2009/10
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2011/12
SEZON 2010/11
3 liga opolsko-śląska
ZAWODNICY SEZON 2010/11
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Rafał Andraszak264173111902751821
Dawid Bober1301029321351621164
Grzegorz Bonk256205410452662099
Konrad Cieślak24510115635129111362
Grzegorz Dzięgielowski192845513152431160
Mariusz Gancarczyk80660403601201020
Bartosz Gocyk3022570499100724
Marcin Grolik9013330225120358
Jan Janik2401511614503011961
Sebastian Kapinos12328544340167625
Tomasz Kasprzak2201429704502901879
Marcin Kocur2061111432602491371
Kamil Kostecki2972268302563272524
Marek Krotofil170148510451801530
Łukasz Mazur2037208040117
Rafał Mitura2121681211802331861
Artur Mościcki10132232225133547
Piotr Paś270238510452802430
Łukasz Pielorz1301108201801501288
Wojciech Reclik402952018060475
Michał Stryczek10610202026
Mateusz Szatkowski25616017632232121923
Jarosław Wieczorek271620283127030172298
Bartosz Wójcik1701060603062301366
Janusz Wrześniak2522116211802732296
Łukasz Żyrkowski11028161470171751