1978/79
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1980/81
SEZON 1979/80
2 liga
ZAWODNICY SEZON 1979/80
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyj¶ciowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Bernard Bytomski2002115600021156
Marian Dutkiewicz220022319410002231941
Jerzy Faber10010280001028
Jerzy Fojcik180018016090001801609
Andrzej Frydecki240024219990002421999
Andrzej Gramza8008072000080720
Andrzej Grzywacz1400140648000140648
Bogdan Gunia290029126100002912610
Stanisław Kaczmarczyk1400141957000141957
Franciszek Krótki300030525950003052595
Leszek Ku¶4004027000040270
Mieczysław Leszczyński30030980003098
Henryk Manek190019216500001921650
Ryszard Ochmański200020414790002041479
Józef Olma5005019400050194
Piotr Piekarczyk300030126940003012694
Waldemar Podolski170017515300001751530
Eugeniusz Pytlik190019410860001941086
Wojciech Rabenda7007058500070585
Joachim Siury4004022100040221
Zbigniew Skrzyński6006054000060540
Krystian Szalecki2002010800020108
Adam Szczucki130013010910001301091
Tadeusz ¦mietana260026422730002642273
Jerzy Trefoń140014010730001401073
Eugeniusz Żywica190019115450001911545