2007/08
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2009/10
SEZON 2008/09
3 liga opolsko-¶l±ska
ZAWODNICY SEZON 2008/09
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Dawid Bober105000105
Grzegorz Brózda10811292137
Roland Buchała281122443324131142485
Wojciech Dudek913561029101385
Grzegorz Dzięgielowski203141212902151502
Jan Janik190118910612001250
Szymon Jary111985000111985
Artur Ja¶kiewicz2701469312093011678
Tomasz Kasprzak1003582084120442
Paweł Krótki2441340302552741595
Paweł Krzysztoporski1321170201801521350
Tomasz Ku¶2521070221572741227
Rafał Mitura2251578211802461758
Piotr Pacholski2511845201802712025
Grzegorz Piełka132905201191521024
Adam Procek2712239302703012509
Wojciech Reclik2802516302703102786
Leszek Romański80720109090810
Wojciech Sałek12410800001241080
Andrzej Skrocki2101890201802302070
Mateusz Szatkowski213106810612231129
Łukasz Żyrkowski2742337322703062607