kotwica Kołobrzeg91210-9 3331
10. Okocimski Brzesko9119-9 3240
11. Legionovia Legionowo91111-12 324-1
12. Nadwi¶lan Góra91011-13 315-2
13. Puszcza Niepołomice9910-12 234-2
14. Gryf Wejherowo9911-14 234-3
15. Polonia Bytom9813-15 234-2
16. Olimpia Zambrów9811-15 153-4
17.ROW Rybnik988-17 225-9
18. Błękitni Stargard9610-14 135-4
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
Znicz Pruszków 1-4 Stal Stalowa Wola
Olimpia Zambrów 2-0 Legionovia Legionowo
Puszcza Niepołomice 1-1 Raków Częstochowa
Wisła Puławy 2-2 Kotwica Kołobrzeg
Stal Mielec 4-1 Okocimski Brzesko
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Nadwi¶lan Góra
ROW Rybnik 0-3 Radomiak Radom
GKS Tychy 1-0 Gryf Wejherowo
Polonia Bytom 1-0 Błękitni Stargard
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec102320-10 72110
2. Siarka Tarnobrzeg102015-13 6222
3. Wisła Puławy101813-9 5324
4. GKS Tychy101812-9 5323
5. Raków Częstochowa101718-12 5236
6. Radomiak Radom101713-7 5236
7. Stal Stalowa Wola101611-10 4421
8. Znicz Pruszków101514-11 4333
9. Kotwica Kołobrzeg101312-11 3431
10. Polonia Bytom101114-15 334-1
11. Olimpia Zambrów101113-15 253-2
12. Legionovia Legionowo101111-14 325-3
13. Okocimski Brzesko101110-13 325-3
14. Puszcza Niepołomice101011-13 244-2
15. Nadwi¶lan Góra101012-16 316-4
16. Gryf Wejherowo10911-15 235-4
17.ROW Rybnik1088-20 226-12
18. Błękitni Stargard10610-15 136-5
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
Radomiak Radom 4-0 Siarka Tarnobrzeg
Nadwi¶lan Góra 1-3 Stal Mielec
Okocimski Brzesko 0-1 Wisła Puławy
Legionovia Legionowo 1-0 GKS Tychy
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Olimpia Zambrów
Raków Częstochowa 1-1 Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola 0-0 ROW Rybnik
Błękitni Stargard 2-1 Puszcza Niepołomice
Gryf Wejherowo 0-4 Polonia Bytom
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec112623-11 82112
2. Wisła Puławy112114-9 6325
3. Radomiak Radom112017-7 62310
4. Siarka Tarnobrzeg112015-17 623-2
5. Raków Częstochowa111819-13 5336
6. GKS Tychy111812-10 5332
7. Stal Stalowa Wola111711-10 4521
8. Znicz Pruszków111615-12 4433
9. Polonia Bytom111418-15 4343
10. Kotwica Kołobrzeg111412-11 3531
11. Legionovia Legionowo111412-14 425-2
12. Olimpia Zambrów111213-15 263-2
13. Okocimski Brzesko111110-14 326-4
14. Puszcza Niepołomice111012-15 245-3
15. Nadwi¶lan Góra111013-19 317-6
16. Błękitni Stargard11912-16 236-4
17. Gryf Wejherowo11911-19 236-8
18.ROW Rybnik1198-20 236-12
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
Stal Stalowa Wola 1-1 Raków Częstochowa
Znicz Pruszków 0-0 Błękitni Stargard
Puszcza Niepołomice 4-0 Gryf Wejherowo
Polonia Bytom 2-2 Legionovia Legionowo
GKS Tychy 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Zambrów 3-5 Okocimski Brzesko
ROW Rybnik 3-2 Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec 1-1 Radomiak Radom
Wisła Puławy 3-2 Nadwi¶lan Góra
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec122724-12 83112
2. Wisła Puławy122417-11 7326
3. Radomiak Radom122118-8 63310
4. Siarka Tarnobrzeg122017-20 624-3
5. Raków Częstochowa121920-14 5436
6. GKS Tychy121913-11 5432
7. Stal Stalowa Wola121812-11 4621
8. Znicz Pruszków121715-12 4533
9. Polonia Bytom121520-17 4443
10. Kotwica Kołobrzeg121513-12 3631
11. Legionovia Legionowo121514-16 435-2
12. Okocimski Brzesko121415-17 426-2
13. Puszcza Niepołomice121316-15 3451
14. Olimpia Zambrów121216-20 264-4
15.ROW Rybnik121211-22 336-11
16. Błękitni Stargard121012-16 246-4
17. Nadwi¶lan Góra121015-22 318-7
18. Gryf Wejherowo12911-23 237-12
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Stal Mielec
Nadwi¶lan Góra 0-2 Olimpia Zambrów
Radomiak Radom 1-2 Wisła Puławy
Okocimski Brzesko 1-1 GKS Tychy
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Polonia Bytom
Legionovia Legionowo 1-2 Puszcza Niepołomice
Błękitni Stargard 1-2 Stal Stalowa Wola
Raków Częstochowa 2-0 ROW Rybnik
Gryf Wejherowo 0-2 Znicz Pruszków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec132825-13 84112
2. Wisła Puławy132719-12 8327
3. Raków Częstochowa132222-14 6438
4. Radomiak Radom132119-10 6349
5. Stal Stalowa Wola132114-12 5622
6. Siarka Tarnobrzeg132118-21 634-3
7. Znicz Pruszków132017-12 5535
8. GKS Tychy132014-12 5532
9. Kotwica Kołobrzeg131814-12 4632
10. Puszcza Niepołomice131618-16 4452
11. Polonia Bytom131520-18 4452
12. Olimpia Zambrów131518-20 364-2
13. Okocimski Brzesko131516-18 436-2
14. Legionovia Legionowo131515-18 436-3
15.ROW Rybnik131211-24 337-13
16. Błękitni Stargard131013-18 247-5
17. Nadwi¶lan Góra131015-24 319-9
18. Gryf Wejherowo13911-25 238-14
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
Raków Częstochowa 3-1 Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola 3-0 Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków 2-1 Legionovia Legionowo
Puszcza Niepołomice 0-0 Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom 1-1 Okocimski Brzesko
GKS Tychy 2-0 Nadwi¶lan Góra
ROW Rybnik 2-0 Stal Mielec
Wisła Puławy 3-1 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów 3-1 Radomiak Radom
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Wisła Puławy143022-13 9329
2. Stal Mielec142825-15 84210
3. Raków Częstochowa142525-15 74310
4. Stal Stalowa Wola142417-12 6625
5. Znicz Pruszków142319-13 6536
6. GKS Tychy142316-12 6534
7. Radomiak Radom142120-13 6357
8. Siarka Tarnobrzeg142119-24 635-5
9. Kotwica Kołobrzeg141914-12 4732
10. Olimpia Zambrów141821-21 4640
11. Puszcza Niepołomice141718-16 4552
12. Polonia Bytom141621-19 4552
13. Okocimski Brzesko141617-19 446-2
14. Legionovia Legionowo141516-20 437-4
15.ROW Rybnik141513-24 437-11
16. Błękitni Stargard141014-21 248-7
17. Nadwi¶lan Góra141015-26 3110-11
18. Gryf Wejherowo14911-28 239-17
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
Stal Mielec 2-0 Wisła Puławy
Radomiak Radom 1-0 GKS Tychy
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Olimpia Zambrów
Nadwi¶lan Góra 2-1 Polonia Bytom
Okocimski Brzesko 2-0 Puszcza Niepołomice
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Znicz Pruszków
Błękitni Stargard 0-0 ROW Rybnik
Gryf Wejherowo 1-3 Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo 2-0 Stal Stalowa Wola
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec153127-15 94212
2. Wisła Puławy153022-15 9337
3. Raków Częstochowa152828-16 84312
4. Radomiak Radom152421-13 7358
5. Znicz Pruszków152420-14 6636
6. Stal Stalowa Wola152417-14 6633
7. Siarka Tarnobrzeg152422-24 735-2
8. GKS Tychy152316-13 6543
9. Kotwica Kołobrzeg152015-13 4832
10. Okocimski Brzesko151919-19 5460
11. Legionovia Legionowo151818-20 537-2
12. Olimpia Zambrów151821-24 465-3
13. Puszcza Niepołomice151718-18 4560
14. Polonia Bytom151622-21 4561
15.ROW Rybnik151613-24 447-11
16. Nadwi¶lan Góra151317-27 4110-10
17. Błękitni Stargard151114-21 258-7
18. Gryf Wejherowo15912-31 2310-19
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
Błękitni Stargard 0-1 Gryf Wejherowo
Raków Częstochowa 3-0 Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola 3-0 Kotwica Kołobrzeg
Znicz Pruszków 1-0 Okocimski Brzesko
Puszcza Niepołomice 1-0 Nadwi¶lan Góra
Polonia Bytom 2-1 Radomiak Radom
ROW Rybnik 0-1 Wisła Puławy
Olimpia Zambrów 0-1 Stal Mielec
GKS Tychy 2-1 Siarka Tarnobrzeg
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec163428-15 104213
2. Wisła Puławy163323-15 10338
3. Raków Częstochowa163131-16 94315
4. Znicz Pruszków162721-14 7637
5. Stal Stalowa Wola162720-14 7636
6. GKS Tychy162618-14 7544
7. Radomiak Radom162422-15 7367
8. Siarka Tarnobrzeg162423-26 736-3
9. Puszcza Niepołomice162019-18 5561
10. Kotwica Kołobrzeg162015-16 484-1
11. Polonia Bytom161924-22 5562
12. Okocimski Brzesko161919-20 547-1
13. Olimpia Zambrów161821-25 466-4
14. Legionovia Legionowo161818-23 538-5
15.ROW Rybnik161613-25 448-12
16. Nadwi¶lan Góra161317-28 4111-11
17. Gryf Wejherowo161213-31 3310-18
18. Błękitni Stargard161114-22 259-8
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Wisła Puławy 1-2 Olimpia Zambrów
Stal Mielec 1-0 GKS Tychy
Radomiak Radom 0-0 Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Polonia Bytom
Nadwi¶lan Góra 0-2 Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo 0-4 ROW Rybnik
Legionovia Legionowo 1-2 Błękitni Stargard
Kotwica Kołobrzeg 3-5 Raków Częstochowa
Okocimski Brzesko 1-0 Stal Stalowa Wola
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec173729-15 114214
2. Raków Częstochowa173436-19 104317
3. Wisła Puławy173324-17 10347
4. Znicz Pruszków173023-14 8639
5. Stal Stalowa Wola172720-15 7645
6. Siarka Tarnobrzeg172725-27 836-2
7. GKS Tychy172618-15 7553
8. Radomiak Radom172522-15 7467
9. Okocimski Brzesko172220-20 6470
10. Puszcza Niepołomice172119-18 5661
11. Olimpia Zambrów172123-26 566-3
12. Kotwica Kołobrzeg172018-21 485-3
13. Polonia Bytom171925-24 5571
14.ROW Rybnik171917-25 548-8
15. Legionovia Legionowo171819-25 539-6
16. Błękitni Stargard171416-23 359-7
17. Nadwi¶lan Góra171317-30 4112-13
18. Gryf Wejherowo171213-35 3311-22
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
Legionovia Legionowo 1-1 Gryf Wejherowo
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Błękitni Stargard
Okocimski Brzesko 3-1 Raków Częstochowa
Nadwi¶lan Góra 2-2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Puszcza Niepołomice
Stal Mielec 4-3 Polonia Bytom
Znicz Pruszków 4-2 Radomiak Radom
ROW Rybnik 1-1 Olimpia Zambrów
Wisła Puławy 3-0 GKS Tychy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec184033-18 124215
2. Wisła Puławy183627-17 113410
3. Raków Częstochowa183437-22 104415
4. Znicz Pruszków183327-16 96311
5. Stal Stalowa Wola182822-17 7745
6. Siarka Tarnobrzeg182725-28 837-3
7. GKS Tychy182618-18 7560
8. Radomiak Radom182524-19 7475
9. Okocimski Brzesko182523-21 7472
10. Puszcza Niepołomice182420-18 6662
11. Kotwica Kołobrzeg182320-22 585-2
12. Olimpia Zambrów182224-27 576-3
13.ROW Rybnik182018-26 558-8
14. Polonia Bytom181928-28 5580
15. Legionovia Legionowo181920-26 549-6
16. Błękitni Stargard181417-25 3510-8
17. Nadwi¶lan Góra181419-32 4212-13
18. Gryf Wejherowo181314-36 3411-22
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
GKS Tychy 3-2 Olimpia Zambrów
Polonia Bytom 0-3 Wisła Puławy
Puszcza Niepołomice 0-0 Stal Mielec
Znicz Pruszków 0-4 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2-3 Radomiak Radom
Raków Częstochowa 6-0 Nadwi¶lan Góra
Legionovia Legionowo 0-0 ROW Rybnik
Gryf Wejherowo 0-1 Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard 5-0 Okocimski Brzesko
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec194133-18 125215
2. Wisła Puławy193930-17 123413
3. Raków Częstochowa193743-22 114421
4. Znicz Pruszków193327-20 9647
5. Siarka Tarnobrzeg193029-28 9371
6. GKS Tychy192921-20 8561
7. Radomiak Radom192827-21 8476
8. Stal Stalowa Wola192824-20 7754
9. Kotwica Kołobrzeg192621-22 685-1
10. Puszcza Niepołomice192520-18 6762
11. Okocimski Brzesko192523-26 748-3
12. Olimpia Zambrów192226-30 577-4
13.ROW Rybnik192118-26 568-8
14. Legionovia Legionowo192020-26 559-6
15. Polonia Bytom191928-31 559-3
16. Błękitni Stargard191722-25 4510-3
17. Nadwi¶lan Góra191419-38 4213-19
18. Gryf Wejherowo191314-37 3412-23
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
Okocimski Brzesko 0-3 Gryf Wejherowo
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Legionovia Legionowo
Nadwi¶lan Góra 1-2 Błękitni Stargard
Radomiak Radom 1-0 Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Stal Stalowa Wola
Stal Mielec 3-1 Znicz Pruszków
ROW Rybnik 0-0 GKS Tychy
Olimpia Zambrów 1-0 Polonia Bytom
Wisła Puławy 1-1 Puszcza Niepołomice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec204436-19 135217
2. Wisła Puławy204031-18 124413
3. Raków Częstochowa203743-23 114520
4. Znicz Pruszków203328-23 9655
5. Siarka Tarnobrzeg203330-28 10372
6. Radomiak Radom203128-21 9477
7. GKS Tychy203021-20 8661
8. Kotwica Kołobrzeg202922-22 7850
9. Stal Stalowa Wola202824-21 7763
10. Puszcza Niepołomice202621-19 6862
11. Olimpia Zambrów202527-30 677-3
12. Okocimski Brzesko202523-29 749-6
13.ROW Rybnik202218-26 578-8
14. Błękitni Stargard202024-26 5510-2
15. Legionovia Legionowo202020-27 5510-7
16. Polonia Bytom201928-32 5510-4
17. Gryf Wejherowo201617-37 4412-20
18. Nadwi¶lan Góra201420-40 4214-20
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
Polonia Bytom 0-1 GKS Tychy
Puszcza Niepołomice 2-1 Olimpia Zambrów
Stal Stalowa Wola 1-1 Stal Mielec
Znicz Pruszków 1-0 Wisła Puławy
Raków Częstochowa 3-1 Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard 1-0 Radomiak Radom
ROW Rybnik 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Legionovia Legionowo 3-0 Okocimski Brzesko
Gryf Wejherowo 3-0 Nadwi¶lan Góra
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec214537-20 136217
2. Raków Częstochowa214046-24 124522
3. Wisła Puławy214031-19 124512
4. Znicz Pruszków213629-23 10656
5. GKS Tychy213322-20 9662
6. Siarka Tarnobrzeg213331-31 10380
7. Radomiak Radom213128-22 9486
8. Stal Stalowa Wola212925-22 7863
9. Puszcza Niepołomice212923-20 7863
10. Kotwica Kołobrzeg212923-24 786-1
11. Olimpia Zambrów212528-32 678-4
12.ROW Rybnik212520-27 678-7
13. Okocimski Brzesko212523-32 7410-9
14. Błękitni Stargard212325-26 6510-1
15. Legionovia Legionowo212323-27 6510-4
16. Polonia Bytom211928-33 5511-5
17. Gryf Wejherowo211920-37 5412-17
18. Nadwi¶lan Góra211420-43 4215-23
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
Okocimski Brzesko 0-3 Kotwica Kołobrzeg
Nadwi¶lan Góra 2-0 Legionovia Legionowo
Radomiak Radom 2-1 Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Błękitni Stargard
Stal Mielec 3-0 Raków Częstochowa
Wisła Puławy 4-1 Stal Stalowa Wola
ROW Rybnik 0-1 Polonia Bytom
GKS Tychy 1-1 Puszcza Niepołomice
Olimpia Zambrów 0-4 Znicz Pruszków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec224840-20 146220
2. Wisła Puławy224335-20 134515
3. Raków Częstochowa224046-27 124619
4. Znicz Pruszków223933-23 116510
5. Radomiak Radom223430-23 10487
6. GKS Tychy223423-21 9762
7. Siarka Tarnobrzeg223331-32 1039-1
8. Kotwica Kołobrzeg223226-24 8862
9. Puszcza Niepołomice223024-21 7963
10. Stal Stalowa Wola222926-26 7870
11. Błękitni Stargard222626-26 75100
12. Olimpia Zambrów222528-36 679-8
13.ROW Rybnik222520-28 679-8
14. Okocimski Brzesko222523-35 7411-12
15. Legionovia Legionowo222323-29 6511-6
16. Polonia Bytom222229-33 6511-4
17. Gryf Wejherowo221921-39 5413-18
18. Nadwi¶lan Góra221722-43 5215-21
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
Znicz Pruszków 0-0 GKS Tychy
Puszcza Niepołomice 3-0 Polonia Bytom
Stal Stalowa Wola 0-1 Olimpia Zambrów
Raków Częstochowa 2-1 Wisła Puławy
Błękitni Stargard 0-0 Stal Mielec
Gryf Wejherowo 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo 1-1 Radomiak Radom
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Nadwi¶lan Góra
Okocimski Brzesko 0-3 ROW Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec234940-20 147220
2. Raków Częstochowa234348-28 134620
3. Wisła Puławy234336-22 134614
4. Znicz Pruszków234033-23 117510
5. Radomiak Radom233531-24 10587
6. GKS Tychy233523-21 9862
7. Puszcza Niepołomice233327-21 8966
8. Kotwica Kołobrzeg233326-24 8962
9. Siarka Tarnobrzeg233331-34 10310-3
10. Stal Stalowa Wola232926-27 788-1
11.ROW Rybnik232823-28 779-5
12. Olimpia Zambrów232829-36 779-7
13. Błękitni Stargard232726-26 76100
14. Okocimski Brzesko232523-38 7412-15
15. Legionovia Legionowo232424-30 6611-6
16. Polonia Bytom232229-36 6512-7
17. Gryf Wejherowo232223-39 6413-16
18. Nadwi¶lan Góra231822-43 5315-21
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
Nadwi¶lan Góra 3-0 Okocimski Brzesko
Radomiak Radom 0-1 Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Legionovia Legionowo
Stal Mielec 2-1 Gryf Wejherowo
Wisła Puławy 0-0 Błękitni Stargard
Olimpia Zambrów 1-1 Raków Częstochowa
GKS Tychy 2-0 Stal Stalowa Wola
ROW Rybnik 1-2 Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom 1-4 Znicz Pruszków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec245242-21 157221
2. Raków Częstochowa244449-29 135620
3. Wisła Puławy244436-22 135614
4. Znicz Pruszków244337-24 127513
5. GKS Tychy243825-21 10864
6. Puszcza Niepołomice243629-22 9967
7. Kotwica Kołobrzeg243627-24 9963
8. Siarka Tarnobrzeg243633-34 11310-1
9. Radomiak Radom243531-25 10596
10. Stal Stalowa Wola242926-29 789-3
11. Olimpia Zambrów242930-37 789-7
12. Błękitni Stargard242826-26 77100
13.ROW Rybnik242824-30 7710-6
14. Okocimski Brzesko242523-41 7413-18
15. Legionovia Legionowo242424-32 6612-8
16. Polonia Bytom242230-40 6513-10
17. Gryf Wejherowo242224-41 6414-17
18. Nadwi¶lan Góra242125-43 6315-18
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
Znicz Pruszków 1-1 Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola 2-3 Polonia Bytom
Raków Częstochowa 1-8 GKS Tychy
Błękitni Stargard 2-0 Olimpia Zambrów
Okocimski Brzesko 0-3 Radomiak Radom
Nadwi¶lan Góra 2-1 ROW Rybnik
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo 2-0 Stal Mielec
Gryf Wejherowo 0-0 Wisła Puławy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec255242-23 157319
2. Wisła Puławy254536-22 136614
3. Raków Częstochowa254450-37 135713
4. Znicz Pruszków254438-25 128513
5. GKS Tychy254133-22 118611
6. Radomiak Radom253834-25 11599
7. Puszcza Niepołomice253730-23 91067
8. Kotwica Kołobrzeg253727-24 91063
9. Siarka Tarnobrzeg253733-34 11410-1
10. Błękitni Stargard253128-26 87102
11. Stal Stalowa Wola252928-32 7810-4
12. Olimpia Zambrów252930-39 7810-9
13.ROW Rybnik252825-32 7711-7
14. Legionovia Legionowo252726-32 7612-6
15. Polonia Bytom252533-42 7513-9
16. Okocimski Brzesko252523-44 7414-21
17. Nadwi¶lan Góra252427-44 7315-17
18. Gryf Wejherowo252324-41 6514-17
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
Radomiak Radom 0-1 Nadwi¶lan Góra
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Okocimski Brzesko
Wisła Puławy 0-2 Legionovia Legionowo
Stal Mielec 0-1 Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Zambrów 0-0 Gryf Wejherowo
Puszcza Niepołomice 0-0 Stal Stalowa Wola
ROW Rybnik 1-1 Znicz Pruszków
Polonia Bytom 1-0 Raków Częstochowa
GKS Tychy 1-0 Błękitni Stargard
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec265242-24 157418
2. Znicz Pruszków264539-26 129513
3. Wisła Puławy264536-24 136712
4. Raków Częstochowa264450-38 135812
5. GKS Tychy264434-22 128612
6. Kotwica Kołobrzeg264028-24 101064
7. Siarka Tarnobrzeg264036-34 124102
8. Radomiak Radom263834-26 115108
9. Puszcza Niepołomice263830-23 91167
10. Błękitni Stargard263128-27 87111
11. Stal Stalowa Wola263028-32 7910-4
12. Legionovia Legionowo263028-32 8612-4
13. Olimpia Zambrów263030-39 7910-9
14.ROW Rybnik262926-33 7811-7
15. Polonia Bytom262834-42 8513-8
16. Nadwi¶lan Góra262728-44 8315-16
17. Okocimski Brzesko262523-47 7415-24
18. Gryf Wejherowo262424-41 6614-17
WYNIKI 27 KOLEJKI TABELA PO 27 KOLEJCE
Stal Stalowa Wola 1-3 Znicz Pruszków
Raków Częstochowa 0-0 Puszcza Niepołomice
Błękitni Stargard 0-0 Polonia Bytom
Gryf Wejherowo 0-1 GKS Tychy
Legionovia Legionowo 1-0 Olimpia Zambrów
Nadwi¶lan Góra 2-2 Siarka Tarnobrzeg
Radomiak Radom 1-1 ROW Rybnik
Okocimski Brzesko 0-3 Stal Mielec
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Wisła Puławy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec275545-24 167421
2. Znicz Pruszków274842-27 139515
3. GKS Tychy274735-22 138613
4. Wisła Puławy274636-24 137712
5. Raków Częstochowa274550-38 136812
6. Kotwica Kołobrzeg274128-24 101164
7. Siarka Tarnobrzeg274138-36 125102
8. Radomiak Radom273935-27 116108
9. Puszcza Niepołomice273930-23 91267
10. Legionovia Legionowo273329-32 9612-3
11. Błękitni Stargard273228-27 88111
12. Stal Stalowa Wola273029-35 7911-6
13.ROW Rybnik273027-34 7911-7
14. Olimpia Zambrów273030-40 7911-10
15. Polonia Bytom272934-42 8613-8
16. Nadwi¶lan Góra272830-46 8415-16
17. Okocimski Brzesko272523-50 7416-27
18. Gryf Wejherowo272424-42 6615-18
WYNIKI 28 KOLEJKI TABELA PO 28 KOLEJCE
Siarka Tarnobrzeg 2-4 Radomiak Radom
Stal Mielec 3-0 Nadwi¶lan Góra
Olimpia Zambrów 1-3 Kotwica Kołobrzeg
Wisła Puławy 3-0 Okocimski Brzesko
GKS Tychy 1-2 Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków 1-0 Raków Częstochowa
ROW Rybnik 3-0 Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice 3-1 Błękitni Stargard
Polonia Bytom 2-0 Gryf Wejherowo
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec285848-24 177424
2. Znicz Pruszków285143-27 149516
3. Wisła Puławy284939-24 147715
4. GKS Tychy284736-24 138712
5. Raków Częstochowa284550-39 136911
6. Kotwica Kołobrzeg284431-25 111166
7. Radomiak Radom284239-29 1261010
8. Puszcza Niepołomice284233-24 101269
9. Siarka Tarnobrzeg284140-40 125110
10. Legionovia Legionowo283631-33 10612-2
11.ROW Rybnik283330-34 8911-4
12. Błękitni Stargard283229-30 8812-1
13. Polonia Bytom283236-42 9613-6
14. Stal Stalowa Wola283029-38 7912-9
15. Olimpia Zambrów283031-43 7912-12
16. Nadwi¶lan Góra282830-49 8416-19
17. Okocimski Brzesko282523-53 7417-30
18. Gryf Wejherowo282424-44 6616-20
WYNIKI 29 KOLEJKI TABELA PO 29 KOLEJCE
Raków Częstochowa 2-3 Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard 0-0 Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo 2-1 Puszcza Niepołomice
Legionovia Legionowo 1-0 Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg 0-2 GKS Tychy
Okocimski Brzesko 0-3 Olimpia Zambrów
Nadwi¶lan Góra 0-1 Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg 1-0 ROW Rybnik
Radomiak Radom 1-1 Stal Mielec
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec295949-25 178424
2. Znicz Pruszków295243-27 1410516
3. Wisła Puławy295240-24 157716
4. GKS Tychy295038-24 148714
5. Raków Częstochowa294552-42 1361010
6. Kotwica Kołobrzeg294431-27 111174
7. Siarka Tarnobrzeg294441-40 135111
8. Radomiak Radom294340-30 1271010
9. Puszcza Niepołomice294234-26 101278
10. Legionovia Legionowo293932-33 11612-1
11. Błękitni Stargard293329-30 8912-1
12.ROW Rybnik293330-35 8912-5
13. Stal Stalowa Wola293332-40 8912-8
14. Olimpia Zambrów293334-43 8912-9
15. Polonia Bytom293236-43 9614-7
16. Nadwi¶lan Góra292830-50 8417-20
17. Gryf Wejherowo292726-45 7616-19
18. Okocimski Brzesko292523-56 7418-33
WYNIKI 30 KOLEJKI TABELA PO 30 KOLEJCE
Stal Mielec 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy 1-1 Radomiak Radom
Olimpia Zambrów 1-4 Nadwi¶lan Góra
GKS Tychy 3-0 Okocimski Brzesko
Polonia Bytom 1-0 Kotwica Kołobrzeg
Stal Stalowa Wola 0-1 Błękitni Stargard
ROW Rybnik 3-1 Raków Częstochowa
Znicz Pruszków 2-1 Gryf Wejherowo
Puszcza Niepołomice 0-0 Legionovia Legionowo
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec306251-25 188426
2. Znicz Pruszków305545-28 1510517
3. GKS Tychy305341-24 158717
4. Wisła Puławy305341-25 158716
5. Raków Częstochowa304553-45 136118
6. Radomiak Radom304441-31 1281010
7. Kotwica Kołobrzeg304431-28 111183
8. Siarka Tarnobrzeg304441-42 13512-1
9. Puszcza Niepołomice304334-26 101378
10. Legionovia Legionowo304032-33 11712-1
11. Błękitni Stargard303630-30 99120
12.ROW Rybnik303633-36 9912-3
13. Polonia Bytom303537-43 10614-6
14. Stal Stalowa Wola303332-41 8913-9
15. Olimpia Zambrów303335-47 8913-12
16. Nadwi¶lan Góra303134-51 9417-17
17. Gryf Wejherowo302727-47 7617-20
18. Okocimski Brzesko302523-59 7419-36
WYNIKI 31 KOLEJKI TABELA PO 31 KOLEJCE
Błękitni Stargard 1-2 Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo 1-1 Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo 4-0 Znicz Pruszków
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Puszcza Niepołomice
Okocimski Brzesko 0-3 Polonia Bytom
Nadwi¶lan Góra 0-4 GKS Tychy
Stal Mielec 3-0 ROW Rybnik
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Wisła Puławy
Radomiak Radom 1-2 Olimpia Zambrów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec316554-25 198429
2. GKS Tychy315645-24 168721
3. Znicz Pruszków315545-32 1510613
4. Wisła Puławy315341-26 158815
5. Raków Częstochowa314855-46 146119
6. Siarka Tarnobrzeg314742-42 145120
7. Kotwica Kołobrzeg314531-28 111283
8. Radomiak Radom314442-33 128119
9. Puszcza Niepołomice314434-26 101478
10. Legionovia Legionowo314336-33 127123
11. Polonia Bytom313840-43 11614-3
12. Błękitni Stargard313631-32 9913-1
13.ROW Rybnik313633-39 9913-6
14. Olimpia Zambrów313637-48 9913-11
15. Stal Stalowa Wola313433-42 81013-9
16. Nadwi¶lan Góra313134-55 9418-21
17. Gryf Wejherowo312828-48 7717-20
18. Okocimski Brzesko312523-62 7420-39
WYNIKI 32 KOLEJKI TABELA PO 32 KOLEJCE
Wisła Puławy 1-2 Stal Mielec
GKS Tychy 0-1 Radomiak Radom
Olimpia Zambrów 0-3 Siarka Tarnobrzeg
Polonia Bytom 1-0 Nadwi¶lan Góra
Puszcza Niepołomice 3-0 Okocimski Brzesko
Znicz Pruszków 2-0 Kotwica Kołobrzeg
ROW Rybnik 0-4 Błękitni Stargard
Raków Częstochowa 1-1 Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola 0-5 Legionovia Legionowo
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec326856-26 208430
2. Znicz Pruszków325847-32 1610615
3. GKS Tychy325645-25 168820
4. Wisła Puławy325342-28 158914
5. Siarka Tarnobrzeg325045-42 155123
6. Raków Częstochowa324956-47 147119
7. Puszcza Niepołomice324737-26 1114711
8. Radomiak Radom324743-33 1381110
9. Legionovia Legionowo324641-33 137128
10. Kotwica Kołobrzeg324531-30 111291
11. Polonia Bytom324141-43 12614-2
12. Błękitni Stargard323935-32 109133
13.ROW Rybnik323633-43 9914-10
14. Olimpia Zambrów323637-51 9914-14
15. Stal Stalowa Wola323433-47 81014-14
16. Nadwi¶lan Góra323134-56 9419-22
17. Gryf Wejherowo322929-49 7817-20
18. Okocimski Brzesko322523-65 7421-42
WYNIKI 33 KOLEJKI TABELA PO 33 KOLEJCE
Gryf Wejherowo 4-0 Błękitni Stargard
Legionovia Legionowo 0-0 Raków Częstochowa
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Stal Stalowa Wola
Okocimski Brzesko 0-3 Znicz Pruszków
Nadwi¶lan Góra 3-2 Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom 1-0 Polonia Bytom
Wisła Puławy 2-2 ROW Rybnik
Stal Mielec 0-0 Olimpia Zambrów
Siarka Tarnobrzeg 2-0 GKS Tychy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec336956-26 209430
2. Znicz Pruszków336150-32 1710618
3. GKS Tychy335645-27 168918
4. Wisła Puławy335444-30 159914
5. Siarka Tarnobrzeg335347-42 165125
6. Radomiak Radom335044-33 1481111
7. Raków Częstochowa335056-47 148119
8. Kotwica Kołobrzeg334832-30 121292
9. Puszcza Niepołomice334739-29 1114810
10. Legionovia Legionowo334741-33 138128
11. Polonia Bytom334141-44 12615-3
12. Błękitni Stargard333935-36 10914-1
13.ROW Rybnik333735-45 91014-10
14. Olimpia Zambrów333737-51 91014-14
15. Stal Stalowa Wola333433-48 81015-15
16. Nadwi¶lan Góra333437-58 10419-21
17. Gryf Wejherowo333233-49 8817-16
18. Okocimski Brzesko332523-68 7422-45
WYNIKI 34 KOLEJKI TABELA PO 34 KOLEJCE
Olimpia Zambrów 0-3 Wisła Puławy
GKS Tychy 1-0 Stal Mielec
Puszcza Niepołomice 1-0 Radomiak Radom
Polonia Bytom 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków 3-1 Nadwi¶lan Góra
ROW Rybnik 2-2 Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard 2-0 Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa 3-1 Kotwica Kołobrzeg
Stal Stalowa Wola 3-0 Okocimski Brzesko
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpo¶rednie
pkt bramki
1. Stal Mielec346956-27 209529
2. Znicz Pruszków346453-33 1810620
3. GKS Tychy345946-27 178919
4. Wisła Puławy345747-30 169917
5. Raków Częstochowa345359-48 1581111
6. Siarka Tarnobrzeg345347-43 165134
7. Puszcza Niepołomice345040-29 1214811
8. Radomiak Radom345044-34 1481210
9. Kotwica Kołobrzeg344833-33 1212100
10. Legionovia Legionowo344741-35 138136
11. Polonia Bytom344442-44 13615-2
12. Błękitni Stargard344237-36 119141
13.ROW Rybnik343837-47 91114-10
14. Stal Stalowa Wola343736-48 91015-12
15. Olimpia Zambrów343737-54 91015-17
16. Nadwi¶lan Góra343438-61 10420-23
17. Gryf Wejherowo343335-51 8917-16
18. Okocimski Brzesko342523-71 7423-48