2012/13
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGASTATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2014/15
SEZON 2013/14
1 liga
ZAWODNICY SEZON 2013/14
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Michał Adamczyk10010570001057
Łukasz Bałuszyński1000101426000101426
Antonín Bucek130013011700001301170
Roland Buchała17001703891066180455
Idrissa Cisse32003211215700032112157
Daniel Feruga310031112359108532112444
Konrad Gilewicz10010160001016
Marek Gładkowski60062235113573270
Marcin Grolik28002802441101202902561
Tomasz Gródek7007013800070138
Szymon Jary3200320268110543302735
Daniel Kajzer9009081010120100930
Kamil Kostecki27002742241101202842361
Marek Krotofil26002612192101202712312
Rafał Kurzawa1700171128011851821365
Daniel Kutarba16001601307101201701427
Paweł Mandrysz30030570003057
Sebastian Musiolik100107000107
Mariusz Muszalik32003252773101203352893
Marcin Nowacki9009054600090546
Hubert Otręba8008059800080598
Michał Płonka140014211030001421103
Maxim Potirniche3003014400030144
Edison Silva100105000105
Marcin Skrzeszewski9009081000090810
Mateusz Słodowy1200120498000120498
Szymon Sobczak140014110770001411077
Paweł Staniczek210021012040002101204
Sławomir Szary31003102723101203202843
Mateusz Szatkowski11001103901035120425
Tomas Vrto7007021800070218
Jarosław Wieczorek15001521064101201621184