1967/68
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1969/70
SEZON 1968/69
1 liga
ZAWODNICY SEZON 1968/69
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Jan Barow110900000110900
Edward Bielewicz6054000060540
Henryk Broja26023400002602340
Paweł Brzoza100765000100765
Fryderyk Cholewa12110350001211035
Maksymilian Czenczek15113500001511350
Joachim Czok110855000110855
Andrzej Frydecki101720000101720
Józef Gach24319800002431980
Józef Golla6045000060450
Piotr Horn14011700001401170
Ryszard Kamiński25022050002502205
Paweł Konsek16113500001611350
Jan Kowalski17214850001721485
Eugeniusz Lerch26823400002682340
Franciszek Pelczar3027000030270
Reinhold Pilarek15112600001511260
Józef Skóra17015300001701530
Roman Sułek14012600001401260
Władysław Szaryński9381000093810
Jerzy Szulik8163000081630
Henryk Wieczorek6049500060495