2011/12
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2013/14
SEZON 2012/13
2 liga grupa zachodnia
ZAWODNICY SEZON 2012/13
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Łukasz Bałuszyński101325000101325
Roland Buchała278136510902881455
Marek Gładkowski268103610272781063
Marcin Grolik303261910813132700
Jan Janik20156107730233
Szymon Jary271184210632811905
Roland Kachel1505361090160626
Daniel Kajzer280252010902902610
Tomasz Kasprzyk261100810902711098
Kamil Kostecki33112970109034113060
Marek Krotofil302261310903122703
Mirosław Kuczera5045000050450
Rafał Kurzawa30317990003031799
Daniel Kutarba26121850002612185
Sebastian Musiolik104000104
Mariusz Muszalik31526950003152695
Błażej Radler14311450001431145
Dawid Semeniuk5011100050111
Paweł Staniczek121316000121316
Jakub Steuer60221101370234
Michał Stroka10280001028
Sławomir Szary311271510903212805
Mateusz Szatkowski25298410632621047
Jarosław Wieczorek3011256900030112569
Adam Wolniewicz101000101