1965/66
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1967/68
SEZON 1966/67
3 liga grupa ZACHÓD
TABELA 3 liga grupa ZACHÓD
SEZON 1966/67
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1.ROW Rybnik304560-20189340
2. Urania Kochłowice304455-22188433
3. Górnik Radlin304054-24168630
4. Piast Gliwice304061-32184829
5. Wyzwolenie Chorzów303754-35157819
6. Górnik Wilchwy303454-40138914
7. Orzeł Międzyrzecz303047-42134135
8. Turów Bogatynia303028-4011811-12
9. KS Nysa302843-5911613-16
10. Ślęza Wrocław302733-3712315-4
11. Otmęt Krapkowice302735-4310713-8
12. Metal Kluczbork302537-389714-1
13. Promień Żary302429-549615-25
14. Victoria Wałbrzych302026-488418-22
15. Polonia Świdnica301822-597419-37
16. Stilon Gorzów301119-644323-45
TABELA WYNIKÓW 3 liga grupa ZACHÓD
SEZON 1966/67
drużynaROW
Ryb
Ura
Koc
Gór
Rad
Pia
Gli
Wyz
Cho
Gór
Wil
Orz
Mię
Tur
Bog
KS
Nys
Ślę
Wro
Otm
Kra
Met
Klu
Pro
Żar
Vic
Wał
Pol
Świ
Sti
Gor
ROW Rybnik---2-22-12-00-21-12-21-06-13-03-20-07-01-03-15-0
Urania Kochłowice0-2---1-01-11-12-02-01-05-11-02-01-13-03-05-02-0
Górnik Radlin0-02-0---3-00-02-04-14-01-12-12-23-01-14-04-03-0
Piast Gliwice0-10-32-0---1-04-11-15-05-24-12-12-07-14-03-03-0
Wyzwolenie Chorzów0-62-11-23-2---1-02-22-13-23-01-11-12-03-05-15-1
Górnik Wilchwy0-01-31-24-32-1---6-05-13-14-03-03-21-01-13-01-1
Orzeł Międzyrzecz3-10-42-31-02-00-1---5-03-01-08-12-10-10-00-15-0
Turów Bogatynia0-01-11-12-21-03-22-1---3-12-00-20-01-02-13-00-0
KS Nysa1-11-32-12-03-21-11-01-1---1-01-51-02-04-01-01-2
Ślęza Wrocław0-01-10-10-10-40-04-12-04-1---1-01-05-02-12-13-1
Otmęt Krapkowice0-21-21-00-22-20-03-10-12-12-1---1-30-00-14-01-0
Metal Kluczbork4-12-31-10-10-02-00-10-12-20-10-1---3-02-04-02-0
Promień Żary0-10-11-11-11-22-20-10-03-10-33-15-1---1-05-22-1
Victoria Wałbrzych0-41-10-31-22-15-21-02-00-10-10-11-24-0---1-13-1
Polonia Świdnica0-20-01-01-20-21-31-21-02-21-00-03-00-11-0---3-0
Stilon Gorzów0-12-02-30-10-31-30-20-21-31-01-12-40-10-12-0---
TABELA DOM
poz.drużynameczepktybramki zd-stzwreporóż
1.Piast Gliwice152543-11 121232
2.Górnik Radlin152535-6 105029
3.Urania Kochłowice152530-6 113124
4.ROW Rybnik152438-12 104126
5.Górnik Wilchwy152338-15 103223
6.Wyzwolenie Chorzów152334-20 103214
7.Turów Bogatynia152221-11 86110
8.Ślęza Wrocław152125-12 93313
9.KS Nysa152123-16 9337
10.Orzeł Międzyrzecz151932-13 91519
11.Promień Żary151624-18 6456
12.Metal Kluczbork151522-12 63610
13.Otmęt Krapkowice151517-16 6361
14.Polonia Świdnica151515-14 6361
15.Victoria Wałbrzych151421-20 6271
16.Stilon Gorzów15712-25 3111-13
TABELA WYJAZD
poz.drużynameczepktybramki zd-stzwreporóż
1.ROW Rybnik152122-8 85214
2.Urania Kochłowice151925-16 7539
3.Górnik Radlin151519-18 6361
4.Piast Gliwice151518-21 636-3
5.Wyzwolenie Chorzów151420-15 5465
6.Otmęt Krapkowice151218-27 447-9
7.Górnik Wilchwy151116-25 357-9
8.Orzeł Międzyrzecz151115-29 438-14
9.Metal Kluczbork151015-26 348-11
10.Turów Bogatynia1587-29 3210-22
11.Promień Żary1585-36 3210-31
12.KS Nysa15720-43 2310-23
13.Ślęza Wrocław1568-25 3012-17
14.Victoria Wałbrzych1565-28 2211-23
15.Stilon Gorzów1547-39 1212-32
16.Polonia Świdnica1537-45 1113-38
TABELA JESIEŃ SEZON 1966/67
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóż
1. ROW Rybnik152229-10 86119
2. Urania Kochłowice152132-12 85220
3. Górnik Radlin152128-10 93318
4. Wyzwolenie Chorzów151926-22 8344
5. Piast Gliwice151830-19 82511
6. Górnik Wilchwy151524-19 5555
7. KS Nysa151520-23 555-3
8. Turów Bogatynia151516-20 636-4
9. Ślęza Wrocław151416-13 6273
10. Otmęt Krapkowice151419-28 627-9
11. Promień Żary151321-34 618-13
12. Metal Kluczbork151219-23 447-4
13. Polonia Świdnica151212-29 528-17
14. Orzeł Międzyrzecz151123-28 438-5
15. Victoria Wałbrzych151015-22 348-7
16. Stilon Gorzów15813-31 3210-18
TABELA WIOSNA SEZON 1966/67
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóż
1. ROW Rybnik152331-10 103221
2. Urania Kochłowice152323-10 103213
3. Piast Gliwice152231-13 102318
4. Górnik Radlin151926-14 75312
5. Orzeł Międzyrzecz151924-14 91510
6. Górnik Wilchwy151930-21 8349
7. Wyzwolenie Chorzów151828-13 74415
8. Turów Bogatynia151512-20 555-8
9. Metal Kluczbork151318-15 5373
10. Otmęt Krapkowice151316-15 4561
11. Ślęza Wrocław151317-24 618-7
12. KS Nysa151323-36 618-13
13. Promień Żary15118-20 357-12
14. Victoria Wałbrzych151011-26 5010-15
15. Polonia Świdnica15610-30 2211-20
16. Stilon Gorzów1536-33 1113-27