1982/83
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1984/85
SEZON 1983/84
3 liga grupa V
ZAWODNICY SEZON 1983/84
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Zenon Borys20020250002025
Damian Cichecki1100115990000115990
Zbigniew Czarny1000100813000100813
Jerzy Dworczyk130013611700001361170
Jerzy Fojcik2002018000020180
Andrzej Gramza130013011610001301161
Krystian Gruszka130013011240001301124
Marek Kolanowski1000100611000100611
Jarosław Konopka130013011700001301170
Mirosław Kręcisz10010900001090
Zbigniew Malczewski10010900001090
Piotr Mandrysz1000102900000102900
Benedykt Nikiel1100110990000110990
Zbigniew Papaj130013011700001301170
Grzegorz Podeszwa9009145300091453
Józef Rzytki30030390003039
Marek Wielgocki1200121931000121931
Czesław Zniszczoł20020920002092
Grzegorz Żmuda1100113871000113871