2016/17
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGA STATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2018/19
SEZON 2017/18
2 liga
WYNIKI 1 KOLEJKI TABELA PO 1 KOLEJCE
Błękitni Stargard 2-1 GKS Bełchatów
Warta Poznań 3-1 Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg 2-1 Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków 1-2 Gwardia Koszalin
ŁKS Łódź 0-0 ROW Rybnik
GKS Jastrzębie 5-1 MKS Kluczbork
Stal Stalowa Wola 1-1 Gryf Wejherowo
Wisła Puławy 0-1 Siarka Tarnobrzeg
Radomiak Radom 1-0 Garbarnia Kraków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie135-1 1004
2. Warta Poznań133-1 1002
3. Olimpia Elbląg132-1 1001
4. Gwardia Koszalin132-1 1001
5. Błękitni Stargard132-1 1001
6. Siarka Tarnobrzeg131-0 1001
7. Radomiak Radom131-0 1001
8. Stal Stalowa Wola111-1 0100
9. Gryf Wejherowo111-1 0100
10.ROW Rybnik110-0 0100
11. ŁKS Łódź110-0 0100
12. Legionovia Legionowo101-2 001-1
13. GKS Bełchatów101-2 001-1
14. Znicz Pruszków101-2 001-1
15. Garbarnia Kraków100-1 001-1
16. Wisła Puławy100-1 001-1
17. Rozwój Katowice101-3 001-2
18. MKS Kluczbork101-5 001-4
WYNIKI 2 KOLEJKI TABELA PO 2 KOLEJCE
ROW Rybnik 3-1 Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo 2-3 Warta Poznań
Rozwój Katowice 2-0 Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg 1-3 Radomiak Radom
GKS Bełchatów 3-1 Garbarnia Kraków
MKS Kluczbork 1-0 Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo 0-2 GKS Jastrzębie
Błękitni Stargard 0-0 Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź 1-0 Gwardia Koszalin
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie267-1 2006
2. Warta Poznań266-3 2003
3. Radomiak Radom264-1 2003
4.ROW Rybnik243-1 1102
5. Błękitni Stargard242-1 1101
6. ŁKS Łódź241-0 1101
7. GKS Bełchatów234-3 1011
8. Rozwój Katowice233-3 1010
9. Gwardia Koszalin232-2 1010
10. Olimpia Elbląg233-4 101-1
11. Siarka Tarnobrzeg232-3 101-1
12. MKS Kluczbork232-5 101-3
13. Stal Stalowa Wola221-1 0200
14. Gryf Wejherowo211-3 011-2
15. Legionovia Legionowo203-5 002-2
16. Znicz Pruszków201-3 002-2
17. Garbarnia Kraków201-4 002-3
18. Wisła Puławy200-3 002-3
WYNIKI 3 KOLEJKI TABELA PO 3 KOLEJCE
Wisła Puławy 2-1 Legionovia Legionowo
Warta Poznań 2-0 ROW Rybnik
Olimpia Elbląg 2-0 Gwardia Koszalin
ŁKS Łódź 1-0 MKS Kluczbork
Znicz Pruszków 3-2 Gryf Wejherowo
GKS Jastrzębie 0-0 Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola 1-4 GKS Bełchatów
Radomiak Radom 4-1 Rozwój Katowice
Garbarnia Kraków 3-1 Siarka Tarnobrzeg
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Radomiak Radom398-2 3006
2. Warta Poznań398-3 3005
3. GKS Jastrzębie377-1 2106
4. ŁKS Łódź372-0 2102
5. GKS Bełchatów368-4 2014
6. Olimpia Elbląg365-4 2011
7. Błękitni Stargard352-1 1201
8.ROW Rybnik343-3 1110
9. Garbarnia Kraków334-5 102-1
10. Znicz Pruszków334-5 102-1
11. Wisła Puławy332-4 102-2
12. Gwardia Koszalin332-4 102-2
13. Rozwój Katowice334-7 102-3
14. Siarka Tarnobrzeg333-6 102-3
15. MKS Kluczbork332-6 102-4
16. Stal Stalowa Wola322-5 021-3
17. Gryf Wejherowo313-6 012-3
18. Legionovia Legionowo304-7 003-3
WYNIKI 4 KOLEJKI TABELA PO 4 KOLEJCE
Legionovia Legionowo 0-1 Radomiak Radom
Rozwój Katowice 1-1 Garbarnia Kraków
GKS Bełchatów 5-2 Siarka Tarnobrzeg
ROW Rybnik 4-2 Wisła Puławy
Gwardia Koszalin 0-3 Warta Poznań
MKS Kluczbork 1-1 Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo 1-1 ŁKS Łódź
Błękitni Stargard 1-1 Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola 0-2 GKS Jastrzębie
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Warta Poznań41211-3 4008
2. Radomiak Radom4129-2 4007
3. GKS Jastrzębie4109-1 3108
4. GKS Bełchatów4913-6 3017
5. ŁKS Łódź483-1 2202
6.ROW Rybnik477-5 2112
7. Olimpia Elbląg476-5 2111
8. Błękitni Stargard463-2 1301
9. Znicz Pruszków445-6 112-1
10. Garbarnia Kraków445-6 112-1
11. Rozwój Katowice445-8 112-3
12. MKS Kluczbork443-7 112-4
13. Wisła Puławy434-8 103-4
14. Gwardia Koszalin432-7 103-5
15. Siarka Tarnobrzeg435-11 103-6
16. Gryf Wejherowo424-7 022-3
17. Stal Stalowa Wola422-7 022-5
18. Legionovia Legionowo404-8 004-4
WYNIKI 5 KOLEJKI TABELA PO 5 KOLEJCE
Garbarnia Kraków 1-2 Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Rozwój Katowice
Radomiak Radom 1-0 ROW Rybnik
Wisła Puławy 3-0 Gwardia Koszalin
Warta Poznań 3-0 MKS Kluczbork
ŁKS Łódź 2-1 Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg 1-3 Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków 1-3 Stal Stalowa Wola
GKS Jastrzębie 2-0 GKS Bełchatów
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Warta Poznań51514-3 50011
2. Radomiak Radom51510-2 5008
3. GKS Jastrzębie51311-1 41010
4. ŁKS Łódź5115-2 3203
5. GKS Bełchatów5913-8 3025
6.ROW Rybnik577-6 2121
7. Olimpia Elbląg577-8 212-1
8. Błękitni Stargard564-4 1310
9. Wisła Puławy567-8 203-1
10. Gryf Wejherowo557-8 122-1
11. Stal Stalowa Wola555-8 122-3
12. Rozwój Katowice555-8 122-3
13. Garbarnia Kraków546-8 113-2
14. Znicz Pruszków546-9 113-3
15. Siarka Tarnobrzeg545-11 113-6
16. MKS Kluczbork543-10 113-7
17. Legionovia Legionowo536-9 104-3
18. Gwardia Koszalin532-10 104-8
WYNIKI 6 KOLEJKI TABELA PO 6 KOLEJCE
GKS Bełchatów 2-0 Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo 2-0 Siarka Tarnobrzeg
ROW Rybnik 1-4 Garbarnia Kraków
Gwardia Koszalin 1-4 Radomiak Radom
MKS Kluczbork 1-1 Wisła Puławy
Gryf Wejherowo 0-1 Warta Poznań
Błękitni Stargard 0-0 Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola 1-1 ŁKS Łódź
GKS Jastrzębie 2-1 Znicz Pruszków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Warta Poznań61815-3 60012
2. Radomiak Radom61814-3 60011
3. GKS Jastrzębie61613-2 51011
4. GKS Bełchatów61215-8 4027
5. ŁKS Łódź6126-3 3303
6. Olimpia Elbląg687-8 222-1
7. Garbarnia Kraków6710-9 2131
8. Błękitni Stargard674-4 1410
9. Wisła Puławy678-9 213-1
10.ROW Rybnik678-10 213-2
11. Legionovia Legionowo668-9 204-1
12. Stal Stalowa Wola666-9 132-3
13. Gryf Wejherowo657-9 123-2
14. Rozwój Katowice655-10 123-5
15. MKS Kluczbork654-11 123-7
16. Znicz Pruszków647-11 114-4
17. Siarka Tarnobrzeg645-13 114-8
18. Gwardia Koszalin633-14 105-11
WYNIKI 7 KOLEJKI TABELA PO 7 KOLEJCE
Garbarnia Kraków 3-1 Gwardia Koszalin
Radomiak Radom 1-1 MKS Kluczbork
Wisła Puławy 1-1 Gryf Wejherowo
Warta Poznań 1-2 Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg 2-2 Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź 1-1 GKS Jastrzębie
Znicz Pruszków 2-1 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg 2-1 ROW Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Radomiak Radom71915-4 61011
2. Warta Poznań71816-5 60111
3. GKS Jastrzębie71714-3 52011
4. ŁKS Łódź7137-4 3403
5. GKS Bełchatów71216-10 4036
6. Garbarnia Kraków71013-10 3133
7. Błękitni Stargard7106-5 2411
8. Olimpia Elbląg799-10 232-1
9. Wisła Puławy789-10 223-1
10.ROW Rybnik779-12 214-3
11. Znicz Pruszków779-12 214-3
12. Stal Stalowa Wola778-11 142-3
13. Siarka Tarnobrzeg777-14 214-7
14. Legionovia Legionowo668-9 204-1
15. Gryf Wejherowo768-10 133-2
16. MKS Kluczbork765-12 133-7
17. Rozwój Katowice655-10 123-5
18. Gwardia Koszalin734-17 106-13
WYNIKI 8 KOLEJKI TABELA PO 8 KOLEJCE
GKS Bełchatów 1-1 Legionovia Legionowo
ROW Rybnik 2-2 Rozwój Katowice
MKS Kluczbork 1-1 Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo 1-1 Radomiak Radom
Błękitni Stargard 0-0 Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola 1-0 Warta Poznań
GKS Jastrzębie 2-1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1-2 ŁKS Łódź
Siarka Tarnobrzeg 4-1 Gwardia Koszalin
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie82016-4 62012
2. Radomiak Radom82016-5 62011
3. Warta Poznań81816-6 60210
4. ŁKS Łódź8169-5 4404
5. GKS Bełchatów81317-11 4136
6. Garbarnia Kraków81114-11 3233
7. Błękitni Stargard8116-5 2511
8. Stal Stalowa Wola8109-11 242-2
9. Siarka Tarnobrzeg81011-15 314-4
10. Wisła Puławy899-10 233-1
11. Olimpia Elbląg8910-12 233-2
12.ROW Rybnik8811-14 224-3
13. Legionovia Legionowo779-10 214-1
14. Gryf Wejherowo879-11 143-2
15. Znicz Pruszków8710-14 215-4
16. MKS Kluczbork876-13 143-7
17. Rozwój Katowice767-12 133-5
18. Gwardia Koszalin835-21 107-16
WYNIKI 9 KOLEJKI TABELA PO 9 KOLEJCE
Siarka Tarnobrzeg 4-0 MKS Kluczbork
Garbarnia Kraków 1-0 Gryf Wejherowo
Radomiak Radom 1-0 Błękitni Stargard
Wisła Puławy 1-1 Stal Stalowa Wola
Warta Poznań 1-0 GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg 0-1 Znicz Pruszków
ŁKS Łódź 1-1 GKS Bełchatów
Rozwój Katowice 0-0 Gwardia Koszalin
Legionovia Legionowo 3-1 ROW Rybnik
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Radomiak Radom92317-5 72012
2. Warta Poznań92117-6 70211
3. GKS Jastrzębie92016-5 62111
4. ŁKS Łódź91710-6 4504
5. GKS Bełchatów91418-12 4236
6. Garbarnia Kraków91415-11 4234
7. Siarka Tarnobrzeg91315-15 4140
8. Błękitni Stargard9116-6 2520
9. Stal Stalowa Wola91110-12 252-2
10. Legionovia Legionowo81012-11 3141
11. Wisła Puławy91010-11 243-1
12. Znicz Pruszków91011-14 315-3
13. Olimpia Elbląg9910-13 234-3
14.ROW Rybnik9812-17 225-5
15. Gryf Wejherowo979-12 144-3
16. Rozwój Katowice877-12 143-5
17. MKS Kluczbork976-17 144-11
18. Gwardia Koszalin945-21 117-16
WYNIKI 10 KOLEJKI TABELA PO 10 KOLEJCE
Rozwój Katowice 0-2 Legionovia Legionowo
(mecz z 7 kolejki)

GKS Bełchatów 1-2 ROW Rybnik
Gwardia Koszalin 1-1 Legionovia Legionowo
MKS Kluczbork 1-1 Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola 2-2 Radomiak Radom
Błękitni Stargard 2-0 Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo 2-2 Siarka Tarnobrzeg
GKS Jastrzębie 1-1 Wisła Puławy
Znicz Pruszków 0-3 Warta Poznań
ŁKS Łódź 1-2 Olimpia Elbląg
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Warta Poznań102420-6 80214
2. Radomiak Radom102419-7 73012
3. GKS Jastrzębie102117-6 63111
4. ŁKS Łódź101711-8 4513
5. GKS Bełchatów101419-14 4245
6. Legionovia Legionowo101415-12 4243
7. Garbarnia Kraków101415-13 4242
8. Błękitni Stargard10148-6 3522
9. Siarka Tarnobrzeg101417-17 4240
10. Olimpia Elbląg101212-14 334-2
11. Stal Stalowa Wola101212-14 262-2
12. Wisła Puławy101111-12 253-1
13.ROW Rybnik101114-18 325-4
14. Znicz Pruszków101011-17 316-6
15. Gryf Wejherowo10811-14 154-3
16. Rozwój Katowice1088-15 154-7
17. MKS Kluczbork1087-18 154-11
18. Gwardia Koszalin1056-22 127-16
WYNIKI 11 KOLEJKI TABELA PO 11 KOLEJCE
Legionovia Legionowo 0-1 MKS Kluczbork
ROW Rybnik 0-0 Gwardia Koszalin
Rozwój Katowice 0-3 Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg 1-0 GKS Bełchatów
Warta Poznań 0-0 ŁKS Łódź
Wisła Puławy 1-1 Znicz Pruszków
Radomiak Radom 1-1 GKS Jastrzębie
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków 1-0 Stal Stalowa Wola
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Warta Poznań112520-6 81214
2. Radomiak Radom112520-8 74012
3. GKS Jastrzębie112218-7 64111
4. ŁKS Łódź111811-8 4613
5. Garbarnia Kraków111716-13 5243
6. Siarka Tarnobrzeg111719-17 5242
7. Olimpia Elbląg111513-14 434-1
8. GKS Bełchatów111419-15 4254
9. Legionovia Legionowo111415-13 4252
10. Błękitni Stargard11148-8 3530
11. Wisła Puławy111212-13 263-1
12. Stal Stalowa Wola111212-15 263-3
13.ROW Rybnik111214-18 335-4
14. Gryf Wejherowo111114-14 2540
15. Znicz Pruszków111112-18 326-6
16. MKS Kluczbork11118-18 254-10
17. Rozwój Katowice1188-18 155-10
18. Gwardia Koszalin1166-22 137-16
WYNIKI 12 KOLEJKI TABELA PO 12 KOLEJCE
Błękitni Stargard 1-2 Rozwój Katowice
MKS Kluczbork 2-2 ROW Rybnik
Stal Stalowa Wola 1-2 Siarka Tarnobrzeg
GKS Jastrzębie 1-2 Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków 3-1 Radomiak Radom
ŁKS Łódź 1-0 Wisła Puławy
Olimpia Elbląg 1-0 Warta Poznań
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Warta Poznań122520-7 81313
2. Radomiak Radom122521-11 74110
3. GKS Jastrzębie122219-9 64210
4. ŁKS Łódź122112-8 5614
5. Garbarnia Kraków122018-14 6244
6. Siarka Tarnobrzeg122021-18 6243
7. Olimpia Elbląg121814-14 5340
8. GKS Bełchatów111419-15 4254
9. Legionovia Legionowo111415-13 4252
10. Błękitni Stargard12149-10 354-1
11. Znicz Pruszków121415-19 426-4
12.ROW Rybnik121316-20 345-4
13. Wisła Puławy121212-14 264-2
14. Stal Stalowa Wola121213-17 264-4
15. MKS Kluczbork121210-20 264-10
16. Gryf Wejherowo111114-14 2540
17. Rozwój Katowice121110-19 255-9
18. Gwardia Koszalin1166-22 137-16
WYNIKI 13 KOLEJKI TABELA PO 13 KOLEJCE
ROW Rybnik 3-0 Gryf Wejherowo
Legionovia Legionowo 2-1 Błękitni Stargard
Siarka Tarnobrzeg 0-2 GKS Jastrzębie
Rozwój Katowice 2-1 Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków 0-1 Znicz Pruszków
Radomiak Radom 1-1 ŁKS Łódź
Warta Poznań 0-0 GKS Bełchatów
Wisła Puławy 0-0 Olimpia Elbląg
MKS Kluczbork 2-2 Gwardia Koszalin
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Warta Poznań132620-7 82313
2. Radomiak Radom132622-12 75110
3. GKS Jastrzębie132521-9 74212
4. ŁKS Łódź132213-9 5714
5. Garbarnia Kraków132018-15 6253
6. Siarka Tarnobrzeg132021-20 6251
7. Olimpia Elbląg131914-14 5440
8. Legionovia Legionowo121717-14 5253
9. Znicz Pruszków131716-19 526-3
10.ROW Rybnik131619-20 445-1
11. GKS Bełchatów121519-15 4354
12. Błękitni Stargard131410-12 355-2
13. Rozwój Katowice131412-20 355-8
14. Wisła Puławy131312-14 274-2
15. MKS Kluczbork131312-22 274-10
16. Stal Stalowa Wola131214-19 265-5
17. Gryf Wejherowo121114-17 255-3
18. Gwardia Koszalin1278-24 147-16
WYNIKI 14 KOLEJKI TABELA PO 14 KOLEJCE
GKS Bełchatów 2-2 Gwardia Koszalin
(mecz z 12 kolejki)

Gryf Wejherowo 1-1 Legionovia Legionowo
(mecz z 12 kolejki)

GKS Jastrzębie 3-1 Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola 1-0 Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard 2-2 ROW Rybnik
Gryf Wejherowo 1-2 Gwardia Koszalin
GKS Bełchatów 1-0 MKS Kluczbork
Znicz Pruszków 1-3 Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łódź 1-0 Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg 1-2 Radomiak Radom
Warta Poznań 3-1 Wisła Puławy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Warta Poznań142923-8 92315
2. Radomiak Radom142924-13 85111
3. GKS Jastrzębie142824-10 84214
4. ŁKS Łódź142514-9 6715
5. Siarka Tarnobrzeg142324-21 7253
6. Garbarnia Kraków142018-16 6262
7. GKS Bełchatów141922-17 5455
8. Olimpia Elbląg141915-16 545-1
9. Legionovia Legionowo141818-16 5362
10.ROW Rybnik141721-22 455-1
11. Znicz Pruszków141717-22 527-5
12. Błękitni Stargard141512-14 365-2
13. Stal Stalowa Wola141515-19 365-4
14. Rozwój Katowice141413-23 356-10
15. Wisła Puławy141313-17 275-4
16. MKS Kluczbork141312-23 275-11
17. Gryf Wejherowo141216-20 266-4
18. Gwardia Koszalin141112-27 257-15
WYNIKI 15 KOLEJKI TABELA PO 15 KOLEJCE
Rozwój Katowice 0-1 Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo 0-2 GKS Jastrzębie
ROW Rybnik 1-0 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 0-1 ŁKS Łódź
Garbarnia Kraków 1-1 Olimpia Elbląg
Radomiak Radom 0-0 Warta Poznań
Wisła Puławy 5-2 GKS Bełchatów
Gwardia Koszalin 2-0 Błękitni Stargard
MKS Kluczbork 2-2 Gryf Wejherowo
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie153126-10 94216
2. Warta Poznań153023-8 93315
3. Radomiak Radom153024-13 86111
4. ŁKS Łódź152815-9 7716
5. Siarka Tarnobrzeg152324-22 7262
6. Garbarnia Kraków152119-17 6362
7.ROW Rybnik152022-22 5550
8. Olimpia Elbląg152016-17 555-1
9. Znicz Pruszków152018-22 627-4
10. GKS Bełchatów151924-22 5462
11. Legionovia Legionowo151818-18 5370
12. Wisła Puławy151618-19 375-1
13. Błękitni Stargard151512-16 366-4
14. Stal Stalowa Wola151515-20 366-5
15. MKS Kluczbork151414-25 285-11
16. Rozwój Katowice151413-24 357-11
17. Gwardia Koszalin151414-27 357-13
18. Gryf Wejherowo151318-22 276-4
WYNIKI 16 KOLEJKI TABELA PO 16 KOLEJCE
Wisła Puławy 1-0 Radomiak Radom
Błękitni Stargard 1-0 MKS Kluczbork
GKS Bełchatów 1-0 Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola 2-0 Gwardia Koszalin
GKS Jastrzębie 2-1 ROW Rybnik
Znicz Pruszków 1-0 Legionovia Legionowo
ŁKS Łódź 1-0 Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg 2-1 Siarka Tarnobrzeg
Warta Poznań 1-0 Garbarnia Kraków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie163428-11 104217
2. Warta Poznań163324-8 103316
3. ŁKS Łódź163116-9 8717
4. Radomiak Radom163024-14 86210
5. Siarka Tarnobrzeg162325-24 7271
6. Olimpia Elbląg162318-18 6550
7. Znicz Pruszków162319-22 727-3
8. GKS Bełchatów162225-22 6463
9. Garbarnia Kraków162119-18 6371
10.ROW Rybnik162023-24 556-1
11. Wisła Puławy161919-19 4750
12. Legionovia Legionowo161818-19 538-1
13. Stal Stalowa Wola161817-20 466-3
14. Błękitni Stargard161813-16 466-3
15. MKS Kluczbork161414-26 286-12
16. Rozwój Katowice161413-25 358-12
17. Gwardia Koszalin161414-29 358-15
18. Gryf Wejherowo161318-23 277-5
WYNIKI 17 KOLEJKI TABELA PO 17 KOLEJCE
Radomiak Radom 2-1 GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków 1-1 Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Warta Poznań
Rozwój Katowice 1-2 Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo 0-2 ŁKS Łódź
ROW Rybnik 1-1 Znicz Pruszków
Gwardia Koszalin 0-2 GKS Jastrzębie
MKS Kluczbork 0-0 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 0-3 Błękitni Stargard
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie173730-11 114219
2. ŁKS Łódź173418-9 9719
3. Warta Poznań173324-10 103414
4. Radomiak Radom173326-15 96211
5. Siarka Tarnobrzeg172627-24 8273
6. Olimpia Elbląg172620-19 7551
7. Znicz Pruszków172420-23 737-3
8. GKS Bełchatów172226-24 6472
9. Garbarnia Kraków172220-19 6471
10. Błękitni Stargard172116-16 5660
11.ROW Rybnik172124-25 566-1
12. Wisła Puławy172020-20 4850
13. Stal Stalowa Wola171917-20 476-3
14. Legionovia Legionowo171818-21 539-3
15. MKS Kluczbork171514-26 296-12
16. Rozwój Katowice171414-27 359-13
17. Gwardia Koszalin171414-31 359-17
18. Gryf Wejherowo171318-26 278-8
WYNIKI 18 KOLEJKI TABELA PO 18 KOLEJCE
Gryf Wejherowo 0-1 Stal Stalowa Wola
MKS Kluczbork 0-1 GKS Jastrzębie
Gwardia Koszalin 2-2 Znicz Pruszków
ROW Rybnik 2-2 ŁKS Łódź
Legionovia Legionowo 0-3 Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice 2-0 Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Wisła Puławy
GKS Bełchatów 3-2 Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków 1-1 Radomiak Radom
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie184031-11 124220
2. ŁKS Łódź183520-11 9819
3. Radomiak Radom183427-16 97211
4. Warta Poznań183324-12 103512
5. Siarka Tarnobrzeg182928-24 9274
6. Olimpia Elbląg182923-19 8554
7. GKS Bełchatów182529-26 7473
8. Znicz Pruszków182522-25 747-3
9. Garbarnia Kraków182321-20 6571
10.ROW Rybnik182226-27 576-1
11. Stal Stalowa Wola182218-20 576-2
12. Błękitni Stargard182118-19 567-1
13. Wisła Puławy182020-21 486-1
14. Legionovia Legionowo181818-24 5310-6
15. Rozwój Katowice181716-27 459-11
16. MKS Kluczbork181514-27 297-13
17. Gwardia Koszalin181516-33 369-17
18. Gryf Wejherowo181318-27 279-9
WYNIKI 19 KOLEJKI TABELA PO 19 KOLEJCE
Radomiak Radom 1-2 Siarka Tarnobrzeg
Garbarnia Kraków 1-1 GKS Bełchatów
Gwardia Koszalin 0-1 ŁKS Łódź
Wisła Puławy 1-0 Rozwój Katowice
Warta Poznań 2-0 Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg 6-3 ROW Rybnik
Znicz Pruszków 1-1 MKS Kluczbork
GKS Jastrzębie 3-0 Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola 0-2 Błękitni Stargard
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie194334-11 134223
2. ŁKS Łódź193821-11 108110
3. Warta Poznań193626-12 113514
4. Radomiak Radom193428-18 97310
5. Olimpia Elbląg193229-22 9557
6. Siarka Tarnobrzeg193230-25 10275
7. GKS Bełchatów192630-27 7573
8. Znicz Pruszków192623-26 757-3
9. Garbarnia Kraków192422-21 6671
10. Błękitni Stargard192420-19 6671
11. Wisła Puławy192321-21 5860
12.ROW Rybnik192229-33 577-4
13. Stal Stalowa Wola192218-22 577-4
14. Legionovia Legionowo191818-26 5311-8
15. Rozwój Katowice191716-28 4510-12
16. MKS Kluczbork191615-28 2107-13
17. Gwardia Koszalin191516-34 3610-18
18. Gryf Wejherowo191318-30 2710-12
WYNIKI 20 KOLEJKI TABELA PO 20 KOLEJCE
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie194334-11 134223
2. ŁKS Łódź193821-11 108110
3. Warta Poznań193626-12 113514
4. Radomiak Radom193428-18 97310
5. Olimpia Elbląg193229-22 9557
6. Siarka Tarnobrzeg193230-25 10275
7. GKS Bełchatów192630-27 7573
8. Znicz Pruszków192623-26 757-3
9. Garbarnia Kraków192422-21 6671
10. Błękitni Stargard192420-19 6671
11. Wisła Puławy192321-21 5860
12.ROW Rybnik192229-33 577-4
13. Stal Stalowa Wola192218-22 577-4
14. Legionovia Legionowo191818-26 5311-8
15. Rozwój Katowice191716-28 4510-12
16. MKS Kluczbork191615-28 2107-13
17. Gwardia Koszalin191516-34 3610-18
18. Gryf Wejherowo191318-30 2710-12
WYNIKI 21 KOLEJKI TABELA PO 21 KOLEJCE
ŁKS Łódź 0-0 Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków 1-1 Błękitni Stargard
GKS Jastrzębie 2-1 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 4-2 Legionovia Legionowo
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie204636-12 144224
2. ŁKS Łódź203921-11 109110
3. Radomiak Radom203732-20 107312
4. Warta Poznań193626-12 113514
5. Olimpia Elbląg193229-22 9557
6. Siarka Tarnobrzeg193230-25 10275
7. Znicz Pruszków202724-27 767-3
8. GKS Bełchatów192630-27 7573
9. Błękitni Stargard202521-20 6771
10. Garbarnia Kraków192422-21 6671
11. Wisła Puławy192321-21 5860
12.ROW Rybnik192229-33 577-4
13. Stal Stalowa Wola202219-24 578-5
14. Legionovia Legionowo201820-30 5312-10
15. Rozwój Katowice191716-28 4510-12
16. MKS Kluczbork191615-28 2107-13
17. Gwardia Koszalin191516-34 3610-18
18. Gryf Wejherowo201418-30 2810-12
WYNIKI 22 KOLEJKI TABELA PO 22 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-2 Radomiak Radom
Legionovia Legionowo 2-2 Garbarnia Kraków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie204636-12 144224
2. Radomiak Radom214034-21 117313
3. ŁKS Łódź203921-11 109110
4. Warta Poznań193626-12 113514
5. Olimpia Elbląg193229-22 9557
6. Siarka Tarnobrzeg193230-25 10275
7. Znicz Pruszków202724-27 767-3
8. GKS Bełchatów192630-27 7573
9. Garbarnia Kraków202524-23 6771
10. Błękitni Stargard202521-20 6771
11. Wisła Puławy192321-21 5860
12.ROW Rybnik202230-35 578-5
13. Stal Stalowa Wola202219-24 578-5
14. Legionovia Legionowo211922-32 5412-10
15. Rozwój Katowice191716-28 4510-12
16. MKS Kluczbork191615-28 2107-13
17. Gwardia Koszalin191516-34 3610-18
18. Gryf Wejherowo201418-30 2810-12
WYNIKI 23 KOLEJKI TABELA PO 23 KOLEJCE
Gwardia Koszalin 1-5 Olimpia Elbląg
(mecz z 20 kolejki)

Warta Poznań 0-1 Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków 1-3 ROW Rybnik
Wisła Puławy 1-2 MKS Kluczbork
Rozwój Katowice 1-0 GKS Bełchatów
Znicz Pruszków 0-3 GKS Jastrzębie
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie214939-12 154227
2. Radomiak Radom214034-21 117313
3. ŁKS Łódź203921-11 109110
4. Warta Poznań203626-13 113613
5. Olimpia Elbląg203534-23 105511
6. Siarka Tarnobrzeg193230-25 10275
7. Znicz Pruszków212724-30 768-6
8. GKS Bełchatów202630-28 7582
9. Błękitni Stargard202521-20 6771
10. Garbarnia Kraków212525-26 678-1
11.ROW Rybnik212533-36 678-3
12. Wisła Puławy202322-23 587-1
13. Stal Stalowa Wola202219-24 578-5
14. Rozwój Katowice202017-28 5510-11
15. Legionovia Legionowo211922-32 5412-10
16. MKS Kluczbork201917-29 3107-12
17. Gryf Wejherowo211719-30 3810-11
18. Gwardia Koszalin201517-39 3611-22
WYNIKI 24 KOLEJKI TABELA PO 24 KOLEJCE
Legionovia Legionowo 1-2 Rozwój Katowice
ROW Rybnik 2-3 Siarka Tarnobrzeg
MKS Kluczbork 3-1 Radomiak Radom
Gwardia Koszalin 2-1 Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo 1-0 Wisła Puławy
GKS Bełchatów 2-1 Znicz Pruszków
GKS Jastrzębie 1-0 ŁKS Łódź
Stal Stalowa Wola 0-1 Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 0-1 Warta Poznań
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie225240-12 164228
2. Radomiak Radom224035-24 117411
3. Warta Poznań213927-13 123614
4. ŁKS Łódź213921-12 10929
5. Olimpia Elbląg213835-23 115512
6. Siarka Tarnobrzeg203533-27 11276
7. GKS Bełchatów212932-29 8583
8. Znicz Pruszków222725-32 769-7
9. Błękitni Stargard212521-21 6780
10. Garbarnia Kraków222526-28 679-2
11.ROW Rybnik222535-39 679-4
12. Wisła Puławy212322-24 588-2
13. Rozwój Katowice212319-29 6510-10
14. Stal Stalowa Wola212219-25 579-6
15. MKS Kluczbork212220-30 4107-10
16. Gryf Wejherowo222020-30 4810-10
17. Legionovia Legionowo221923-34 5413-11
18. Gwardia Koszalin211819-40 4611-21
WYNIKI 25 KOLEJKI TABELA PO 25 KOLEJCE
ROW Rybnik 1-0 Warta Poznań
(mecz z 20 kolejki)
bramki: Musiolik
GKS Bełchatów 0-0 Stal Stalowa Wola
(mecz z 20 kolejki)

Błękitni Stargard 1-0 GKS Jastrzębie
(mecz z 20 kolejki)

MKS Kluczbork 0-2 ŁKS Łódź
(mecz z 20 kolejki)

Gryf Wejherowo 4-3 Znicz Pruszków
(mecz z 20 kolejki)

Legionovia Legionowo 1-1 Wisła Puławy
(mecz z 20 kolejki)

Rozwój Katowice 1-0 Radomiak Radom
(mecz z 20 kolejki)

Siarka Tarnobrzeg 0-1 Garbarnia Kraków
(mecz z 20 kolejki)

Radomiak Radom 0-1 Gryf Wejherowo
Wisła Puławy 1-3 Błękitni Stargard
Gwardia Koszalin 2-1 Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo 2-2 GKS Bełchatów
Rozwój Katowice 2-0 ROW Rybnik
Garbarnia Kraków 4-1 MKS Kluczbork
Warta Poznań 1-0 Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg 0-1 GKS Jastrzębie
ŁKS Łódź 0-2 Znicz Pruszków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie245541-13 174328
2. Warta Poznań234228-14 133714
3. ŁKS Łódź234223-14 11939
4. Radomiak Radom244035-26 11769
5. Olimpia Elbląg223835-24 115611
6. Siarka Tarnobrzeg223534-30 11294
7. GKS Bełchatów233134-31 8783
8. Błękitni Stargard233125-22 8783
9. Garbarnia Kraków243131-29 8792
10. Znicz Pruszków243030-36 8610-6
11. Rozwój Katowice232922-29 8510-7
12.ROW Rybnik242836-41 7710-5
13. Gryf Wejherowo242625-33 6810-8
14. Wisła Puławy232424-28 599-4
15. Stal Stalowa Wola232319-26 5810-7
16. MKS Kluczbork232221-36 4109-15
17. Legionovia Legionowo242126-37 5613-11
18. Gwardia Koszalin222121-41 5611-20
WYNIKI 26 KOLEJKI TABELA PO 26 KOLEJCE
Radomiak Radom 5-0 Gwardia Koszalin
(mecz z 23 kolejki)

Olimpia Elbląg 0-1 Błękitni Stargard
(mecz z 23 kolejki)

GKS Bełchatów 2-2 ŁKS Łódź
Znicz Pruszków 0-0 Olimpia Elbląg
GKS Jastrzębie 0-2 Warta Poznań
Stal Stalowa Wola 1-3 Wisła Puławy
ROW Rybnik 2-1 Legionovia Legionowo
MKS Kluczbork 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Gwardia Koszalin 0-0 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 1-0 Radomiak Radom
Gryf Wejherowo 2-2 Garbarnia Kraków
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie255541-15 174426
2. Warta Poznań244530-14 143716
3. Radomiak Radom264340-27 127713
4. ŁKS Łódź244325-16 111039
5. Olimpia Elbląg243935-25 116710
6. Błękitni Stargard253727-22 10785
7. Siarka Tarnobrzeg233534-31 112103
8. GKS Bełchatów243236-33 8883
9. Garbarnia Kraków253233-31 8892
10.ROW Rybnik253138-42 8710-4
11. Znicz Pruszków253130-36 8710-6
12. Rozwój Katowice243022-29 8610-7
13. Wisła Puławy242727-29 699-2
14. Gryf Wejherowo252727-35 6910-8
15. MKS Kluczbork242522-36 5109-14
16. Stal Stalowa Wola242320-29 5811-9
17. Gwardia Koszalin242221-46 5712-25
18. Legionovia Legionowo252127-39 5614-12
WYNIKI 27 KOLEJKI TABELA PO 27 KOLEJCE
Wisła Puławy 2-0 ROW Rybnik
(mecz z 21 kolejki)
bramki:
Warta Poznań 3-3 Gwardia Koszalin
(mecz z 21 kolejki)

Siarka Tarnobrzeg 2-4 GKS Bełchatów
(mecz z 21 kolejki)

Garbarnia Kraków 1-0 Rozwój Katowice
(mecz z 21 kolejki)

Stal Stalowa Wola 2-0 Znicz Pruszków
(mecz z 22 kolejki)

ROW Rybnik 1-0 GKS Bełchatów
Legionovia Legionowo 4-1 Gwardia Koszalin
Rozwój Katowice 2-1 MKS Kluczbork
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków 2-1 Błękitni Stargard
Radomiak Radom 2-2 Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy 0-1 GKS Jastrzębie
Warta Poznań 1-1 Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg 0-5 ŁKS Łódź
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie265842-15 184427
2. Warta Poznań264734-18 145716
3. ŁKS Łódź254630-16 1210314
4. Radomiak Radom274442-29 128713
5. Olimpia Elbląg253935-30 11685
6. Garbarnia Kraków273836-32 10894
7. Błękitni Stargard263728-24 10794
8. GKS Bełchatów263540-36 9894
9. Siarka Tarnobrzeg253537-37 112120
10.ROW Rybnik273439-44 9711-5
11. Rozwój Katowice263324-31 9611-7
12. Znicz Pruszków273231-39 8811-8
13. Wisła Puławy263029-30 7910-1
14. Gryf Wejherowo263029-36 7910-7
15. Stal Stalowa Wola262724-31 6911-7
16. MKS Kluczbork252523-38 51010-15
17. Legionovia Legionowo262431-40 6614-9
18. Gwardia Koszalin262325-53 5813-28
WYNIKI 28 KOLEJKI TABELA PO 28 KOLEJCE
Gryf Wejherowo 1-3 Olimpia Elbląg
(mecz z 22 kolejki)

Siarka Tarnobrzeg 2-0 Legionovia Legionowo
(mecz z 23 kolejki)

Gwardia Koszalin 1-4 ROW Rybnik
MKS Kluczbork 2-0 Legionovia Legionowo
GKS Bełchatów 1-1 Olimpia Elbląg
ŁKS Łódź 2-0 Warta Poznań
Znicz Pruszków 3-0 Wisła Puławy
GKS Jastrzębie 1-2 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 0-1 Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard 1-2 Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo 1-1 Rozwój Katowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie275843-17 184526
2. ŁKS Łódź264932-16 1310316
3. Radomiak Radom284744-30 138714
4. Warta Poznań274734-20 145814
5. Olimpia Elbląg274339-32 12787
6. Garbarnia Kraków284137-32 11895
7. Siarka Tarnobrzeg274141-38 132123
8. Błękitni Stargard273729-26 107103
9.ROW Rybnik283743-45 10711-2
10. GKS Bełchatów273641-37 9994
11. Znicz Pruszków283534-39 9811-5
12. Rozwój Katowice273425-32 9711-7
13. Gryf Wejherowo283131-40 71011-9
14. Wisła Puławy273029-33 7911-4
15. MKS Kluczbork262825-38 61010-13
16. Stal Stalowa Wola272724-32 6912-8
17. Legionovia Legionowo282431-44 6616-13
18. Gwardia Koszalin272326-57 5814-31
WYNIKI 29 KOLEJKI TABELA PO 29 KOLEJCE
Gwardia Koszalin 1-2 Wisła Puławy
(mecz z 22 kolejki)

MKS Kluczbork 3-3 Warta Poznań
(mecz z 22 kolejki)

ŁKS Łódź 1-2 Stal Stalowa Wola
(mecz z 23 kolejki)

Warta Poznań 1-0 Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice 1-0 Błękitni Stargard
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków 3-1 GKS Jastrzębie
Radomiak Radom 2-1 Znicz Pruszków
Wisła Puławy 0-0 ŁKS Łódź
Legionovia Legionowo 1-2 Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin 1-3 GKS Bełchatów
ROW Rybnik 1-1 MKS Kluczbork
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie285844-20 184624
2. Warta Poznań295138-23 156815
3. Radomiak Radom295046-31 148715
4. ŁKS Łódź285033-18 1311415
5. Garbarnia Kraków294440-33 12897
6. Olimpia Elbląg284339-33 12796
7. Siarka Tarnobrzeg284243-40 133123
8. GKS Bełchatów283944-38 10996
9.ROW Rybnik293844-46 10811-2
10. Błękitni Stargard283729-27 107112
11. Rozwój Katowice283726-32 10711-6
12. Znicz Pruszków293535-41 9812-6
13. Wisła Puławy293431-34 81011-3
14. Gryf Wejherowo293433-41 81011-8
15. Stal Stalowa Wola293128-35 71012-7
16. MKS Kluczbork283029-42 61210-13
17. Legionovia Legionowo292432-46 6617-14
18. Gwardia Koszalin292328-62 5816-34
WYNIKI 30 KOLEJKI TABELA PO 30 KOLEJCE
Gryf Wejherowo 0-1 ROW Rybnik
Gwardia Koszalin 4-3 MKS Kluczbork
Błękitni Stargard 0-3 Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg 1-1 Wisła Puławy
GKS Bełchatów 0-1 Warta Poznań
ŁKS Łódź 3-0 Radomiak Radom
Znicz Pruszków 0-1 Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola 4-1 Rozwój Katowice
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie285844-20 184624
2. Warta Poznań305439-23 166816
3. ŁKS Łódź295336-18 1411418
4. Radomiak Radom305046-34 148812
5. Garbarnia Kraków304741-33 13898
6. Olimpia Elbląg294440-34 12896
7. Siarka Tarnobrzeg284243-40 133123
8.ROW Rybnik304145-46 11811-1
9. GKS Bełchatów293944-39 109105
10. Błękitni Stargard293729-30 10712-1
11. Rozwój Katowice293727-36 10712-9
12. Wisła Puławy303532-35 81111-3
13. Znicz Pruszków303535-42 9813-7
14. Stal Stalowa Wola303432-36 81012-4
15. Gryf Wejherowo303433-42 81012-9
16. MKS Kluczbork293032-46 61211-14
17. Legionovia Legionowo302735-46 7617-11
18. Gwardia Koszalin302632-65 6816-33
WYNIKI 31 KOLEJKI TABELA PO 31 KOLEJCE
Gwardia Koszalin 0-1 Gryf Wejherowo
MKS Kluczbork 1-0 GKS Bełchatów
Rozwój Katowice 3-1 GKS Jastrzębie
ROW Rybnik 2-3 Błękitni Stargard
Legionovia Legionowo 0-3 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków 2-1 ŁKS Łódź
Radomiak Radom 4-0 Olimpia Elbląg
Wisła Puławy 0-2 Warta Poznań
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie295845-23 184722
2. Warta Poznań315741-23 176818
3. ŁKS Łódź305337-20 1411517
4. Radomiak Radom315350-34 158816
5. Garbarnia Kraków315043-34 14899
6. Siarka Tarnobrzeg294546-41 143125
7. Olimpia Elbląg304440-38 128102
8.ROW Rybnik314147-49 11812-2
9. Błękitni Stargard304032-32 117120
10. Rozwój Katowice304030-37 11712-7
11. GKS Bełchatów303944-40 109114
12. Stal Stalowa Wola313735-36 91012-1
13. Gryf Wejherowo313734-42 91012-8
14. Wisła Puławy313532-37 81112-5
15. Znicz Pruszków313536-45 9814-9
16. MKS Kluczbork303333-46 71211-13
17. Legionovia Legionowo312735-49 7618-14
18. Gwardia Koszalin312632-66 6817-34
WYNIKI 32 KOLEJKI TABELA PO 32 KOLEJCE
Olimpia Elbląg 0-1 MKS Kluczbork
(mecz z 21 kolejki)

GKS Bełchatów 2-1 GKS Jastrzębie
(mecz z 22 kolejki)

Błękitni Stargard 1-2 ŁKS Łódź
(mecz z 22 kolejki)

Rozwój Katowice 3-1 Siarka Tarnobrzeg
(mecz z 22 kolejki)

GKS Jastrzębie 3-1 Legionovia Legionowo
ŁKS Łódź 4-2 Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków 3-3 Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola 4-0 ROW Rybnik
Błękitni Stargard 0-0 Gwardia Koszalin
Gryf Wejherowo 3-1 MKS Kluczbork
Olimpia Elbląg 0-2 Garbarnia Kraków
GKS Bełchatów 3-0 Wisła Puławy
Warta Poznań 1-0 Radomiak Radom
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie316149-26 194823
2. Warta Poznań326042-23 186819
3. ŁKS Łódź325943-23 1611520
4. Radomiak Radom325350-35 158915
5. Garbarnia Kraków325345-34 158911
6. GKS Bełchatów324549-41 129118
7. Siarka Tarnobrzeg314549-48 143141
8. Olimpia Elbląg324440-41 12812-1
9. Rozwój Katowice324436-41 12812-5
10. Błękitni Stargard324133-34 11813-1
11.ROW Rybnik324147-53 11813-6
12. Stal Stalowa Wola324039-36 1010123
13. Gryf Wejherowo324037-43 101012-6
14. Znicz Pruszków323639-48 9914-9
15. MKS Kluczbork323635-49 81212-14
16. Wisła Puławy323532-40 81113-8
17. Legionovia Legionowo322736-52 7619-16
18. Gwardia Koszalin322732-66 6917-34
WYNIKI 33 KOLEJKI TABELA PO 33 KOLEJCE
GKS Jastrzębie 0-0 Siarka Tarnobrzeg
(mecz z 30 kolejki)

Legionovia Legionowo 0-2 Znicz Pruszków
ROW Rybnik 2-1 GKS Jastrzębie
Gryf Wejherowo 2-1 GKS Bełchatów
MKS Kluczbork 2-0 Błękitni Stargard
Gwardia Koszalin 3-3 Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice 0-2 ŁKS Łódź
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków 1-1 Warta Poznań
Radomiak Radom 2-2 Wisła Puławy
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie336250-28 195922
2. ŁKS Łódź336245-23 1711522
3. Warta Poznań336143-24 187819
4. Radomiak Radom335452-37 159915
5. Garbarnia Kraków335446-35 159911
6. Olimpia Elbląg334741-41 138120
7. Siarka Tarnobrzeg334649-49 144150
8. GKS Bełchatów334550-43 129127
9.ROW Rybnik334449-54 12813-5
10. Rozwój Katowice334436-43 12813-7
11. Gryf Wejherowo334339-44 111012-5
12. Stal Stalowa Wola334142-39 1011123
13. Błękitni Stargard334133-36 11814-3
14. Znicz Pruszków333941-48 10914-7
15. MKS Kluczbork333937-49 91212-12
16. Wisła Puławy333634-42 81213-8
17. Gwardia Koszalin332835-69 61017-34
18. Legionovia Legionowo332736-54 7620-18
WYNIKI 34 KOLEJKI TABELA PO 34 KOLEJCE
Błękitni Stargard 2-3 Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola 2-0 MKS Kluczbork
GKS Jastrzębie 4-2 Gwardia Koszalin
Olimpia Elbląg 1-0 Rozwój Katowice
ŁKS Łódź 2-0 Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków 3-0 ROW Rybnik
Wisła Puławy 0-2 Garbarnia Kraków
Warta Poznań 0-0 Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów 0-0 Radomiak Radom
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. GKS Jastrzębie346554-30 205924
2. ŁKS Łódź346547-23 1811524
3. Warta Poznań346243-24 188819
4. Garbarnia Kraków345748-35 169913
5. Radomiak Radom345552-37 1510915
6. Olimpia Elbląg345042-41 148121
7. Siarka Tarnobrzeg344749-49 145150
8. GKS Bełchatów344650-43 1210127
9. Gryf Wejherowo344642-46 121012-4
10. Stal Stalowa Wola344444-39 1111125
11.ROW Rybnik344449-57 12814-8
12. Rozwój Katowice344436-44 12814-8
13. Znicz Pruszków344244-48 11914-4
14. Błękitni Stargard344135-39 11815-4
15. MKS Kluczbork343937-51 91213-14
16. Wisła Puławy343634-44 81214-10
17. Gwardia Koszalin342837-73 61018-36
18. Legionovia Legionowo342736-56 7621-20