2011/12
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2013/14
SEZON 2012/13
2 liga grupa zachodnia
ZAWODNICY SEZON 2012/13
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Łukasz Bałuszyński1000101325000101325
Roland Buchała2700278136510902881455
Marek Gładkowski2600268103610272781063
Marcin Grolik3000303261910813132700
Tomasz Gródek00000010271027
Jan Janik20020156107730233
Szymon Jary2700271184210632811905
Roland Kachel15001505361090160626
Daniel Kajzer2800280252010902902610
Tomasz Kasprzyk2600261100810902711098
Kamil Kostecki330033112970109034113060
Marek Krotofil3000302261310903122703
Mirosław Kuczera5005045000050450
Rafał Kurzawa300030317990003031799
Daniel Kutarba260026121850002612185
Sebastian Musiolik100104000104
Mariusz Muszalik310031526950003152695
Błażej Radler140014311450001431145
Dawid Semeniuk5005011100050111
Paweł Staniczek1200121316000121316
Jakub Steuer60060221101370234
Michał Stroka10010280001028
Sławomir Szary3100311271510903212805
Mateusz Szatkowski250025298410632621047
Jarosław Wieczorek30003011256900030112569
Adam Wolniewicz100101000101