2010/11
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2012/13
SEZON 2011/12
2 liga grupa zachodnia
ZAWODNICY SEZON 2011/12
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Rafał Andraszak26219030002621903
Grzegorz Bonk22213090002221309
Konrad Cieślak130709000130709
Grzegorz Dzięgielowski100211000100211
Dawid Gajewski28614120002861412
Marek Gładkowski30416950003041695
Bartosz Gocyk17015300001701530
Marcin Grolik25020720002502072
Tomasz Gródek140641000140641
Jan Janik4013300040133
Szymon Jary28020240002802024
Roland Kachel4017900040179
Tomasz Kasprzak21015690002101569
Kamil Kostecki33927670003392767
Marek Krotofil18015440001801544
Mateusz Łobaczewski5045000050450
Rafał Mitura8060700080607
Artur Mościcki15011620001501162
Marcel Nierstenhofer10470001047
Damian Olczak20300002030
Piotr Pacholski12010210001201021
Piotr Paś12010320001201032
Marcin Pontus112551000112551
Dawid Semeniuk140686000140686
Michał Stryczek4020300040203
Sławomir Szary13011700001301170
Mateusz Szatkowski27312480002731248
Jarosław Wieczorek3318276600033182766
Bartosz Wójcik150700000150700
Janusz Wrześniak25020280002502028