2004/05
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2006/07
SEZON 2005/06
4 liga ¶l±ska
ZAWODNICY SEZON 2005/06
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyj¶ciowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Remigiusz Danel900908101090100900
Grzegorz Dzięgielowski210021214290002121429
Wojciech Francuz10010230001023
Artur Ja¶kiewicz22002218111090231901
Jarosław Kacprzak180018014040001801404
Kamil Kaczmarczyk100103000103
Kamil Kostecki140014811980001481198
Radosław Kożuchowski1500151969000151969
Paweł Krzysztoporski4004012200040122
Tomasz Ku¶220022216760002221676
Marek Malcher130013092910901401019
Paweł Matochniejczuk30031720003172
Gabriel Nowak2800282183111902931921
Michał Ole¶00000010631063
Tomasz Paszenda140014010650001401065
Sebastian Pieczka00000010451045
Michał Piekarczyk270027024300002702430
Grzegorz Piełka280028819160002881916
Łukasz Potera270027410500002741050
Wojciech Reclik2600266165410902761744
Mateusz Sitko2200221147710902311567
Roman Skorupa200020517550002051755
Andrzej Skrocki190019017100001901710
Wojciech Szewieczek27002717227700027172277
Łukasz ¦więty140014211300001421130
Daniel Tomiczek6006066107770143
Michał Tumula10010900001090
Marcin Wodecki1500152409000152409