2015/16
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGA STATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2017/18
SEZON 2016/17
2 liga
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Legionovia Legionowo 0-3 Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo 2-1 Błękitni Stargard
GKS Bełchatów 2-0 Olimpia Zambrów
Warta Poznań 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg 2-2 Raków Częstochowa
Polonia Warszawa 0-3 Polonia Bytom
Odra Opole 3-0 Stal Stalowa Wola
ROW Rybnik 0-0 Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Radomiak Radom
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Rozwój Katowice133-0 1003
2. Odra Opole133-0 1003
3. GKS Bełchatów132-0 1002
4. Gryf Wejherowo132-1 1001
5. Raków Częstochowa112-2 0100
6. Olimpia Elbląg112-2 0100
7. Warta Poznań111-1 0100
8. Kotwica Kołobrzeg111-1 0100
9. Radomiak Radom110-0 0100
10.ROW Rybnik110-0 0100
11. Puszcza Niepołomice110-0 0100
12. Siarka Tarnobrzeg100-0 0100
13. Błękitni Stargard101-2 001-1
14. Olimpia Zambrów100-2 001-2
15. Polonia Warszawa100-3 001-3
16. Legionovia Legionowo100-3 001-3
17. Stal Stalowa Wola100-3 001-3
18. Polonia Bytom1-53-0 1003
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
Polonia Bytom 0-0 Olimpia Elbląg
Odra Opole 2-2 Polonia Warszawa
Raków Częstochowa 3-1 Warta Poznań
Błękitni Stargard 1-1 Legionovia Legionowo
Rozwój Katowice 0-2 ROW Rybnik
Puszcza Niepołomice 3-0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 1-2 Radomiak Radom
Olimpia Zambrów 1-3 Gryf Wejherowo
Kotwica Kołobrzeg 0-2 GKS Bełchatów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Bełchatów264-0 2004
2. Gryf Wejherowo265-2 2003
3. Odra Opole245-2 1103
4. Puszcza Niepołomice243-0 1103
5. Raków Częstochowa245-3 1102
6.ROW Rybnik242-0 1102
7. Radomiak Radom242-1 1101
8. Rozwój Katowice233-2 1011
9. Olimpia Elbląg222-2 0200
10. Błękitni Stargard212-3 011-1
11. Warta Poznań212-4 011-2
12. Kotwica Kołobrzeg211-3 011-2
13. Polonia Warszawa212-5 011-3
14. Legionovia Legionowo211-4 011-3
15. Siarka Tarnobrzeg200-3 011-3
16. Stal Stalowa Wola201-5 002-4
17. Olimpia Zambrów201-5 002-4
18. Polonia Bytom2-43-0 1103
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-2 Błękitni Stargard
Legionovia Legionowo 4-0 Olimpia Zambrów
Gryf Wejherowo 0-1 Kotwica Kołobrzeg
GKS Bełchatów 1-2 Raków Częstochowa
Warta Poznań 0-1 Polonia Bytom
Olimpia Elbląg 0-2 Odra Opole
Polonia Warszawa 2-0 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Rozwój Katowice
Radomiak Radom 0-1 Puszcza Niepołomice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole377-2 2105
2. Puszcza Niepołomice374-0 2104
3. Raków Częstochowa377-4 2103
4. GKS Bełchatów365-2 2013
5. Gryf Wejherowo365-3 2012
6. Legionovia Legionowo345-4 1111
7.ROW Rybnik343-2 1111
8. Błękitni Stargard344-4 1110
9. Radomiak Radom342-2 1110
10. Polonia Warszawa344-5 111-1
11. Kotwica Kołobrzeg342-3 111-1
12. Rozwój Katowice334-4 1020
13. Siarka Tarnobrzeg332-4 111-2
14. Olimpia Elbląg322-4 021-2
15. Warta Poznań312-5 012-3
16. Stal Stalowa Wola301-7 003-6
17. Olimpia Zambrów301-9 003-8
18. Polonia Bytom3-14-0 2104
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
Polonia Warszawa 1-1 Olimpia Elbląg
Odra Opole 4-1 Warta Poznań
Olimpia Zambrów 1-0 ROW Rybnik
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard 3-1 Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice 1-1 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 1-0 Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa 4-1 Gryf Wejherowo
Polonia Bytom 2-0 GKS Bełchatów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole41011-3 3108
2. Raków Częstochowa41011-5 3106
3. Puszcza Niepołomice474-1 2113
4. Błękitni Stargard477-5 2112
5. Kotwica Kołobrzeg474-3 2111
6. GKS Bełchatów465-4 2021
7. Gryf Wejherowo466-7 202-1
8. Radomiak Radom453-3 1210
9. Polonia Warszawa455-6 121-1
10. Rozwój Katowice445-5 1120
11.ROW Rybnik443-3 1120
12. Legionovia Legionowo445-6 112-1
13. Olimpia Elbląg433-5 031-2
14. Siarka Tarnobrzeg433-7 112-4
15. Stal Stalowa Wola432-7 103-5
16. Olimpia Zambrów432-9 103-7
17. Polonia Bytom426-0 3106
18. Warta Poznań413-9 013-6
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
Puszcza Niepołomice 2-1 Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg 0-1 ROW Rybnik
Radomiak Radom 2-1 Błękitni Stargard
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo 0-0 Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo 4-0 Polonia Bytom
Olimpia Elbląg 1-1 Stal Stalowa Wola
Warta Poznań 1-0 Polonia Warszawa
GKS Bełchatów 0-0 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole51111-3 3208
2. Raków Częstochowa51111-5 3206
3. Puszcza Niepołomice5106-2 3114
4. Gryf Wejherowo5910-7 3023
5. Radomiak Radom585-4 2211
6. Błękitni Stargard578-7 2121
7. GKS Bełchatów575-4 2121
8.ROW Rybnik574-3 2121
9. Kotwica Kołobrzeg574-4 2120
10. Siarka Tarnobrzeg566-7 212-1
11. Legionovia Legionowo555-6 122-1
12. Polonia Warszawa555-7 122-2
13. Rozwój Katowice546-7 113-1
14. Olimpia Elbląg544-6 041-2
15. Warta Poznań544-9 113-5
16. Stal Stalowa Wola543-8 113-5
17. Olimpia Zambrów532-12 104-10
18. Polonia Bytom526-4 3112
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
Olimpia Elbląg 6-1 Warta Poznań
Raków Częstochowa 3-1 ROW Rybnik
Polonia Bytom 0-4 Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg 2-2 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów 0-0 Radomiak Radom
Błękitni Stargard 0-0 Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola 0-0 Rozwój Katowice
Odra Opole 2-1 Gryf Wejherowo
Polonia Warszawa 2-1 GKS Bełchatów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole61413-4 4209
2. Raków Częstochowa61414-6 4208
3. Puszcza Niepołomice6116-2 3214
4. Gryf Wejherowo6911-9 3032
5. Radomiak Radom695-4 2311
6. Legionovia Legionowo689-6 2223
7. Błękitni Stargard688-7 2221
8. Kotwica Kołobrzeg686-6 2220
9. Polonia Warszawa687-8 222-1
10. Olimpia Elbląg6710-7 1413
11. GKS Bełchatów676-6 2130
12. Siarka Tarnobrzeg678-9 222-1
13.ROW Rybnik675-6 213-1
14. Rozwój Katowice656-7 123-1
15. Stal Stalowa Wola653-8 123-5
16. Warta Poznań645-15 114-10
17. Olimpia Zambrów642-12 114-10
18. Polonia Bytom626-8 312-2
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
Rozwój Katowice 0-1 Błękitni Stargard
Puszcza Niepołomice 1-1 Olimpia Zambrów
ROW Rybnik 1-2 Polonia Bytom
Legionovia Legionowo 1-3 Odra Opole
Gryf Wejherowo 0-0 Polonia Warszawa
GKS Bełchatów 2-2 Olimpia Elbląg
Warta Poznań 3-3 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Raków Częstochowa
Radomiak Radom 3-2 Kotwica Kołobrzeg
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole71716-5 52011
2. Raków Częstochowa71515-7 4308
3. Puszcza Niepołomice7127-3 3314
4. Radomiak Radom7128-6 3312
5. Błękitni Stargard7119-7 3222
6. Gryf Wejherowo71011-9 3132
7. Polonia Warszawa797-8 232-1
8. Olimpia Elbląg7812-9 1513
9. Legionovia Legionowo7810-9 2231
10. GKS Bełchatów788-8 2230
11. Siarka Tarnobrzeg789-10 232-1
12. Kotwica Kołobrzeg788-9 223-1
13.ROW Rybnik776-8 214-2
14. Stal Stalowa Wola766-11 133-5
15. Polonia Bytom758-9 412-1
16. Rozwój Katowice756-8 124-2
17. Warta Poznań758-18 124-10
18. Olimpia Zambrów753-13 124-10
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
Polonia Warszawa 2-2 Legionovia Legionowo
Odra Opole 2-0 ROW Rybnik
Raków Częstochowa 3-0 Radomiak Radom
Polonia Bytom 0-3 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów 3-2 Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola 2-2 Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg 0-0 Gryf Wejherowo
Warta Poznań 1-1 GKS Bełchatów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole82018-5 62013
2. Raków Częstochowa81818-7 53011
3. Puszcza Niepołomice8127-4 3323
4. Błękitni Stargard81211-9 3322
5. Radomiak Radom8128-9 332-1
6. Siarka Tarnobrzeg81112-10 3322
7. Gryf Wejherowo81111-9 3232
8. Kotwica Kołobrzeg8119-9 3230
9. Polonia Warszawa8109-10 242-1
10. Olimpia Elbląg8912-9 1613
11. Legionovia Legionowo8912-11 2331
12. GKS Bełchatów899-9 2330
13. Olimpia Zambrów886-15 224-9
14.ROW Rybnik876-10 215-4
15. Stal Stalowa Wola878-13 143-5
16. Warta Poznań869-19 134-10
17. Rozwój Katowice858-11 125-3
18. Polonia Bytom858-12 413-4
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
Polonia Warszawa 0-1 ROW Rybnik
Błękitni Stargard 0-0 Olimpia Zambrów
Rozwój Katowice 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Puszcza Niepołomice 0-2 Raków Częstochowa
Radomiak Radom 1-0 Polonia Bytom
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Odra Opole
Legionovia Legionowo 2-2 Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów 5-1 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 2-3 Warta Poznań
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa92120-7 63013
2. Odra Opole92119-6 63013
3. Radomiak Radom9159-9 4320
4. Błękitni Stargard91311-9 3422
5. GKS Bełchatów91214-10 3334
6. Siarka Tarnobrzeg91213-11 3422
7. Puszcza Niepołomice9127-6 3331
8. Kotwica Kołobrzeg91210-10 3330
9. Gryf Wejherowo91113-12 3241
10. Olimpia Elbląg91014-11 1713
11. Legionovia Legionowo91014-13 2431
12. Polonia Warszawa9109-11 243-2
13.ROW Rybnik9107-10 315-3
14. Warta Poznań9912-21 234-9
15. Olimpia Zambrów996-15 234-9
16. Stal Stalowa Wola979-18 144-9
17. Rozwój Katowice969-12 135-3
18. Polonia Bytom958-13 414-5
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
Olimpia Elbląg 3-2 ROW Rybnik
Warta Poznań 0-2 Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa 2-2 Siarka Tarnobrzeg
Odra Opole 0-0 Radomiak Radom
Polonia Bytom 1-2 Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa 3-0 Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg 0-1 Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola 3-1 Olimpia Zambrów
GKS Bełchatów 2-3 Gryf Wejherowo
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa102423-7 73016
2. Odra Opole102219-6 64013
3. Błękitni Stargard101612-9 4423
4. Radomiak Radom10169-9 4420
5. Puszcza Niepołomice10159-7 4332
6. Gryf Wejherowo101416-14 4242
7. Olimpia Elbląg101317-13 2714
8. Legionovia Legionowo101316-13 3433
9. Siarka Tarnobrzeg101315-13 3522
10. GKS Bełchatów101216-13 3343
11. Kotwica Kołobrzeg101210-11 334-1
12. Polonia Warszawa101111-13 253-2
13.ROW Rybnik10109-13 316-4
14. Stal Stalowa Wola101012-19 244-7
15. Warta Poznań10912-23 235-11
16. Olimpia Zambrów1097-18 235-11
17. Rozwój Katowice1069-15 136-6
18. Polonia Bytom1059-15 415-6
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
Olimpia Zambrów 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard 2-2 Raków Częstochowa
Rozwój Katowice 2-0 Polonia Bytom
ROW Rybnik 1-2 Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg 4-1 Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo 1-0 GKS Bełchatów
Gryf Wejherowo 0-1 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 1-0 Polonia Warszawa
Puszcza Niepołomice 1-1 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa112525-9 74016
2. Odra Opole112320-7 65013
3. Radomiak Radom111910-9 5421
4. Błękitni Stargard111714-11 4523
5. Siarka Tarnobrzeg111619-14 4525
6. Legionovia Legionowo111617-13 4434
7. Puszcza Niepołomice111610-8 4432
8. Gryf Wejherowo111416-15 4251
9. Olimpia Elbląg111318-17 2721
10. Stal Stalowa Wola111313-19 344-6
11. GKS Bełchatów111216-14 3352
12. Kotwica Kołobrzeg111211-13 335-2
13. Warta Poznań111214-24 335-10
14. Olimpia Zambrów11129-19 335-10
15. Polonia Warszawa111111-14 254-3
16.ROW Rybnik111010-15 317-5
17. Rozwój Katowice11911-15 236-4
18. Polonia Bytom1159-17 416-8
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
Gryf Wejherowo 2-1 Legionovia Legionowo
GKS Bełchatów 1-0 ROW Rybnik
Olimpia Elbląg 4-2 Radomiak Radom
Warta Poznań 1-3 Siarka Tarnobrzeg
Polonia Warszawa 0-0 Puszcza Niepołomice
Odra Opole 2-0 Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola 3-1 Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa 1-1 Olimpia Zambrów
Polonia Bytom 2-0 Błękitni Stargard
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa122626-10 75016
2. Odra Opole122622-7 75015
3. Siarka Tarnobrzeg121922-15 5527
4. Radomiak Radom121912-13 543-1
5. Gryf Wejherowo121718-16 5252
6. Puszcza Niepołomice121710-8 4532
7. Błękitni Stargard121714-13 4531
8. Olimpia Elbląg121622-19 3723
9. Legionovia Legionowo121618-15 4443
10. Stal Stalowa Wola121616-20 444-4
11. GKS Bełchatów121517-14 4353
12. Olimpia Zambrów121310-20 345-10
13. Polonia Warszawa121211-14 264-3
14. Kotwica Kołobrzeg121212-16 336-4
15. Warta Poznań121215-27 336-12
16.ROW Rybnik121010-16 318-6
17. Rozwój Katowice12911-17 237-6
18. Polonia Bytom12811-17 516-6
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
Kotwica Kołobrzeg 2-2 Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów 2-1 Polonia Bytom
Rozwój Katowice 1-1 Polonia Warszawa
Błękitni Stargard 0-1 Odra Opole
Puszcza Niepołomice 1-1 Olimpia Elbląg
ROW Rybnik 2-0 Gryf Wejherowo
Legionovia Legionowo 1-0 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 1-2 GKS Bełchatów
Radomiak Radom 3-2 Warta Poznań
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole132923-7 85016
2. Raków Częstochowa132728-12 76016
3. Radomiak Radom132215-15 6430
4. Siarka Tarnobrzeg131923-17 5536
5. Legionovia Legionowo131919-15 5444
6. GKS Bełchatów131819-15 5354
7. Puszcza Niepołomice131811-9 4632
8. Olimpia Elbląg131723-20 3823
9. Gryf Wejherowo131718-18 5260
10. Błękitni Stargard131714-14 4540
11. Stal Stalowa Wola131616-21 445-5
12. Olimpia Zambrów131612-21 445-9
13. Polonia Warszawa131312-15 274-3
14. Kotwica Kołobrzeg131314-18 346-4
15.ROW Rybnik131312-16 418-4
16. Warta Poznań131217-30 337-13
17. Rozwój Katowice131012-18 247-6
18. Polonia Bytom13812-19 517-7
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
Gryf Wejherowo 2-2 Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo 1-1 ROW Rybnik
GKS Bełchatów 0-1 Radomiak Radom
Warta Poznań 0-0 Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg 0-0 Rozwój Katowice
Polonia Warszawa 1-1 Błękitni Stargard
Odra Opole 0-3 Olimpia Zambrów
Polonia Bytom 2-2 Kotwica Kołobrzeg
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole142923-10 85113
2. Raków Częstochowa132728-12 76016
3. Radomiak Radom142516-15 7431
4. Siarka Tarnobrzeg142025-19 5636
5. Legionovia Legionowo142020-16 5544
6. Puszcza Niepołomice141911-9 4732
7. Olimpia Zambrów141915-21 545-6
8. Olimpia Elbląg141823-20 3923
9. GKS Bełchatów141819-16 5363
10. Gryf Wejherowo141820-20 5360
11. Błękitni Stargard141815-15 4640
12. Stal Stalowa Wola131616-21 445-5
13. Polonia Warszawa141413-16 284-3
14. Kotwica Kołobrzeg141416-20 356-4
15.ROW Rybnik141413-17 428-4
16. Warta Poznań141317-30 347-13
17. Rozwój Katowice141112-18 257-6
18. Polonia Bytom14914-21 527-7
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
Kotwica Kołobrzeg 0-3 Odra Opole
Raków Częstochowa 1-0 Polonia Bytom
Olimpia Zambrów 1-0 Polonia Warszawa
Błękitni Stargard 4-0 Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice 2-0 Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Legionovia Legionowo
ROW Rybnik 1-1 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 3-0 Gryf Wejherowo
Puszcza Niepołomice 2-0 GKS Bełchatów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole153226-10 95116
2. Raków Częstochowa143029-12 86017
3. Radomiak Radom152819-15 8434
4. Siarka Tarnobrzeg152327-20 6637
5. Puszcza Niepołomice152213-9 5734
6. Olimpia Zambrów152216-21 645-5
7. Błękitni Stargard152119-15 5644
8. Legionovia Legionowo152021-18 5553
9. GKS Bełchatów151819-18 5371
10. Olimpia Elbląg151823-24 393-1
11. Gryf Wejherowo151820-23 537-3
12. Stal Stalowa Wola141717-22 455-5
13.ROW Rybnik151514-18 438-4
14. Rozwój Katowice151414-18 357-4
15. Polonia Warszawa151413-17 285-4
16. Kotwica Kołobrzeg151416-23 357-7
17. Warta Poznań151317-32 348-15
18. Polonia Bytom15914-22 528-8
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
ROW Rybnik 0-1 Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo 0-1 Radomiak Radom
Gryf Wejherowo 0-2 Puszcza Niepołomice
Warta Poznań 2-1 Błękitni Stargard
GKS Bełchatów 1-0 Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg 2-0 Olimpia Zambrów
Stal Stalowa Wola 1-0 Polonia Bytom
Odra Opole 1-1 Raków Częstochowa
Polonia Warszawa 2-0 Kotwica Kołobrzeg
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole163327-11 96116
2. Raków Częstochowa153130-13 87017
3. Radomiak Radom163120-15 9435
4. Siarka Tarnobrzeg162628-20 7638
5. Puszcza Niepołomice162515-9 6736
6. Olimpia Zambrów162216-23 646-7
7. Błękitni Stargard162120-17 5653
8. GKS Bełchatów162120-18 6372
9. Olimpia Elbląg162125-24 4931
10. Legionovia Legionowo162021-19 5562
11. Stal Stalowa Wola152018-22 555-4
12. Gryf Wejherowo161820-25 538-5
13. Polonia Warszawa161715-17 385-2
14. Warta Poznań161619-33 448-14
15.ROW Rybnik161514-19 439-5
16. Rozwój Katowice161414-19 358-5
17. Kotwica Kołobrzeg161416-25 358-9
18. Polonia Bytom16914-23 529-9
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Stal Stalowa Wola 0-3 Raków Częstochowa
(mecz z 14 kolejki)

Polonia Bytom 0-1 Odra Opole
Raków Częstochowa 3-1 Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów 0-2 Warta Poznań
Kotwica Kołobrzeg 2-2 Olimpia Elbląg
Radomiak Radom 2-0 ROW Rybnik
Puszcza Niepołomice 1-0 Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice 3-1 Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard 1-0 GKS Bełchatów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa173736-14 107022
2. Odra Opole173628-11 106117
3. Radomiak Radom173422-15 10437
4. Puszcza Niepołomice172816-9 7737
5. Siarka Tarnobrzeg172730-22 7738
6. Błękitni Stargard172421-17 6654
7. Olimpia Elbląg172227-26 41031
8. Olimpia Zambrów172216-25 647-9
9. GKS Bełchatów172120-19 6381
10. Stal Stalowa Wola172120-27 566-7
11. Legionovia Legionowo172021-20 5571
12. Warta Poznań171921-33 548-12
13. Gryf Wejherowo171821-28 539-7
14. Rozwój Katowice171717-20 458-3
15. Polonia Warszawa171716-20 386-4
16.ROW Rybnik171514-21 4310-7
17. Kotwica Kołobrzeg171518-27 368-9
18. Polonia Bytom17914-24 5210-10
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
Rozwój Katowice 2-3 Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard 6-1 Gryf Wejherowo
Olimpia Zambrów 0-0 GKS Bełchatów
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Warta Poznań
Raków Częstochowa 0-0 Olimpia Elbląg
Polonia Bytom 1-1 Polonia Warszawa
Stal Stalowa Wola 2-1 Odra Opole
Puszcza Niepołomice 2-0 ROW Rybnik
Radomiak Radom 1-0 Siarka Tarnobrzeg
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa183836-14 108022
2. Radomiak Radom183723-15 11438
3. Odra Opole183629-13 106216
4. Puszcza Niepołomice183118-9 8739
5. Błękitni Stargard182727-18 7659
6. Siarka Tarnobrzeg182730-23 7747
7. Stal Stalowa Wola182422-28 666-6
8. Legionovia Legionowo182324-22 6572
9. Olimpia Elbląg182327-26 41131
10. Olimpia Zambrów182316-25 657-9
11. GKS Bełchatów182220-19 6481
12. Warta Poznań182021-33 558-12
13. Polonia Warszawa181817-21 396-4
14. Gryf Wejherowo181822-34 5310-12
15. Rozwój Katowice181719-23 459-4
16. Kotwica Kołobrzeg181618-27 378-9
17.ROW Rybnik181514-23 4311-9
18. Polonia Bytom181015-25 5310-10
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
Olimpia Elbląg 5-1 Polonia Bytom
Polonia Warszawa 3-4 Odra Opole
Warta Poznań 1-2 Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo 1-1 Błękitni Stargard
ROW Rybnik 2-1 Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg 3-2 Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom 1-0 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 1-1 Olimpia Zambrów
GKS Bełchatów 0-1 Kotwica Kołobrzeg
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa194138-15 118023
2. Radomiak Radom194024-15 12439
3. Odra Opole193933-16 116217
4. Puszcza Niepołomice193120-12 8748
5. Siarka Tarnobrzeg193033-25 8748
6. Błękitni Stargard192828-19 7759
7. Olimpia Elbląg192632-27 51135
8. Legionovia Legionowo192425-23 6672
9. Stal Stalowa Wola192422-29 667-7
10. Olimpia Zambrów192417-26 667-9
11. GKS Bełchatów192220-20 6490
12. Warta Poznań192022-35 559-13
13. Kotwica Kołobrzeg191919-27 478-8
14. Gryf Wejherowo191923-35 5410-12
15. Polonia Warszawa191820-25 397-5
16.ROW Rybnik191816-24 5311-8
17. Rozwój Katowice191720-25 4510-5
18. Polonia Bytom191016-30 5311-14
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
Błękitni Stargard 2-2 ROW Rybnik
Olimpia Zambrów 1-5 Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg 1-3 Gryf Wejherowo
Raków Częstochowa 0-1 GKS Bełchatów
Polonia Bytom 1-2 Warta Poznań
Odra Opole 2-1 Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola 0-1 Polonia Warszawa
Rozwój Katowice 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice 0-0 Radomiak Radom
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole204235-17 126218
2. Raków Częstochowa204138-16 118122
3. Radomiak Radom204124-15 12539
4. Puszcza Niepołomice203220-12 8848
5. Siarka Tarnobrzeg203133-25 8848
6. Błękitni Stargard202930-21 7859
7. Legionovia Legionowo202730-24 7676
8. Olimpia Elbląg202633-29 51144
9. GKS Bełchatów202521-20 7491
10. Stal Stalowa Wola202422-30 668-8
11. Olimpia Zambrów202418-31 668-13
12. Warta Poznań202324-36 659-12
13. Gryf Wejherowo202226-36 6410-10
14. Polonia Warszawa202121-25 497-4
15.ROW Rybnik201918-26 5411-8
16. Kotwica Kołobrzeg201920-30 479-10
17. Rozwój Katowice201820-25 4610-5
18. Polonia Bytom201017-32 5312-15
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
Olimpia Elbląg 2-1 Polonia Warszawa
ROW Rybnik 2-0 Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo 3-1 Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Błękitni Stargard
Radomiak Radom 0-1 Rozwój Katowice
Puszcza Niepołomice 2-1 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 2-1 Raków Częstochowa
GKS Bełchatów 0-1 Polonia Bytom
Warta Poznań 1-3 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole214538-18 136220
2. Raków Częstochowa214139-18 118221
3. Radomiak Radom214124-16 12548
4. Puszcza Niepołomice213522-13 9849
5. Siarka Tarnobrzeg213234-26 8948
6. Błękitni Stargard213031-22 7959
7. Legionovia Legionowo213033-25 8678
8. Olimpia Elbląg212935-30 61145
9. GKS Bełchatów212521-21 74100
10. Gryf Wejherowo212528-37 7410-9
11. Stal Stalowa Wola212423-32 669-9
12. Olimpia Zambrów212418-33 669-15
13. Warta Poznań212325-39 6510-14
14.ROW Rybnik212220-26 6411-6
15. Rozwój Katowice212121-25 5610-4
16. Polonia Warszawa212122-27 498-5
17. Kotwica Kołobrzeg211921-33 4710-12
18. Polonia Bytom211318-32 6312-14
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
Rozwój Katowice 0-1 Puszcza Niepołomice
Błękitni Stargard 0-0 Radomiak Radom
Olimpia Zambrów 1-2 Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa 5-1 Legionovia Legionowo
Polonia Bytom 1-0 Gryf Wejherowo
ROW Rybnik 3-2 Kotwica Kołobrzeg
Stal Stalowa Wola 1-1 Olimpia Elbląg
Polonia Warszawa 1-1 Warta Poznań
Odra Opole 3-1 GKS Bełchatów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole224841-19 146222
2. Raków Częstochowa224444-19 128225
3. Radomiak Radom224224-16 12648
4. Puszcza Niepołomice223823-13 108410
5. Siarka Tarnobrzeg223536-27 9949
6. Błękitni Stargard223131-22 71059
7. Olimpia Elbląg223036-31 61245
8. Legionovia Legionowo223034-30 8684
9. GKS Bełchatów222522-24 7411-2
10.ROW Rybnik222523-28 7411-5
11. Stal Stalowa Wola222524-33 679-9
12. Gryf Wejherowo222528-38 7411-10
13. Warta Poznań222426-40 6610-14
14. Olimpia Zambrów222419-35 6610-16
15. Polonia Warszawa222223-28 4108-5
16. Rozwój Katowice222121-26 5611-5
17. Kotwica Kołobrzeg221923-36 4711-13
18. Polonia Bytom221619-32 7312-13
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
Warta Poznań 1-2 Olimpia Elbląg
ROW Rybnik 1-2 Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo 3-0 Polonia Bytom
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Radomiak Radom 1-1 Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice 2-0 Błękitni Stargard
Rozwój Katowice 2-2 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 1-0 Odra Opole
GKS Bełchatów 2-1 Polonia Warszawa
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole234841-20 146321
2. Raków Częstochowa234746-20 138226
3. Radomiak Radom234325-17 12748
4. Puszcza Niepołomice234125-13 118412
5. Siarka Tarnobrzeg233838-28 109410
6. Legionovia Legionowo233337-30 9687
7. Olimpia Elbląg233338-32 71246
8. Błękitni Stargard233131-24 71067
9. GKS Bełchatów232824-25 8411-1
10. Gryf Wejherowo232829-38 8411-9
11. Stal Stalowa Wola232626-35 689-9
12.ROW Rybnik232524-30 7412-6
13. Olimpia Zambrów232520-36 6710-16
14. Warta Poznań232427-42 6611-15
15. Rozwój Katowice232223-28 5711-5
16. Polonia Warszawa232224-30 4109-6
17. Kotwica Kołobrzeg231924-38 4712-14
18. Polonia Bytom231619-35 7313-16
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
Błękitni Stargard 0-2 Rozwój Katowice
Olimpia Zambrów 1-2 Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom 2-0 ROW Rybnik
Odra Opole 1-1 Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa 1-3 Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg 1-2 GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola 0-1 Warta Poznań
Raków Częstochowa 4-2 Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg 3-1 Radomiak Radom
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa245050-22 148228
2. Odra Opole244942-21 147321
3. Puszcza Niepołomice244427-14 128413
4. Radomiak Radom244326-20 12756
5. Siarka Tarnobrzeg243840-32 10958
6. Legionovia Legionowo243438-31 9787
7. Olimpia Elbląg243339-34 71255
8. Błękitni Stargard243131-26 71075
9. GKS Bełchatów243126-26 94110
10. Gryf Wejherowo243132-39 9411-7
11. Warta Poznań242728-42 7611-14
12. Stal Stalowa Wola242626-36 6810-10
13. Rozwój Katowice242525-28 6711-3
14.ROW Rybnik242524-32 7413-8
15. Olimpia Zambrów242521-38 6711-17
16. Polonia Warszawa242225-33 41010-8
17. Kotwica Kołobrzeg242227-39 5712-12
18. Polonia Bytom241921-35 8313-14
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
Legionovia Legionowo 0-0 Polonia Warszawa
ROW Rybnik 0-6 Odra Opole
Radomiak Radom 0-0 Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Polonia Bytom
Rozwój Katowice 1-0 Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard 2-2 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 1-4 Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów 1-0 Warta Poznań
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole255248-21 157327
2. Raków Częstochowa255150-22 149228
3. Puszcza Niepołomice254729-15 138414
4. Radomiak Radom254426-20 12856
5. Siarka Tarnobrzeg254142-32 119510
6. Olimpia Elbląg253643-35 81258
7. Legionovia Legionowo253538-31 9887
8. GKS Bełchatów253427-26 104111
9. Błękitni Stargard253233-28 71175
10. Gryf Wejherowo253133-43 9412-10
11. Rozwój Katowice252826-28 7711-2
12. Stal Stalowa Wola252728-38 6910-10
13. Warta Poznań252728-43 7612-15
14.ROW Rybnik252524-38 7414-14
15. Olimpia Zambrów252521-39 6712-18
16. Polonia Warszawa252325-33 41110-8
17. Kotwica Kołobrzeg252228-41 5713-13
18. Polonia Bytom251921-37 8314-16
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
Olimpia Zambrów 1-2 Błękitni Stargard
Raków Częstochowa 2-1 Puszcza Niepołomice
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Rozwój Katowice
Polonia Bytom 0-3 Radomiak Radom
Odra Opole 4-3 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg 4-3 Legionovia Legionowo
ROW Rybnik 1-1 Polonia Warszawa
Stal Stalowa Wola 0-0 GKS Bełchatów
Warta Poznań 2-2 Gryf Wejherowo
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole265552-24 167328
2. Raków Częstochowa265452-23 159229
3. Puszcza Niepołomice264730-17 138513
4. Radomiak Radom264729-20 13859
5. Siarka Tarnobrzeg264145-36 11969
6. Olimpia Elbląg263947-38 91259
7. Legionovia Legionowo263541-35 9896
8. Błękitni Stargard263535-29 81176
9. GKS Bełchatów263527-26 105111
10. Gryf Wejherowo263235-45 9512-10
11. Rozwój Katowice262927-29 7811-2
12. Stal Stalowa Wola262828-38 61010-10
13. Warta Poznań262830-45 7712-15
14.ROW Rybnik262625-39 7514-14
15. Olimpia Zambrów262522-41 6713-19
16. Polonia Warszawa262426-34 41210-8
17. Kotwica Kołobrzeg262329-42 5813-13
18. Polonia Bytom261921-40 8315-19
WYNIKI 27 KOLEJKI TABELA PO 27 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-1 Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo 1-2 Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Polonia Warszawa
Radomiak Radom 1-2 Odra Opole
Puszcza Niepołomice 2-0 Polonia Bytom
Rozwój Katowice 1-1 Raków Częstochowa
Błękitni Stargard 2-0 Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Zambrów 6-2 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 4-1 GKS Bełchatów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole275854-25 177329
2. Raków Częstochowa275553-24 1510229
3. Puszcza Niepołomice275032-17 148515
4. Radomiak Radom274730-22 13868
5. Siarka Tarnobrzeg274446-36 129610
6. Olimpia Elbląg274048-39 91359
7. Błękitni Stargard273837-29 91178
8. Legionovia Legionowo273542-37 98105
9. GKS Bełchatów273528-30 10512-2
10. Gryf Wejherowo273539-46 10512-7
11. Warta Poznań273132-46 8712-14
12. Rozwój Katowice273028-30 7911-2
13. Stal Stalowa Wola272830-44 61011-14
14. Olimpia Zambrów272828-43 7713-15
15.ROW Rybnik272726-40 7614-14
16. Polonia Warszawa272426-35 41211-9
17. Kotwica Kołobrzeg272329-44 5814-15
18. Polonia Bytom271921-42 8316-21
WYNIKI 28 KOLEJKI TABELA PO 28 KOLEJCE
Kotwica Kołobrzeg 1-2 Olimpia Zambrów
Raków Częstochowa 1-0 Błękitni Stargard
Polonia Bytom 1-1 Rozwój Katowice
Warta Poznań 0-1 ROW Rybnik
Olimpia Elbląg 3-0 Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów 3-2 Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola 1-0 Gryf Wejherowo
Polonia Warszawa 4-1 Radomiak Radom
Odra Opole 1-1 Puszcza Niepołomice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole285955-26 178329
2. Raków Częstochowa285854-24 1610230
3. Puszcza Niepołomice285133-18 149515
4. Radomiak Radom284731-26 13875
5. Siarka Tarnobrzeg284446-39 12977
6. Olimpia Elbląg284351-39 1013512
7. Błękitni Stargard283837-30 91187
8. GKS Bełchatów283831-32 11512-1
9. Legionovia Legionowo283544-40 98114
10. Gryf Wejherowo283539-47 10513-8
11. Rozwój Katowice283129-31 71011-2
12. Stal Stalowa Wola283131-44 71011-13
13. Olimpia Zambrów283130-44 8713-14
14. Warta Poznań283132-47 8713-15
15.ROW Rybnik283027-40 8614-13
16. Polonia Warszawa282730-36 51211-6
17. Kotwica Kołobrzeg282330-46 5815-16
18. Polonia Bytom282022-43 8416-21
WYNIKI 29 KOLEJKI TABELA PO 29 KOLEJCE
Legionovia Legionowo 2-1 Gryf Wejherowo
ROW Rybnik 1-0 GKS Bełchatów
Radomiak Radom 2-1 Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Warta Poznań
Puszcza Niepołomice 3-2 Polonia Warszawa
Rozwój Katowice 0-5 Odra Opole
Kotwica Kołobrzeg 3-2 Stal Stalowa Wola
Olimpia Zambrów 0-1 Raków Częstochowa
Błękitni Stargard 1-0 Polonia Bytom
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole296260-26 188334
2. Raków Częstochowa296155-24 1710231
3. Puszcza Niepołomice295436-20 159516
4. Radomiak Radom295033-27 14876
5. Siarka Tarnobrzeg294446-40 12986
6. Olimpia Elbląg294352-41 1013611
7. Błękitni Stargard294138-30 101188
8. Legionovia Legionowo293846-41 108115
9. GKS Bełchatów293831-33 11513-2
10. Gryf Wejherowo293540-49 10514-9
11. Warta Poznań293433-47 9713-14
12.ROW Rybnik293328-40 9614-12
13. Rozwój Katowice293129-36 71012-7
14. Stal Stalowa Wola293133-47 71012-14
15. Olimpia Zambrów293130-45 8714-15
16. Polonia Warszawa292732-39 51212-7
17. Kotwica Kołobrzeg292633-48 6815-15
18. Polonia Bytom292022-44 8417-22
WYNIKI 30 KOLEJKI TABELA PO 30 KOLEJCE
Raków Częstochowa 0-0 Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom 1-1 Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa 1-1 Rozwój Katowice
Odra Opole 3-2 Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg 1-3 Puszcza Niepołomice
Gryf Wejherowo 1-1 ROW Rybnik
Stal Stalowa Wola 1-1 Legionovia Legionowo
GKS Bełchatów 3-0 Siarka Tarnobrzeg
Warta Poznań 1-1 Radomiak Radom
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole306563-28 198335
2. Raków Częstochowa306255-24 1711231
3. Puszcza Niepołomice305739-21 169518
4. Radomiak Radom305134-28 14976
5. Siarka Tarnobrzeg304446-43 12993
6. Olimpia Elbląg304353-44 101379
7. Błękitni Stargard304140-33 101197
8. GKS Bełchatów304134-33 125131
9. Legionovia Legionowo303947-42 109115
10. Gryf Wejherowo303641-50 10614-9
11. Warta Poznań303534-48 9813-14
12.ROW Rybnik303429-41 9714-12
13. Rozwój Katowice303230-37 71112-7
14. Stal Stalowa Wola303234-48 71112-14
15. Olimpia Zambrów303231-46 8814-15
16. Polonia Warszawa302833-40 51312-7
17. Kotwica Kołobrzeg302733-48 6915-15
18. Polonia Bytom302123-45 8517-22
WYNIKI 31 KOLEJKI TABELA PO 31 KOLEJCE
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Gryf Wejherowo
ROW Rybnik 5-1 Legionovia Legionowo
Radomiak Radom 4-1 GKS Bełchatów
Puszcza Niepołomice 1-2 Warta Poznań
Rozwój Katowice 1-0 Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 0-2 Polonia Warszawa
Raków Częstochowa 0-3 Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Polonia Bytom
Olimpia Zambrów 1-2 Odra Opole
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole316865-29 208336
2. Raków Częstochowa316255-27 1711328
3. Puszcza Niepołomice315740-23 169617
4. Radomiak Radom315438-29 15979
5. Siarka Tarnobrzeg314749-44 13995
6. Olimpia Elbląg314353-45 101388
7. Błękitni Stargard314140-35 1011105
8. GKS Bełchatów314135-37 12514-2
9. Legionovia Legionowo313948-47 109121
10. Warta Poznań313836-49 10813-13
11.ROW Rybnik313734-42 10714-8
12. Gryf Wejherowo313642-53 10615-11
13. Rozwój Katowice313531-37 81112-6
14. Stal Stalowa Wola313537-48 81112-11
15. Olimpia Zambrów313232-48 8815-16
16. Polonia Warszawa313135-40 61312-5
17. Kotwica Kołobrzeg313034-48 7915-14
18. Polonia Bytom312123-46 8518-23
WYNIKI 32 KOLEJKI TABELA PO 32 KOLEJCE
Polonia Bytom 1-4 Raków Częstochowa
Polonia Warszawa 2-1 Olimpia Zambrów
Odra Opole 1-2 Kotwica Kołobrzeg
Warta Poznań 0-0 Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg 2-1 Błękitni Stargard
Legionovia Legionowo 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2-0 ROW Rybnik
Gryf Wejherowo 3-3 Radomiak Radom
GKS Bełchatów 0-0 Puszcza Niepołomice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole326866-31 208435
2. Raków Częstochowa326559-28 1811331
3. Puszcza Niepołomice325840-23 1610617
4. Radomiak Radom325541-32 151079
5. Siarka Tarnobrzeg324749-45 139104
6. Olimpia Elbląg324655-46 111389
7. Legionovia Legionowo324249-47 119122
8. GKS Bełchatów324235-37 12614-2
9. Błękitni Stargard324141-37 1011114
10. Warta Poznań323936-49 10913-13
11. Stal Stalowa Wola323839-48 91112-9
12.ROW Rybnik323734-44 10715-10
13. Gryf Wejherowo323745-56 10715-11
14. Rozwój Katowice323631-37 81212-6
15. Polonia Warszawa323437-41 71312-4
16. Kotwica Kołobrzeg323336-49 8915-13
17. Olimpia Zambrów323233-50 8816-17
18. Polonia Bytom322124-50 8519-26
WYNIKI 33 KOLEJKI TABELA PO 33 KOLEJCE
Siarka Tarnobrzeg 2-4 ROW Rybnik
Radomiak Radom 0-1 Legionovia Legionowo
Puszcza Niepołomice 0-0 Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard 2-2 Warta Poznań
Rozwój Katowice 0-2 GKS Bełchatów
Olimpia Zambrów 2-3 Olimpia Elbląg
Polonia Bytom 1-1 Stal Stalowa Wola
Raków Częstochowa 3-0 Odra Opole
Kotwica Kołobrzeg 2-2 Polonia Warszawa
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Raków Częstochowa336862-28 1911334
2. Odra Opole336866-34 208532
3. Puszcza Niepołomice335940-23 1611617
4. Radomiak Radom335541-33 151088
5. Olimpia Elbląg334958-48 1213810
6. Siarka Tarnobrzeg334751-49 139112
7. Legionovia Legionowo334550-47 129123
8. GKS Bełchatów334537-37 136140
9. Błękitni Stargard334243-39 1012114
10.ROW Rybnik334038-46 11715-8
11. Warta Poznań334038-51 101013-13
12. Stal Stalowa Wola333940-49 91212-9
13. Gryf Wejherowo333845-56 10815-11
14. Rozwój Katowice333631-39 81213-8
15. Polonia Warszawa333539-43 71412-4
16. Kotwica Kołobrzeg333438-51 81015-13
17. Olimpia Zambrów333235-53 8817-18
18. Polonia Bytom332225-51 8619-26
WYNIKI 34 KOLEJKI TABELA PO 34 KOLEJCE
Odra Opole 3-0 Polonia Bytom
Polonia Warszawa 1-2 Raków Częstochowa
Warta Poznań 2-2 Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg 1-1 Kotwica Kołobrzeg
ROW Rybnik 1-1 Radomiak Radom
Legionovia Legionowo 1-2 Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo 0-1 Rozwój Katowice
GKS Bełchatów 0-2 Błękitni Stargard
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Odra Opole347169-34 218535
2. Raków Częstochowa347164-29 2011335
3. Puszcza Niepołomice346242-24 1711618
4. Radomiak Radom345642-34 151188
5. Olimpia Elbląg345059-49 1214810
6. Siarka Tarnobrzeg344751-50 139121
7. Błękitni Stargard344545-39 1112116
8. Legionovia Legionowo344551-49 129132
9. GKS Bełchatów344537-39 13615-2
10. Stal Stalowa Wola344241-49 101212-8
11.ROW Rybnik344139-47 11815-8
12. Warta Poznań344140-53 101113-13
13. Rozwój Katowice343932-39 91213-7
14. Gryf Wejherowo343845-57 10816-12
15. Polonia Warszawa343540-45 71413-5
16. Kotwica Kołobrzeg343539-52 81115-13
17. Olimpia Zambrów343337-55 8917-18
18. Polonia Bytom342225-54 8620-29