1987/88
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY1989/90
SEZON 1988/89
3 liga grupa śląska
ZAWODNICY SEZON 1988/89
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Kazimierz Braun2810221300028102213
Krystian Buchalik100900000100900
Stanisław Ciesiul27024300002702430
Zbigniew Czarny26223400002622340
Zbigniew Gola5036300050363
Adam Korduła29026100002902610
Antoni Kost9228900092289
Franciszek Krótki6131000061310
Mirosław Łach14011210001401121
Piotr Mandrysz2314193000023141930
Leszek Mańka5028800050288
Zbigniew Papaj23119470002311947
Tadeusz Petkowski30824030003082403
Marek Pietrek20018000002001800
Dariusz Widawski25322440002532244
Arkadiusz Woźniczka100887000100887
Czesław Wyrobek23518500002351850
Bogdan Zając27222520002722252
Czesław Zniszczoł202855000202855
Robert Żyradzki132668000132668