1968/69
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1970/71
SEZON 1969/70
2 liga
ZAWODNICY SEZON 1969/70
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Henryk Broja19016650001901665
Paweł Brzoza14110800001411080
Joachim Czok20900002090
Martyn Fojcik151765000151765
Andrzej Frydecki28622950002862295
Józef Gach29321150002932115
Norbert Gerlich164990000164990
Józef Golla28024300002802430
Piotr Horn20900002090
Ryszard Kamiński26222950002622295
Kazimierz Kędzior15012150001501215
Paweł Konsek19015750001901575
Eugeniusz Lerch3022261000030222610
Franciszek Pelczar17013950001701395
Józef Skóra27022950002702295
Roman Sułek14011700001401170
Jerzy Szulik2416202500024162025
Tadeusz ¦mietana10900001090
? ¦wi±ć10450001045
Henryk Wieczorek20017100002001710
Henryk Zdebel20317550002031755