2017/18
POWRÓT
PUCHARYTABELE LIGA STATYSTYKI
PRO JUNIOR SYSTEM
DRUŻYNY-ZAWODNICY
FAIR-PLAY
KOLEJKA PO KOLEJCE ZAWODNICY2019/20
SEZON 2018/19
2 liga
ZAWODNICY SEZON 2018/19
LIGAPUCHARYRAZEM
zawodnikmeczewyjściowypełnez ławkibramkiczas gry ŻCmeczebramkiczas grymeczebramkiczas gry
Michał Bojdys1312121111253202101511335
Przemysław Brychlik141252010243201481601172
Mateusz Bukowiec751204171108680503
Piotr Dudzik641203032102370326
Radosław Dzierbicki4202014100040141
Jan Janik12119139732211971441170
Paweł Jaroszewski98410627120133110760
Szymon Jary1313110111254202101511335
Dawid Kalisz20020681012030188
Krzysztof Koch10010270001027
Damian Koleczko1231903291000120329
Marek Krotofil1312911106410901411154
Krystian Kujawa431112482100041248
Bartosz Kunat21010111100020111
Aleksander Łubik666005401012070660
Mateusz Mazurek13647061620141150757
Piotr Okuniewicz11516053241190121622
Wiktor Piejak100104000104
Bartłomiej Polok110003410001034
Kacper Rosa888007201109090810
Michał Rostkowski10208124032047121287
Kamil Spratek14138151121201571651278
Robert Tkocz139640875201431501018
Bartłomiej Wasiluk7760059932015990758
Dominik Zawadzki13116209873201461501133