1971/72
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1973/74
SEZON 1972/73
1 liga
ZAWODNICY SEZON 1972/73
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Ryszard Błachut190019316200001931620
Martyn Fojcik2002018000020180
Andrzej Frydecki210021017100002101710
Józef Gach260026320700002632070
Józef Golla230023020250002302025
Paweł Konsek250025121600002512160
Eugeniusz Lerch230023318900002331890
Edward Lorens190019213500001921350
Gerard Pawlik180018113950001811395
Franciszek Pelczar5005045000050450
Stanisław Sobczyński260026023400002602340
Józef Sowa9009045000090450
Witold Szyguła210021018900002101890
Tadeusz Śmietana7007058500070585
Henryk Wieczorek250025122500002512250
Henryk Wita150015210800001521080
Henryk Zdebel260026422950002642295