1982/83
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1984/85
SEZON 1983/84
3 liga grupa V
ZAWODNICY SEZON 1983/84
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Zenon Borys20250002025
Damian Cichecki115990000115990
Zbigniew Czarny100813000100813
Jerzy Dworczyk13611700001361170
Jerzy Fojcik2018000020180
Andrzej Gramza13011610001301161
Krystian Gruszka13011240001301124
Marek Kolanowski100611000100611
Jarosław Konopka13011700001301170
Mirosław Kręcisz10900001090
Zbigniew Malczewski10900001090
Piotr Mandrysz102900000102900
Benedykt Nikiel110990000110990
Zbigniew Papaj13011700001301170
Grzegorz Podeszwa9145300091453
Józef Rzytki30390003039
Marek Wielgocki121931000121931
Czesław Zniszczoł20920002092
Grzegorz Żmuda113871000113871