1974/75
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1976/77
SEZON 1975/76
1 liga
ZAWODNICY SEZON 1975/76
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Ryszard Błachut300030826550003082655
Jerzy Fojcik2002013500020135
Andrzej Frydecki230023320250002332025
Józef Golla300030027000003002700
Andrzej Grzonka4004022500040225
Eugeniusz Herman150015011700001501170
Tadeusz Jakubczyk190019116200001911620
Paweł Janduda1200121900000121900
Walery Jaświn1200120720000120720
Franciszek Kaczmarczyk3003013500030135
Franciszek Krótki270027623400002762340
Leszek Kuś5005020700050207
Edward Lorens300030425650003042565
Lucjan Mojżesz10010450001045
Franciszek Pelczar290029025650002902565
Stanisław Sobczyński270027023400002702340
Emil Szymura290029823400002982340
Tadeusz Śmietana290029025650002902565
Zbigniew Zasiński6006040500060405