1973/74
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1975/76
SEZON 1974/75
1 liga
ZAWODNICY SEZON 1974/75
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Stanisław Sobczyński280028025200002802520
Ryszard Błachut270027923850002792385
Edward Lorens270027320700002732070
Andrzej Frydecki270027122950002712295
Józef Golla260026122950002612295
Franciszek Pelczar240024021150002402115
Eugeniusz Herman230023020250002302025
Emil Szymura210021115300002111530
Henryk Grzonka160016013950001601395
Józef Gach1300132990000132990
Henryk Zdebel1200120990000120990
Henryk Wita1000101620000101620
Paweł Konsek7007058500070585
Franciszek Kaczmarczyk7007258500072585
Tadeusz Śmietana7007054000070540
Witold Szyguła2002018000020180