1968/69
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1970/71
SEZON 1969/70
2 liga
ZAWODNICY SEZON 1969/70
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Henryk Broja190019016650001901665
Paweł Brzoza140014110800001411080
Joachim Czok20020900002090
Martyn Fojcik1500151765000151765
Andrzej Frydecki280028622950002862295
Józef Gach290029321150002932115
Norbert Gerlich1600164990000164990
Józef Golla280028024300002802430
Piotr Horn20020900002090
Ryszard Kamiński260026222950002622295
Kazimierz Kędzior150015012150001501215
Paweł Konsek190019015750001901575
Eugeniusz Lerch30003022261000030222610
Franciszek Pelczar170017013950001701395
Józef Skóra270027022950002702295
Roman Sułek140014011700001401170
Jerzy Szulik24002416202500024162025
Tadeusz Śmietana10010900001090
? Świąć10010450001045
Henryk Wieczorek200020017100002001710
Henryk Zdebel200020317550002031755