1985/86
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1987/88
SEZON 1986/87
3 liga grupa śląska
ZAWODNICY SEZON 1986/87
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Zbigniew Czarny300030126910003012691
Robert Żyradzki280028223410002822341
Leszek Mańka250025022290002502229
Piotr Mandrysz260026321840002632184
Tadeusz Petkowski280028421260002842126
Antoni Kost270027520710002752071
Benedykt Nikiel230023020700002302070
Czesław Zniszczoł260026520000002652000
Damian Cichecki210021218160002121816
Stanisław Ciesiul200020017210002001721
Paweł Gierat170017112800001711280
Adam Kowalik190019011660001901166
Jarosław Konopka170017111380001711138
Dariusz Widawski170017310570001731057
Zbigniew Papaj1100110909000110909
Jerzy Dworczyk2000201893000201893
Dariusz Oporski8008072000080720
Jerzy Fojcik7007063000070630
Mirosław Kręcisz9009154600091546
Leszek Bober2002011200020112