1964/65
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1966/67
SEZON 1965/66
3 liga gr.2
ZAWODNICY SEZON 1965/66
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
? Fojcik1001190119022180
? Grabowski400423152113563450
Alfred Gresz20020135109030225
? Holewa50051450109061540
? Hoła10010900001090
Edward Jankowski6006854022180810720
? Kściuk40040315109050405
Rajmund Kuczera10010450001045
? Manowski50050450109060540
W Otrząsek00000010451045
Brunon Palenga2002113500021135
Rainhold Pilarek60061540109071630
Józef Skóra70075630119086720
H Smyczek30030270109040360
Jerzy Szulik500554502318078630
Henryk Ucherek20020135109030225
Alojzy Więcek70070630109080720