2007/08
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2009/10
SEZON 2008/09
3 liga opolsko-śląska
TABELA 3 liga opolsko-śląska
SEZON 2008/09
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóżbezpośrednie
pkt bramki
1. Ruch Radzionków307266-17233449
2. BKS Stal Bielsko-Biała306455-191810236
3. LZS Leśnica305544-26167718
4. Ruch Zdzieszowice304955-29147926
5. Walka Makoszowy304536-3112995
6. Orzeł Babienica/Psary304444-311351213
7. Rozwój Katowice304342-33127119
8. Beskid Skoczów304131-31101190
9.ROW Rybnik304048-41117127
10. Pniówek Pawłowice303946-39109117
11. KS Krasiejów303835-4011514-5
12. Victoria Chróścice303735-3791011-2
13. Skalnik Gracze303232-5410218-22
14. TOR Dobrzeń Wielki303127-568715-29
15. Silesius Kotórz Mały302017-735520-56
16. Koszarawa Żywiec301713-695223-56
TABELA WYNIKÓW 3 liga opolsko-śląska
SEZON 2008/09
drużynaRuc
Rad
BKS
Sta
LZS
Leś
Ruc
Zdz
Wal
Mak
Orz
Bab
Roz
Kat
Bes
Sko
ROW
Ryb
Pni
Paw
KS
Kra
Vic
Chr
Ska
Gra
TOR
Dob
Sil
Kot
Kos
Żyw
Ruch Radzionków---1-14-01-04-02-03-10-04-14-22-00-12-04-04-13-0
BKS Stal Bielsko-Biała2-0---1-11-03-03-11-01-12-01-14-01-15-12-05-13-0
LZS Leśnica0-10-0---1-10-11-00-11-01-12-01-23-14-12-25-02-2
Ruch Zdzieszowice2-11-11-2---2-01-01-12-04-01-12-11-21-07-02-03-0
Walka Makoszowy0-13-00-22-0---1-10-50-11-02-11-01-12-11-04-06-0
Orzeł Babienica/Psary2-10-23-01-01-1---2-35-12-30-10-03-00-14-03-02-1
Rozwój Katowice0-32-20-14-30-01-0---0-11-41-11-00-07-01-04-03-0
Beskid Skoczów0-30-21-11-21-11-20-0---1-10-00-22-21-00-15-02-0
ROW Rybnik1-30-00-13-21-11-13-00-1---0-21-11-16-01-33-02-1
Pniówek Pawłowice0-02-41-01-13-32-02-12-32-1---0-11-22-07-11-10-2
KS Krasiejów1-40-31-21-30-11-02-00-11-42-1---1-12-01-12-03-0
Victoria Chróścice1-20-01-30-00-02-41-00-10-13-03-2---2-55-01-13-0
Skalnik Gracze0-21-20-21-42-10-10-11-13-12-11-12-0---0-11-02-1
TOR Dobrzeń Wielki1-21-20-21-10-00-01-11-12-10-52-30-11-0---0-23-0
Silesius Kotórz Mały0-21-00-10-71-01-31-31-10-41-10-41-00-40-2---3-0
Koszarawa Żywiec0-30-10-32-00-30-31-00-30-30-31-01-00-30-31-1---
TABELA DOM
poz.drużynameczepktybramki zd-stzwreporóż
1.Ruch Radzionków153838-7 122131
2.BKS Stal Bielsko-Biała153735-7 114028
3.Ruch Zdzieszowice153331-9 103222
4.Walka Makoszowy152924-13 92411
5.Orzeł Babienica/Psary152628-14 82514
6.Rozwój Katowice152525-15 74410
7.LZS Leśnica152323-13 65410
8.Pniówek Pawłowice152226-20 6456
9.ROW Rybnik152023-17 5556
10.KS Krasiejów152018-21 627-3
11.Skalnik Gracze152016-19 627-3
12.Victoria Chróścice151922-19 5463
13.Beskid Skoczów151515-17 366-2
14.TOR Dobrzeń Wielki151413-21 357-8
15.Silesius Kotórz Mały151410-32 429-22
16.Koszarawa Żywiec15136-29 4110-23
TABELA WYJAZD
poz.drużynameczepktybramki zd-stzwreporóż
1.Ruch Radzionków153428-10 111318
2.LZS Leśnica153221-13 10238
3.BKS Stal Bielsko-Biała152720-12 7628
4.Beskid Skoczów152616-14 7532
5.ROW Rybnik152025-24 6271
6.Rozwój Katowice151817-18 537-1
7.Orzeł Babienica/Psary151816-17 537-1
8.KS Krasiejów151817-19 537-2
9.Victoria Chróścice151813-18 465-5
10.Pniówek Pawłowice151720-19 4561
11.TOR Dobrzeń Wielki151714-35 528-21
12.Ruch Zdzieszowice151624-20 4474
13.Walka Makoszowy151612-18 375-6
14.Skalnik Gracze151216-35 4011-19
15.Silesius Kotórz Mały1567-41 1311-34
16.Koszarawa Żywiec1547-40 1113-33
TABELA JESIEŃ SEZON 2008/09
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóż
1. Ruch Radzionków153831-6 122125
2. BKS Stal Bielsko-Biała153023-10 86113
3. LZS Leśnica153021-11 93310
4. Walka Makoszowy152618-10 7538
5. ROW Rybnik152530-19 74411
6. Orzeł Babienica/Psary152421-14 7357
7. Pniówek Pawłowice152319-12 6547
8. Beskid Skoczów152113-13 5640
9. Ruch Zdzieszowice151824-19 5375
10. Koszarawa Żywiec151713-24 528-11
11. Victoria Chróścice151516-19 438-3
12. KS Krasiejów151514-21 438-7
13. Silesius Kotórz Mały151510-23 438-13
14. Skalnik Gracze151311-33 4110-22
15. Rozwój Katowice151215-19 339-4
16. TOR Dobrzeń Wielki151112-38 3210-26
TABELA WIOSNA SEZON 2008/09
poz.drużynameczepktybramki
zd-st
zwreporóż
1. Ruch Radzionków153435-11 111324
2. BKS Stal Bielsko-Biała153432-9 104123
3. Ruch Zdzieszowice153131-10 94221
4. Rozwój Katowice153127-14 94213
5. LZS Leśnica152523-15 7448
6. KS Krasiejów152321-19 7262
7. Victoria Chróścice152219-18 5731
8. Orzeł Babienica/Psary152023-17 6276
9. Beskid Skoczów152018-18 5550
10. TOR Dobrzeń Wielki152015-18 555-3
11. Skalnik Gracze151921-21 6180
12. Walka Makoszowy151918-21 546-3
13. Pniówek Pawłowice151627-27 4470
14. ROW Rybnik151518-22 438-4
15. Silesius Kotórz Mały1557-50 1212-43
16. Koszarawa Żywiec1500-45 0015-45