1978/79
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1980/81
SEZON 1979/80
2 liga
ZAWODNICY SEZON 1979/80
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Bernard Bytomski2115600021156
Marian Dutkiewicz22319410002231941
Jerzy Faber10280001028
Jerzy Fojcik18016090001801609
Andrzej Frydecki24219990002421999
Andrzej Gramza8072000080720
Andrzej Grzywacz140648000140648
Bogdan Gunia29126100002912610
Stanisław Kaczmarczyk141957000141957
Franciszek Krótki30525950003052595
Leszek Ku¶4027000040270
Mieczysław Leszczyński30980003098
Henryk Manek19216500001921650
Ryszard Ochmański20414790002041479
Józef Olma5019400050194
Piotr Piekarczyk30126940003012694
Waldemar Podolski17515300001751530
Eugeniusz Pytlik19410860001941086
Wojciech Rabenda7058500070585
Joachim Siury4022100040221
Zbigniew Skrzyński6054000060540
Krystian Szalecki2010800020108
Adam Szczucki13010910001301091
Tadeusz ¦mietana26422730002642273
Jerzy Trefoń14010730001401073
Eugeniusz Żywica19115450001911545