1972/73
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1974/75
SEZON 1973/74
1 liga
ZAWODNICY SEZON 1973/74
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Henryk Zdebel300030327000003032700
Witold Szyguła290029026100002902610
Stanisław Sobczyński280028025200002802520
Ryszard Błachut270027523850002752385
Józef Gach270027321150002732115
Eugeniusz Herman260026022590002602259
Andrzej Frydecki240024118140002411814
Paweł Konsek230023020250002302025
Edward Lorens220022116940002211694
Józef Golla220022019800002201980
Eugeniusz Lerch200020313750002031375
Gerard Pawlik190019114400001911440
Tadeusz Śmietana150015011320001501132
Henryk Wita1300133875000133875
? Manek1100110945000110945
? Siara8008161000081610
Ryszard Grzmil6006254000062540
Józef Malcherek4004021100040211
? Goik20020900002090
Zbigniew Zasiński2002015100020151
? Moroń10010650001065
Paweł Janduda10010450001045
? Jaświn10010290001029
Franciszek Pelczar10010900001090