1971/72
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1973/74
SEZON 1972/73
1 liga
ZAWODNICY SEZON 1972/73
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Ryszard Błachut19316200001931620
Martyn Fojcik2018000020180
Andrzej Frydecki21017100002101710
Józef Gach26320700002632070
Józef Golla23020250002302025
Paweł Konsek25121600002512160
Eugeniusz Lerch23318900002331890
Edward Lorens19213500001921350
Gerard Pawlik18113950001811395
Franciszek Pelczar5045000050450
Stanisław Sobczyński26023400002602340
Józef Sowa9045000090450
Witold Szyguła21018900002101890
Tadeusz Śmietana7058500070585
Henryk Wieczorek25122500002512250
Henryk Wita15210800001521080
Henryk Zdebel26422950002642295