2016/17
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGA STATYSTYKI KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2018/19
SEZON 2017/18
2 liga
ZAWODNICY SEZON 2017/18
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczebramkiczas grymeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Dawid Bober1731485201801931665
Przemysław Brychlik30920762118032102256
Dawid Drozdowski30260003026
Piotr Dudzik130692000130692
Dawid Gojny2922590201803122770
Damian Gorzawski202920364065
Jan Janik8047100080471
Paweł Jaroszewski2541228201442741372
Szymon Jary3322967201803523147
Dawid Kalisz33220710003322071
Krzysztof Koch24014510002401451
Damian Koleczko16181020165181975
Marek Krotofil2932140201803132320
Krystian Kujawa9073000090730
Aleksander Łubik5028200050282
Sebastian Musiolik297181810283071846
Mariusz Muszalik3162336211803372516
Dominik Nieæko109000109
Wiktor Piejak30840003084
Bartłomiej Polok100520000100520
Szymon Popiela2016500020165
Kacper Rosa3102777201803302957
Michał Rostkowski10820001082
Sebastian Siwek2021012201802221192
Kamil Spratek3152003201523352155
Robert Tkocz312193510153221950
Bartłomiej Wasiluk130684000130684
Dawid Wrzosek101000101
Mariusz Zganiacz17011210001701121