1991/92
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2004/05
SEZON 2003/04
liga okręgowa gr.III
ZAWODNICY SEZON 2003/04
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Roland Buchała29002915190900029151909
Szymon Bujar1600160834000160834
Grzegorz Dzięgielowski240024313580002431358
Marcin Glucklich8008149600081496
Jarosław Kacprzak280028724920002872492
Krzysztof Knesz1300130357000130357
Piotr Kobeszko2700279968000279968
Kamil Kostecki1400144939010145939
Radosław Kożuchowski170017013260001701326
Marek Malcher140014212300001421230
Piotr Nowak100106000106
Gabriel Nowak100103000103
Tomasz Paszenda270027518890102761889
Sebastian Pieczka100102000102
Michał Piekarczyk210021316000002131600
Grzegorz Piełka20020180002018
Michał Podolak1100110945000110945
Wojciech Reclik290029820500002982050
Leszek Roskosz8008027400080274
Roman Skorupa28002812249902028142499
Andrzej Skrocki200020017550002001755
Adam Stanek1100112524000112524
Wojciech Szewieczek28002824211700028242117
Mateusz Świetlikowski40040380004038
Łukasz Święty160016110260001611026
Daniel Tumas270027121830002712183