2004/05
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2006/07
SEZON 2005/06
4 liga ¶l±ska
ZAWODNICY SEZON 2005/06
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Remigiusz Danel908101090100900
Grzegorz Dzięgielowski21214290002121429
Wojciech Francuz10230001023
Artur Ja¶kiewicz2218111090231901
Jarosław Kacprzak18014040001801404
Kamil Kaczmarczyk103000103
Kamil Kostecki14811980001481198
Radosław Kożuchowski151969000151969
Paweł Krzysztoporski4012200040122
Tomasz Ku¶22216760002221676
Marek Malcher13092910901401019
Paweł Matochniejczuk31720003172
Gabriel Nowak282183111902931921
Tomasz Paszenda14010650001401065
Michał Piekarczyk27024300002702430
Grzegorz Piełka28819160002881916
Łukasz Potera27410500002741050
Wojciech Reclik266165410902761744
Mateusz Sitko221147710902311567
Roman Skorupa20517550002051755
Andrzej Skrocki19017100001901710
Wojciech Szewieczek2717227700027172277
Łukasz ¦więty14211300001421130
Daniel Tomiczek6066107770143
Michał Tumula10900001090
Marcin Wodecki152409000152409