2012/13
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2014/15
SEZON 2013/14
1 liga
ZAWODNICY SEZON 2013/14
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Michał Adamczyk10570001057
Łukasz Bałuszyński101426000101426
Antonín Bucek13011700001301170
Roland Buchała1703891066180455
Idrissa Cisse3211215700032112157
Daniel Feruga31112359108532112444
Konrad Gilewicz10160001016
Marek Gładkowski62235113573270
Marcin Grolik2802441101202902561
Tomasz Gródek7013800070138
Szymon Jary320268110543302735
Daniel Kajzer9081010120100930
Kamil Kostecki2742241101202842361
Marek Krotofil2612192101202712312
Rafał Kurzawa171128011851821365
Daniel Kutarba1601307101201701427
Paweł Mandrysz30570003057
Sebastian Musiolik107000107
Mariusz Muszalik3252773101203352893
Marcin Nowacki9054600090546
Hubert Otręba8059800080598
Michał Płonka14211030001421103
Maxim Potirniche3014400030144
Edison Silva105000105
Marcin Skrzeszewski9081000090810
Mateusz Słodowy120498000120498
Szymon Sobczak14110770001411077
Paweł Staniczek21012040002101204
Sławomir Szary3102723101203202843
Mateusz Szatkowski1103901035120425
Tomas Vrto7021800070218
Jarosław Wieczorek1521064101201621184