1987/88
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1989/90
SEZON 1988/89
3 liga grupa śląska
ZAWODNICY SEZON 1988/89
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Kazimierz Braun28002810221300028102213
Krystian Buchalik1000100900000100900
Stanisław Ciesiul270027024300002702430
Zbigniew Czarny260026223400002622340
Zbigniew Gola5005036300050363
Adam Korduła290029026100002902610
Antoni Kost9009228900092289
Franciszek Krótki6006131000061310
Mirosław Łach140014011210001401121
Piotr Mandrysz23002314193000023141930
Leszek Mańka5005028800050288
Zbigniew Papaj230023119470002311947
Tadeusz Petkowski300030824030003082403
Marek Pietrek200020018000002001800
Dariusz Widawski250025322440002532244
Arkadiusz Woźniczka1000100887000100887
Czesław Wyrobek230023518500002351850
Bogdan Zając270027222520002722252
Czesław Zniszczoł2000202855000202855
Robert Żyradzki1300132668000132668