1980/81
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1982/83
SEZON 1981/82
2 liga
ZAWODNICY SEZON 1981/82
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Stanisław Ciesiul23020700002302070
Marian Dutkiewicz16014400001601440
Jerzy Fojcik15013500001501350
Andrzej Frydecki22019800002201980
Jan Furlepa8072000080720
Zbigniew Gano20018000002001800
Andrzej Gramza18016200001801620
Krystian Gruszka21018900002101890
Franciszek Krótki20618000002061800
Piotr Mandrysz2118000021180
Ryszard Ochmański20318000002031800
Józef Olma5045000050450
Waldemar Podolski3016270000030162700
Eugeniusz Pytlik8172000081720
Joachim Siury24021600002402160
Zbigniew Skrzyński111990000111990
Krystian Szalecki21518900002151890
Adam Szczucki15013500001501350
Jerzy Trefoń6054000060540
Czesław Wyrobek25322500002532250