1976/77
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1978/79
SEZON 1977/78
2 liga
ZAWODNICY SEZON 1977/78
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Tadeusz Śmietana7007058500070585
Bogdan Gunia290029026100002902610
Franciszek Krótki270027121150002712115
Emil Szymura1200122990000122990
Zbigniew Kubelski210021015750002101575
Ryszard Błachut5005040500050405
Jan Pomykoł9009058500090585
Andrzej Gramza170017015300001701530
Paweł Janduda220022713500002271350
Andrzej Frydecki250025220250002522025
Jerzy Fojcik260026022950002602295
Eugeniusz Żywica220022119800002211980
Walery Jaświn4004031500040315
Henryk Zdebel190019216650001921665
Zbigniew Zasiński3003013500030135
Bernard Bytomski180018512150001851215
Piotr Piekarczyk280028025200002802520
Konrad Bajger170017014850001701485
Jerzy Faber130013210350001321035
Marian Dutkiewicz200020212600002021260
Adam Szczucki5005040500050405
? Witkiewicz10010450001045
Krzysztof Oczko3003013500030135
Eugeniusz Pytlik6006127000061270
Henryk Manek7007063000070630
Maksymilian Kluger3003018000030180
Ewald Gąsior20020900002090
Mieczysław Leszczyński5005127000051270