1983/84
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1985/86
SEZON 1984/85
3 liga grupa dolnośląska
ZAWODNICY SEZON 1984/85
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Zenon Borys2018000020180
Damian Cichecki27924240002792424
Zbigniew Czarny21015160002101516
Jerzy Dworczyk2819252000028192520
Jerzy Fojcik14012600001401260
Paweł Gierat20017460002001746
Andrzej Gramza6054000060540
Krystian Gruszka18015200001801520
Tadeusz Jakubczyk27124300002712430
Marek Kolanowski140729000140729
Jarosław Konopka21017800002101780
Mirosław Kręcisz4010500040105
Dariusz Kudła8054300080543
Piotr Mandrysz23719800002371980
Leszek Mańka103533000103533
Benedykt Nikiel14012600001401260
Zbigniew Papaj24319890002431989
Grzegorz Podeszwa112700000112700
Józef Rzytki10410001041
Marek Wielgocki110725000110725
Krzysztof Wierzbicki15210390001521039
Czesław Zniszczoł10300001030
Robert Żyradzki24221300002422130