1983/84
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1985/86
SEZON 1984/85
3 liga grupa dolnośląska
ZAWODNICY SEZON 1984/85
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Zenon Borys2002018000020180
Damian Cichecki270027924240002792424
Zbigniew Czarny210021015160002101516
Jerzy Dworczyk28002819252000028192520
Jerzy Fojcik140014012600001401260
Paweł Gierat200020017460002001746
Andrzej Gramza6006054000060540
Krystian Gruszka180018015200001801520
Tadeusz Jakubczyk270027124300002712430
Marek Kolanowski1400140729000140729
Jarosław Konopka210021017800002101780
Mirosław Kręcisz4004010500040105
Dariusz Kudła8008054300080543
Piotr Mandrysz230023719800002371980
Leszek Mańka1000103533000103533
Benedykt Nikiel140014012600001401260
Zbigniew Papaj240024319890002431989
Grzegorz Podeszwa1100112700000112700
Józef Rzytki10010410001041
Marek Wielgocki1100110725000110725
Krzysztof Wierzbicki150015210390001521039
Czesław Zniszczoł10010300001030
Robert Żyradzki240024221300002422130