1974/75
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1976/77
SEZON 1975/76
1 liga
ZAWODNICY SEZON 1975/76
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Ryszard Błachut30826550003082655
Jerzy Fojcik2013500020135
Andrzej Frydecki23320250002332025
Józef Golla30027000003002700
Andrzej Grzonka4022500040225
Eugeniusz Herman15011700001501170
Tadeusz Jakubczyk19116200001911620
Paweł Janduda121900000121900
Walery Jaświn120720000120720
Franciszek Kaczmarczyk3013500030135
Franciszek Krótki27623400002762340
Leszek Kuś5020700050207
Edward Lorens30425650003042565
Lucjan Mojżesz10450001045
Franciszek Pelczar29025650002902565
Stanisław Sobczyński27023400002702340
Emil Szymura29823400002982340
Tadeusz Śmietana29025650002902565
Zbigniew Zasiński6040500060405