1991/92
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2004/05
SEZON 2003/04
liga okręgowa gr.III
ZAWODNICY SEZON 2003/04
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Roland Buchała2915190900029151909
Szymon Bujar160834000160834
Grzegorz Dzięgielowski24313580002431358
Marcin Glucklich8149600081496
Jarosław Kacprzak28724920002872492
Krzysztof Knesz130357000130357
Piotr Kobeszko279968000279968
Kamil Kostecki144939010145939
Radosław Kożuchowski17013260001701326
Marek Malcher14212300001421230
Piotr Nowak106000106
Gabriel Nowak103000103
Tomasz Paszenda27518890102761889
Sebastian Pieczka102000102
Michał Piekarczyk21316000002131600
Grzegorz Piełka20180002018
Michał Podolak110945000110945
Wojciech Reclik29820500002982050
Leszek Roskosz8027400080274
Roman Skorupa2812249902028142499
Andrzej Skrocki20017550002001755
Adam Stanek112524000112524
Wojciech Szewieczek2824211700028242117
Mateusz Świetlikowski40380004038
Łukasz Święty16110260001611026
Daniel Tumas27121830002712183