1964/65
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1966/67
SEZON 1965/66
3 liga gr.2
ZAWODNICY SEZON 1965/66
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
? Fojcik1190119022180
? Grabowski423152113563450
Alfred Gresz20135109030225
? Holewa51450109061540
? Hoła10900001090
Edward Jankowski6854022180810720
? K¶ciuk40315109050405
Rajmund Kuczera10450001045
? Manowski50450109060540
Brunon Palenga2113500021135
Rainhold Pilarek61540109071630
Józef Skóra75630119086720
H Smyczek30270109040360
Jerzy Szulik554502318078630
Henryk Ucherek20135109030225
Alojzy Więcek70630109080720