2006/07
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2008/09
SEZON 2007/08
4 liga ¶l±ska
ZAWODNICY SEZON 2007/08
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Grzegorz Bogdan21358342202255785
Michał Buchalik25022380002502238
Roland Buchała271618483024430162092
Grzegorz Dzięgielowski29102223209031102313
Szymon Jary2902430201353102565
Artur Ja¶kiewicz10115231270132422
Kamil Kostecki301726913216833192859
Krzysztof Kruczek1422912087162378
Marek Kubisz241120562118026122236
Tomasz Ku¶3072039201003272139
Rafał Mitura170888403602101248
Gabriel Nowak2872482211353082617
Piotr Pacholski2421796312372732033
Grzegorz Piełka23257042296274866
Adam Procek3002566403153402881
Wojciech Reclik2902610321803222790
Andrzej Skrocki6046240360100822
Tomasz Starowicz1401260301801701440
Łukasz ¦więty30892018050269
Daniel Tomiczek1201612061140222