1984/85
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1986/87
SEZON 1985/86
3 liga grupa ¶l±ska
ZAWODNICY SEZON 1985/86
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Zenon Borys20650002065
Damian Cichecki18815750001881575
Stanisław Ciesiul2018000020180
Zbigniew Czarny30024750003002475
Jerzy Dworczyk23918580002391858
Jerzy Fojcik16014400001601440
Paweł Gierat30027000003002700
Krystian Gruszka22119800002211980
Tadeusz Jakubczyk3127000031270
Marek Kolanowski20450002045
Jarosław Konopka24021600002402160
Antoni Kost21616930002161693
Adam Kowalik10820001082
Mirosław Kręcisz9240200092402
Dariusz Kudła17011210001701121
Piotr Mandrysz3127000031270
Leszek Mańka16010380001601038
Benedykt Nikiel14012600001401260
Dariusz Oporski2011600020116
Zbigniew Papaj30027000003002700
Tadeusz Petkowski29224270002922427
Krystian Szalecki131703000131703
Krzysztof Wierzbicki131692000131692
Czesław Zniszczoł8359800083598
Robert Żyradzki23218500002321850