2013/14
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGA STATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2015/16
SEZON 2014/15
2 liga
ZAWODNICY SEZON 2014/15
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Łukasz Bałuszyński61254102171275
Michał Bedronka9027600090276
Mateusz Bodzioch232203610242422060
Petar Borovicanin250170410382601742
Roland Buchała7146200071462
Patryk Dudziński163572000163572
Grzegorz Fonfara1841608201802041788
Konrad Gilewicz16144020137181577
Dawid Gojny3302950201683503118
Marcin Grolik2311817201802511997
Dawid Jarka8241800082418
Szymon Jary3002020201563202176
Daniel Kajzer150130410901601394
Marek Krotofil3242665201803442845
Paweł Mandrysz3138342045333879
Sebastian Musiolik3051579211263261705
Mariusz Muszalik3483060201803683240
Gabriel Nowak121842000121842
Michał Płonka226184920952461944
Szymon Popiela101000101
Oskar Rybicki190157410902001664
Sebastian Siwek15110530001511053
Szymon Sobczak32924902118034102670
Kamil Spratek40140004014
Adam Wolniewicz180119010901901280