1972/73
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1974/75
SEZON 1973/74
1 liga
ZAWODNICY SEZON 1973/74
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Ryszard Błachut27523850002752385
Andrzej Frydecki24118140002411814
Józef Gach27321150002732115
? Goik20900002090
Józef Golla22019800002201980
Ryszard Grzmil6254000062540
Eugeniusz Herman26022590002602259
Paweł Janduda10450001045
? Jaświn10290001029
Paweł Konsek23020250002302025
Eugeniusz Lerch20313750002031375
Edward Lorens22116940002211694
Józef Malcherek4021100040211
? Manek110945000110945
? Moroń10650001065
Gerard Pawlik19114400001911440
Franciszek Pelczar10900001090
? Siara8161000081610
Stanisław Sobczyński28025200002802520
Witold Szyguła29026100002902610
Tadeusz Śmietana15011320001501132
Henryk Wita133875000133875
Zbigniew Zasiński2015100020151
Henryk Zdebel30327000003032700